A HOBBIT

Több
11 éve 10 hónapja #407533 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: A HOBBIT
"Ma indul A hobbit-őrület
Az új-zélandi Wellingtonban ma este mutatják be - illetve mutatták, ott 12 órával később van - Peter Jackson A hobbit - A váratlan utazás című filmjét, a trilógiává alakított A hobbit első részét."
www.origo.hu/filmklub/blog/eloze ... tazas.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407532 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

A HOBBITOK A CORVIN MOZIBA KÖLTÖZNEK!!!

December 16-án, 22-én és 29-én személyesen TALÁLKOZHATUNK GANDALFFAL, HOBBITOKKAL, TÖRPÖKKEL és TÜNDÉKKEL a CORVIN MOZIBAN. A Tolkien Társaság jelmezesei hamisíthatatlan Gyűrűk Ura hangulatot hoznak el nekünk. Lehet majd fényképezkedi a kedvencekkel, illetve lesz mindenféle program, ami Tolkien és a Hobbit világához kapcsolódik.....


corvinmozi.hu/programok/hobbitok-corvin-moziba-koltoznek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407527 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 10 hónapja #407514 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407506 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: A legelső post-production videó:


Gandalf,nagyon megköszönnénk ha feliratoznád.Persze csak ha van rá időd. :D


A filmpremier előtt esélytelennek látom. Január a legvalószínűbb, de még lehetséges, hogy talán belefér valahogyan a decemberbe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407505 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A legelső post-production videó:

Gandalf,nagyon megköszönnénk ha feliratoznád.Persze csak ha van rá időd. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407504 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Ulmo írta: Az éjféli premier vajon ebben a formátumban lesz?

Gandalf írta: HRF Magyarországon:
aeonflux.blog.hu/2012/11/23/a_hobbit_ami...3d-rol_tudni_erdemes


Ha az Arena Plaza IMAX-ban lesz, nem valószínű. Külön beszélnek IMAX 3D-ről és HFR 3D-ről, tehát sajnos nincs fedés a kettő között. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407503 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az éjféli premier vajon ebben a formátumban lesz?

Gandalf írta: HRF Magyarországon:
aeonflux.blog.hu/2012/11/23/a_hobbit_ami...3d-rol_tudni_erdemes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 10 hónapja #407493 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az összes eddigi előzetes és TV-szpot egyben, egy rajongó által összevágva:



Hét és fél perc, ennyit láthattunk eddig a teljes filmből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407489 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Tevildo:

Zene: hátha valaki nem olvasta, és nem világos az, hogy EZ a hobbit AZ a hobbit.
Állatvédők: még jó, hogy tiltakoznak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 10 hónapja #407464 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A BookDepository-n lehet nyerni Hobbitos ajándékokat (könyveket, CD-ket) 1db kérdés megválaszolásával:
www.bookdepository.com/blog/comp ... en-goodies

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407437 Írta: Iglorion
Iglorion válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407363 Írta: Iglorion
Iglorion válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407337 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A Warner 16 kategóriában (!) indítja A hobbit: Váratlan utazást az Oscar-díj megnyeréséért:

warnerbros2012.warnerbros.com/film.php?film=thehobbit#

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407324 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egy halom behind-the-scenes kép, spoilerekkel:
imgur.com/a/fHnbj#0

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407293 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407289 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta:

Gandalf írta: :lol:
Cserébe a Radagast-szám teljesen új volt.


Meghallgattam azt is... egész érdekes... némileg Bartókos ez a pentatónia, de jópofa. Elég fenyegető (titokzatos?) alak ez a Radagast... :D


Mivel ez egy kb. öt perces szám, nem csak Radagast zenei alaptémáját tartalmazhatja, hanem azoknak a jeleneteknek is az aláfestését, amelyekben szerepel. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407288 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: :lol:
Cserébe a Radagast-szám teljesen új volt.


Meghallgattam azt is... egész érdekes... némileg Bartókos ez a pentatónia, de jópofa. Elég fenyegető (titokzatos?) alak ez a Radagast... :D

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407280 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407274 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407273 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta:

Gandalf írta: Még egy meghallgatható szám A hobbit: Váratlan utazás filmzenéjéből!
Ezúttal az "Old Friends" című szám hosszabb változata (a különleges kiadású CD-ről)!


Nem valami spoileres részt választottak ki: a tematikus anyag 95%-a a GyU-filmekből való... azért az vicces lesz, hogy 6 filmen végigvonulnak ugyanazok a motívumok. Értem én a logikát, de azért ahhoz Wagnernek kell lenni, hogy működjön. És Shore nem Wagner. :twisted:


:lol:
Cserébe a Radagast-szám teljesen új volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407272 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Még egy meghallgatható szám A hobbit: Váratlan utazás filmzenéjéből!
Ezúttal az "Old Friends" című szám hosszabb változata (a különleges kiadású CD-ről)!


Nem valami spoileres részt választottak ki: a tematikus anyag 95%-a a GyU-filmekből való... azért az vicces lesz, hogy 6 filmen végigvonulnak ugyanazok a motívumok. Értem én a logikát, de azért ahhoz Wagnernek kell lenni, hogy működjön. És Shore nem Wagner. :twisted:

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407271 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Még egy meghallgatható szám A hobbit: Váratlan utazás filmzenéjéből!
Ezúttal az "Old Friends" című szám hosszabb változata (a különleges kiadású CD-ről)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407256 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Éjféli premier tervbe van véve, a részletekről még Ankalimon tárgyal és alkuszik az illetékesekkel, így még nem tudni róla túl sokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407255 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: donoroknal:
Ez az alkalom valószínűleg zárt körű sajtóvetítés lesz, és nem lehet rá jegyeket szerezni.
De elképzelhető, hogy a december 13.-i éjféli premierre is eljöhet majd néhány szinkronszínész vagy sztár.

Megint vannak éjféli premierek? :) Lesz közös MTT-s premiernézés szervezve? Nem szeretnék róla lemaradni, a Gy.U.-nál sajnos csak a TTT-ére jutottam el anno...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #407254 Írta: dini82
dini82 válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sziasztok!
Valaki tudja esetleg,hogy holnap(nov.07-én)nálunk is lehet jegyet lefoglalni a hazai mozikba a Hobbitra? :lol:
köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #407249 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szerintem le fogják szinkronizálni az éneket.mivel elég sok gyerek is megfogja nézni,a feliratozás nem lenne jó ötlet.
De kitudja,nemsokára kiderül. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.808 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére