Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
19 éve 5 hónapja #251342 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egyébként csak a történet végén lesz thán/Borbakföld ura a két hobbit, addig csak azoknak a fia. De ez mellékes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251314 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelia írta: Különben ő Tudfölde thánja, nem tudom mi az, gondolom oylan mint a kormányzó, vagy ilyesmi

Tukfölde. és igen, hasonló.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251297 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nekem Trufa tetszik, de Faramir bizti jobb nála. Különben az állandó humorizálásuk feldobja a filmet. meg a törit. Pippin elfolythatatlan vidámsága, és komolytalansága, jó azért NÉHA igenis komolysága
jelentős. Különben ő Tudfölde thánja, nem tudom mi az, gondolom oylan mint a kormányzó, vagy ilyesmi, Trufa meg valami Bakfölde "kapitány"-félesége. :D Én viszont :arrow: Trufáért vagyok oda, nem annyira mint Faramirért, de ő is valahogy hozzám nőtt. Nem tudnám elképzelni, hogy 90 centisek. Amúgy meg azt mondják, hogy a színészek is valahogy ilyenek. Hogy hülyék, (komolytalanok) meg teljességgel mindegy. Mit szólnátok ahhoz, ha összekürtölnénk a színészeknek egy atlit itt Magyarországon?Csak a telefonszámuk kéne, és szervusz vízibusz, húznák is a csíkot, ha kiejtjük azta szót, hogy Gyűrűk Ura.
Ha egyetértesz, van van vmi kifogásod, írj: kulili@citromail.hu
vagy írj a honlapomra: www.gportal.hu/loka

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251117 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Micike írta: Nem tudom pontosan, h hülyeséget írok-e vagy sem, de a filmben tudom, h szinte szegény Pip miatt kapták az orkokat, ugye a csontváz miatt, de a könyvben ez nem máshogy volt? :roll:
Sajnos nem emlékszem rá... :oops:


:D A könyvben is Pippin volt a hunyó, ugyanis egy kutba követ dobott, kíváncsiságból, és akkor kezdődött a dobogás...
A palantírnál meg szerencséjük volt, mert Gandalf sem tudta mi az, és már majdnem ő nézett bele, és az katasztrofális következményekkel járt volna. :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251105 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudom pontosan, h hülyeséget írok-e vagy sem, de a filmben tudom, h szinte szegény Pip miatt kapták az orkokat, ugye a csontváz miatt, de a könyvben ez nem máshogy volt? :roll:
Sajnos nem emlékszem rá... :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251102 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Micike írta: Pippin olyan aranyos figura, bár a palantíros eset, egy kis ballépés volt, de Pippines.


Na és ne felejtsük el a csontvázas-Móriás esetet sem... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250979 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elvina írta: Ezt láttátok már??

img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...20Rings/Flbecsng.jpg

:D :D :D [/url]


Hát ez nagyon ari kép! :lol: :P
Pippin olyan aranyos figura, bár a palantíros eset, egy kis ballépés volt, de Pippines.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250903 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gil-Celeb írta: De kihaltunk... :roll:
Tényleg,mi van mostanság Billyvel?És Dommal?


Igen, Dom sorozata a LOST most megy a Pro7-en, minden hétfőn 20.15-től. Ezen kívül új filmjét, a Shooting Livien-t április1-én mutatták be USA-ban, Angliába júniusban ér el, remélhetőleg egyszer hozzánk is.
Billy kapott valami új szerepet, egy romantikus filmben, amiről túl sokat még nem lehet tudni. Meg valamikor lesz Floridában egy ELF nevű találkozó, ahol lehet hogy ott lesz. Jelenleg ennyi infom van röviden. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250494 Írta: Elvina

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250452 Írta: Gilg (Gwindorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250403 Írta: Penngaladiel
Most megy a Pro 7-en egy sorozat Dominic-kel ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250064 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
De kihaltunk... :roll:
Tényleg,mi van mostanság Billyvel?És Dommal?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241049 Írta: Gilg (Gwindorn)

Maxim írta: Szeretnék tudni úgy rajzolni, mint a képek készítői... :D



csak ha fele ilyen jól tudnék rajzolni, már akkor örülnék... aztán idővel és sok-sok gyakorlással fejlődnék...gondolom...csak, tehetségem sincs hozzá :oops: :)

Gil-Celeb írta: Az az érdekes,hogy Pippin száját szinte mindegyik képen eltalálták,de a szemét alig...(Nekem pont fordítva volt.)


Hát igen, mondhatjuk: "a szeme sem áll jól" ;) :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241037 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jók ezek a képek. Nekem az első tetszik a legjobban... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241011 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szeretnék tudni úgy rajzolni, mint a képek készítői... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240968 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az az érdekes,hogy Pippin száját szinte mindegyik képen eltalálták,de a szemét alig...(Nekem pont fordítva volt.)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240867 Írta: Gilg (Gwindorn)
Találtam valami érdekeset :D mindegyik képben van valami furcsa, mégis megfogott valami bennük :)

Pippin
elfwood.lysator.liu.se/fanq/s/a/ ... n.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/fanq/m/e/ ... n.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/p/e/p ... 1.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/fanq/l/e/ ... n.jpg.html
Trufa és Pippin
elfwood.lysator.liu.se/art/a/n/a ... y.jpg.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240842 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Maxim: Ha lenne, kérnélek benneteket? :wink:


Bocsánat. Ezennel megkövetlek! :) :wink:
De amint már mondtam, nekem így meglesznek a részek. Legalábbis terveim szerint. Az első két rész már a tulajdonomban van. Személy szerint Imádom a sorozatot! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240780 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Maxim: Ha lenne, kérnélek benneteket? :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240587 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: Bele kell törődni, hogy ez a skótkockás hajó már elúszott. :wink:

*sóhaj* Igen, úgy tűnik... :P
Hehe, tetszik ez a megfogalmazás: "skótkockás hajó"... :D

Mellesleg a képek :itscool: !!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240586 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Tudom, kicsit lejárt lemez, de valaki, akárki nem veszi fel véletlenül videóra a Lost epizódjait? :roll: És utána kölcsönadhatná nekem őket! :wink: Nálunk ugyanis nincs ez a csatorna, ahol megy... és nem is lesz sajna... netről pedig elég nehézkes letölteni!


Nekem sincs ez az adó, de egy barátnőm fel szokta nekem venni a részeket. Vagyis idáig azt az egy részt, meg ma a következőt. Neked nincs ilyen ismerősöd???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240573 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tudom, kicsit lejárt lemez, de valaki, akárki nem veszi fel véletlenül videóra a Lost epizódjait? :roll: És utána kölcsönadhatná nekem őket! :wink: Nálunk ugyanis nincs ez a csatorna, ahol megy... és nem is lesz sajna... netről pedig elég nehézkes letölteni!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239748 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elvina írta:

Nelossel írta: 1968. augusztus 28.-án született... gyors fejszámolás -> 37 éves


Hm. Végülis csak röpke 17 évvel idősebb nálam... :wink: 8O


Ha csak a korkülönbség lenne... de még foglalt is. Bele kell törődni, hogy ez a skótkockás hajó már elúszott. :wink:
De azért szívmelengetőnek itt van még néhány kép a Sundance filmfesztiválról , ahol bemutatták Billy új filmjét az On a Clear Day-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239635 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
1968. augusztus 28.-án született... gyors fejszámolás -> 37 éves

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 6 hónapja #239605 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tényleg lélegzetelállító képek Billyről!Tényleg,hány éves???32-re emlékszem,de nem esküszöm meg rá... :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238760 Írta: ainawethien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238735 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elvina írta:

Niéla Alondriel írta: Billy olyan édes, mikor a filmzenés részben a daláról beszél... amúgy is imádom azt a részt...


Én is szeretem azt a dalt. Ha jól tudom a FOTR könyvből vett versre kellett neki dallamot írnia, ugyi? :roll:


Igen, jól tudod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238727 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Niéla Alondriel írta: Billy olyan édes, mikor a filmzenés részben a daláról beszél... amúgy is imádom azt a részt...


Én is szeretem azt a dalt. Ha jól tudom a FOTR könyvből vett versre kellett neki dallamot írnia, ugyi? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238725 Írta: ainawethien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238693 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na én ma hajnal ötig fenn kukorékoltam és a Golden Globe-t néztem a Pro7-en. Sajnos nem nyert a Lost, pedig nagyon szurkoltam... :(
Na és Dom-t sem lehetett látni, legalábbis a közvetítésen, de ott volt!
www.dominic-monaghan.us
Itt a legújabb hírben van egy 59mp-es kis interjú Dommal, zip formátumban. Direkt nem hotlinkeltem ide, mert a honlap tulaja külön kérte, különben eltávolítja a file-t, azt meg nem akarhatjuk. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.914 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére