A HOBBIT

Több
11 éve 8 hónapja #407683 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: t.

(Allergiára nem volt alternatív ötletünk, de végül is Bilbó a modern világot képviseli abban az archaikus környezetben, amelybe belecsöppen, így tőle ez akár még tolkieni megközelítésben is helyénvaló kifejezés lehet.)

A


Allergia -> Szénanátha (nem teljesen ugyanaz, de az archaizálás megvan)
:)

Nekem a film amúgy nem tetszett, illetve...
A könyvet és PJ-t ismerve tudom, hogy erre kellett volna számítani, de a szívem minden filmnél várja a csodát.

Én 2D-ben néztem, fáradt is voltam, de nekem a CGI néhol rettentően lapos volt és műanyag. (különösen a Feketemágusnál... aki szerepelhetett volna többet! :D )

A legnagyobb változtatás is szerintem pont vele volt, a Bakacsinerdő sötétedése jóval korábban kezdődött, és Dol Guldur is régebb óta volt sötét hely...

Radagast meg egész egyszerűen átszökött Narniából.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407682 Írta: Jonatan
Jonatan válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Balin írta: Egyébként a 48 fps milyen volt?(Már aki abban nézte)


Én abban néztem az éjféli premieren a WestEnd-ben. Nos amikor elkezdődött megijedtem, nem tudtam mire vélni a látványt. Az első 10 percben azt a hatást keltette, mintha fel lenne gyorsítva a kép. Én pozitívan álltam az egészhez de ezen nem tudtam szépíteni, akkor azt mondtam, hogy nem tetszik. Aztán kb a 10. perc után már kezdtek enyhülni a fájdalmaim és ahogy telt az idő egyre természetesebbé vált. Amikor Bilbó találkozott Gollammal ott már nem éreztem olyan zavarónak és a "csöbörből vödörbe" wargos, utolsó fejezetnél már kezdtem érezni hogy mitől is jó ez a HFR. De meg kell hagyni, hogy tényleg zavart és emiatt nem is tudtam igazán elmerülni a filmben (délután megnéztem felirattal is, úgy nagyon tetszett, de az már nem ide tartozik). Összehasonlítva 24 fps-es filmekkel: a gyors mozgások sokkal simábbak egyenletesebbek lágyabbak, tényleg sokkal többet lehet lehet látni belőlük például egy kard gyors forgatásánál. Illetve amire már korábban is felfigyeltem a hagyományos mozifilmeknél, és zavart engem, az az volt, amikor a kamera pásztázza a tájat szépen fordul nem is olyan nagy sebességgel, és a nagy vásznon feltűnően darabos a kép, szaggat. Ezt nagyon szépen kiküszöböli a HFR és tényleg sokkal részletesebb minden ha mozgásról van szó. De valami mégsem stimmel, és nem tudja megmondani az ember, hogy mi. Szerintem mindössze meg kell szokni, amire nem elég 3 óra sem. Ezt inkább csak egy kísérletnek lehet tekinteni de én szükségesnek látom ezt a fejlesztést, mert tényleg többet ad a 24 fps-hez képest, csupán a berögzültséggel van a probléma. Szerintem a későbbiekben teret fog hódítani magának szépen fokozatosan, de nem egy film után.
Még egy megjegyzés: én a Westend-ben néztem, de ezt nem ajánlom nektek, mert valami nem stimmelt a projektorral (vagy a vetített fájlal?), ugyanis a vászon bal oldalának kb 1/6 része sötétebb volt a többitől és a 3d időnként (kb 5 percenként) "szétugrott" egy-két másodpercre, ami elég zavaró. (ezt valaki más -talán egy kritikus- is megjegyezte még a premier előtti vetítést követően, aki ugyan ebben a teremben nézte)
Remélem tudtam segíteni és bocs, ha nem valami szép a fogalmazásom, de nem igazán szoktam írni semmit sehova.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407681 Írta: Ceorl
Ceorl válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Cerebrum írta: Apropó, idegen nyelvű szövegek, na itt volt mindenféle, sindarin, quenya, törp, meg jó sok ork nyelvű, bár utóbbit nem tudom miért kellett annyira erőltetni (Azog például végig ork nyelven beszél), pláne annak fényében, mennyire kidolgozatlan a nyelv. Kíváncsi vagyok Salo mi a jó ég alapján rekonstruálhatta a szavakat. Mindenesetre ezeknél a részeknél mindig az járt a fejemben, hogy "te úristen, ez mennyire nem autentikus", de persze ez megint olyan dolog, ami valószínűleg csak engem zavarhatott az egész teremben. :)


általában engem is zavarni szokott az ilyesmi, de nekem most még az illúzió fontosabb volt, ami sokkal jobb volt így, a nem autentikusságán meg majd fennakadok akkor, amikor jobban belemászok a témába :) (meg persze onnantól kezdve minden egyes alkalommal, amikor ilyet hallok :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407680 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Balin írta: Egyébként a 48 fps milyen volt?(Már aki abban nézte)


Én sima 3D-ben néztem, szóval én is passzolom a kérdést, bár a sok negatív kritika miatt engem annyira mondjuk nem is izgat a 48 fps-es változat, no meg nincs az a film, aminek a kedvéért én elzarándokolnék csak ezért Pestre. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407679 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az MTT döntő többsége 2D-ben nézte feliratosan, így a 48 fps-re nem tudok még mit mondani. ;)

27-28.-ra szerintem még nem lehet előre jegyet venni, de az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a mozik ügyfélszolgálatát.

Az én kritikám még érik bennem egy picit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407678 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Mi szeretnénk 27 vagy 28-án megnézni Pesten valamelyik moziban IMAX 3D-ben(ha jól értelmeztem ez a 24 fps-es 3D).Az lenne a kérdésem, hogy hol lehetne jegyet venni rá?

Egyébként a 48 fps milyen volt?(Már aki abban nézte)

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407677 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nos, ja. És a nazgúl -téma Thorin nagy filmvégi standoffjában (ami mint jelenet szintén nem gyengén fájt), az némileg WTF volt...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407676 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ó, igen: a filmzene!
Nagyon meglepődtem, hogy mást kaptunk, mint ami a hivatalos filmzene CD-n van! :o Jó volt már hetekkel előre belehallgatni, készülni az új motívumokra stb., erre a film végső zenei vágásában kicserélték az új dallamokat vagy a fő témára, vagy GyU-s zenei elemekre. Ezt nem egészen értem. Howard Shore ismét remekművet alkotott, miért csak a CD-n élvezhetjük? Ha belehallgattok megint ezekbe a számokba, és egy későbbi vetítés során összehasonlítjátok a filmes aláfestéssel, feltűnőek lesznek ezek a részletek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407675 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Oh, wait... Én fizettem a jegyért...

Sitt, engem átvertek... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407674 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Felagund írta:

having secured a free ticket as part of my compensation from the cinema for writing people's names in Tengwar all evening


Ó, micsoda nagymenőkkel vagyok én egy ligában! :mrgreen:


Et tu?

Mákos... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407673 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A HOBBIT

having secured a free ticket as part of my compensation from the cinema for writing people's names in Tengwar all evening


Ó, micsoda nagymenőkkel vagyok én egy ligában! :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407672 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ó, nem szoktam én már feliratokat olvasni... :)

Mosolyogtam egyébként, Fauskanger (az Ardalambion szülőatyja) is írt a filmben elhangzó nyelvekről egy bejegyzést Elflingen:

groups.yahoo.com/group/elfling/message/36436

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407671 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Cerebrum, arra készülj fel, hogy a feliratos változatban rengeteg hiba maradt.
Míg a szinkronszöveg lektorálására több napunk volt, a magyar felirat-táblákat néhány óra alatt kellett gyorsan, kapkodva, igen frusztrált körülmények között átnézni, így amikor tegnap éjféli vetítésen megláttam a benne maradt hibákat, kicsit lejjebb csúsztam a széken, mert nagyrészt ez most az én felelősségem volt. :lol: Reméljük, hogy ezeket még javítani tudjuk a DVD/Blu-ray kiadásig, és nem kell vele megvárni a bővített változatokat.

De annak örülök, hogy a szinkronban ezek szerint feltűnő hiba nem maradt.

A helyes kiejtést Ankalimon elmagyarázta egyszer a szinkronstúdiónak, és azt is többször felajánlottuk, hogy tartunk kiejtés-gyakorlatokat a szinkron-színészeknek, de azt mondták, ilyesmire nincsen idejük, így nem megvalósítható. A sárga fogak és az allergia az eredeti angol szövegben is így volt. (Allergiára nem volt alternatív ötletünk, de végül is Bilbó a modern világot képviseli abban az archaikus környezetben, amelybe belecsöppen, így tőle ez akár még tolkieni megközelítésben is helyénvaló kifejezés lehet.)

A dalokat a Warner/MGM előírás alapján kötelező volt minden országban lefordítani, és anyanyelven énekelni a szinkronos változatokban a feliratozás helyett. Ez már A GyU idején is így volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407670 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Na, nemrég értem haza az éjféli vetítésről…

SPOILER ON

Szerintem nagyon jó lett, és majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy akiknek bejöttek a GyU-filmek, azok legnagyobb részének ez is tetszeni fog. Ugyanakkor megértem a negatív kritikákat is, és elhiszem, hogy akiket anno annyira nem szippantott be ez a világ, azok vontatottnak és túlontúl elnyújtottnak fogják találni a filmet, és sok olyan résznél, ami nekünk érdekes (pl. a Fehér Tanács ülése), ott a szemüket fogják forgatni, hogy "ezt most megint minek". Mondjuk szó mi szó azért valóban ráfért volna még némi vágómunka, különösen még az elején Zsáklakban volt pár olyan rész, aminél már én is feszengtem kissé, hogy "jól van, haladjunk már". Az viszont érdekes, hogy jó pár, a trailerekben látott rész (pl. mikor Gandalf egymagában kóricál valami sötét helyen, meg összecsap valakivel) még így se került bele a mozis változatba.

Könyvhöz képest egyébként nem sok változtatás van és azok se jelentősek (bár már régen olvastam utoljára a könyve(ke)t), a legnagyobb talán, hogy itt Azog túléli az azanulbizari csatát és ő lesz az, aki folyton a csapat nyomában jár, hogy bosszút álljon Thorinon, aki félkarú rablót csinált belőle. (Gondolom így akkor Bolg karakterét teljesen ki is gyomlálták a forgatókönyvből.)

A látvány nagyon klassz, féltem, hogy néhol olyan műanyag lesz, mint a trailerekben, de hálaisten nem így lett. Új-Zéland baromi szép hely lehet (ezt nem lehet elégszer megállapítani), de a belső CGI-terek (pl. a goblinok barlangja) is nagyon ott voltak. Gollam meg olyan életszerű volt, hogy nem győztem betelni vele.

Szinkron egész jó volt (bár az angol "th" kiejtését még mindig nem sikerült megtanítani a szinkronszínészek többségének), orbitális hibák (mint a GyU-ban az "orkokat keresztezte a lidércekkel", meg Orthanc "c"-vel ejtve) nem voltak (vagy legalábbis nem tűntek fel), bár biztos vagyok benne, hogy új (és kétségkívül ezerszer jobb) élmény lesz végre eredeti nyelven is látni majd. A daloknál mondjuk rezgett a léc, meg a trollok és goblinok hangjai se mindig passzoltak, de ez még bőven elmegy. Volt pár wtf pillanat (pl. mikor Szarumán azt fejtegeti, hogy Radagastnak sárgák a fogai vagy Bilbó a Középfölde világából abszolúte kirívó "allergia" szót használja), bár ez gondolom az eredetiben is így lehetett, és nem a szinkron hibája. Ja, a sindarin szövegek kiejtése viszont pont olyan borzasztó volt, mint a GyU-ban, bár kétségkívül ez csak az én fülemet sértette. :P

Apropó, idegen nyelvű szövegek, na itt volt mindenféle, sindarin, quenya, törp, meg jó sok ork nyelvű, bár utóbbit nem tudom miért kellett annyira erőltetni (Azog például végig ork nyelven beszél), pláne annak fényében, mennyire kidolgozatlan a nyelv. Kíváncsi vagyok Salo mi a jó ég alapján rekonstruálhatta a szavakat. Mindenesetre ezeknél a részeknél mindig az járt a fejemben, hogy "te úristen, ez mennyire nem autentikus", de persze ez megint olyan dolog, ami valószínűleg csak engem zavarhatott az egész teremben. :)

Ami talán a legkevésbé tetszett az Radagast karaktere, ő és az übergáz nyulas szánja, bár ezt már az előzetesből sejteni lehetett. Körülbelül pont olyan idegesítő és kvázi fölösleges szereplő, mint Jar Jar a prequel SW-filmekben. Tiszta szerencse, hogy nem szerepel sokat. Komolyan hálát adok a sorsnak, hogy Bombadil Tomát anno kihagyták a GyU-ból, őt is kb. ilyen bugyuta figuraként tudnám csak elképzelni filmvásznon.

Ami még így negatívum, az nem is igazi negatívum, elvégre a film csak a könyvet követi (amiről meg ugye tudjuk miért olyan amilyen), de itt is hamar ráeszmél az ember, hogy bármennyire is a GyU előzménye akar lenni a film, azért ez mégis csak egy mese. Emlékszem, mikor a GyU után először olvastam a Hobbitot, pont ugyanígy voltam vele, és én azt emiatt mindig is egy kisebbfajta csalódásként éltem meg. Azonban még ennek tudatában is nehéz leküzdeni az ellenszenvet a beszélő trollok vagy a dalra fakadó goblinok iránt, de lehet, hogy egy újranézéskor ezek már nem lesznek annyira zavaróak.

Ja, és még egy dolog. A zene. Hát, őszintén szólva a fő motívumon kívül semmi érdemlegeset nem bírtam felfedezni az új dallamokban, nagy részében a GyU taktusai köszöntek vissza, általában egy az ott látotthoz hasonló jelenetet aláfestve. Ez utóbbiak némelyike tetszett (pl. Gandalf ugyanúgy egy lepkével üzen a sasoknak mint a LotR-ben, és a zene is ugyanaz alatta), mások viszont meglehetősen mesterkéltnek hatottak. Itt is áll az, hogy a kevesebb jobb lett volna. Néhol szinte már láttam magam előtt, ahogy a forgatókönyvírók tanakodnak, hogy "hú, hát itt csak két olyan jelenet van, amivel visszautalhatunk a GyU-ra, nosza szúrjunk be még egyet.".

Na, de elég a negatívumokból, összességében nekem nagyon bejött a film, a végén simán néztem volna még hat órán át a következő két részt, és ahogy kifelé jövet hallgattam az általános reakciókat, a többség hasonlóképpen volt ezzel.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407666 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A kritika-lista folyamatosan frissül, érdemes visszanézni rá. ;)

A második film magyar címe (fanfárok, trombiták!) SMAUG PUSZTASÁGA lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407659 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Az első magyar filmkritikák (folyamatosan frissülni fog!):
aeonflux.blog.hu/2012/12/11/kritika_a_ho...n_unexpected_journey
www.sfportal.hu/a-hobbit-varatlan-utazas-14309.scifi
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban


Hát elkezdtem elolvasni az egyiket, és úgy döntöttem,
hogy előbb megnézem majd a filmet, utána alakítok rá véleményt, és legfeljebb ezután folytatom az elolvasást.Mert különben teljesen elrontaná az élményt.

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407656 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az első magyar filmkritikák (folyamatosan frissülni fog!):
aeonflux.blog.hu/2012/12/11/kritika_a_ho...n_unexpected_journey
www.sfportal.hu/a-hobbit-varatlan-utazas-14309.scifi
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban
geekz.blog.hu/2012/12/11/a_hobbit_varatlan_utazas
index.hu/kultur/cinematrix/2012/12/12/a_..._tarr_bela_rendezte/
hvg.hu/kultura/20121212_A_hobbit_varatlan_utazas_kritika
www.jatekok.hu/jatek-hirek-201212-114-a-...zas-filmkritika.html
popcornandsoda.hu/2012/12/12/utazas-de-n...bit-varatlan-utazas/
www.vox.hu/newvox/?review=a-hobbit-varatlan-utazas
port.hu/article/30531
www.filmkolonia.hu/blog/hq/toporodott-to...-kritika-a-hobbitrol
index.hu/kultur/cinematrix/2012/12/12/a_..._gyuruk_ura-masolat/
www.fatumteam.com/blog/comments.php?y=12...y=entry121211-224251
prizmafolyoirat.com/2012/12/12/egy-uj-vi...atlan-utazas-hfr-3d/
www.ekultura.hu/latnivalo/ajanlok/cikk/2...varatlan-utazas-film
www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20121...a-peter-jackson.html
www.filmkocka.hu/2012/12/a-hobbit-varatlan-utazas/
filmbuzi.hu/archives/2012/12/13/a-hobbit-varatlan-utazas/
mno.hu/grund/a-hobbit-meg-bajos-hazimozinak-is-keves-1124062
player.hu/kult-szorakozas/a-hobbit-varatlan-utazas-kritika/
www.mozinet.hu/kezdolap/filmkritika_/fil...lan_utazas__%2812%29
www.life.hu/szorakozz/tvmozidvd/20121212...yuruk-ura-elott.html
sfmag.hu/2012/12/14/tizenoten-erebor-ell...bit-varatlan-utazas/
www.premierfilm.hu/hir/a_hobbit_varatlan...tml?qs=0101102723028
filmdroid.hu/2012/12/a-hobbit-varatlan-u...-unexpected-journey/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407651 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407637 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Peter Jackson megszellőztette, hogy az első részből valószínűleg egy 20-25 perccel hosszabb bővített változat várható!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407635 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Első kép a The Desolation of Smaug-ból:
insidemovies.ew.com/2012/12/07/f ... -of-smaug/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • TOM991
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #407632 Írta: TOM991
TOM991 válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Utolsó szerkesztés: 11 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407627 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Teszteljétek ti is 2D-ben a 48 fps-t (HFR):
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de/news/to...filme/news_99968.php
frames-per-second.appspot.com/

A filmet egyébként Magyarországon ötféle változatban lehet majd megnézni:
- 2D felirattal (csak Mom Park, Mammut, Westend, Allee és Aréna Plaza)
- 2D szinkronnal
- 3D szinkronnal
- IMAX 3D szinkronnal (csak Aréna Plaza)
- HFR 3D szinkronnal (csak MiMozink Óbuda/Atrium Eurocenter, Westend, Aréna Plaza)

És néhány magyar karakterplakát, immáron a fix 12-es korhatár-karikával:
aeonflux.blog.hu/2012/12/08/magyar_poszt...n_unexpected_journey

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407622 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Közzétettek egy szinkronmintát a német szinkronból:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de/news/to...ilme/news_100352.php

Természetesen csak a németül tudóknak spoileres a hanganyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407620 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A Fehér Tanács - Rövid részlet a filmből, természetesen spoileres, de ezt ugye nem kell mondanom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407615 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
- Hát, minket meg kivágtak az első filmből.
- Én nem is szerepeltem volna benne, csak te.
- Akkor csak téged. Most már mindketten várhatunk a következő részig.
- Igen. De lehet, hogy így együtt, egymás mellett csak a harmadik filmben láthatnak minket...
- Ki tudja? PJ addig még százszor újravágja a filmeket.

fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-a...4821_679661482_n.png

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407613 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egy újabb produkciós videó féle,csak ezt tv-ben adják le,és tele van új jelenetekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 9 hónapja #407610 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hobbit-szereplők a LEGO-hasonmásaikkal:
www.buzzfeed.com/donnad/the-cast ... -lego-dopp

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407608 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: A linkre kattintva 6 jelenetet nézhettek meg a filmből. :D

www.bestmovie.it/news/lo-hobbit-sei-clip...upi-e-gollum/191243/


Már le is szedték :(
Na nem baj nemsokára láthatjuk az egészet egybe :D

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407607 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta:

Gandalf írta: Ezek alapján egy látvány-orientált, humoros, akciódús kalandfilmre számíthatunk trükkorgiákkal, jól eltalált karakterekkel és igazán remek színészi játékkal.


Ezek egy jó film alapjai.Nem is értem h akkor mi a nem jó benne.


Hogy ezek-e egy jó film alapjai, azért vitatná a bennem megbúvó művészfilm-rajongó, de mindegy. ;)

A kritikákra meg úgysem kell hallgatni: majd mindenki eldönti maga-magának, hogy neki mi jó, mi nem jó benne: a GyU-filmek rajongói biztos másképp fogják értékelni, mint a regény kedvelői, és megint máshogy azok, akik egy akciódús kalandfilmre vágynak, és azok is, akik karácsonyi családi filmként ülnek be majd rá.

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.334 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére