Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
18 éve 4 hónapja #279496 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mal-estel írta: Hát a 2. évad is elég durva...
Most néztem meg a 9. részt :lol:

Na, akkor te talán tudsz valami megnyugtatással szolgálni: Ugye azt félreértettem, hogy a januárig nincs új rész?! :roll: Ugye nem lehetnek ilyen szemetek? :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279482 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Remzy_mama/Tünde írta:

Rabyn írta: Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.


Légyszí, légyszí! Ne mondd el előre... :(


Hát a 2. évad is elég durva...
Most néztem meg a 9. részt :lol:
Nem írok többet, mert biztos vannak olyanok (sokan) akik nem szeretnék.
:wink:
De azért annyit mondok, hogy jelen állás szerint (9.rész) nem szakítottak "a híres neves szabállyal" olyan nagyon, bár biztosat én sem tudok...

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279425 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Boldog szülinapot Dom! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279420 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)


Csatlakozom! Boldog szülinapot Dom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279403 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)

Csatlakozom! :D
BSz Dom!!!

A fene se hitte volna, hogy ilyen "öreg" szegényem! 8O :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279365 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.


Légyszí, légyszí! Ne mondd el előre... :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279339 Írta: Ancalima Anarórë
Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278757 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyááááá, de jó képek :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278747 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276224 Írta: Serrana/Taurin

Coralie írta:

Mal-estel írta: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Na persze, Jack szenvedett, mi?! Na, azért ne sajnáljuk már ennyire! Itt Charlie-t kell sajnálni, hé!
8)


Húú... piszok rossz lehetett megcsinálni a felélesztős részt. (Úgy tenni mintha nem lennél magadnál közben mégis és közben valami vadbarom állatul veri a TE melledet)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276086 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276081 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mal-estel írta: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Na persze, Jack szenvedett, mi?! Na, azért ne sajnáljuk már ennyire! Itt Charlie-t kell sajnálni, hé!
8)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275980 Írta: Ranamarth (Endóriel)
spoilerON:
ó,nekem meg van az egész sorozat gépen és higgyjétek el nekem,még sok izgi dolog vár Domra...nem fog kiszállni:)
spoilerOFF

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275973 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Drowse írta: hát én nem nagyon nézem a sorozatot, és elég gáz volt, hogy végre egyszer leülök nézni, erre mingyá meg is hal.. :?


Én az RTL-en nézem a Lost-ot és a múlt heti részben nem halt meg: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Azt persze nem tudom, hogy később meghal-e.Valaki? :?: :!:

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275890 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Alina írta: Sziasztok!
Nem Lost, de azért kapcsolódik Domékhoz:
A Ringers-Lord of the Fans c dokumentumfilm nemsokára elérhető lesz DVDn, (kettes régiókóddal is, Angliában, nem tudom, hozzánk is eljut-e?) :D A film azt hivatott bemutatni, hogy a történetnek milyen hatása volt a nyugati kultúrára az elmúlt 50 évben. A filmben rengeteg LOTR szereplő feltűnik, + Dom narrátor is egyben (bár gondolom ez nem új itt senkinek).
(Ha valaki esetleg bármit tud a magyar megjelenésről, beírná?)


Na szóval...a novemberi VOX magazin "novemberi dvd megjelenések" összesítésében benne van a Ringers-Lord of the fans. Semmi paraméter, ki mikor, mennyiért, ilyesmi...csak megemlítik, hogy gyün! Már ez is valami! Tessék sasolni boltban+neten!!!!

Javítom magam: már a neten is fent van... :lol: itt érdekesnek tűnik, 4000pénzt megér... :lol: Lehet írni a Mikulásnak!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275854 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hát én nem nagyon nézem a sorozatot, és elég gáz volt, hogy végre egyszer leülök nézni, erre mingyá meg is hal.. :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275808 Írta: Serrana/Taurin
Péntek este nem voltam otthon, de anyciék felvették. Kár, hogy előtte olvasgattam a fórumot és így tudtam hogy nem fog meghalni.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275675 Írta: Penngaladiel
Egyébként pedig már ex-drogos, és az sem volt semmi, ahogy leállt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275655 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Niphredil Eleanor írta: Csak az akár, hogy pont egy drogos játszik... :roll:

Na de kit érdekel, ha egyszer ennyire FANTASZTIKUSAN JÓÓÓÓ!!! :D :D :D


Nagyon szeretik a színészek az ilyen, bonyolult szerepeket, mert igazi kihívás jól eljátszani.
Egy egyszerű szuperhőst sokkal könyebb megjeleníteni, bár népszerűsége többszöröse a drogosokénak.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275637 Írta: Niphredil Eleanor
Csak az akár, hogy pont egy drogos játszik... :roll:

Na de kit érdekel, ha egyszer ennyire FANTASZTIKUSAN JÓÓÓÓ!!! :D :D :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275591 Írta: Ille Lórien

Remzy_mama/Eldawen írta:

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám... :embarassed:


Igen, valóban ijesztő volt, amikor a doki alig bírta újraéleszteni, de tudtam, hogy nem fog meghalni, mert ő az egyik főszereplő, és a sorozat még igencsak az elején jár. Csak egy kicsit fokozták a feszültséget.

U.i.: Dom tényleg aranyos benne! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275563 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Remzy_mama/Eldawen írta:

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám...
:embarassed:


Rám is majd' rám jött :eek2:
Jó pár nézővel kevesebb lett volna, ha meghal... :wink:

Ja! Ez a másfélezredik hozzászólásom! :D :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275550 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám... :embarassed:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275347 Írta: Salogel
Salogel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ízisz írta: Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:



Tényleg jó film. És Dominic tök jó benne. :lol:

Sometimes You Can't Make It On Your Own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275158 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: A List magazin végzett egy kis összehasonlítást Billy-ről, amikor még sokkal fiatalabban játszott a Hansel és Gretel nevű darabban és a között ahogy most fest az On a Clear Day c. filmben. :)
(Annyira imádnivaló az a fiatalabb kép!) :D


Megnéztem őket és igazad volt! Elijah szörfösnaplója nagyon tuti!
De ez a "szigorú" tekintet is csúcs! Ez itt pedig , meg ez , és persze ez , na meg ez , a kedvenceim, itt meg mintha kb 17 éves lenne... :lol:
Kíváncsi vagyok, milyen lesz hatvanévesen... tuti, hogy ugyanilyen köylökmosolya lesz! ...nem tud valaki egy jó öregítőprogramot?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275102 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ízisz írta: Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:


Egyetértek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275101 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
az AXN-n ment mindennap de vagy vége lett és levették a műsorrol vagy le kellett venniük a műsorrol.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274787 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274046 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Amíg mindenki Dom magánéletén csámcsog (amihez sok közünk nincs), addig én inkább mutatok valami mást:
A List magazin végzett egy kis összehasonlítást Billy-ről, amikor még sokkal fiatalabban játszott a Hansel és Gretel nevű darabban és a között ahogy most fest az On a Clear Day c. filmben. :)
(Annyira imádnivaló az a fiatalabb kép!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274038 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Öhm... én inkább megyek vele:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.786 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére