Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 1 hónapja #134547 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134539 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ez nagyon szép!
Ez is!!
Ez se rossz! Csak olyan, mintha sivatagban lenne, de ha jobban megfigyelitek nem ott van. :? :wink:
Ez olyan érdekes, de nagyon szép!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134441 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv!

Végre sikerült megnéztem a bővített FotR-t. Az eleje nagyon teccett, annyira elfeledkeztem a normál filmről, hogy már-már azt hittem, Glorfindel fog jönni megmenteni Frodót... sajnos ez nem így van, de mindegy. Völgyzugolytól Móriáig teccett, de Lórien még ígysem nyerte el tetszésem (Haldír így is túl nagyképű, és Gimlit is egyszerű poénforrássá degradálták.) A Cate Blanchett-féle Galadriel pedig így mégannyira sem jön be. Amikor nevet, az pedig kész katasztrófa! Szóval a kibővített FotR engem csak arról győzött meg, hogy Cate mennyire nem alkalmas Galadrielnek :arrow: még mindig keresem a Galadrielnek valót!

Minden jót:
"7thSon"

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134125 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Vilya,ezek gyönyörűek!!!
Jó lenne 1 olyan házat venni,mint Cateé!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134124 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134123 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
És Galadrielről is egy újat:
Galadriel
[size=9:21fd4r4k]Remélem újnak számít...[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134122 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133945 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azért valamilyen szinten tényleg biztos megbeszélték... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133941 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith Scarlett írta: Elf: szerintemis messze Ő a legintelligensebb a stábból... :wink: Tökéletes Galadriel pedig nem létezik... :roll:
Én PJ helyében elbeszélgettem volna Cate-tel, hogy miként értelmezi Galadrielt, és akkor talán jobban sikerült volna a karakter, minthogy így rá lett erőltetve ez a boszorkány-szerep... :roll: (persze Cate maximálisan jól játszott de talán Őis másképp értelmezte volna Galadrielt... :roll: )

Megbeszéltük:)
bár sztem azért biztos nagyjából átbeszélték, nem hinném, hogy csak kezábe nyomta a forgítókönyvet és ráerőltette a szerepet, szal azért valószínűleg együtt dolgozták fel Cate rejtelemit :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133939 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Elf: szerintemis messze Ő a legintelligensebb a stábból... :wink: Tökéletes Galadriel pedig nem létezik... :roll:
Én PJ helyében elbeszélgettem volna Cate-tel, hogy miként értelmezi Galadrielt, és akkor talán jobban sikerült volna a karakter, minthogy így rá lett erőltetve ez a boszorkány-szerep... :roll: (persze Cate maximálisan jól játszott de talán Őis másképp értelmezte volna Galadrielt... :roll: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133921 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mindjárt jön 7thSon, és rögtön lehurrog mindenkit, he-he-he... egyébként valahol neki is igaza van, és nekünk is, mert Cate közel sem Galadriel, de a lehetőségekhez képest talán mégis csak a legjobb választás... vagyis az eddigi lehetőségekhez képest, mert ez a 7thSon ígért valami képet... de a hangja az tökéletes... szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133919 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tényleg ki Galadriel szinkronja? Tudja valaki?* Ha igen köszönöm. :wink:

[size=9:10zy825b]*Na igen, ez egy hülye kérdés volt, mert úgy gondolom szinte mindenki tudja rajtam kivül. :roll: :wink: [/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133888 Írta: Silmalia
Silmalia válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Valószínűleg a eredeti... Mert ha a szinkron hangja tetszett volna neki, az nem Cate érdeme lenne.. :)

"Galadriel: There is nothing we can do for Frodo. The quest will claim his life. You have foreseen this. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133883 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith Scarlett írta: Tényleg történelmi pillanat :lol:
Szóval szerintem az egész a rendezésen múlott... Ha PJ bájos, csupaszív asszonykának akarta volna beállítani Galadrielt, akkor Cate aztis tökéletesen játszotta volna, mert vitathatatlan, hogy első sorban állt mikor a tehetséget osztották... :wink: :)

Hát igen, Cate szerintem nagyon gyönyörű /bár Liv szebb :roll: /, és szerintem - mint azt már párszor elmondtam - ő a legintelligensebb az egész stábból. Ezt a szerepet, a titokzatos úrnő szerepét szerintem senki már nem játszhatta volna el ilyen profin.
Faramir: melyik hangja, az eredeti vagy a szinkron?
Akkor témát váltok. Az a rész nem igazán világos, mikor Galadrielt emgkísérti a Gyűrű és akkor van az a kis "átváltozása", akkor egyszerre több hangon szólal meg. Többektől hallottam, hogy akkor még Szarumán hangja szólal meg benne, de ebben nem vagyok biztos. Valaki erősítsen meg :wink: ...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133865 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Először nem tetszett nekem Cate Galadriel szerepében, mert nekem igazán Galadriel leírhatatlan szépsége maradt meg könyvből. Nem azt akarom mondani, hogy Cate nem szép, csak hogy ilyen téren találtak volna jobbat is. De mikor már úgy 3.szorra néztem meg a filmet, és el kezdtem jobban figyelni a részletekre, beláttam, hogy ő nagyon jó választás volt erre a szerepre. Ami elsőként fogott meg benne, az a hangja... :)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133864 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tényleg történelmi pillanat :lol:
Szóval szerintem az egész a rendezésen múlott... Ha PJ bájos, csupaszív asszonykának akarta volna beállítani Galadrielt, akkor Cate aztis tökéletesen játszotta volna, mert vitathatatlan, hogy első sorban állt mikor a tehetséget osztották... :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133863 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith Scarlett írta: Szerintemis valószínűtlen, hogy találnánk megfelelő színésznőt... :roll:
Szóval Galadriel szerepéhez túl sok minden kell. Először magát Galadrielt kell megérteni, ha meg félreértelmezzük, nagyon el lehet cseszni a karakterét. Egyrészt jóságos úrnő, de mégse csinálhatjuk meg belőle a Gyűrűk Ura Melanie Hamiltonját, viszont ha hangsúlyozni akarjuk, hogy milyen bölcs, tapasztalt, stb., akkor könnyen áteshetünk a ló túlsó oldalára, és hidegnek, érzéketlennek ábrázolhatjuk az Aranyerdő úrnőjét... Egy ilyen kaliberű szerephez túl nagyok az elvárások, és a szerep jó megformálása nemcsak a színésznő tehetségén múlik, hanem hogy a rendező milyennek látja Galadrielt... :roll:
Huh, remélem érhető volt mire akartam kilyukadni... :roll:

Teljes mértékben egyet értek!! [size=9:1215vzo6]/történelmi pillanat 8) /[/size]
Galadriel annyira összetett, komplikált figura, hogy szinte lehetetlen tökéletesen alakítani a szerepét.
Szerintem a legnehezebb jelenete a tükörnél van, mikor Frodo felajánlja neki az Egy Gyűrűt. Ha azt jól alakítja /márpedig Cate szerintem a lehető legjobbat hozta ki magából/, akkor joggal állíthatjuk azt hiszem, hogy tökéletes Galadrielnek.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133861 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintemis valószínűtlen, hogy találnánk megfelelő színésznőt... :roll:
Szóval Galadriel szerepéhez túl sok minden kell. Először magát Galadrielt kell megérteni, ha meg félreértelmezzük, nagyon el lehet cseszni a karakterét. Egyrészt jóságos úrnő, de mégse csinálhatjuk meg belőle a Gyűrűk Ura Melanie Hamiltonját, viszont ha hangsúlyozni akarjuk, hogy milyen bölcs, tapasztalt, stb., akkor könnyen áteshetünk a ló túlsó oldalára, és hidegnek, érzéketlennek ábrázolhatjuk az Aranyerdő úrnőjét... Egy ilyen kaliberű szerephez túl nagyok az elvárások, és a szerep jó megformálása nemcsak a színésznő tehetségén múlik, hanem hogy a rendező milyennek látja Galadrielt... :roll:
Huh, remélem érhető volt mire akartam kilyukadni... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133763 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem Cate tökéletes volt,de szerintem nem a színésznők között kéne keresgélni.(Tudom,mást nehéz és a színészi tehetség is fontos,nem is énekesnőkre gondoltam,hanem olyan egyszerű emberekre,mint mi.Lehet,hogy köztünk van a tökéletes Galadriel.Persze lehet,hogy nem is létezett.)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133758 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: Undomiel: azt is írtam, nem áll szándékomban senkit megbántani, ha nektek tetszik, hát tetszik, az én úgymond lázadó izlésemnek kevés dolog felel meg. Azt, hogy milyen lenne az ideális, inkább nem írnám le, mert oda lyukadnánk ki, hogy Tolkien is leírta, csak nem találjuk, amit ő leírt, hát valami olyasmi, na értitek, he-he... szóval csak azt akarnám mondani, hogy még nem láttam, addig meg felesleges lenne leírkászolni, milyen az ideális, vagy másoljam ide a könyvet? gondolom, most nemnormálisnak néztek...

Ugyan, dehogy!!! :D [size=9:iujtrzgp]Szamár vagy! [/size]Én is unatkoztam, keresgéltem, de szerintem a leírás ellenére mindenki kicsit másnak képzeli, ezért annak az esélye, hogy megfelelőt találunk, igen közel van a nullához. Sebaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133743 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Nilraen írta:

elf írta: Én azt se t'om ki ez a nőci :oops:
milyen a kép, amit előbb beszúrtam? bejön nektek? :roll:

Nekem bejött!Tök jó!Megnézném a filmet,de annyira szidta ez a cikk hogy elment tőle a kedvem.. :roll:

Á, sztem ne higy annak a cikknek! amiben Cate játszik, az már nem lehet olyan borzalmas. A storyja is tetszik, csak nem csinálták meg annyira nézhetetlennek. Én majd megpróbálom megnézni mindenképp!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133736 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tényleg? na ezt megnézem.
Undomiel: azt is írtam, nem áll szándékomban senkit megbántani, ha nektek tetszik, hát tetszik, az én úgymond lázadó izlésemnek kevés dolog felel meg (mondjuk tény, hogy Cate-tel nagyon nincs bajom, inkább olyan semleges), azt, hogy milyen lenne az ideális, inkább nem írnám le, mert oda lyukadnánk ki, hogy Tolkien is leírta, csak nem találjuk, amit ő leírt, hát valami olyasmi, na értitek, he-he... szóval csak azt akarnám mondani, hogy még nem láttam, addig meg felesleges lenne leírkászolni, milyen az ideális, vagy másoljam ide a könyvet? gondolom, most nemnormálisnak néztek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133680 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egyenlőre én is Cate mellett vagyok,de hátha 7thSon hoz majd valami érdekeset...egyébként tök vicces hogy az Arwen topicban ugyanez megy....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133678 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hali!

Köszönöm Lalaith Scarlett. Teljesen egy véleményen vagyok veled. :wink:
Azt, pedig nem gondoltam volna, hogy Jane Seymour elmúlt 50. Sil, megleptél! 8O
Amúgy én is ammondó vagyok, hogy még mindig Cate a legjobb Galadriel.
elf: Király a kép. :wink:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133574 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: Hát, csajok, nem akarok senkit megbántani, de nekem ezek után a képek után még mindig csak Cate jöhet szóba, mint aki legközelebb áll Galadrielhez, szóval várom azt a képet 7thSon-tól...
ehh, tudom csak dumálok itt, ahelyett, hogy keresnék valakit, de nincs nekem erre időm... sajnos nincs


Nana, ezt most pont úgy mondtad, mintha nekem bármi bajom lenne Cate-tel. Pedig köztudottan nincs, szerintem kitűnő választás volt a szerepre. Én SEGÍTENI szerettem volna, de hát ha elsőre nem jön össze sem keseredek el!!! Azért igyekszem. Bár meg kell mondanom, én Esther színészi képességeiről még nem győződtem meg. De szerintem szép, és ha más típusú szépség kell az uraknak, ő jó példa erre. De ízlések és pofonok. Ha tovább jutok, igyekszem a Te lázadó ízlésednek valót találni. Egyébként számodra milyen az ideális Galadriel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133541 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát, csajok, nem akarok senkit megbántani, de nekem ezek után a képek után még mindig csak Cate jöhet szóba, mint aki legközelebb áll Galadrielhez, szóval várom azt a képet 7thSon-tól...
ehh, tudom csak dumálok itt, ahelyett, hogy keresnék valakit, de nincs nekem erre időm... sajnos nincs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133526 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem Dobó Kata kicsit hasonlít rá.Nem?

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #133525 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
www.pagerealm.com/beri/candas/canadas01.html
www.pagerealm.com/beri/candas/canadas1.html
www.videocatwalk.com/PersonalPag ... me=Canadas
www.wireimage.com/GalleryListing ... &styp=clbi

De nem olyan vastag a szája, mint látszik. Valahol le van írva, hogyan turbózzák fel a fotók kedvéért. Sztem az első kép a tuti. Ja, aki ismeri, játszott a Thomas Crowne ügyben!

Bár ő még nem végleges. Elkezdtem átnézni a yahoo színésznő-adatbázisát, és a C-betűig jutottam... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133521 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
elf:nekemis tetszik :wink:
Undómiel:nem ismerős a csaj, légyszi rakj fel képet róla :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133514 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én is találtam valakit. Fiatal, spanyol és szép. És egy-két képen fel van turbózva a szája, de egyébként nem olyan. Esther Candasról hallott valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére