Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 2 hónapja #129816 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bennem Lórien abszolúte úgy maradt meg, hogy ezüstszínű... persze tudom, hogy arany leveleik vannak a fáknak, de nekem akkor is ez az ezüst szín maradt meg (és a filmben ha jól emlékszem ezt láttam viszont)...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129757 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én gyöngyház, ill. arany színben képzeltem el Caras Galadhont, itt egy kép a Cerin Amrothról, ami közel áll az enyémhez:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /lee16.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129721 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mondasz valamit. Egyébként várok mindenféle elképzelést arról, hogyan látnátok viszont Lórient.
Csak bátran.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129520 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A lórieni egyéb tündék eléggé érdekesen néznek ki, nem ártana újakat szerezni. Pl. Charlize Theron elég tündés, nem Galadrielnek, de egy erdőtündének el tudnám képzelni.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129508 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát majd szorítok. Azt azért tudd, hogy nem sok emberben bízom meg, de benned érdemes. :wink:
Gondolkoztam a díszleten, de még semmi ötlet. Kritizálni azt tudok, de hogy milyen is Lórien valójában? Majd az új Galadrielhez igazítom. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129328 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Már padig van értelme. 7thSon elég kritikus, és eléggé nem tetszik neki Galadriel, hogy találjon jobbat. És fog is találni.
Nem kell úgy lelombozni. Attól, hogy apukád nem tudott jobbat, nem biztos, hogy tényleg nincs. Ja, és örülj neki, hogy megnézte és még olvasta is, az enyém tutira nemnormálisnak tart ezért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129317 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Semmi értelme, mert úgysincs olyan, aki mindenkinek jó lenne. Apámmal pl. ma néztem meg a Fotr-t, ő olvasta a könyvet, és azt kérdezte, hogy ki ez a trampli, amikor meglátta Galadrielt. Viszont nem tudott mondani senkit, aki jobb lenne a szerepre...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129315 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na, örülök, hogy így megértjük egymást. Jó. Cate valóban nem az a hű de szép színésznő, de mintha már írtam volna, hogy nem kell feltétlenül szépnek lennie. De ha talászl jobbat... meg én csinálok díszletet...szóval forgatunk még valaha?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129308 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: 7thSon: ne gondold, hogy elbeszéltünk egymás mellett

Veled nem, de mással már előfordult, de vele is csak azért, mert nem volt ideje elolvasni az előzményeket.

lázadó írta: téged elég sokan támadtak, mert nem tetszett Galadriel. Ez lehet jogos is, mert miért ne. Az én véleményem továbbra is az, hogy a karakter megfelelő, de próbálom a te szemszögödből nézni. De úgy tűnik, mintha kezdenél hajlani Cate-re. Lassan lehet, hogy még meg is egyezünk valakiben, aki mindenkinek tetszik.

Azt észrevettem, hogy elég sokan (le)támadtak, de hát túltettem magam rajta. Én nem hajlok Cate-re. Még így is, hogy találtatok egyetlenegy képet, amin szép, még így is azt mondom, hogy Cate Blanchett nem szép.

lázadó írta: Megnéztem azt a képet Lórienről, de még mindig nem győzött meg igazán..

Engem sem.[/quote]

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129298 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mae govannen!

7thSon: Nagyon örülök, hogy Voronvének nem lett igaza!!!!!!!!!
Voronve: Nilraen képén(bocs, ha nem az övé :D ) nem Legolas szedi össze a nyílvesszőit egy Lórieni csata után, hanem szerintem ez onnan van, ami a könyvben csak hátul a függelék idővonalában, vagy milyében volt benne. Hogy megtámadják 3-szor Lórient az orkok, és örülnék, ha ez benne lenne a a filmben (természetesen a 3.-ban). :wink: :roll: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129289 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mae govannenmindenkinek! :eek2:

"Na, most itt a bizonyíték: a Lalaith-os képen szép."
Rendben, 7thSon. Most kivételesen örülök, hogy tévedtem.
Nilraen: igen, lórieni támadás, valahol olvastam, itt szedi össze Legolas a nyílvesszőit.

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129237 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
7thSon: ne gondold, hogy elbeszéltünk egymás mellett, téged elég sokan támadtak, mert nem tetszett Galadriel. Ez lehet jogos is, mert miért ne. Az én véleményem továbbra is az, hogy a karakter megfelelő, de próbálom a te szemszögödből nézni. De úgy tűnik, mintha kezdenél hajlani Cate-re. Lassan lehet, hogy még meg is egyezünk valakiben, aki mindenkinek tetszik.
Megnéztem azt a képet Lórienről, de még mindig nem győzött meg igazán..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129208 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sil:igen, az első képre gondoltam énis:)

OFF

Hülye kérdés, de hogy kell átszerkeszteni egy linket? Próbálgattam de nem sikerült... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129196 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Erre gondoltál? :wink:

Hé, ezt meg miért nem rakták bele? 8O


Ezen a képen szerintem nem olyan ronda Lórien,bár ez sem olyan mint amit elképzeltem,de itt szebb mint "belülről".
A második kép egy Lórien-i támadás végét akarja ábrázolni??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129189 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: Kaptam egy képet Lórienről, amin a dombról nézik a szövetség tagjai, a linkjét nem tudom, ha vkit érdekel, mailben elküldhetem...

Erre gondoltál? :wink:

Hé, ezt meg miért nem rakták bele? 8O

Ja, amúgy szerkeszd át a linkjeidet, mert kinyúlt a topic...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #129186 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Kaptam egy képet Lórienről, amin a dombról nézik a szövetség tagjai, a linkjét nem tudom, ha vkit érdekel, mailben elküldhetem...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129144 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én láttam egy képet, amin Heather kicsit könnyebben elképzelhető Galadrielnek, de túl fiatal az arca... :) Valahogy mintha a bölcsesség hiányzana belőle. Az a baj, hogy az oldalt, ahol láttam, már nem lehet elérni.. de ha valakit érdekel, lementettem. ;)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129137 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Catherine tényleg szép, de nálam ugyanaz a bökkenő, mint Sophienál, hogy nem tudom szőkén elképzelni...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129131 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sziasztok!

Szerintem még mindig Cate a lejobb Galadriel szerepére. Pont ma láttam egy rövidfilmet róla, amiben civilben volt. Magánemberként gyönyörű. :itscool:
Jó azt elismerem, hogy Galadrielként nem a legszebb. Valahogy nagyon le van nyalva a haja. De annyira azért nem rosz. :?
Amúgy ha már mindenféleképpen leakarjátok váltani őt, én Chatrine Zeta-Jonesra szavazok. Szerintem ő a legszebb színésznő. :itscool:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129077 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Voronve írta: 7thSon, nekem már egy kicsit gyanús, hogy mindig azt mondod, milyen ronda, de szerintem, ha látnál róla egy olyan képet, amit te is szépnek találsz, azt se ismernéd be, csak büszkeségből. Bocs, ha ez nem igaz, de nekem teljesen így tűnik a hozzászólásaid alapján.


Na, most itt a bizonyíték: a Lalaith-os képen szép. Megnéztem azt az oldalt is, ahonnan Lalaith hozta a képet. Na kérem: ott 23 kép volt, és az egészből egyen nézett ki jól Cate, azon amit Lalaith mutatott. Ez azért elgondolkoztató.

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129024 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

7thSon írta:

Nilraen írta: 7thSon:nézd meg Lalaith képét,amit Cate-ről hozott.Ott is ronda??


Megnéztem. Ahhoz képest, amiket eddig mutattatok róla, ezen nem randa. De még mindig nem mondom, hogy világraszóló szépség lenne. De a másik, az elzöldülős rémes.


ez már haladás...(mármint az h. legalább 1 képen tetszik),de ennek ellenére várjuk az ujjabb szerzeményt....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129014 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Nilraen írta: 7thSon:nézd meg Lalaith képét,amit Cate-ről hozott.Ott is ronda??


Megnéztem. Ahhoz képest, amiket eddig mutattatok róla, ezen nem randa. De még mindig nem mondom, hogy világraszóló szépség lenne. De a másik, az elzöldülős rémes.

lázadó írta: Azt hiszem, hogy P. J. direkt a rossz oldalát hangsúlyozta Galadrielnek.


Ezt mondom már mióta. [size=9:3bu8ml0d]Erősen az az érzésem, hogy sokszor elbeszélünk egymás mellett....[/size]

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128890 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ai na vedui!
Az idézeted, lázadó, nem a hivatalos filmkönyvből való? (Mert az nekem is megvan, és mintha ez a mondat rémlene, de mindegy.)
Nos, a Julia R.-es Arwen-kép meglepően jó, sokkal rosszabbra számítottam. De azért én maradnék Cate B.-nél és Liv T.-nél szerintem egyértelműen ők a legjobbak ezekre a szerepekre. És nem vitatkozom. Pont.
Viszont az is biztos, ha meg mások játsszák, akkor velük lenne baja egy csomó mindenkinek. :embarassed:

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128882 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Találtam valamit. P.J. mondta: " Cate igazán félelmetes személyiségnek ábrázolta az Úrnőt, olyannak, aki retteg a Gyűrű kísértésétől."
Azt hiszem, hogy P. J. direkt a rossz oldalát hangsúlyozta Galadrielnek. Szerintem is jó Cate, de hogy mindenkinek jó legyen, kíváncsian várom az új szerzeményt.
7thSon: Sok sikert mindenhez! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128872 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Agoura írta: Tényleg az!!
Szerintem Cate a legjobb erre a szerepre.


egyetértek,szerintem is jó!!!


7thSon:nézd meg Lalaith képét,amit Cate-ről hozott.Ott is ronda??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128842 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egyetértek, Catenek tényleg nem nagy az orra, és jól játszotta Galadrielt. Sophie tényleg nagyon szép, de egyszerűen nem tudom szőkén elképzelni... :oops: :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128837 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tényleg az!!
Szerintem Cate a legjobb erre a szerepre.[size=9:3olijsr0]ez most csak egy kijelentés volt.[/size]És nem nagy az orra!!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128833 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ez viszont gyönyörű:
:) www.ninecompanions.net/gallery_p ... rien_3.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #128832 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
WOW 8O!!! Én még nem láttam.Ettől a jelenettől futkározik a hideg a hátamon,de szeretem.Kösz Lalaith!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #128828 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Brr, ezt a képet láttátok? 8O
www.ninecompanions.net/gallery_pics/fotr...ladriel_lorien_4.jpg katt ide=-et

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.631 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére