Elrond (Hugo Weaving)

Több
18 éve 10 hónapja #255386 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aragond írta: Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.


hát ölég idős már a féltünde szerepre.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254136 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aragond írta: A Mátrixos telefonzsinór a fülében tök ,,szexi"! Mint egy járkáló telefonfülke.


:D :D Akkor ehez mit szólsz...?
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/12037699#2

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254113 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A Mátrixos telefonzsinór a fülében tök ,,szexi"! Mint egy járkáló telefonfülke.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254033 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Micike írta: Az a baj, hogy ha meglátom, mindig a Mátrix jut eszembe... :roll:
A napszemüveggel, rövid hajjal, robotfejjel, a vezetékkel a fején....

Na mind2, de tényleg lehetett volna FÉLtündésebb!!!
Szvsz a haja sem sikerült a filmben.

A játékával semmi bajom nincs.


A haját inkább hagyjuk. Valahányszor meglátom, vihoghatnékom van. A teljesen egyenes haj még csakcsak, de az a három kunkor benne...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254006 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az a baj, hogy ha meglátom, mindig a Mátrix jut eszembe... :roll:
A napszemüveggel, rövid hajjal, robotfejjel, a vezetékkel a fején....

Na mind2, de tényleg lehetett volna FÉLtündésebb!!!
Szvsz a haja sem sikerült a filmben.

A játékával semmi bajom nincs.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253995 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Erenya) írta:
Keblemre, Olorin!!! :hello: ;) :P


Ez természetes, hiszen imádom, :D Smith ként is meg nőimitátorként is... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253991 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

olorin.papa írta:

Phaedra/Namarie írta: Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.


:D Ez természetes, hiszen Féltünde! :D
Nekem nagyon bejött Hugo Játéka. :D


Keblemre, Olorin!!! :hello: ;) :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253987 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.


:D Ez természetes, hiszen Féltünde! :D
Nekem nagyon bejött Hugo Játéka. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253985 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253980 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Meg Legolast nem szőkének :dead:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253965 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250977 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artanis Rodwen írta:

Phaedra/Namarie írta: A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?


Huhh, ahhoz újra kellene olvasnom...
Meg nem vagyok az a fantáziával megáldott lény, szóval olvasás közben nem jelennek meg előttem a szereplők...
De legközelebb Elrondnál megpróbálom!


Hát, sajnos én az első filmet előbb láttam, a könyvet később olvastam, de egyébként sem tudom magam előtt látni a dolgokat. (nem nagyon)
Főként a helyszíneket, na meg Bombadilt. És Aranymagot. Nincs vkinek linkje a buckamanókról?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250061 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Amikor a film előtt olvastam nem "képzeltem el"(na meg nem is rá koncentráltam főleg)most meg nem tudnék elvonatkoztatni a filmtől...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #247830 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?


Huhh, ahhoz újra kellene olvasnom...
Meg nem vagyok az a fantáziával megáldott lény, szóval olvasás közben nem jelennek meg előttem a szereplők...
De legközelebb Elrondnál megpróbálom!

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #247109 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szvsz Elrondként nem szomorú, nem is komor az arckifejezése, sokkal inkább töprengő és esetnként szigorú.

A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #240975 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Gil-Celeb írta: Jajj,de fura ez a kép róla!Már megszoktam az Elrondos komor/szomorú arckifejezést tőle.... :D


Hát, igen, de ezer arca van ;)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #240775 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jajj,de fura ez a kép róla!Már megszoktam az Elrondos komor/szomorú arckifejezést tőle.... :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240283 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ezt nézzétek meg :)
Jó cím: A trilógiák hőse :D

www.origo.hu/filmklub/20031110hugo.html

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239027 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az Ausztrál Filmintézet (vagy valami hasonló) díjára, amit akkor nem, de előtte és utána is elhozott.
Sikeres film. :-) Én is szeressem. Amcsik leforgatták a saját verziójukat belőle, Wesley Snipes-szal és Patrick Swayze-vel. ;-) de szerintem jobb az eredeti. ;-)

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238951 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha jól tudom, ezért a szerepért jelölték vmilyen "Legjobb Színész" díjra 8) .
Állítólag sikeres film volt :P .

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238660 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Diamond/Samu írta: Én is láttam a Priscillát, pont akkor kapcsoltam az m2-re, amikor kezdődött. Egyszer vmikor már láttam egy kis képet a filmről, de aztán el is felejtettem a címét. Nem semmi ,hogy hogyan nézett ki olyan erősen kifestve, meg amikor táncolt és ahogyan az arckrémekről beszélt :) ...


Huhh, azt én is láttam :)
Teljesen fura volt, hogy ki van festve :D
Meg azok a rucik...
Jah, és a család együtt nézte meg :D DD

1ébként ha jól emlékszem 94-es a film, szóval csak 5 év telt el (circa) a forgatások között, de teljesen máshogy nézett ki, nem?
Sokkal fiatalabb volt, vagy csak én látom így?

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238657 Írta: ritravhel
ritravhel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jó színész. Szerencsére előbb láttam a Gyűrű Szövetségét, mint a Mátrixot..., de... Smith ügynök jut róla eszembe! (A másik meg, hogy a Mátrixban meg Elrond...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238081 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én is láttam a Priscillát, pont akkor kapcsoltam az m2-re, amikor kezdődött. Egyszer vmikor már láttam egy kis képet a filmről, de aztán el is felejtettem a címét. Nem semmi ,hogy hogyan nézett ki olyan erősen kifestve, meg amikor táncolt és ahogyan az arckrémekről beszélt :) ...

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #238014 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
MTV2-n épp a Priscilla megy :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236772 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

ruffian írta:

Rhiannon írta:

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Huhh, vagy a Kamerák Középföldén rész végén, amikor is a 2003-ban felvett pluszjelenetekről beszélnek, vagy az Egy Korszak Végében, de lehet, más a címe.

Kamerák Középföldén

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236574 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Rhiannon írta:

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Huhh, vagy a Kamerák Középföldén rész végén, amikor is a 2003-ban felvett pluszjelenetekről beszélnek, vagy az Egy Korszak Végében, de lehet, más a címe.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236501 Írta: Rhiannon
Rhiannon válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236315 Írta: Ithilwen
Ithilwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: Offok offja:

Ithilwen, végre valaki rajtam kívül, aki szereti Celebornt....

Galadriel és Aragorn találkoztak,ha nem is a koronázáson, mert az esküvőn ott volt Galadriel, és feletehetőleg Celeborn is. (Unokája esküvőjére ne ment volna el?). Erre bizonyték, hogy Eomer és Gimli beszélgetenek arról, hogy vajon Arwen vagy Galadriel szebb-e, jó pongyolán megfogalmazva.

Galadriel szavai arra vonatkoztak, hogy Lórienben nem látják viszont egymást.


A könyvben valóban ott van, de... inkább a Galadriel topicban folytatom ok? :wink:

"Állítsátok meg a közgazdászokat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236309 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ithilwen írta:

Barahir írta: ÁÁÁÁÁÁ!!!

Láttátok Elrond frizuráját az eredeti tervek szerint a koronázáson?
Ultragáz!!! :oops:
Mondjuk biztos rengeteg munka volt megcsinálni, de ha ez így maradt volna... Halálra röhögte volna mindenki magát, ez lett volna a trilógia legjobb poénja! :roll:
Már nem is tudom, melyik extra dokufilmben volt, de ezt nem elég egyszer látni! Még maga HW és a sminkes is röhögött!!


Ez nincs fenn valahol a neten? A DVD nincs meg... :cry: Hát ami azt illeti én először Arwen fejdíszén is kiakadtam, vagyis inkább furcsáltam a koronázási jelenetben, olyan..izé, mintha ezüst fülei nöttek volna.. nincs rá jobb jelzőm, bocsi. De végül is azt legalább meg lehet szokni, ha elég sokszor nézi meg az ember :P .
És arra a talányra tudja valaki a válszt, hogy miért nem volt a koronázáson Galadriel és Celeborn? Tudom, hogy azt mondta A Szövetségben Galadriel, hogy már nem találkoznak többé Aragornnal, de mégis miért?
Még egy kérdés: találtam egy képet, amin Celebornnal beszélget valaki, aki ugyan háttal áll, de feltűnően hasonlít Elrondra. Ez mikor, és hogy lehetséges?[/img]


Offok offja:

Ithilwen, végre valaki rajtam kívül, aki szereti Celebornt....

Galadriel és Aragorn találkoztak,ha nem is a koronázáson, mert az esküvőn ott volt Galadriel, és feletehetőleg Celeborn is. (Unokája esküvőjére ne ment volna el?). Erre bizonyték, hogy Eomer és Gimli beszélgetenek arról, hogy vajon Arwen vagy Galadriel szebb-e, jó pongyolán megfogalmazva.

Galadriel szavai arra vonatkoztak, hogy Lórienben nem látják viszont egymást.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236288 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az a frizu halálos... *nyihog*

Furcsa, két egymást követő éjszakán álmodtam Elronddal, és mindkétszer azt, hogy haldoklik. Ez vajon mitől jött? Jó, hogy nincs baja a kedvenc tündémnek.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.597 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére