Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
18 éve 11 hónapja #271680 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Raia Aiwart írta:

Alina írta: Újabb hír (mivel látom, hogy itt is arat a Lost, biztos örülni fogtok): A sorozat készítői egy mozifilmmel szeretnék majd lezárni a sorozatot :D
bővebben: www.lostfansite.uw.hu -n olvashattok róla


Hát, az a lezárás még messze van... :D
És, egyébként a mozifilmet az is érteni fogja, aki nem nézi végig az egész sorozatot? Tehát "különálló" film lesz?
Mert akkor megnézem, ha már UTOLSÓ rész...


Nagyjából annyit tudok, amennyit belinkelt honlapra is írtam... Egyébként a producerek szerint a második vagy a harmadik évad végén (a nézettségtől függ) lesz ez a bizonyos film. Szerintem azok nem nagyon fogják érteni, akik nem látták a sorozatot (szvsz a karakterek és a kapcsolatok+ a "nagy titkok" megértéséhez az előzményeket is ismerni kell,de lehet, hogy az írók kitalálnak valami "az előző részek tartalmából" jelenetet :D )
Addig is reménykedjünk, hogy Dom karaktere kihúzza odáig :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271657 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Alina írta: Újabb hír (mivel látom, hogy itt is arat a Lost, biztos örülni fogtok): A sorozat készítői egy mozifilmmel szeretnék majd lezárni a sorozatot :D
bővebben: www.lostfansite.uw.hu -n olvashattok róla


Hát, az a lezárás még messze van... :D
És, egyébként a mozifilmet az is érteni fogja, aki nem nézi végig az egész sorozatot? Tehát "különálló" film lesz?
Mert akkor megnézem, ha már UTOLSÓ rész...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271638 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tegnap felvetődött, hogy mi lenne, ha negyvenegynehány MTT-s leesne egy szigeten...
Ki, kinek a szerepét venné fel, esetleg mi történne... :roll: hmmm...?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271636 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Aki elég megszállott és kellően bagolytípus mint én, ja és van Pro7 csatornája, az holnap hajnali 2kor megnézheti az Emmy Awards-t, ahol a LOST-t is jelölték jópár kategóriában! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 14 órája #271548 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Újabb hír (mivel látom, hogy itt is arat a Lost, biztos örülni fogtok): A sorozat készítői egy mozifilmmel szeretnék majd lezárni a sorozatot :D
bővebben: www.lostfansite.uw.hu -n olvashattok róla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #271428 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elvina írta: Maxim: Haláli a signature-od! :lol:


Köszi! Hát igen... a szívemhez nőtt a drága... mindig is imádtam az ilyen kisfilmes bigyókat. :D

Alina írta: magyar szinkronnal a jövő év közepén adja ki, állítólag az InterCom.


:agree: :itscool: :bounce: :cheers: :dance: :up:
Ha tudnék pontos dátumot, legszívesebben visszaszámolnék!!! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271104 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Helyesbítek: tehát Angliában csak okt. 31-én fog megjelenni, most még csak elő lehet jegyeztetni rá (bár nem tudom, érint-e valakit, de ha már adatokkal dobálózok, legyen pontos :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271102 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Lost első évados DVDje most jelent meg szept. 6-án az USAban (és Angliából is meg lehet rendelni, 2 régiókódú DVDn)
Nálunk, magyar szinkronnal a jövő év közepén adja ki, állítólag az InterCom (ezen információért köszönet FredT-nek, aki felvette a kapcsolatot a forgalmazóval :D ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271086 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Alina\n

Sziasztok!
Nem Lost, de azért kapcsolódik Domékhoz:
A Ringers-Lord of the Fans c dokumentumfilm nemsokára elérhető lesz DVDn, (kettes régiókóddal is, Angliában, nem tudom, hozzánk is eljut-e?) :D A film azt hivatott bemutatni, hogy a történetnek milyen hatása volt a nyugati kultúrára az elmúlt 50 évben. A filmben rengeteg LOTR szereplő feltűnik, + Dom narrátor is egyben (bár gondolom ez nem új itt senkinek).

Hát nekem spec. új volt! :D :oops:
De jól hangzik!

Maxim: Haláli a signature-od! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271062 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: A Pro7-en még nem fejezték be az első szezont, így teljesen igaz, hogy új részek lesznek, de ez mégsem a 2. szezon.


Köszi, hogy eloszlattad a homályt! Így már helyrekerültek a dolgok! :) És bocsi a tévedésért! :oops:

Amúgy valakinek van valami infója az első évad dvd-megjelenéséről?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271024 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Nem Lost, de azért kapcsolódik Domékhoz:
A Ringers-Lord of the Fans c dokumentumfilm nemsokára elérhető lesz DVDn, (kettes régiókóddal is, Angliában, nem tudom, hozzánk is eljut-e?) :D A film azt hivatott bemutatni, hogy a történetnek milyen hatása volt a nyugati kultúrára az elmúlt 50 évben. A filmben rengeteg LOTR szereplő feltűnik, + Dom narrátor is egyben (bár gondolom ez nem új itt senkinek).
(Ha valaki esetleg bármit tud a magyar megjelenésről, beírná?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #270917 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Hali!
Na most aztán elbizonytalanítottatok... a Pro7-en második évadként reklámozták, új részek stb... Bevallom én nem láttam az utolsó pár részt a németen, így
Kérdés: mi volt az utolsó esemény az első évadban? Abból meg tudom mondani, hogy a Pro7-en már megy-e a második!


A Pro7-en még nem fejezték be az első szezont, így teljesen igaz, hogy új részek lesznek, de ez mégsem a 2. szezon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270766 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egyáltalán miről fog szólni a második évad? Szegények ott rekednek? Vagy évadonként lezuhan egy újabb repcsi... :twisted: :twisted: :twisted:
Könyörgöm, valaki aki tudja, mi a vége, írja meg nekem priviben!!!! Légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270719 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
Na most aztán elbizonytalanítottatok... a Pro7-en második évadként reklámozták, új részek stb... Bevallom én nem láttam az utolsó pár részt a németen, így
Kérdés: mi volt az utolsó esemény az első évadban? Abból meg tudom mondani, hogy a Pro7-en már megy-e a második!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270661 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Coralie (Nim) írta:

Prisca írta: Hali!

Aki esetleg figyelemmel kísérte a Lost Pro 7-en futó első évadát, annak jó hír, hogy hétfőtől (szept. 5.) megy a második évad!!! Úgyhogy elő a legjobb német tudásotokat és vesszetek el ti is :lol:
(minden hétfőn 20.15!)

Korábban elkezdték mint az abc??? 8O
(És persze, hogy nem láttam... :cry: )

A LOST-TV írta: We have a date. Season Two of Lost will premiere in its new 9E/8C timeslot (still every Wednesday) on September 21. Mark your calendars!

Ne aggódj Nim, nem maradtál le semmiről! Biztos nem a 2. szezont adják, utánakerestem a neten is, a Homecoming következik majd jövő héten a Pro 7-en. A 2. szezon premierje 21-én lesz az abc-n, ahogy te is belinkelted, csak jóval ezután juthat el a Pro7re szvsz. Már "csak" két hét!!! :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270484 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Hali!

Aki esetleg figyelemmel kísérte a Lost Pro 7-en futó első évadát, annak jó hír, hogy hétfőtől (szept. 5.) megy a második évad!!! Úgyhogy elő a legjobb német tudásotokat és vesszetek el ti is :lol:
(minden hétfőn 20.15!)

Korábban elkezdték mint az abc??? 8O
(És persze, hogy nem láttam... :cry: )

A LOST-TV írta: We have a date. Season Two of Lost will premiere in its new 9E/8C timeslot (still every Wednesday) on September 21. Mark your calendars!


Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270472 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!

Aki esetleg figyelemmel kísérte a Lost Pro 7-en futó első évadát, annak jó hír, hogy hétfőtől (szept. 5.) megy a második évad!!! Úgyhogy elő a legjobb német tudásotokat és vesszetek el ti is :lol:
(minden hétfőn 20.15!)

A Kiskegyed szeptember 6-ai számában van egy rövid összefoglalás és ismertetés a fontos szereplőkről! Nem sok, de...
És persze egy szupi kis kép kedvenc Domunkról (milyen kedves vagyok, hogy többesszámban írtam) :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270082 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hallottátok a lost.hu kis sztoriját? Nevéhez híven eltűnt a honlap, és egy kis angol csúnyabeszéd fogadta a kedves látogatót.
Aztán elküld egy TV2 honlapra.

A szöveget leszedték, de minden eltűnt róla.

A lap tulajdonosai (nem RTL) természetesen nem nyilatkoztak az ügyben.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270078 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mindjárt kezdődik a LOST! Mindenki a TV elé!!! :D

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269819 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, rég jártam már erre...
Én is vártam már a LOST első részét, és nagyon tetszett. Ami azt illeti, háromszor is láttam, ugyanis felvettem videóra, és befűztem a családtagokat, így érdeklődni kezdtek a sorozat után. Az első "újrázás" a nővéremmel volt, a második a bátyámmal volt... :D :D :D

Ja, és egyetértek abban, hogy nem kell mindennek így kutatni az okát már most, a sorozatból úgyis kiderül. ;) Csak türelem kell.

Én egyébként (mint azt már sokszor írtam) láttam már angolul 13 részt (10-23) szóval már én is tudok egyet s mást előre. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269744 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta:

Coralie (Nim) írta:

Maxim írta: De idővel mindenre fény derül... így arra is, hogy hogy a fenébe került a jegesmaci a szigetre. :)

Nyugtass meg: Ugye ezt még te se tudod? :roll: :wink:

Nim, te meg hogy figyelsz??? Ejnye... a Special-ban megadják a választ, de ha esetleg rájöttél, akkor pszt! Itt még sokan nem tudják. :wink:

Jó annak, aki azt értette... :wink: :roll:
Egyébként nyugi, befogom a szám! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269617 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hogy ennek a Dom gyereknek milyen jól áll a szakáll, meg a kokkós dizájn! :lol: :lol: :lol:
Szóval hosszú? Végre lesz valami megint péntek esténként, mint régen a Dallas... :twisted:

Bessszívott hobbitka.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269597 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Coralie (Nim) írta:

Maxim írta: De idővel mindenre fény derül... így arra is, hogy hogy a fenébe került a jegesmaci a szigetre. :)

Nyugtass meg: Ugye ezt még te se tudod? :roll: :wink:


Nim, te meg hogy figyelsz??? Ejnye... a Special-ban megadják a választ, de ha esetleg rájöttél, akkor pszt! Itt még sokan nem tudják. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269582 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: De idővel mindenre fény derül... így arra is, hogy hogy a fenébe került a jegesmaci a szigetre. :)

Nyugtass meg: Ugye ezt még te se tudod? :roll: :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269492 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egy jó tanács a sorozathoz: Ne akarjatok mindent megtudni egyből. Ahhoz még túl sok furcsaság fog felmerülni, hogy azokra is egyből megadják a választ. De idővel mindenre fény derül... így arra is, hogy hogy a fenébe került a jegesmaci a szigetre. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269484 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hallgattam ma egy rádióadót (ja, igen, ez is aDanubius), és pont a sorozatról beszélgettek, aszongya:
"Lehet, hogy az eleje kissé unalmas lesz, de hát a hátralévö öt évadra is kell valami"- na, ez egy hosszú sorozat lesz... :D
Off: De tényleg: az a jegesmedve hogy került a trópusi szigetre?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269443 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Majd egy-két rész után már nem akad fenn senki ezeken az apróságokon :wink:
A legjobb válasz mindezekre pár mondat, a sorozatból idézve:

- Ez meg hogy került ide?
- ... Ugyanazon a szigeten van, mint én...?
- Ez elég magyarázat...


Kicsit el kell rugaszkodni a földtől, ha legalább annyira érteni szeretnénk a történéseket, mint a szereplők.

Szerintem a Bermuda-háromszög túl sablonos.
A macira se hiszem, hogy rá lehetne húzni az általunk ismert biológiai és viselkedési szabályokat.
Claire meg fog majd még eleget hisztizni :twisted: 8)
Hogy mik voltak a fura hangok, ez a sorozat egyik nagy kérdése, kétlem, hogy lennének olyan szívesek, és nem az utolsó részben adnának rá választ. :wink:
Jajj, és Sayid, a kommunikációs tiszt... :lol: Azért őt is lehet majd bírni :twisted:

Egyébként ma a Danubius nevű undormány rádióban egész reggel a LOSTról „beszélgettek”. A miként került a jegesmaci a trópusi szigetre témát tárgyalták ki, rendkívül degenerált módon. :x Se a műsorvezetőknek, se a betelefonálóknak nem volt egy épkézláb gondolata, viszont mindenki roppant poénosnak képzelte magát. :? Ha már egyszer erről szól ez a műsornak csúfolt reggeli agyatlanság, legalább utánajárhatott volna egy kicsit az a három (vagy mittoménhány) sültbarom! :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269434 Írta: .Elessar király.
Egyébként az is eszembe jutott, hogy a Bermuda háromszőgben játszódik.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269414 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ízisz írta: És mik voltak a fura hangok?


Biztos nem szegény maci. Lehet, hogy ő is a hangok elől menekült? :twisted:

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269408 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nelossel írta:

.Elessar király. írta: Érdekes lesz, ha majd Charile-nak elfogy az anyag. :lol:


Ez nekem is eszembe jutott. :)

Egyébként egy kérdés. Valszeg túl fáradt voltam a végére, hogy felfogjam. De akkor most kiderült, hogy mi az az izé, ami nem a maci? (Szegény maci... Miért kellett megölni? :cry: Különben is, védett faj!)


Tulajdonképpen tulságosan erőltetettnek tűnt, a medve addig nem támad emberre, amíg más ennivalója van... neki meg volt... úgyláttam... :down:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.869 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére