A HOBBIT

Több
10 éve 7 hónapja #410717 Írta: laszlofme
laszlofme válaszolt a következő témában: A HOBBIT
index.hu/kultur/cinematrix/2013/ ... uj_tundei/

Ezt a cikket olvassátok el mert főleg a vége felé ír egy két érdekes dolgot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410707 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az IMDB tudtommal közösség / közönség által szerkesztett adatbázis, így a megbízhatósága néha megkérdőjelezhető. Bizonyos fokig ki van téve a vandalizmusnak és a tévedéseknek is. Viszont a hasonló adatbázisok között elég megbízhatónak számít, szóval akár igaz is lehet a hír.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410706 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az IMDb stáb listája hivatalos? Mert ha az, akkor Azog túléli a második filmet is: www.imdb.com/title/tt2310332/?ref_=sr_3

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410704 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410667 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Smaug pusztasága, HFR-előzetes:
aeonflux.blog.hu/2013/08/22/hfr_ ... n_of_smaug

Smaug pusztasága, LEGO-előzetes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410602 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egy fanart (illetve manip), Benedict mint a Feketemágus :lájk: :
anindoorkitty.tumblr.com/post/58 ... ums-manips

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410545 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: És ha jól értelmezem akkor csak 13 plusz perc lesz látható rajta.Ami,hááát nem sok...ahhoz képest hogy nemrég még 20-25 percet ígértek. :(

Az mondjuk túlzás, hogy 20-25 percet ígértek. Jackson annyit mondott, hogy az első részhez kb. ennyi anyag maradt még. Azt azonban nem mondta, hogy ebből a 20-25 percből mennyi az, ami nem üt más jeleneteket, működik a filmbe visszaillesztve, és nem töri meg a dramaturgia ritmusát. A 25 percből 13 percnyi felvétel bizonyult hasznosan felhasználhatónak a bővített változathoz. Ez azért arányaiban nem rossz, ahhoz képest, hogy A GyU-filmek esetében mennyi mindent kellett kidobni.

Két dolog miatt lett ilyen kevés plusz anyag:
1. Az utolsó percben dőlt el, hogy 3 film lesz 2 helyett, így rengeteg mindent kellett az első filmben hagyni, hogy így is meglegyen az eredetileg tervezett filmhossz.
2. Az első film tele van olyan töltelék-jelenttel, amely a cselekményt nem mozdítja előre, és inkább bővített változatba való.

Praktikusabb lett volna szerintem, ha a moziváltozatból több mindent vágnak ki, hogy gyorsabb, feszültebb, gördülékenyebb legyen. Az egyszeri mozinéző jobban élvezte volna, könnyebben végigülte volna, és a kritikák is jobb hangot ütöttek volna meg. A fanatikus rajongók pedig örülhettek volna, hogy sokkal hosszabb bővített változatot kapnak egy év múlva, amelyben ezek a részek is benne lettek volna a 13 percen felül... No mindegy most már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410507 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szerintem borzalmasan jól néz ki.Amikor olvastam a könyvet,totál ilyennek képzeltem el.Na és az a haj... :D
Olyan mint egy farkasember,emberi alakjában :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #410506 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Vigyázat, SPOILER a linken!
A 2014-es Hobbit naptárban feltűnik Beorn emberi alakban !

Szerk: feltöltöttem a képet egy biztonságosabb helyre.

There is no reality. Only perception.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410481 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Megjelent pár infó a Váratlan utazás bővített kiadásáról.
És ha jól értelmezem akkor csak 13 plusz perc lesz látható rajta.Ami,hááát nem sok...ahhoz képest hogy nemrég még 20-25 percet ígértek. :(


Abból a 13 percből 1 perc már itt látható a yahoo jóvoltából (Spoiler!): Elrond Bilbóval beszélget Völgyzugolyban

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410480 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Megjelent pár infó a Váratlan utazás bővített kiadásáról.
És ha jól értelmezem akkor csak 13 plusz perc lesz látható rajta.Ami,hááát nem sok...ahhoz képest hogy nemrég még 20-25 percet ígértek. :(

Link: www.theonering.net/torwp/2013/07/31/7623...t-pricing-announced/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410338 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Peter Jackson Facebook-oldalán bejelentette: folyamatosan közvetíteni fogja az Új-Zélandon éppen kezdődő, utolsó forgatási napot. Már gyűlnek a fotók és a beszámolók, ezúttal spoiler-mentesen. Kövessétek MOST ÉLŐBEN!

www.facebook.com/PeterJacksonNZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410271 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410205 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
The Hobbit: The Desolation of Smaug, Chronicles: Art & Design
www.wetanz.com/chronicles-art-and-design-dos/

Bár a ComicConon nincs külön Hobbitos panel, a Weta kint van, és szerintem egy-két újdonsággal szolgálhatnak a héten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410202 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Taurielnek reflexíja van...


... és béna szinkronhangja. :)

Nekem legalábbis erről a hangról Phoebe ugrik be a Friendsből, ill. Alan irritáló volt felesége a Two and a Half Men-ből, szóval nálam ez valahogy nem igazán passzol egy tündéhez.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410174 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410168 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409978 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Biztosíthatlak róla, hogy a magyar fordítást ehhez az előzeteshez jóval előbb lektoráltuk, mint hogy Peter Jackson közzé tette volna az eredeti nyelvű videót. :lol:
(Vicces élmény amúgy egy-egy előzetest vagy magát a filmet először "olvasni", és utána látni csak.)
Nem tudom, mennyivel a javított szöveg leadása után készülhetett a szinkronfelvétel, de mivel egyből a Mafilm Audio kérte, gyanítom, hogy vagy azon a héten, vagy a rákövetkezőn. Szóval én arra tippelnék, hogy kb. egy hónapja elkészülhetett már.
Valamiért a magyart eddig netre nem tették ki. Gondolom, csak a mozikban játszhatták (találkozott valamelyikőtök vele moziban?), vagy nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409977 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sokkal jobb a szinkron, mint az első rész előzeteséhez volt. :)
Már csak azt nem értem, hogy mi tart ilyen sokáig az elkészítésében, ha a német szinkron már pár nap múlva volt hozzá? (Azon kívül, hogy állítólag kevés a pénz.)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 9 hónapja #409933 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Thereon írta: Martin Freeman uccsó shotja is megvolt. Már csak a török maradtak két hétre.

Két kép:

www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


Gondolkodtam, miféle törökről van szó, aztán rájöttem, törpök! :lol:
Johnbo és Smauglock meg imádnivalóak. 8-) Mivel Martin végzett a forgatással, nemsokára folytatják a Sherlock 3. szériájának felvételeit. Remélem, az is legkésőbb decemberben adásban lesz. :lájk:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409925 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Martin Freeman uccsó shotja is megvolt. Már csak a török maradtak két hétre.

Két kép:

www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409691 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409679 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nembaj h lassan halad,és nagyon szépen köszönöm! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409678 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Gandalf,ha nem nagy kérés,és van időd,akkor feliratozod nekünk a legújabb produkciós videót? :D
Köszi! :mrgreen:


Nincs időm, és nagy kérés, de már készül a felirat. :lol:
Viszont ez most másodlagos a táborszervezés mellett, szóval igencsak lassan halad.

Ellenben meglepő spoilerek voltak a produkciós videóban, kíváncsi vagyok, kinek mik tűntek föl. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409676 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Gandalf,ha nem nagy kérés,és van időd,akkor feliratozod nekünk a legújabb produkciós videót? :D
Köszi! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409565 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Itt van egy nagyon vicces hobbitos honlap: :D

tannni.strana.de/Hobbit_cats.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409521 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Megérkezett az újabb videó:
www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409496 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Orli utolsó forgatási napjához meg egy videónk is van... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.606 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére