Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
12 éve 9 hónapja #402566 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves Házlakó Táborozók!

Biztosan sokan szervezkedtetek már páran, ki kivel lakna egy házikóban.. :)
Kinél van még hely, ki fogadna be szívesen, vagy lakna velem egy kuckóban? :roll:

A vassrozsa kukkaxx tonlájn-ra írj, kérlek!


Rózsa, a TROLL büfése, aki korán fog mindig kelni

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402565 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A kínai üzletekben sokszor remek gumicsizma kapható. :)
Hozzatok, jó lesz az! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402543 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hát, az előjelzések alapján pedig nem kizárt. Valamiféle csapadékot minden napra jeleznek, és a rendszeres esőcskék legalább annyira szét tudják áztatni a talajt, mint egy nagy eső.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402542 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Na igen, a gumicsizma már tuti nem férne be. De mivel alapból nincs ilyenem, és hetek óta nem jutottam el semmi olyan helyre, ahol be lehetne szerezni, erősen remélem, hogy idén nem lesz olyan durva idő, mint tavaly (illetve az utóbbi pár évben).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402537 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ooops, jó, hogy mondod a gumicsizmát. (Még szerencse, hogy ma csak kétszer írtam le, hogy aki tud, hozzon...) :) A postod végéről meg határozottan hiányzott az "úgy ám, Drágaszágom!" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402536 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nekem nem a térfogat lesz idén a gond (bár a sátor-matrac-hálózsák-hálózsák-gumicsizma pakk nem rossz), hanem a súly. A láncing és a vállvas igen nehéz. :D De Megküzdünk vele, meg ám!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402526 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nem sorolom fel, mennyit viszek, csak annyit mondok, hogy a tavalyihoz képest plusz három, törékeny, vagy más okból figyelmet igénylő csomagom lesz... :D Tavaly a buszhoz menet, ha GP nem veszi fel a cuccomat félúton, felérve meg lehetett volna ismételni Baldur temetését, csak akkor én lettem volna, aki roppant tiszteletlenül fekszik, amikor mindenki áll...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402519 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ó, én még sose mentem 1 táskával táborba, mindig mint a málhás szamár... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #402515 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Athramien írta: és nem fogok beférni a legnagyobb táskámba sem, az tuti... :P

Megértem a problémád... a legnagyobb bőröndünket 3 napra teleraktam, nem tudom, hogy fogok elférni benne... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402497 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
ee.. :P
am szerintem még az is kevesebb helyet foglalna, ha csak magamat pakolnám be, mint az összes hozandó cuccomat.. de tény, hogy -Sziszi=egy bőrönddel kevesebb:P szóval már csak 2 van :mrgreen:

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402480 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sötét Úr írta:

Athramien írta: (és nem fogok beférni a legnagyobb táskámba sem, az tuti... :P )

Próbáld meg úgy, hogy csak a cuccodat teszed be, magadat nem. Nálam bevált. ;)


Ááááááááá :mrgreen: :lájk: :takemybow:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402476 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Athramien írta: (és nem fogok beférni a legnagyobb táskámba sem, az tuti... :P )

Próbáld meg úgy, hogy csak a cuccodat teszed be, magadat nem. Nálam bevált. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402471 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kincső, ha még nem jelentkezett volna senki nyomtatásra én meg tudom oldani.

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402463 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nokérem,
van egy remélhetőleg végleges faházas névsorunk.
Faházban lakók

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402462 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
már csak ötöt kell aludniiii xD (és nem fogok beférni a legnagyobb táskámba sem, az tuti... :P )

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402456 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
1: Fájl
- - Új kaja (repeta)
- - Megnyitás...
- - Mentés
- - Mentés másként...
- - Elajándékoz
- - Kiönt


;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402445 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tábori menünek kész van már a végleges verziója? Megtudhatnánk esetleg? :mrgreen:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402357 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Eruntale/Hanna írta: Hahó emberek! Ki tudna bevállalni nagyobb mennyiségű nyomtatást a keretjátékosoknak, tábori újságot kellene nyomtatni..


Sirgon szokott nyomtatni, ill. Nóli, Pati, Ulmo is nyomtatott már néha, őket érdemes felhívni sztem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402336 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hahó emberek! Ki tudna bevállalni nagyobb mennyiségű nyomtatást a keretjátékosoknak, tábori újságot kellene nyomtatni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402310 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Drágáim!

Már tisztán csak egy hét, és várunk Titeket Ithilienben.
Nagyon jó lesz, én tudom ;)

Viszont amire figyeljetek oda!:
Sokan leszünk, figyeljetek arra, hogy sokszor mossatok kezet, esetleg nem árt egy kézfertőtlenítő folyadék (olyan zselé).
Hozzatok C-vitamint, meg megfázás ellen dolgokat, mert ha sokat fog esni az eső, az immunrendszerünknek állnia kell a sarat. Sőt, már most bombázzátok a szervezeteteket olyan 1000 g C-vitaminnal/nap. Legyünk felkészülve :)

Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402192 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A Köpönyeg elég aggasztó időjárást jelez előre, főleg az első napokra (10-11 mm csapadék). :x

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402167 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
:idea:
Még nem késő gumicsizmát és esőkabátot beszerezni!

Tavaly komoly gond volt, hogy hiába szóltunk a táborozóknak, hogy hozzanak gumicsizmát és esőkabátot, sokan nem vették komolyan, és ott helyben kellett megszervezni a kollektív csizmabeszerzést. Hogy ezt idén elkerüljük, és egy esetleges 11 napos eső esetén is vidám és száraz táborozók maradjunk, lehetőleg mindenki hozzon magával esőkabátot és gumicsizmát!
Az erős szél miatt az esernyő nem túl praktikus, váltóruhát és váltócipőt viszont érdemes lesz hozni.

Sajnos a tavalyi táborhellyel ellentétben idén nem lesz igazán hely tömeges ruhaszárításokra, így jobb, ha igyekszünk szárazok maradni.
;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402027 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kincső írta:

"Aki látogató napra tervez jönni, az sürgősen küldjön látogatói jellapot (to.hu főoldali cikkből letölthető word doksi,de talán lentebb ide is linkeltem), különben nem tudjuk, hányan jöttök, kell-e vonathoz menni elétek, milyen programokon számítsunk rátok is! Igyekszünk a ti igényeiteket is figyelembe venni,ha azt is megírjátok! És minél előbb, mert nagyon közel a tábor, és ha későn szóltok... "

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402014 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Orowan/Gery írta:

Lyona írta: [...] az ízlésesnél több bőrfelület.

Definíció hiányában ezt igencsak tágan lehet értelmezni :D (amit én nem tudok tiszta szívemből ellenezni.)

Annyira tudtam, hogy valaki beleköt! :D És igen, az ízlés nem vitatéma. :)
Valahol a strand és a templom között. Így jó? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402007 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Lyona írta: [...] az ízlésesnél több bőrfelület.

Definíció hiányában ezt igencsak tágan lehet értelmezni :D (amit én nem tudok tiszta szívemből ellenezni.)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402004 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kb. a 'jóízlés' fogalom lehet a kulcs.

Vagyis az nem gáz, ha gumicsizmában mész egy keretjátékos eseményre, amikor már harmadik napja szakad az eső, hiába nem volt Ithilienben gumicsizma, és nem is várjuk el a korhű, tünde / haradi / ork motívumokkal díszített jelmezt és öltözetet.

Ellenben tiszteljük meg a többieket és egymást azzal, hogy reggeli/ebéd/vacsora/keretjáték közben (viszonylag) tiszták és ápoltak vagyunk, valamint nem lóg ki belőlünk az ízlésesnél több bőrfelület.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401949 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A lényeg az, hogy nem jövünk pl egy szál boxerban kajálni, vagy keretjátékozni :P (nem mintha amúgy alap lenne :D )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401947 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Arapona írta:

Alew írta: [center:17qzwy1d]Tábori házirend 2011.[/center:17qzwy1d]
13) A programban jelzett keretjáték-eseményeken, étkezéseken minden táborozó megfelelő állapotban és illendő, a keretjáték szellemiségébe illeszkedő öltözékben köteles megjelenni.
Alew


Ez pontosan mit jelent :?: :?:


Azt, hogy étkezésre, keretjátékos eseményre ne gyertek fürdőruhában, hálóingben, pizsamában, póló nélkül, forrónadrágban.

Csak mint amúgy a világban szokás. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401873 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Alew írta: [center:1668w1ni]Tábori házirend 2011.[/center:1668w1ni]
13) A programban jelzett keretjáték-eseményeken, étkezéseken minden táborozó megfelelő állapotban és illendő, a keretjáték szellemiségébe illeszkedő öltözékben köteles megjelenni.
Alew


Ez pontosan mit jelent :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401668 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Olyan nem, de a funkció nem marad betöltetlenül :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.555 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére