Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
12 éve 8 hónapja #403061 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Az nálam van Gery csak a rosta megfogta! :oops: föltöltöm még a mai nap folyamán akkor azt is! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403060 Írta: Szasza
Szasza válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Naagyon jók a képek Elder! A maradék 80% soha nem is fogjuk látni sehol? :( :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403056 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ha már kép-egórovat, engem Sirgonnak a fotós rendi bemutatóban levetített váras képe érdekelne rólam :P SÚ, Sirgon, BigFoot, valaki? *szépennéz*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403055 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Na itt álljon meg a menet! Fantasztikusan katarktikus lenne, ha a nővérem feje a helyén maradna, úgyhogy elég lesz itt a skalpgyűjtögetésből!

Amúgy tényleg zseniálisak a képek.

Ja és keresem azt a képet, amin éppen nagyon Dolmor, az ork vagyok, és vicsorgok meg minden, és a lakomán levetített állapotba került. Ki csináltaja?

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403054 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Elder, elképesztően jók a képeid! és persze viheted az én fejemet is ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403053 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

cirmoskoktél írta:

Elder írta: ...elsősorban a maszkos rend tagjait, hogy ha netán egyszer egy pályázaton indíthatom valamelyik képet akkor felhasználhatok e belőlük valamit? :oops:

ha arra vetemednél, hogy az én fejem kelljen neked, viheted. ;)

Az enyémet is viheted:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #403052 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Elder írta: ...elsősorban a maszkos rend tagjait, hogy ha netán egyszer egy pályázaton indíthatom valamelyik képet akkor felhasználhatok e belőlük valamit? :oops:

ha arra vetemednél, hogy az én fejem kelljen neked, viheted. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403050 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
picasaweb.google.com/Elder.Shaolin/MTTTabor2011Ithilien

Itt vannak a képeim kb. 20%-a jelentős rostán átmenve. ;)

Személyiségi jogok megsértése előtt, megkérdezném elsősorban a maszkos rend tagjait, hogy ha netán egyszer egy pályázaton indíthatom valamelyik képet akkor felhasználhatok e belőlük valamit? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403044 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sil írta:

Adanedhel írta:

Sil írta: Adanedhel: Nem lehetne esetleg nyilvánossá tenni az albumot, hogy a Facebook nélküliek is láthassák?

Most jó?

Nem, most sem működnek a linkjeid. :(

Jó, valamikor feltöltöm akkor őket valahova.. Van olyan hely ahova fel lehet tenni 2,4 gigát? ^^" Vagy válogatnom kell majd, meg kicsinyíteni?..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403040 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Feltöltöttem én is egy picasa albumba azokat a képeket, amiket Facebookra. Itten van hozzá a link.

Köszönöm néktek, kiscsaládom, nemzetségem és mindenik táborozó, hogy ilyen jól érezhettem magam! Sose feledjétek, nélkületek nem ér az egész semmit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403039 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Adanedhel írta:

Sil írta: Adanedhel: Nem lehetne esetleg nyilvánossá tenni az albumot, hogy a Facebook nélküliek is láthassák?

Most jó?

Nem, most sem működnek a linkjeid. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403036 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sil írta: Adanedhel: Nem lehetne esetleg nyilvánossá tenni az albumot, hogy a Facebook nélküliek is láthassák?

Most jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403034 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A Kalandor Rendnek küldeném ezt a képet, és mindenkinek, aki szereti: 2.bp.blogspot.com/_GJGALSg9OzE/T ... 1600/1.JPG

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403021 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Üdv!
Én is köszönöm a tábort mint a táborozóknak , mint a szervezőknek. Úgy érzem erre most szüksége volt az MTT-nek. Rengeteg lelkes embertől hallottam, hogy ők ugyan még nem szerveztek semmit, de kipróbálnák magukat. Csak bátorítani tudom őket. Hajrá! Mindenben segítünk mint régi öreg rókák, mint az elnökség. Akár hozzám is lehet fordulni ez ügyben. Rengeteg évközbeni programunk is van, ami dobbantónak remek (kömft,halloween, karácsonyitali, LEP,farsang,tavaszitali, MTT szülinap, Beltaine, Tolkien halálának évf., felolvasónap stb...). Bármikor leszek újra SMT, ha látom, hogy sok lelkes fiatal viszi a hátán az MTT-t:).
Külön köszönet a közvezeknek, akikkel úgy érzem eddiginél sokkal jobb barátságot sikerült kialakítani és absz nem tűnt tehernek a szervezés.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403020 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Fontos!!!

Mindenki nézze át a haját most még egy héten keresztül minden nap, mert valaki visszajelzett, hogy bizony sikerült betetvesednie.
Nem nagy gáz, ma már remek szerek kaphatók, de időben jó elkapni az ilyet!

Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403015 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Szerintem is nagyon jó volt a tábor, olyannyira, hogy szeretnék jövőre szervezni egyet, persze nem egyedül.
Ha van már csapat amelyik esetleg méltónak talál, akkor jelentkezzen, ha nincs, akkor alakítsunk egyet és hozzunk össze egy jó pályázatot.

Ja és ha engem nem is talál méltónak a feltételezett csapatok egyike sem, akkor is figyelmükbe ajánlom a fb-n és itt a fórumon jelentkező lelkes egyéneket, mert ha nem veszik észre, elszáll a lelkesedés.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402996 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Adanedhel: Nem lehetne esetleg nyilvánossá tenni az albumot, hogy a Facebook nélküliek is láthassák?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402995 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Na, feltettem az összes képem Facebookra, elnézést hogy máshova még nem, nincs sok időm az ilyesmire..
MTT Tábor 2/1
MTT Tábor 2/2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402990 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nagyon, nagyon jó volt ez a kilenc nap, igazi szellemi-lelki agymosás. Úgy kellett már, mint egy korty levegő.

Személy szerint keveselltem a rendi időt, meg a pihenőidő is valahogy túl gyorsan elszállt ;) , de minden perc megérte. Köszönöm a táncpartnereimnek (Anglachel, Gery, Peredhil, Yzak, Sziszi, Vivi és a többi táncosrendiek), a sátorbulizóknak (13 + ;) ), a nemzetségemnek a harcipuszit és a mutogatós játékot, a szervezőknek, hogy szerveztek, a kedves új arcoknak, hogy megismerhettem őket, a kedves régi arcoknak, hogy még mindig vannak, Lamynak és Sziszinek és Esgalnak a kölcsönruhákat, Gillznek és Silcuccnak a zsepit és az ölelést, Csabának, hogy alhattam a sátrában, Metának, hogy alhattam az ágyában, amikor beázott a sátram, Szaszának, hogy bekötözte a lábamat, Encsinek az életmentő száraz zoknit (még mindig nálam van, de visszajuttatom), Aeglosnak a kedves szavakat, Tirionnak a beszélgetést, Nyüfinek a Weasley-s bemondását :D , Orsie-éknak, hogy rendszeresen becsövezthettem hozzájuk, Boginak az ugrálást a pajtapartin, Kincsőnek a dumálást, Efkúnak, hogy rám gondolt a mesterdarabjánál, amit végül sajna nem sikerült összehozni, de majd legközelebb ;) , és mindenki másnak, aki most nem jut eszembe.

(El ne felejtsem a szívecskéket: <3<3<3 :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #402974 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Metaflora írta: A táboros képeimet itt találjátok.
Ha valamelyiket nem szívesen látjátok itt, pontos meghatározással, lehetőleg közvetlen linkkel lehet kérni a leszedését bármely csatornán (privi, mail, facebook, msn), lehetőleg barátságos stílusban.
Ugyanezen kapcsolatfelvételi lehetőségek nyitva állnak mindazok előtt, akik tudják, hogy csináltam róluk egy csomó képet egyhuzamban (pl. majdnem mindenki, akiről van akár egy kötélmászós képem is), de csak egy-kettő van fenn (értelemszerűen nem akartam húsz képet felrakni ugyanarról, hanem igyekeztem válogatni), és szeretnék látni a többit is, szívesen elküldöm.


Nagyon jók lettek a képek! :D (még mindig elcsodálkozom, hogy nézek ki a valóságban... teljesen másnak képzelem el magamat külsőre... :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #402969 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sziasztok!

+1. napon se találtam meg, lehet, hogy valaki elvitte:
Hiányzik nekem egy Samsung USB-kábel (mobilos)!

A megtalálót hálám üldözi majd.

Zsodoo

P.S: a halfling-es szám

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402954 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Összeszedtem magam annyira, hogy bővebben is írjak a táborról. Először is szeretném, ha tudnátok, hogy a két kácsárdi táborom után ez a mostani remek volt (azok sem voltak rosszak, de...), nagyon jól éreztem magam és ebben hatalmas szerepet játszott a keretjáték. Korábban is éreztem, hogy kimozdultam a nagyvárosból, hogy ez valami más, sokkal szentebb dolog, de igazán csak az idei keretjátékba tudtam magam beleélni, de idén aztán teljesen. :)

Mivel csak a két kácsárdi táborhoz tudok viszonyítani, ezért a továbbiakban is ahhoz mérem az ideit. Észrevettem, hogy sokkal aktívabb vagyok, részt veszek sok dologban és ez nem csak annak köszönhető, hogy eltelt három év a legutóbbi táborom óta, valamint, hogy felnőttebb lettem, hanem a szervezőknek és a családfőknek is. Remek csapatba kerültem, nagyon örültem mindenkinek, mert remek egészet alkottunk meglátásom szerint, és mindenki csupa lelkesedés volt, öröm volt nézni. :)

Peredhillel ellentétben én nem hanyagolnám ennyire a nemzetségi időket, mert szerintem fontos, hogy mindkét csapatba egyenlő mértékben tartozzunk, de felmerült olyan ötlet is a tábor közben, hogy mi lenne ha csak rendi csapatok lennének egész tábor alatt. Nem mondom, hogy nem lenne izgalmas, mert biztosan létezik olyan koncepció, ahol ez megállja a helyét, de nekem a rend csak másodrendű maradt a tizenegy nap során, bármennyire is kedves társaság volt az is a nemzetségekhez képest.

Ugyan sokat morogtam a kaja miatt, de igazság szerint a kenyéren kívül minden tetszett, még a húshiány sem volt ellenemre, csak megszoktam, hogy általában több hús szerepel az étrendemben (és száz százalékkal kevesebb fehér kenyér :P ).

Sajnáltam a programok csúszását, az olykor rosszul kivitelezett étkezéseket (az adagok elosztását, az utolsó napi gigazabálást, de leginkább azt, amikor Rabynnak nem jutott leves, vagy egyáltalán nem is készítették el az ebédjét), de megértem, hogy csaknem százötven főre mosogatni, főzni, bevásárolni nem lehet félóra alatt, és koordinálni is elég nehéz, és ráadásul még csak az étkeztetést hoztam szóba.

Igazság szerint minden tiszteletem a szervezőké, mert nagyon sok dolguk volt, több feladatkörben is mozogtak, és mégis mindig minden megoldódott, ami szerintem hihetetlenül fáradságos munka, úgyhogy ezúton is nagyon köszönöm nektek, hogy álltátok a sarat (sajnos szó szerint is)!

Amiben viszont egyetértek Peredhillel, hogy nagyon szívesen vállalnék valamilyen szervezői munkát jövőre, amennyiben egyáltalán szükség van ilyesmire tőlem, habár nagyon sok mindenre nem vagyok alkalmas, ezt elismerem, de lelkes vagyok és vállalkozó kedvű. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402953 Írta: Szasza
Szasza válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sziasztok!
Már most nagyon hiányzik mindenki. Köszönöm nektek ezt a tábort, fantasztikus volt és imádni való emberekkel teli :)
Hiányozni fog a reggeli felkelés mikor nem érzem a végtagjaimat a z előző napi tánctól, és a fülsüketítő zene, a 11 napi kenyér és tea, a darazsak, a táncos bemelegitések amik után leszakadtak a karjaim, a bemutatók, a csapat előadás és hogy nem ostorozhatok többet :) a nemzettségi idők ( AURE ENTULUVA!!!)a puszilgatni való babák, és a vicces hangos bemondások.
Egyszóval mindenki.
Remélem mindenki elégedett volt az elsősegélyünkkel és senkin nem maradt le nem betadinozott seb ;)
Jövőre újra veletek, addig pedig sok sok MTT-s program :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 8 hónapja #402946 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hahó!
Köszönő listát most nem írnék, igazából mindenkinek köszönöm, hogy ilyen szuper táborunk lehetett idén az időjárás ellenére is!!! (:
Fontos: vki elhagyott Bp vasútállomáson egy szürke esőkabátot tokban! Aki ráismer, írjon nekem mailt: virag pont 11 kukac gmail pont kom címre!
Elhagytam egy óriási alumínium bögrét (ami a barátomé,és imádja!), ha vki tud róla vmit, ugyanerre a címre írjon nekem, nagyon-nagyon köszönöm!!!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402943 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nagyon nehéz ilyenkor mit írni... hazajönni nekem most egy fejesugrás volt a legnagyobb magasságokból valami szürke pokol fenekére. Köszönöm, hogy vagytok, köszönöm, hogy veletek lehetek, és hogy vezethettelek néhányótokat 11 napig... és köszönöm a tettestársaimat ebbéli tevékenységemben :) Ez a tábor a jó csapatokról szólt most nekem, és szavakkal kifejezhetetlen, hogy mennyi mindent kaptam és kapok még mindig Tőletek. Köszönöm az élményt, és remélem, mindannyiótokat újra láthatom, minél hamarabb, ha egy mód van rá :)

Ébresztőplaylist hamarosan. Ellenben képeket mindenkitől, akik csináltak! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402942 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A táboros képeimet itt találjátok.
Ha valamelyiket nem szívesen látjátok itt, pontos meghatározással, lehetőleg közvetlen linkkel lehet kérni a leszedését bármely csatornán (privi, mail, facebook, msn), lehetőleg barátságos stílusban.
Ugyanezen kapcsolatfelvételi lehetőségek nyitva állnak mindazok előtt, akik tudják, hogy csináltam róluk egy csomó képet egyhuzamban (pl. majdnem mindenki, akiről van akár egy kötélmászós képem is), de csak egy-kettő van fenn (értelemszerűen nem akartam húsz képet felrakni ugyanarról, hanem igyekeztem válogatni), és szeretnék látni a többit is, szívesen elküldöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402941 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
6 db tábor kihagyása után igazán felemelő élmény volt. Már a vonaton depressziós kezdtem lenni, ahogy távolodtunk Ithilientől. Tényleg nagyon tetszett, a keretjáték, a csapatom, a rendem, minden.
Viszont keveseltem a METÁLT :D Utsó táboromban, Velemben még nagyban ment a NW éjjel nappal :P
Azt az 1 db Eluveitie számot nagyonnagyon értékeltem, köszi Esgal! Illetve volt egy iszonyú halk zenei blokk még az első napokban, nemzetségi idő alatt, amikor egy Opeth szám ment, na, azt is nagyon értékeltem. De amin a legnagyobbat flesseltem, az a Heroes of Might and Magic zene volt :D
A többi negatívumot nem sorolom nagyon, felesleges, hisz nem hiszem hogy bárki kedvelte volna a sarat, az esőt, a darazsakat, a böglyöket, stb. Meg ezzel nem is lehet mit csinálni. Sajnálom hogy belerondított a bölcsességfogam a tábor felhőtlen élvezetébe, még most is rosszalkodik, de már megvagyok fájdalomcsillapítók nélkül. Ja meg valamelyik este szemen csípett valami random rovar, de az reggelre már alig látszott szerencsére xD
Most nem állok neki kifejteni a dolgokat, napokra lebontva, civilek számára majd írok élménybeszámolót, a blogomban lesz megtalálható.
Hiányzik, persze. Nagyon rossz volt hazajönni az undormányos fővárosba, és visszarázódni melóba, családba, stb. De nagyon ügyesen pont tegnap este adta le az rtlklub a Két Tornyot, az azért vigasztalt kicsit :) Szerencsére csütörtökön lemenekülök Balatonra, escape from the civilizáció.
Majd találkozunk, itt-ott-amott, talikon, ha máshol nem, jövőre a táborban. ;)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402939 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Orsie írta: az ébresztő playlisteket nagyon szeretném elkérni az illetékesektől^^


Én is! Én is!

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402936 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
irtó jó volt a Tábor, eső dacára is, köszönet a szervezőknek és mindenkinek, imádlak Titeket^^ és a Rumadai-t flashmoboljuk máskor is xD
az ébresztő playlisteket nagyon szeretném elkérni az illetékesektől^^

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére