Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
19 éve 4 hónapja #255506 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
OK! Bill mit csinál mostanság? Mert itt állandóan csak Domról van szó.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255102 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ilúvatar Gyermeke írta: Köszi, Maxim! 8)
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy Sun és Jin hogyan jöttek össze... miért sírt a nő a reptéren - úgy jött el, mintha a családja elől menekülne... :roll: :oops:


Folyamatosan írom tovább, csak olyanom volt, hogy egy részét már kirakom, de tervem szerint végigírom a részt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255101 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Köszi, Maxim! 8)
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy Sun és Jin hogyan jöttek össze... miért sírt a nő a reptéren - úgy jött el, mintha a családja elől menekülne... :roll: :oops:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #255100 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ilúvatar Gyermeke írta: Köszi, Nim! 8) Akkor a 6. epizód volt hétfőn. (House of the Rising Sun) Sajna, az első 25 percről lemaradtam... :oops: inkább mesélje el más... :wink:


Szóval az úgy volt hogy... :mrgreen:
Sun bambul a világba, valami virággal szórakozik és nézi ahogy Kate+Jack kellemesen társalog Jack tetoválásáról. Nagyon jól elvannak, majd megjelenik Charlie: Ha abbahagyták a verbális párosodást, akkor indulhatnánk. Egy egész partnyi ember várja, hogy vizet hozzunk nekik és a nagy fehér vadász már türelmetlen. (Locke felé biccent). :D
Aztán ők elindulnak a barlangokhoz a vízért.
Aztán Sun visszaemlékezi magát, hogy egy előkelő partin van és a pincér odalép hozzá és barátnőihez, Sun elvesz egy pezsgőt az alatta lévő szalvétával amire valami van írva. Közben a pincér tovább halad, de visszafordul és rámosolyog Sun-ra, és itt látjuk, hogy a pincér nem más mint Jin. Ők találkoznak a partin egy félreesőbb helyen és arról folyik a párbeszéd, hogy Jin meg akarja kérni Sun kezét az apjától, de Sun fél, hogy ez nem fog összejönni. Jin gyűrű helyett egy gyönyörű kis fehér virágot ad Sun-nak.
A jelenben Jin meglátja Michael-t és Walt-t, ahogy az apa magyaráz valamit a fiának és Jin hirtelen nekimegy Michael-nak és elkezdi püfölni és a tengerbe folytogatni. Sun sikoltozik és FŐCÍM!
Aztán jön Sayid és Sawyer, hogy szétválasszák a félpéppé vert amerikait a meghibbant kóreaitól. Majd Jin-t, Kate bilincsével odahelyezik valami roncshoz és Sayid nem hiszi el, hogy Michael-t minden ok nélkül támadta meg.
Közben a másik csoport megérkezett a barlangokhoz. Charlie minden áron szeretne ellógni, hogy belője magát, ami sikerül is. Csak éppen egy méhkasra sikerül ráállnia. Locke szól neki, hogy ne mozduljon, közben Jack és Kate próbál keresni valamit amivel lefedhetik a kast. A művelet nem sikerül és mindenki rohan mint hülye a méhek elől. Jack és Kate járnak elől, akik egy barlangba menekülnek be, levetve fölsőiket a belekerült méhek miatt. Felfedeznek ott mumifikálódott hullákat, akiket elneveznek az ő Ádámjuknak és Évájuknak. Ettől Jack-nek az a király ötlete támad, hogy ez egy nagyon biztonságos hely és jól lehet itt éldegélni. Kate láthatólag nem osztja az ötletet. Egyébként közben megérkezett Locke és Charlie erősen összecsípve és Charlie finoman átnyújtja Kate fölsőjét, aki ugyebár egyszál melltartóban álldogál.
Kate: It was full of bees.
Charlie: I would've thought Cs, actually. (azért angolul írtam le, mert így jön ki igazán a poén... szerintem.) :D
Na megtöltik a palackokat és Jack meg Kate visszaindulnak a partra, közben Locke és Charlie ott maradnak, hogy cuccokat válogassanak.
Jack a visszafelé úton kifejti, hogy milyen jó hely a barlangok, aztán ezt Sayid-nak is, aki fát vág éppen, de sem ő sem Kate nem lelkesedik az ötletért. Ők inkább maradnának a parton, jelzőtüzet égetni, remélve, hogy egy hajó meglátja. Jack álláspontja, hogy nem várhatnak örökké arra, hogy megmentsék őket.
Közben Jin meg Sun nem csinál sok érdekes dolgot, Sun leginkább ápolja Jin kidörzsölt csuklóját és visszaemlékezik: Sun aggódva vár egy festői kert, festői hídján, mögötte egy festői keleti palota. Jin megérkezik és jó hírei vannak. Sun-t elveheti feleségül és Sun apjának fog dolgozni. Az igazi aranygyűrű is megérkezik, és Sun nagyon boldog.
Charlie ismét próbál ellógni Locke-tól azzal az ürüggyel, hogy ki kell mennie. Locke viszont megállítja, hogy tudja ki ő és mit keres. Charlie frászt kap, hogy leleplezték, de Locke a Driveshaft-re gondolt, aminek nagy rajongója volt. Elkezdenek erről beszélgetni, és arról, hogy Charlie imádott gitárja elveszett a zuhanáskor és valószínűleg összetört, legalábbis Charlie szerint. Locke biztosítja, hogy még fog játszani a gitárján, Charlie hitetlenkedik.
Sun próbálja rávenni Jin-t, hogy mondja el a többieknek mi folyik itt, de Jin nem hajlandó rá, erre Sun visszaemlékezik: Sun hazaér márkás cuccok vásárlásáról és egy nyüszögő doboz fogadja amiben egy édes ki gyűrött kutyus van, aminek nemtom mi a fajtája, Sun nagyon örül és megjelenik Jin, és sajnálkozik, hogy nem tud több időt tölteni Sun-nal, de a telefonja már csörög is.
A partra visszatérve Jack mindenkinek elkezd mesélni a barlangról és kéri hogy jöjjenek vele. Többen csatlakoznak, többen nem. A parton marad Sawyer is. :wink:
Sun emlékezik, mert elcsúsztam a történettel: Egy éjszaka Jin sietve ér haza és egyből beveszi magát a fürdőszobába. Sun utána és meglátja, hogy Jin inge és keze tiszta vér, amit most próbál lemosni. Faggatja férjét, de nem válaszol.
Michael, aki a parton marad, elmegy fát vágni és Sun lassan utána lopózik na persze visszaemlékezik: Sun az otthonukban egy lakberendezővel beszélget, Jin telefonál és elhajtja őket. A hálószobában folytatják a társalgást. Egy idő után a lakberendező nő elkezd kérdéseket feltenni Sun-nak és végülis arra akarja rávenni Sun-t, hogy tűnjön el az országból és hagyja el Jin-t. Majd ad Sun-nak különböző iratokat és elmondja neki, hogy honnan (Sydney) és mikor (11.15) indul a gép.
Szóval a jelenben Michael meglátja Sun-t és kissé ingerült, majd leesik az álla, amikor Sun angolul szól hozzá. Kiderül, hogy Sun azért nem beszélt idáig angolul mert Jin nem tud róla. A Michael-t ért támadásnak pedig az az oka, hogy Michael megtalálta Sun apjának óráját, amit ha valaki magánál tarthat az megtiszteltetés. Michael ettől kicsit ingerült lesz, majd Sun a segítségét kéri.
A barlangoknál Charlie ismét megpróbál elszédelegni, de Locke eléáll és elkéri a drogot. Az érv, hogy előbb utóbb úgyis kifogyik belőle és így legalább saját akaratából szokik le. Charlie-t ez nem hatja meg, majd Locke felhozza a gitárt. Charlie enged, átadja a drogot, majd Locke fölfelé mutat és a szikláknál fennragadva ott lóg a gitár. Charlie örömében elsírja magát. (Hát nem ééédes??)
A parton Kate közli Jack-kel, hogy ő nem megy a barlangokhoz.
Michael pedig egy balta társaságában meglátogatja Jin. Kissé ingerült, hogy egy kretén óra miatt nyírta őt majdnem ki. Majd nagyot lendít a baltával ééééééééés... elvágja Jin bilincsét.
Visszaemlékezés: Jack a jegykezelő vagy milyen nővel veszekszik. Sun egyedül álldogál és az órát nézi amin 11.15 olvasható. Jin a sorban várakozik. Sun elkezd a másik ajtó felé menni sírva, majd visszanéz Jin-re. Jin mosolyog és egy olyan fehér virágot vesz elő, mint amit először kapott tőle a felesége. Sun újra ránéz az órára, majd visszamegy Jin mellé. Jin megkérdezi miért sírt, Sun azt válaszolja, hogy mert a virág nagyon szép.
A rész végén egy kis montázs, az emberekről a barlangoknál és a parton.

VÉGE

Ha valamit kihagytam visítsatok.
Ilú, érted már a repülőtéri szitut? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255078 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Nimrodel (Melklerien) írta:

Lin (Mónika) írta: Hát ez szép! Egyesek egy bizonyos társaságból szépen ide is beszivárognak és szétoffolják a topicot! :mrgreen: :mrgreen:

Ha a hülye uw nem toloncolt volna ki minket, most nem rontanánk itt a levegől (és nem emelnénk a hangulatot 8) )

:lol: :lol: :lol:

Nimrodel (Melklerien) írta: Egyébként találtam egy Lost-kvízt, meg sok egyéb Lost cuccot - németül:
www.prosieben.de/spielfilm_serie/lost/
Itt azt is be lehet lőni, kb. hol tartanak :wink:

Köszi, Nim! 8) Akkor a 6. epizód volt hétfőn. (House of the Rising Sun) Sajna, az első 25 percről lemaradtam... :oops: inkább mesélje el más... :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255073 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Lin (Mónika) írta: Hát ez szép! Egyesek egy bizonyos társaságból szépen ide is beszivárognak és szétoffolják a topicot! :mrgreen: :mrgreen:

Ha a hülye uw nem toloncolt volna ki minket, most nem rontanánk itt a levegől (és nem emelnénk a hangulatot 8) )

Egyébként találtam egy Lost-kvízt, meg sok egyéb Lost cuccot - németül:
www.prosieben.de/spielfilm_serie/lost/
Itt azt is be lehet lőni, kb. hol tartanak :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255031 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egyébként Dominic most hol lakik?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254881 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem feketés szőke! Igazán egyéni összeállítás. Láttátok azt a Frodós klipet? Tényleg szomorkás história, de csak a dal teszi azzá.
Nem láttam a hétfői adást a Lost-ból! Elmondaná valaki? A 2.-ai adást?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254462 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Néhány képecske Domról Tényleg szőke... :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254410 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelia írta: LOSt-ból tényleg sosem elég! Nagyon király! Nekem olyan furcsa, hogy egyszer egy kis 90 centis hobbit, máskor meg egy normális pasas.
Na nembaj. Az ember sosem fogja megérteni ezt a dolgot.


Nekem éppen az tetszik, hogy változatosak a szerepei... bár ahogy vesszük. Két szerepe részlegesen rímel Charlie karakterére. A Spivs-ben drogos, a Shooting Livien-ben meg basszusgitáros. :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254397 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
LOSt-ból tényleg sosem elég! Nagyon király! Nekem olyan furcsa, hogy egyszer egy kis 90 centis hobbit, máskor meg egy normális pasas.
Na nembaj. Az ember sosem fogja megérteni ezt a dolgot.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254351 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Maxim írta: Az AXN-n van szinkronizálva, ott jóval előrébb is járnak már mint a Pro7-n. Csak ez az adó keveseknek van.

Nem tudja valaki, ilyen adót mégis honnan lehetne beszerezni? Hova, milyen kábelcéghez kell rohangálnom, hogy lehessen AXN-em?


A UPC Direkt csomagban tudom, hogy benne van, egyebet személy szerint nem tudok. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254346 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: Az AXN-n van szinkronizálva, ott jóval előrébb is járnak már mint a Pro7-n. Csak ez az adó keveseknek van.

Nem tudja valaki, ilyen adót mégis honnan lehetne beszerezni? Hova, milyen kábelcéghez kell rohangálnom, hogy lehessen AXN-em?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254336 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelia írta: Nincs szinkronizálva sehol?


Az AXN-n van szinkronizálva, ott jóval előrébb is járnak már mint a Pro7-n. Csak ez az adó keveseknek van. Nekem sincs, így én is a Pro7-t nézem, de egy barátnőm felveszi azért az AXN részeket, hogy azt is láthassam. LOST-ból soha nem elég!!! :D
Egyébként itt van sok más között két talkshow, amiben Dom tegnap szerepelt. Nagyon poén mindkettő, ő meg baromi szőke (de csak külsőleg!!!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253797 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nincs szinkronizálva sehol?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253785 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tényleg lehet hogy az ismétlésről beszéltem.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253392 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A LOST hétfőnként a PRO7-en 20:15-től van. 8)
Nelia szerintem az ismétléséről beszélt, mert az szerdán van 23:50-től... :wink: [/quote]

Oh. Hm. Az se jó, mert fél 8-ig suliban vagyok és csak fél 10-re érek haza... :roll:
De valahogy tutira sort kerítek rá, és megnézem!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253378 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Elvina írta:

Nelia írta: Hát igen, aki nem látta, az nem látta. Szívás! Most egy ideig nem fogok írni, mert letiltottak a netről, mert bezúgtam nyelvtanból. Bőgtem is miatta... De ez most nem lényeg! Láttam a Lost-ot! Ez Elesszár a tetőfokon! Dominic nem kispályás öregem! A srác baromijó! Csak kár hogy olyan szappanoperás az egész. :cry: ha valakit érdekel: Pro7, éjjel 23 óra 47 perc! Tudom későn van, de megéri! Német... Én németes vok, de azér jó.


Kár, hogy olyan későn van, pedig kíváncsi lennék rá...
...még felvenni sem tom, mert rossz a videónk... :? :roll:


A LOST hétfőnként a PRO7-en 20:15-től van. 8)
Nelia szerintem az ismétléséről beszélt, mert az szerdán van 23:50-től... :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253368 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelia írta: Hát igen, aki nem látta, az nem látta. Szívás! Most egy ideig nem fogok írni, mert letiltottak a netről, mert bezúgtam nyelvtanból. Bőgtem is miatta... De ez most nem lényeg! Láttam a Lost-ot! Ez Elesszár a tetőfokon! Dominic nem kispályás öregem! A srác baromijó! Csak kár hogy olyan szappanoperás az egész. :cry: ha valakit érdekel: Pro7, éjjel 23 óra 47 perc! Tudom későn van, de megéri! Német... Én németes vok, de azér jó.


Kár, hogy olyan későn van, pedig kíváncsi lennék rá...
...még felvenni sem tom, mert rossz a videónk... :? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252895 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát igen, aki nem látta, az nem látta. Szívás! Most egy ideig nem fogok írni, mert letiltottak a netről, mert bezúgtam nyelvtanból. Bőgtem is miatta... De ez most nem lényeg! Láttam a Lost-ot! Ez Elesszár a tetőfokon! Dominic nem kispályás öregem! A srác baromijó! Csak kár hogy olyan szappanoperás az egész. :cry: ha valakit érdekel: Pro7, éjjel 23 óra 47 perc! Tudom későn van, de megéri! Német... Én németes vok, de azér jó.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252474 Írta: Gilg (Gwindorn)

Ancalima Anarórë írta: Igen, ez benne van a RotK bővített extráiban. ;) És ott nem voltak berúgva vsz, csak hülyültek. Egyébként meg a forgatáson majd' mindenki smárolt mindenkivel. :D



...és me továbra sem látta a bővítetteket, nem hogy a bővített extráit... nem mintha ez a smárólós dolog érdekelne, de a filmeket már nagyon megnézném dővítettben verzióban... :roll:
(upsz ez már off :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252465 Írta: Ancalima Anarórë
Igen, ez benne van a RotK bővített extráiban. ;) És ott nem voltak berúgva vsz, csak hülyültek. Egyébként meg a forgatáson majd' mindenki smárolt mindenkivel. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252438 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
De azért jó lenne nem? Egyszer csak ott lenne Dom, Bill, Viggo.. Tényleg!
Láttátok Viggo Mortensen új filmjét? A Tűz Óceánját? Lovasoknak ajánlom! :bill1: hallottam Dominic sorozatáról, de nem tudom mikor van. Elmondaná valaki? :roll: Szerintetek... Milyenek élőben?
Tudtátok hogy mikor a 3. rész pipás jelenetét forgatták a két srác teljesen berúgott!? :pippin4: Mennek a folyosón, és közben mondják:
-Pisiltünk!
-Jézus! Eggyütt pisiltünk!
Ennyire még nem röhögtem mint akkor! Ja és sirtam, mikor... :oops:
Mikor.... :oops: Mikor Viggo Mortensen smárolt Billel!!!!!!! 8O
Bizony!!!!! Mikor Samu és Rozi esküvőjét forgatták, sean Astinnak nem ment a szerep, Viggo fogta magát, felébreszette Billt, és elhívta a kamera mellé, és amikor....
-Épp nagyban tapsolok, mikor Viggo megragad, és hevesen szájon csókol-meséli Bill-nem vagyok biztos benne, de szerintem nyelves volt.
-Hadd mondja el valamit Billy Boydról. Smárolt a Szövetség 5 (ismétlem 5) tagjával részegen. Nem olyanokkal mint Liv, Cate Blanchett, hanem Elijahhal, Seannal, (mindkettővel: Astin, Bean) meg ilyenek.-Mondja Dominic.- Nem szívesen mondom, de velem is.

Mit szóltok???? :P Kis pletykafészek vagyok mi? De hát ezt tudnototk kell...

www.gportal.hu/loka

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 5 hónapja #252127 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Toma gazda írta: A másik meg nyugi nagyon sokan tudják hol van Magyarország :wink:


:x Csak sajnos sokan vannak, akik keverik bukarestet Budapestel :x :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252117 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A másik meg nyugi nagyon sokan tudják hol van Magyarország :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252093 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelia írta: Mi lesz Trufa a film végén? kapitány? Mert valami olyasmi. Különben nem tudom mi feladata van egy thánnak, de biztos hogy sok. Én meg nem nézném ki a filmbeli Pippinből, hogy egy "országot" fog irányítani.
Tudtátok hogy Dominic vett egy banánerdőt, és ültetget??
Egyébként van felesége? Mert bárhol nézem, nem derül ki. És Billynek?
Ugye tudjátok kikről van szó? És mit szóltok az ötletemhez? :?
Hogy összehívjuk a színészeket ide Magyarországra. :) Fogadjunk azt sem tudják hogy milyen, meg hogy itt is élnek rajongóik. Mondjuk Amcsiból könnyű eljönni, de Ausztráliából David Wenhamnak, meg Új-Zélandról, akik ott maradtak.... :cry: :bill1: Azért az probis. De biztos örülnének egy kis összeröffenésnek. Én kíváncsi vagyok milyenek lehetnek élőben. :roll:
De azért nincs igazam? :pippin4:
Nagyágyú lenne!


Trufát Rohan lovagjává ütik a gyűrűháború után, később pedig az Északi Királyság kormányzója címet kapja meg.
Pippinről pedig nem olyan nehéz elképzelni, hogy thán lesz... igaz, hogy csak 28 éves (mégcsak nem is nagykorú), amikor elindul (az éppen 50 éves) Frodóval, de thán csak 45 éves korában lesz! Addigra pedig túlélte a gyűrűháborút, megtisztította a megyét, és mellesleg az Északi Királyság tanácsnoka... és talán "benőtt a feje lágya" is :wink:

Ja, Aucklandből egyébként 26 óra a repülőút, közvetlen budapesti járattal! Úgyhogy egyáltalán nem elképzelhetetlen! És megemlítem, hogy Aucklandben nagyon sok magyar él!!!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251945 Írta: Alangwen Furry
Üdv mindenkinek! :)
Én is szeretem a LOSTot, de sajnos csak a PRO7en tudom követni, mivel nincs AXNem.
ImáDOM Dommiet!
Meg persze a LOTR-t is!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251900 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mi lesz Trufa a film végén? kapitány? Mert valami olyasmi. Különben nem tudom mi feladata van egy thánnak, de biztos hogy sok. Én meg nem nézném ki a filmbeli Pippinből, hogy egy "országot" fog irányítani.
Tudtátok hogy Dominic vett egy banánerdőt, és ültetget??
Egyébként van felesége? Mert bárhol nézem, nem derül ki. És Billynek?
Ugye tudjátok kikről van szó? És mit szóltok az ötletemhez? :?
Hogy összehívjuk a színészeket ide Magyarországra. :) Fogadjunk azt sem tudják hogy milyen, meg hogy itt is élnek rajongóik. Mondjuk Amcsiból könnyű eljönni, de Ausztráliából David Wenhamnak, meg Új-Zélandról, akik ott maradtak.... :cry: :bill1: Azért az probis. De biztos örülnének egy kis összeröffenésnek. Én kíváncsi vagyok milyenek lehetnek élőben. :roll:
De azért nincs igazam? :pippin4:
Nagyágyú lenne!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251694 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
Egy kis érdekesség Dom sorozatáról, a Lostról, ami a márciusi Nemzetközi DVD magazinban jelent meg!

"Lost - Pokoli éden

Egy repülőgép-baleset néhány túlélője lakatlan szigetre vetődik. A különböző társadalmi rétegből származó embereknek meg kell tanulniuk, hogy csak és kizárólag egymásra számíthatnak. Mindennapjaik a túlélésért való küzdelemmel telnek, amelyet belső feszültségek tovább rontanak.
Röviden ez a története J. J. Abrams (Alias) legújabb, immár nálunk is látható, Golden Globe-ra jelölt sorozatának. A széria hatalmas siker, egyben filmtörténeti pillanat is: az alkotók ugyanis már a kezdetektől DVD-kiadáson gondolkodtak, így annak elkészítése éppoly fontossággal bírt, mint a forgatás maga. Abrams csapata sokkal nagyobb szabadságot élvezhetett, így lehetséges, hogy míg a tévében az ABC csatorna a Pan&Scan változatot sugározta, addig a DVD-re a csonkítatlan anamoft került. A kiadványon természetesen számtalan törölt jelenet is vár, sőt: külön forgatócsoport dolozott azon, hogy olyan részeket vegyen fel, amelyek csak és kizárólag az Amerikában nyáron megjelenő (és a második évadot beharangozó) DVD-változaton lesznek láthatóak.
"

[size=9:z27yfgsa]Ha nem tiszta a Pan&Scan és anamorf kifejezések értelme, akkor kattints ide! [/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.752 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére