Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 2 hónapja #207415 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206783 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Billy egy fotózáson (katt a képre :arrow: 13 db kép):
katt ide


Hát ezek a képek biztos fantasztikusak lesznek! Főleg szvsz az utolsó kettő! :D
Na két kép a részemről:
Ez a tekintet...
Ez pedig a bizonyíték arra, hogy Dom évek óta Trufa szerepére készült! :wink: :D
Geoffrey/Merry

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206763 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Billy egy fotózáson (katt a képre :arrow: 13 db kép):
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206579 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta:

ainawethien írta: 8) :wink: :idea: :P :lol:
Jobb ha nem mondok semmit.

KÉPEK

Ne is. 8) :lol:

www.bagendinn.com/Group/images/e ... dbvf03.jpg


Hát ehhez csak ennyi hozzászólásom lenne:
Dom (a fotóshoz): Ha egy lépéssel is közelebb jössz Billy-hez én Áátharapom a torkod! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206572 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: 8) :wink: :idea: :P :lol:
Jobb ha nem mondok semmit.

KÉPEK

Ne is. 8) :lol:

www.bagendinn.com/Group/images/e ... dbvf03.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206186 Írta: Haebrethilien

Elenath Edainme írta: Sziasztok!
Ebben a topicban még nem nagyon voltam, de találtam egy képet, ami szvsz elég érdekes.
www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=

Szerintetek ez mit ábrázol, és a bővítettben lesz benne?

sztem dom csak szórakozott a forgatáson kívül....

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205970 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta: Pont ma láttam én is ezt a képet egy másik fórumon... elég izgis... 8)


8) :wink: :idea: :P :lol:
Jobb ha nem mondok semmit.

KÉPEK

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205746 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta:
Szerintem Trufa vashiányos... :roll:

Pont ma láttam én is ezt a képet egy másik fórumon... elég izgis... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205635 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elenath Edainme írta: Sziasztok!
Ebben a topicban még nem nagyon voltam, de találtam egy képet, ami szvsz elég érdekes.
www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=

Szerintetek ez mit ábrázol, és a bővítettben lesz benne?


Szerintem Trufa vashiányos... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205574 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Ebben a topicban még nem nagyon voltam, de találtam egy képet, ami szvsz elég érdekes.
www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=

Szerintetek ez mit ábrázol, és a bővítettben lesz benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205329 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kedves drága hozzászólók!!


Attólmég, hogy egy mukkot se szólunk bele Dodieval attólmég figyelünk, és vannak akik figyelnek még. Szóval kéretik a "ééén akarok hozzámenni Billyhe vagy Domhoz" hozzászólásokat mellőzni! És elolvasni a fórumetikett ide vonatkozó szabályát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204348 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204189 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha má Billy sztorik vannak legyenek képek is... :D
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 181165.jpg búvárkodás
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 175685.jpg Egészségedre! :P
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 171691.jpg 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204174 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

krezike írta: Ez nem Pippin és Trufa fórum??????Pipint is akaroooook!Sztem sokkaldesokkaldesokkal édesebb!
A képek tényleg jók!Ja és elkezdtem elejétől olvasni a fórumot,sztem sosenem érek a végére!
HELPMIIIII: még régen olvastamm vhol egy paródiát a FOTRról,vmelyik topicban!Nem tudjátok merre leledzik?Ti (is?) írtátok és rohadt jó!Na szal vhonnan le lehetett szedni a feliratot a filmhez!
puszi/pacsi :arwen2:


Drága krezike, kezet foghatunk, mivel én is inkább Billy fan vagyok (bár Dom-t is naon bírom), és nagyon szívesen témázgatnék róla, de ő nem jelenik meg annyi nyilvános helyen mint Dom... most éppen csöndesen forgatja az On a Clear Day című filmjét.
Valószínűleg a Kreatív szekción bellül a Humor topicra gondolsz és ha minden igaz benn van a tolkien.hu-n az irományoknál.
Ja és még valami! Hírek a közös filmről! Még baromi sok munka van vele, de már alakulnak a dolgok! Na meg a story már nagyon nem hasonlít az eredeti búvárkodós ötletre, de asszem így sem lesz rossz... :wink: :D
bővebben Itt!
Na már szétszerkesztem a hozzászólásom, de nemgond! :D
Néhány Billy dolog:
- Egy cikk arról, hogy Sammy Ballantyne nevezetű hajógyári munkás odaadta a csizmáját Billy-nek az On a Clrear Day forgatásán, hogy miért és hogyan meg ilyesmi, arról itt!
- Billy az első Our Heroes díjátadón elnyerte az Our Entertaining Hero címet és szerinte nem érdemli meg. Bővebben itt!
Na... van itt azér Billy! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204169 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ez nem Pippin és Trufa fórum??????Pipint is akaroooook!Sztem sokkaldesokkaldesokkal édesebb!
A képek tényleg jók!Ja és elkezdtem elejétől olvasni a fórumot,sztem sosenem érek a végére!
HELPMIIIII: még régen olvastamm vhol egy paródiát a FOTRról,vmelyik topicban!Nem tudjátok merre leledzik?Ti (is?) írtátok és rohadt jó!Na szal vhonnan le lehetett szedni a feliratot a filmhez!
puszi/pacsi :arwen2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203879 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
10 nap távollét után újra itt! :D :D
Na szóval...

Drowse írta: bagendinn.com/dom/images/events/sp208.jpg
bagendinn.com/dom/images/events/sp217.jpg
bagendinn.com/dom/images/events/sp218.jpg
bagendinn.com/dom/images/events/Spidey165682.jpg

Nekem ezek tatszettek a legjobban


Az első hárommal teljesen egyetértek, baromi jó képek! A negyedik helyett mondjuk én ezt mondanám:
bagendinn.com/dom/images/events/2973479.jpg
Jó kis vidám kép! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203608 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203534 Írta: Aldaron (büzsü)
Micsoda pangás... :roll: :? :wink:

Na felderítem egy kicsit a kedélyeket: Itt egy jópár új kép Domiról

Nekem ez belőle a kedvencem:
bagendinn.com/dom/images/events/sp213.jpg - vajon mit gondolhat :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201845 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 3 hónapja #201539 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta:

Fircorwen írta: www.boydism.net/multimedia/images3/flaunt2.jpg
www.boydism.net/multimedia/images3/flaunt3.jpg
www.boydism.net/multimedia/images3/flaunt4.jpg 8O

Nem semmik ezek a képek, főleg, ahol be van festve az arca. :lol:


Személy szerint imádom az ilyen művészi képeket, és ezekbe is egyből beleszerettem! Meg imádom Billy-t amiért ilyenek készültek róla!!! :D :D
A harmadik képnél mondjuk eszembe jutott, ha befestenék az egész arcát, akkor elmehetne egy horror filmbe rémíteni a népet... :wink: :D :D
Erről a VH1 műsorról még annyit, hogy a benne szereplő sztárok kedvenc 90-es évekből származó dalait fogják adni... remélem ezek apropóján lesz Domnak 1-2 anekdotája... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201523 Írta: M

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201514 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: www.boydism.net/multimedia/images3/flaunt4.jpg 8O


Hihi :lol: ez aztán a művészi alkotás, élőkép :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201506 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201462 Írta: Aldaron (büzsü)
Képzeljétek, most láttam, hogy a városunk melletti kutyamenhelyet TRUFAnak hívják. Amikor megláttam, mégegyszer megnéztem, majd egyet röhögtem magamban... :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201385 Írta: Arelenwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201358 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: A VH1-on júli 12-én indul egy sorozat, 'I Love the 90s' címmel. Dom szerepelni fog néhány epizódban, nem lehet tudni melyikben, szóval szemeket nyitva tartani! :wink: :D

Azért, ha vki megneszeli, hogy melyikben fog, akkor szóljon nekem előre, különben tuti lemaradok róla. :lol: :lol: :lol:
[size=9:kurc30hy]Mit szólsz az aláírásomhoz, Maxim??[/size] :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201297 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Dom az MTV Awardson:
www.theonering.net/scrapbook/group/1430/


Jaj, nagyon jó képek! :D
Szerintem ez a legjobb! :D
Jó itt a profilja!
A VH1-on júli 12-én indul egy sorozat, 'I Love the 90s' címmel. Dom szerepelni fog néhány epizódban, nem lehet tudni melyikben, szóval szemeket nyitva tartani! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201270 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200624 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Orsie írta: Sil, honnan töltötted le?... :roll:

Bittorrentről természetesen, de kb 700MB... :wink: (De gyorsan ment, mert most rengetegen töltik...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.942 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére