Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 1 hónapja #402727 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Érdekes. Nekem nem a gumicsizmával, (mondjuk, ha azt egyszer én felveszem, az ott marad...) hanem a hálózsákkal volt problémám. Föl kellett túrnom az egész padlást, ahol legalább 45fok volt. Nem is tudom, miért járnak az emberek szaunába... A hálózsák persze legalul volt mindenféle szék, és más egyéb limlom alatt. De mire észre vettem! Addigra már azt is tudtam, h nekünk is van kéményünk... Legnagyobb sajnálatomra pedig közelebbi ismeretséget kötöttem Banyapók kisebb-nagyobb leszármazottaival. :cry:

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402723 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A jó minőségű, vízálló bakancs is megteszi, ha nem találsz gumicsizmát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402721 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Athramien írta: az enyimm ázsia centerből való, egész olcsó és még pöttyös is:P és kb ugyanezt lehet kapni árkádban is, csak ott ráraknak egy ezrest..

Biztos, csak ezek mind Pesten vannak. :(
(Nekem meg ma sikerült 3 hete először úgy elszabadulnom munkából, hogy még nyitva legyenek legalább a kínaiak. Holnap erre nagyon kicsi az esélyem.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402718 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
az enyimm ázsia centerből való, egész olcsó és még pöttyös is:P és kb ugyanezt lehet kapni árkádban is, csak ott ráraknak egy ezrest..

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402717 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kertészboltokban érdemes megnézni, ott randák, de jó minőségűek, és sokféle méretben is lehetnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402715 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hát, voltam gumicsizma-vadászaton, 34-es volt a legnagyobb... :shock:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402710 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
[attachment=0:1kvjcouu]<!-- ia0 -->látogatónapi tájékoztató 2011.doc<!-- ia0 -->[/attachment:1kvjcouu]

Aki jelentkezett már a látogatónapra, az ugyanezt kapta mailben (sőt bővebbet). :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402709 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Szinte az ország egész területére ugyan ezt az időjárást mondják. A rádióban is.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402704 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Komolyan, nincs olyan nap hogy ne írnák át egy kicsit.

Amúgy ha megnézitek, ez nem a Boldogkőváraljai időjárás, hanem az Észak-Magyarország nevű régióé. (ha beírjátok városnak Miskolcot, ami asszem olyan 60-70 km-re van minimum, hajszálra ugyanezt az időjárást dobja ki. Egy viharfelhő ritkán fed le ekkora területet)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402684 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ezt a két oldalt érdemes megnézni a helyi időjárásért:

- www.idokep.hu/idojaras/Boldogk%C5%91v%C3%A1ralja
- koponyeg.hu/t/Boldogk%C5%91v%C3%A1ralja

Egyik sem biztató, ezért mindenkit arra kérünk, hogy úgy készüljön: végig is eshet akár 11 napon át!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402680 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Idhren írta: Hát, feleim, esős táborunk lesz...
Készüljetek a megfelelő ruházattal.
És jókedvvel.

Idh


Majd sűrűn énekeljük a Castamere-i esőket...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402677 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hát, feleim, esős táborunk lesz...
Készüljetek a megfelelő ruházattal.
És jókedvvel.

Idh

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402675 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tyű, köszönöm! :D A gumicukorrendelést pedig felvettem ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402670 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nekem elvileg lesz egy szabad kezem, mert a böröndöm már Szerencsen van a matracommal meg a hálózsákommal, uh viszem szívesen :) na meg a gumicukor is csábító ;)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402651 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Szükségem lenne egy segítő kézre: a pajzsomat nem tudom egyedül elcipelni a táborhelyig, habár nem bőröndöm, hanem túrazsákom van, de úgy gondolom, ez mégis meghaladja a képességeimet az íj cipelése mellett. Mondanám, hogy viszek érte csokit, de ma hoztam haza egy pohárnyi homogénre olvadt csokoládét, szóval ezt kihagynám. Esetleg gumicukorért vinné valaki, vagy nincs az a mennyiség, amiért bárki elvállalná? :mrgreen:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402645 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
1-2 táborra hangolódó videó (én már bepakoltam:)) :












"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402632 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estel ithildin írta:

Ery írta:

Estel ithildin írta: Faházba mit érdemesebb vinni: túrazsákot vagy bőröndöt? :roll:

Ami befér az ágy alá.


És ha mindkettő befér?

Akkor amit kényelmesebben tudsz vinni, vagy amiben kevésbé lesznek összevissza a cuccaid 11 nap alatt. Én a bőröndre szavazok, nekem az jobban bejött, de ha vannak ruhatartóid, akkor lehet a zsák is. Amiben neked kényelmesebb. :) (bőröndben kevesebbet kell keresni és könnyebb gyorsan rendet tenni.)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402631 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Ery írta:

Estel ithildin írta: Faházba mit érdemesebb vinni: túrazsákot vagy bőröndöt? :roll:

Ami befér az ágy alá.


És ha mindkettő befér?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402630 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estel ithildin írta: Faházba mit érdemesebb vinni: túrazsákot vagy bőröndöt? :roll:

Ami befér az ágy alá.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402628 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Faházba mit érdemesebb vinni: túrazsákot vagy bőröndöt? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402625 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Elnézéseteket kérem, hogy csak most szólunk, ám a mi számunkra is csak ma derült ki, hogy a táborhely nem áll jól poharak terén.

Ezért arra kérünk minden táborozót, hogy hozzon magával egy tartós, nem sérülékeny, könnyen kezelhető poharat/bögrét a táborba. A legjobb nyilván az erős műanyag (nem a fehér bulipohár :D ), vagy a vastag kerámia.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402615 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dodie írta: Zsodoo nemtom, de ha több kis teljesítményű kütyüt kötnek egy konnektorra, az nem ugyanolyan rossz?

De, viszont egy telefontöltő kb 2-8 Wattos, tehát messze a legkevesebbet fogyasztó eszköz. És szerintem nem mindegy, hogy egy, vagy három ember töltheti ott a mobilját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402608 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Zsodoo nemtom, de ha több kis teljesítményű kütyüt kötnek egy konnektorra, az nem ugyanolyan rossz?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402607 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ugyan az áram használata korlátozva van, konnektor azért mindenhol található, úgyhogy elosztót is hozzon, aki tud! (nyilván 1 házba 1 elég :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402601 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
...és kézfertőtlenítő, tisztálkodószerek, wc-papír (azt nem adnak, nekünk kell vinni) feltétlenül kell! Már volt róla szó, de nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy a személyes higiénére ezen a nyáron fokozottabban kell ügyelnünk!

Attila írta:

Sötét Úr írta:

cirmoskoktél írta: ..., ágyneműt kapunk, node az ágyneműhöz jár-e huzat?...

Májusi leutazásunkkor ... egyetlen kispárna volt, nagypárna nem.

Én teljesen két párnára emlékszem a májusi alkalomkor, szóval elképzelhető, hogy ez szobafüggő.

Igen, ez lehet, mivel én az egyik kis négyágyasban aludtam, te meg a nagycsaládosban :D Szóval készüljetek fel bármire, abból legfeljebb kellemes meglepetés ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402592 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése


Elméletileg
minden faházban lévő ágyhoz adnak majd ágyneműhuzatot, a jurtásoknak viszont nem, nekik célszerű hozni hálózsákot, vagy pokrócot és huzatot.

Sátrasoknak természetesen vízálló hálózsák, és esetleg ha van, plusz vízálló ponyva a sátor fölé!

És mindenkinek gumicsizma, esőkabát, meleg váltóruhák, szúnyog- és kullancsriasztó, vitaminok és multivitaminok!
Ezeket nem lehet eléggé hangsúlyozni, úgyhogy mantraként még elismételjük párszor. ;)

:idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402587 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sötét Úr írta:

cirmoskoktél írta: ..., ágyneműt kapunk, node az ágyneműhöz jár-e huzat?...

Májusi leutazásunkkor kaptunk huzatot az ágyneműre, viszont egyetlen kispárna volt, nagypárna nem. Akinek ez esetleg gondot jelent (like me), az készülhet rá...


Én teljesen két párnára emlékszem a májusi alkalomkor, szóval elképzelhető, hogy ez szobafüggő. Ha úgy érzed, hogy márpedig te abban nem alszol, akkor hozd el. Egyébként is, ha egy hálózsákot hozol magaddal, és azzal takarózol be, az sem hátrány. Tudod, a magánszféra, meg minden. ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402584 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

cirmoskoktél írta: ..., ágyneműt kapunk, node az ágyneműhöz jár-e huzat?...

Májusi leutazásunkkor kaptunk huzatot az ágyneműre, viszont egyetlen kispárna volt, nagypárna nem. Akinek ez esetleg gondot jelent (like me), az készülhet rá...

Rózsa: /me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402573 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nekem sincsenek még lakótársaim, nagyon remélem, hogy lesz még szabad alsó ágy valahol. (Továbbra is tériszonyom van.)

Rózsa: én szívesen laknék veled, én is elég korán szoktam kelni táborban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402567 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

RÓZSA írta: Kedves Házlakó Táborozók!

Biztosan sokan szervezkedtetek már páran, ki kivel lakna egy házikóban.. :)
Kinél van még hely, ki fogadna be szívesen, vagy lakna velem egy kuckóban? :roll:

A vassrozsa kukkaxx tonlájn-ra írj, kérlek!


Rózsa, a TROLL büfése, aki korán fog mindig kelni



Én teljesen új leszek, értem nem jelentkeznek, ha jobbat nem találsz, akkor alhatsz velem :lol:

Egy kérdés: láttam ám, ágyneműt kapunk, node az ágyneműhöz jár-e huzat? Eddig akárhol voltunk (osztálykirándulni, nyaralni), mindig vinni kellett, de lehet, ez menőbb hely lesz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére