Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 1 hónapja #133428 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

elf írta: Én azt se t'om ki ez a nőci :oops:
milyen a kép, amit előbb beszúrtam? bejön nektek? :roll:

Nekem bejött!Tök jó!Megnézném a filmet,de annyira szidta ez a cikk hogy elment tőle a kedvem.. :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133300 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Hmm, én nem tudom elképzelni Jane Seymourt Galadrielként... Bár tényleg jól tartja magát, ahhoz képest, hogy elmúlt 50...
Itt a honlapja:
www.friendsofjane.com/

Én azt se t'om ki ez a nőci :oops:
milyen a kép, amit előbb beszúrtam? bejön nektek? :roll:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133256 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hmm, én nem tudom elképzelni Jane Seymourt Galadrielként... Bár tényleg jól tartja magát, ahhoz képest, hogy elmúlt 50...
Itt a honlapja:
www.friendsofjane.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133253 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lyana, te zseni! :wink: Queen doktornő Galadrielnek? Szerintem tökéletes lenne, nagyon szép, és olyan megnyugtató kisugárzása van... :wink:
7thson:keresek mindjárt képet, de a Queen doki mindennap 14.00tól van a Hallmarkon. Akkor légyszi teis szúrj be képet arról a barátodról :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133250 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv mindenkinek!

Írni sajnos nem tudtam, mert Balcsiztam egész múlt héten. :D És ahogy jobban megnéztem, rájöttem, hogy egyik barátom tök jó Galadriel lenne. Majd próbálok képet kérni tőle.

Undómiel: ha találsz, nyugodtan küldj képet!
Lyana: képet nem tudsz róla berakni?

Majd még írok! :wink:

"7thSon"

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133247 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sziasztok!

Ezt már annyiszor be akartam írni, csak mikor odajutottam, hogy ezt meg is tegyem mindig elfelejtettem... :oops:
Szóval kb. két hete egyik délután néztem a Queen dokit. Pont a karácsonyi részt adták. Gondoltam végig nézem, mert általában az mindig a karácsonyi a legjobb rész egy sorozatból. A rész végén Jane Seimour [size=9:1t2wckyd]((a nevét sajna nem toom hogy írják pontosan!)) [/size] tett egy olyan megjegyzést, hogy:
"Szenteste minden csoda lehetséges!".
Ez engem annyira megfogott, hogy rögtön Galadriel jutott eszembe. Lehet, hogy csak a hangja miatt[size=9:1t2wckyd], mert mindkettőjüknek ugyanaz a hangja...[/size] Esetleg amiatt, ahogyan mondta... Vagy én nem tudom miért. De szerintem belőle sem lenne rosz Galadriel. Egész jól néz ki, nem túl fiatal, nem iy olyan öreg [size=9:1t2wckyd](már amennyire én tudom)[/size].
Persze ezzel nem akarom újra elindítani azt amin egyszer már túljutottunk, hogy ki kit szeretne Galadriel szerepében látni. De ezt muszáj volt beírnom!

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132712 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ezt a képet én scanneltem be. Remélem bejön Nektek is!!
kep.tar.hu/liv-tyler/images/pic2613114.jpg

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132508 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Arra kérnék mindenkit (most nem Cate-ista, hanem topic gazdai minőségemben), hogy kerüljétek az egyszavas, egymondatos hozzászólásokat, másként nekem adtok munkát, törölni fogom őket. Köszi a megértést.

Más: Cate Mata Harit alakítja a következő filmjében. Igyekszem megkeresni az egész hírt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132496 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mae govannen!
Még 7thSon rajzairól: szerintem a 2. képen szép volt Galadriel, csak a hobbitok nem.., úúúúú a 3. -ról is akartam írni vmit, csak elfelejtettem, és már nincs erőm visszanézni...
Fiona kedvenc képéről: nekem a szandállal és G. fejével van egy kis bajom, a többi szép.
Egyáltalán nem tolták el G. sminkjét, én ennek pont az ellenkezőjét gondolom. Meg az miért lenne baj , ha túl fehér a bőre? Ez is még tündésebbé teszi. (Igaz, az én bőröm is nagyon fehér, ráadasul szőke a hajam, így mindenki azzal kezdi, hogy nem érzem-e rosszul magam, ha meglát.
Amit elf írt a GyU-ról úgy egészben, az nagyon tetszik, kb. ez történt velem is, csak én nem tudtam volna leírni...
Kivételesen elég hosszúra sikeredett a hozzászólásom. :sleepy:

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132463 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lara írta: katt ide

Ez a Cate,rendes ember :)


Egyetértek veled.
A cikk is elég jó, és még a film is jónak és izgalmasnak igérkezik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132456 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
katt ide

Ez a Cate,rendes ember :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132296 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

elf írta:

Undómiel írta: Látjátok lányok, megmondtam!!! :wink: De ez így van jól!!! Drágám, ha én neadjIsten látnék valahol Galadrielnek való nőcit, azonnal elküldöm, jó?


:lol: :o :) :D :P 8) ez tetszett :P


Jaj, nem úgy értettem! 7thson érti, remélem!!! Az úgy volt, hogy ő küldött nekem képet egy általa megfelelőnek tartott színésznőről (Claire Danes) ÍMÉLBEN!!! És én is így juttatok el hozzá jelöltöt majd, ha nem haragszik. Bár szerintem még Cate-et is jó néven venné szemtől szembe!!! :wink: Na jó, ennek igazából elég kicsi a valószínűsége!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132293 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Undómiel írta: Látjátok lányok, megmondtam!!! :wink: De ez így van jól!!! Drágám, ha én neadjIsten látnék valahol Galadrielnek való nőcit, azonnal elküldöm, jó?


:lol: :o :) :D :P 8) ez tetszett :P

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132291 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

7thSon írta: ...ez mind nagyon szép és nagyon jó, hogy ennyire teccik nektek Cate, de ezzel csak egy dolgot értek el: még intenzívebben keresem az igazi Galadrielnek valót! Majd még jelentkezem!

7thSon


Látjátok lányok, megmondtam!!! :wink: De ez így van jól!!! Drágám, ha én neadjIsten látnék valahol Galadrielnek való nőcit, azonnal elküldöm, jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132276 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lyana, akkor yoo 8)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132084 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
...ez mind nagyon szép és nagyon jó, hogy ennyire teccik nektek Cate, de ezzel csak egy dolgot értek el: még intenzívebben keresem az igazi Galadrielnek valót! Majd még jelentkezem!

7thSon

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132066 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

elf írta:

Lyana írta: Igen Nilraen, arra gondoltam. Szép könyv meg minden, de kicsit súlyos olvasmány, és ezt szó szerint értem.


Úgy érted, hogy nehéz cipelni, így? Vagy úgy, hogy nehéz, olvasmánynaok bonolult és komplikált? Mert az előbbiben egyet értek, az utóbbiban nem:).


Természetesen az előbbire. 1200 oldal egy könyvben, kicsit súlyos. :wink:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132006 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Undómiel írta:

elf írta: Én nagyon birom Cate-et! Gyönyörű nő és rendkívül intelligens, azonkívül tehetséges színésznő! Arwen után ő a kedvencem!


Isten hozott a Blanchettisták táborában!!! Gyönyörű, intelligens, tehetséges. Nekem is ezek jutnak először eszembe Cate-ről. De azt hiszem nem folytatom, mert az ellentábor támadásba lendül! :D :wink:

Mármint Liv után Cate vagy Arwen után Galadriel?

NAh ez egy kicsit bonyolult, és nem biztos, hogy el t'om magyarázni. Az a helyzet, hogy én semmilyen párti sem vagyok. Nagyon szeretem a Gyűrűk Urát, az egész gondolkodásmódomat és az életemet is megváltoztatta egy 180˙os fordulattal. És ezért nagyon tisztelem Tolkient. Ő alkotta meg ezeket a lényeket, akiket elfogadok úgy, ahogy vannak, nem szeretnék semmit változtatni rajtuk, mert így tökéletesek, úgy gondolom. A színészek pedig profin beleélik magukat a szerepükbe, és hogy valójában milyenek, azt nem tudom, a médiának nem lehet hinni, így nem is alkotok róluk annyira véleményt, de nekem mindenki végtelenül szimpatikus és tiszteletre méltó, hát röviden ennyi.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131998 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

elf írta: Én nagyon birom Cate-et! Gyönyörű nő és rendkívül intelligens, azonkívül tehetséges színésznő! Arwen után ő a kedvencem!


Újabb Cate-párti :D :D :D
Azzal nem értek egyet hogy Cate Liv után jön... Cate értelmes, szép, intellingens, tehetséges, Liv meg egy kis...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131995 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

elf írta: Én nagyon birom Cate-et! Gyönyörű nő és rendkívül intelligens, azonkívül tehetséges színésznő! Arwen után ő a kedvencem!


Isten hozott a Blanchettisták táborában!!! Gyönyörű, intelligens, tehetséges. Nekem is ezek jutnak először eszembe Cate-ről. De azt hiszem nem folytatom, mert az ellentábor támadásba lendül! :D :wink:

Mármint Liv után Cate vagy Arwen után Galadriel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131991 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lyana írta: Igen Nilraen, arra gondoltam. Szép könyv meg minden, de kicsit súlyos olvasmány, és ezt szó szerint értem.


Úgy érted, hogy nehéz cipelni, így? Vagy úgy, hogy nehéz, olvasmánynaok bonolult és komplikált? Mert az előbbiben egyet értek, az utóbbiban nem:).

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131904 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igen Nilraen, arra gondoltam. Szép könyv meg minden, de kicsit súlyos olvasmány, és ezt szó szerint értem.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131903 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én nagyon birom Cate-et! Gyönyörű nő és rendkívül intelligens, azonkívül tehetséges színésznő! Arwen után ő a kedvencem!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131871 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én először a díszkiadásból olvastam (ezek szerint), a saját könyvem 2002es, és rajzok vannak az elején (Fotr-Gandalf,TTT-fogalmam sincs, Rotk-szintén fogalmam sincs).

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131828 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A díszkiadást (az amelyik 1 könyvben irja le mindhárom részt) Alan Lee illusztrálta.Márha arra gondoltál.A legújjabb kiadások elején a filmbeli szereplők vannak (pl. a FOTR-nak az elején Elijah van),azt viszont nem tudom,hogy abban vannak-e rajzok.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131796 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Melyik új könyv?2002es kiadás vagy azóta jelent meg új?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131769 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lyana írta: Vilya: Tudom, hogy nem tőlem kérdezted, de nekem új könyvem van és azt Alan Lee illúsztrálta.

Köszönöm a választ!! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131765 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Vilya: Tudom, hogy nem tőlem kérdezted, de nekem új könyvem van és azt Alan Lee illúsztrálta.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131764 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sil te olyan sok mindent tudsz! 8O :D
Nem gondoltam volna, hogy Tolkien ilyen szépen rajzolt, hiszen ez az első kép, amit láttok tőle (és biztosra tudom, hogy ő rajzolta). Az újonan kiadott könyvben az ő rajzai szerepelnek? (Tudom egy kicsit off a kérdés.) Csak azért kérdezem, mert nekem régi fajta van és abban nincsenek illusztrációk.


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131751 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Vilya írta: Lórien. [size=9:3sro0g5n]/Ugye ez festve van?!/[/size]

Igen, ez is "concept art", vázlat a filmhez. :wink:

Vilya írta: Cép rajzolt Lórien

Méghozzá magától Tolkientől. :wink: Nagyobban sajnos nem tudom most megmutatni, mert a tolkien.ru megszűnt, és a Rolozo-ról is eltávolították Tolkien képeit. 8O :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.036 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére