Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 2 hónapja #130631 Írta: Tinfang Gelion
Tinfang Gelion válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ez már egy kicsit offnak t

Ami lehetetlen, nem szállhat el
mint egy álomkép
ami hihetetlen, nem múlhat el
mint az ébrenlét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130612 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
No, ezek a képek nagyon tetszenek, bár ez a legutóbbi hattyú...
A másik sokkal jobban tetszett, élethűbb volt, ez olyan, mintha átment volna rajta egy úthenger, aztán így hajlították vissza, hogy újra használhassák..
Lehet, hogy rossz a hasonlat, de szerintem tényleg elnyújtották.

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130602 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

7thSon írta:

Tinfang Gelion írta: Galadrielt, vagy hozzá hasonlót eddig csak zenében tapasztaltam megfelel


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130601 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Tinfang Gelion írta: Galadrielt, vagy hozzá hasonlót eddig csak zenében tapasztaltam megfelel


"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130589 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az én kedvenc Galadrieles képemet Laurea Silme már ellötte, de szerntem még Vilya múltkori képe is nagyon szép. (Tudom, hogy ő egyszer már berakta, de egyszerübb, ha most én is berakom, mint visszanézni nem toom én hány oldalt. remélem Vilya megbocsát, hogy lenyultam a képét!)
www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2003121212822905.jpg

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130588 Írta: Tinfang Gelion
Tinfang Gelion válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem a hattyú-hajó valami olyasmi, mint a Nasmith-féle Vingilot, csak kicsit degradáltabb és vitorla nélküli: Kattoljatok

Szintén az el

Ami lehetetlen, nem szállhat el
mint egy álomkép
ami hihetetlen, nem múlhat el
mint az ébrenlét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130580 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ezek a képek jók. De kérdeztem valamit. Milyen szerintetek a hattyú alakú hajó, ha nem olyan, mint azon a képen.
Várok még ilyen kedvenc Lórieneket, mert kifogyhatatlanaknak tűntök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130571 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hildebrandték néha tényleg iszonyúan furcsák (lásd orkok), de ezt a képüket mindig is szerettem.
Ez a Lórien hogy tetszik? Én azokat a fákat inkább fenyőknek nézném, de a színek nagyon szépek, és az egész olyan természetes.
Még egy Lórien

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130524 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Naja, én végignéztem, és a legtöbb annyira nem tetszett... teljesen máshogy képzeltem el sok alakot..
Ez az egy volt, ami igazán jó volt szerintem. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130518 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Laurea Silme írta: Nekem meg ez a kedvencem. :roll:

Már majdnem elkezdtem sikítani, hogy neee, csak Hildebrandtot ne... :oops: :roll: De ez nem rossz. 8O Az első viszonylag normális kép a Hildebrandt-testvérektől, amit látok. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130517 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130492 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Neke pedig ez a kedvenc Galadrielem:

img-fan.theonering.net/rolozo/images/nasmith/galadriel.jpg

Szerintem gyönyörű

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130491 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: Nekem ez a kedvenc Galadrielem:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /lee17.jpg
De 7thson második képén is jó :)

Ezse rossz:
fan.theonering.net/art/gallery/large/1269

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130490 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem ez a kedvenc Galadrielem:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /lee17.jpg
De 7thson második képén is jó :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130482 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
7thson:azok a rószaszín felhők valahogy nem tetszenek... :P

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130464 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na és? Szeretnék én úgy embereket rajzolni. Még akkor is, ha kicsit giccses.
De hát milyen legyen a hajó, ha nem ilyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130426 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

7thSon írta:

Lalaith írta: Az első kép szerintem túl giccses, a 2.-3. viszont nagyon tetszik.


Az első képen télleg nemt úl jó a hattyú-hajó és az emberek, de a hátteret nézd! Az nagyon olyan, mint ahogy én elképzelem Lórient.

Ted Nasmith az egyik legjobb Tolkien-illusztrátor, remekül megragadja Középfölde hangulatait, tájait... de sajnos az emberábrázolás nem tartozik az erősségei közé. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130423 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: Az első kép szerintem túl giccses, a 2.-3. viszont nagyon tetszik.


Az első képen télleg nemt úl jó a hattyú-hajó és az emberek, de a hátteret nézd! Az nagyon olyan, mint ahogy én elképzelem Lórient.

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130341 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az első kép szerintem túl giccses, a 2.-3. viszont nagyon tetszik.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130338 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szépek a képek, bár azért én ilyet nem tudok festeni. És megálmodtam. Ez komoly. Megpróbálom majd lerajzolni. Nagyjából olyan volt, mint amilyet elképzeltem. És hasonló a te képeidhez.
Claire szerintem is fiatal, de tündés, az biztos. Bár nem Arwen szerepét adnám neki, hozzá egy új karaktert kéne kitalálni.

A végén még kiegyezünk valamiben, ami jó mindenkinek. De ezt inkább lekopogom...nem lesz ilyen egyszerű.

Örülök, hogy minden jól ment, úgy néz ki, nekem is hasonlóan alakul a dolgom, holnap megyek elbeszélgetésre, meg okmánybemutatásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130279 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lalaith, Nilraen: tudom, hogy Claire túl fiatal, de ezt a képet látni kell, mert nagyon tündés. A kisugárzásra nem tudok most mit mondani, lévén Claire-t nem láttuk olyan kaliberű szerepekben, mint Cate-et, de szerintem sokkal szebb, és inkább el tudom képzelni tündének, mint Cate-et. Sőt! Cate-et egyáltalán nem tudom elképzelni mint tündét, pedig ő a füleket is megkapta. :wink:
lázadó: köszi, az érettségi jó lett, a felvételin meg azt mondták, hogy valószínűleg felvesznek. Szóval happy vagyok :D
Lórienről: nehéz ezt pontosan elmondani, de megpróbálom. Ami az én elkpzelésemnek leginkább megfelel: sudár, sima ezüstszínű kérgű fák, terebélyes koronával és arany levelekkel, amelyeken átsüt a fény. Estére jöhet az ezüstös-kékes derengés, de nem úgy eltúlozva, mint a filmben (ott az alapból kékes derengésre még egy lapáttal rátettek azzal, hogy számgéppel elkékítették a dolgot.) Szóval amit írtál, szerintem jó úgy. Lórienben nálam inkább a hangulat a fontos (az meg a filmben nem olyan volt, mint a könyvben/fejemben. Mindegy.)
Egy-két kép, ami közel áll hozzám:
Lórien nappal:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... h/swan.jpg
Lórien este:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... obbits.jpg
Ez nem Lórien - a fatörzsek sem ezüstszínűek -, de a hangulat és ahogy a fákon átsüt a fény, az nagyon lórienes:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... uthien.jpg
A kép Cerin Amrothról, amit Lalaith tett be, az is nagyon teccik, bár annak a színei egy kicsit sápadtnak tűntek (bár lehet, hogy rosszul lett szkennelve a kép - ki tudja?)

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130258 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hi!
Megnéztem a Claire-es képet,szép szinésznő de szerintem (sem) elég érett a szerepre.Nincs meg benne az a kisugárzás ami Cate-ben. Tündének simán el tudnám képzelni,de Galadrielnek nem igazán...
(mondjuk Arwennek igen)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130257 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Köszi minden megerősítést.
7thSon: remélem, minden sikerült. De te még nem jeleztél vissza, hogy mit gondolsz Lórienről (és most nem felelősségre vonlak, csak megjegyzem, te vagy itt a fő-fő Galadriel és Lórien ellenes) (azt hiszem).
Mit szólnátok a fehér fényhez?Mint Tolkien képein.
Megnéztem a völgyzugolyi jeleneteket, ott sárga van, de valahogy nagyon nem jó.

És nem lesz zöldülés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130245 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
lázadó:nagyon jó az elképzelésed :D
És még vmi a forgatáshoz: a fundamentumos jelenetből ki lehet hagyni az elzöldülést, a tükörhöz Samu is odamegy, és Gimli és Galadriel "kapcsolatával" is illene foglalkozni :)
7thson:megnéztem a Claire-es képet. Ő nem elég érett Galadriel szerepére, nincs olyan kisugárzása, mint Cate-nek...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130243 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv mindenkinek!
Végre túl vagyok érettségin, felvételin! Most már szabad vagyok. :D Úgyhogy most eleget teszek ígéretemnek: mostantól mindenhol keresem azt a nőt, aki jó lenne Galadrielnek. Eddig végignéztem már az actressarchives.com-ot, és ott legalább 200 színésznőt végignéztem, de megfelelőt még nem találtam. De nem adom fel!!! Ha más haszna nem is volt, végre megvan a Claire-es kép, amit nem sikerült múltkor belinkelnem:
207.44.210.72/claire/cdmscl7.jpg
Ha lesz valami feljemény, még írok!

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130177 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sziasztok!
lázadó: Nekem tökéletesen megfelel az elképzelésed! Sok szerencsét a megvalosításhoz! :itscool:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130138 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: Kösz a hozzászólásokat, bár feladtátok a leckét.
Nekem nincs ilyen konkrét elképzelésem.

Mit szólnátok hozzá, ha nappal lenne arany, gyöngyház, zöld, éjjel meg az a bizonyos ezüst, meg kék, de nem olyan eltúlozva, mint a filmben.
(Az az igazság, hogy még hozzá sem fogtam :oops: )
Nehéz olyat csinálni, ami mindenkinek jó.

Az JÓ!!!mármint szerintem.....Csak hajrá :itscool:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130129 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Kösz a hozzászólásokat, bár feladtátok a leckét.
Nekem nincs ilyen konkrét elképzelésem.

Mit szólnátok hozzá, ha nappal lenne arany, gyöngyház, zöld, éjjel meg az a bizonyos ezüst, meg kék, de nem olyan eltúlozva, mint a filmben.
(Az az igazság, hogy még hozzá sem fogtam :oops: )
Nehéz olyat csinálni, ami mindenkinek jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129849 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Meleth_lin írta: Mae gova
Voronve: Nilraen képén(bocs, ha nem az övé :D ) nem Legolas szedi össze a nyílvesszőit egy Lórieni csata után, hanem szerintem ez onnan van, ami a könyvben csak hátul a függelék idővonalában, vagy milyében volt benne. Hogy megtámadják 3-szor Lórient az orkok, és örülnék, ha ez benne lenne a a filmben (természetesen a 3.-ban). :wink: :roll: :P

Kedves Meleth_lin: én nem konkrétan arra a bizonyos képre értettem, hanem arra az egész jelenetre! Ez az 1. részhez tartozik, de sajnos még a bővítetten sincs rajta. :heu:

Nekem nincs semmi bajom a filmbeli Lóriennel(bár néhányan tényleg nem túl tündések :roll: ), főleg azért, mert a könyvet csak utána olvastam; de ezek után is nekem tetszik.

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129819 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én úgy képzeltem, hogy egész Lórient valami zöldes derengés vonja be, amitől olyan álomszerű lesz. Meg egy kis arany fényt, ami átsüt a levelek közt. Azt nem nagyon képzeltem el, hogy milyen este, de a filmbeli kékes-ezüstös ragyogás nagyon tetszett

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.576 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére