Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 2 hónapja #131743 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131734 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
aha, és ki fogja felkutatni?
a fát fénymásolom, Galadriel lesz, virág van... akkor kerítsetek Celebornt
és ha egyszer tényleg leforgatjuk, elküldöm Peternek, nézze csak meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131731 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Nilraen írta: Csak nem ártana mellé egy Celeborn,meg mondjuk még min. 1 fa....
(mer. 1 fa az még nem Lórien) :twisted: Inkább nem leszek ilyen gonosz tom hogy eddig is elég nehéz megcsinálni...


Tényleg igazad van Nilraen! Kell még egy Celeborn is. A fát elég fénymásolni. :wink:
[size=9:2v9gx5at]/Ne haragudjatok rám, csak nagyon megindult a fantáziám./[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131675 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Vilya írta: Nem is olyan rossz ötlet, csak elötte inkább fesd ki és állítsd elé az új Galadrielt és kész Lórien. :wink: :wink:


Csak nem ártana mellé egy Celeborn,meg mondjuk még min. 1 fa....
(mer. 1 fa az még nem Lórien) :twisted: Inkább nem leszek ilyen gonosz tom hogy eddig is elég nehéz megcsinálni...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131674 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: Cuki.
Kinyomtatom ,kivágom és felállítom a ház előtt...
Nyugi, én sem gondoltam komolyan


Nem is olyan rossz ötlet, csak elötte inkább fesd ki és állítsd elé az új Galadrielt és kész Lórien. :wink: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131620 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cuki.
Kinyomtatom ,kivágom és felállítom a ház előtt...
Nyugi, én sem gondoltam komolyan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131614 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv!

Lázadó hoztam neked egy kis segítséget: Lothlórien :twisted: 8) Nem komolyan gondoltam! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131604 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem a Bükk nagyon megfelelne, biztos szép, de még sajna nem jártam ott. :wink:
lázadó: eleinte én sem gondoltam komolyan, de most már teljesen beleéltem magam, hogy megcsináljuk. De nyugodj meg nem csalódtam benned! :wink: :wink:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131582 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nos, én Miskolc mellett lakom, szóval majdhogynem a Bükknél. :) Többször jártam már arra.

Ami meg a fehér bőrt illeti, hát nekem is az van, és normálisan nézek ki vele. Na, mndjuk köszi a barna hajamnak.. :) Feketével már elég sápadt lennék. :roll:
Galadriel haja meg nekem tetszett, bár ez csak egy vélemény... :?

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131460 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lázadó:tényleg előnytelen a haja...nem kéne úgy lenyalni...
A normálisan fehér bőrrel nekemsincs annyira bajom, csak ez a túlzottság olyan múmia jellegett ad szegénynek.. Arwen pl. normálisan nézett ki fehér bőrrel...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131455 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igazán aranyosak vagytok, esküszöm hogy egyszer megpróbálom, csak én is olyan vagyok, mint 7thSon, vagyis maximalista, és nehéz dolgom lesz. Még csak most bontogatom a szárnyaim a rajzolás terén, ha látnátok a rajzaim, tudnátok véleményt mondani, de scannerem az naná, hogy nincs :evil:
Az élő helyszín nem is olyan rosz dolog, de messze lakom minden ilyesmitől, az Alföld közepén. Ez inkább az Anduin melletti Barnaföldek, semmint Lórien. De úgy látom, lenne segítségem bőven.
Egyébként szerintem Galadrielnek nagyon előnytelen a haja. A fehér bőrrel nencs bajom, de tény, hogy kisérteties hatást tud kölcsönözni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131442 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hajrá mindenkinek mindenhez!!! :bounce:
Örülök hogy vannak itt ilyen lelkes emberek!Csak igy tovább...
Egyébként a Bükk nem is olyan rossz ötlet,jártam már arra és nagyon szép hely, meg esetleg Börszöny(na ott vannak még nagyon szép erdők)

lázadó írta: De amit eddig összehordtatok az nagyon jó, bár nem gondoltam volna, hogy ti komolyan gondoljátok.

Hát először én sem gondoltam komolyan,de látva hogy milyen elszántak vagytok,gondoltam megdoblak titeket néhány ötlettel.. [size=9:1ciadgwn]pl:Margitsziget....[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131407 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nono, lelkesedés ne lankadjon.. ;)

Az élő helyszín jó! Sőt!!!
Nézzetek körül a Bükkben, nagyon festői tájak vannak arra...

És pár napja egy találkozó keretein belül Pesten jártam... kimentünk szalonnát sütni a Csillaghegyhez.. (Aszem, jól írtam..) Ott a sziklák között komolyan, olyan volt a hangulat, mint Völgyzugolyban, bejártuk a környéket, és gyönyörű volt! Szóval ha én csak úgy megtaláltam Völgyzugoly magyar megfelelőjét, Nektek nem lesz nehéz dolgotok.. :)
De mint mondottam: Bükk

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131406 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
7thson:hajrá :wink:
Nézegettem közeli Galadriel-képeket, és szerintem a sminkje lett nagyon-nagyon elrontva. Ha már berakták a filmbe ezt a "ne nézz a szemébe" dolgot, akkor legalább a szempillaspriállal ne spóroltak volna... Meg olyan hulla-benyomást kelt ez a fehér bőr... Persze Galadrielnek nem kell agyonfestettnek lennie, de vmi azért mégis...
Vállalnám a sminkelést, vagyis van róla elképzelésem, hogy kéne kifesteni :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131333 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv mindenkinek!

Kétségbeesve keresem Galadrielt, de még mindig nem találom az igazit... Megnéztem egy csomó színésznőt, köztük legalább három-négy tucat gyönyörű volt, de sajnos olyan maximalista vagyok, hogy egyik sem vált be, úgyhogy továbbra is folytatom a keresést...
Majd még jelentkezem!

"7thSon"

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131327 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Énis próbáltam megrajzolni, de nem sikerült, ezen okokból: túl szépnek képzeltem el, és nincs tehetségem hozzá. De azért drukkolok lázadónak hogy sikerüljön megfesteni:)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131324 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lázadó:Én komolyan gondoltam, hogy megcsinálod! De miért ne csinálnád meg? (Persze, ha van időd) Szerintem sokan segítenének, ha megkérnéd őket. De sok minden kitartástól és időtől függ. Hát egy kicsit csalódtam, de nem nagyot. 8) :wink:
Azért 7thSon Galadrieljére nagyon kíváncsi vagyok még mindig!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131313 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nagyon imádlak benneteket, de ezt már mondtam.
Ragasztóznék én, de az a helyzet...szóval, mikor ezt kiötlöttem, csak ezért írtam, hogy 7thSon tudja, nem akarom levenni a fejét, csak azért, mert más a véleménye. (Remélem, keresi Galadrielt, mert rég nem jelentkezett)
Amúgy egyszer lehet, hogy komolyan megfestem, csak most nincs rá időm. De amit eddig összehordtatok az nagyon jó, bár nem gondoltam volna, hogy ti komolyan gondoljátok.
Bocs, ha most valaki csalódik, és bocs, ha túl fontosnak tartom magam, és nem is vagyok oly jelentős, hogy csalódjatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131143 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv!

Lázadó: Ha már van leveled és virágod semmi pánik! Keressel egy jó erdőt valahol, lefénymásolod a levelet és a virágot (mondjuk olyan helyen, ahol nem drága és színes fénymásoló van) és már csak a ragasztás van hátra. Ahol forgatni kvánsz ott kidekkorálod a fát és alá virágokat is helyezel. :) :) :wink: Na jó megmondom ezt én se gondoltam komolyan, de sok ilyen hülyeség szokott az eszembe jutni. :oops: :roll: 8)
Nekem nincs kedvenc Galadrieles képem, de amiket láttam azok nagyon szépek voltak!
:wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131117 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lara írta: Hát ez egy követni való példa: katt ide


Elismerésem Catenek :wink: ! Nemcsak tehetséges színész de jó ember is...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131092 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát ez egy követni való példa: katt ide

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131052 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ha tudnék rajzolni szívesen segítenék, de hát nem így van. :oops:

Amúgy a Margitsziget nem is lenne olyan rossz. De szerintem egy jobbfajta erdő is megtenné.
Ám a választás a te kezedben lázadó, végülis te vagyaz ötlet gazda.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131018 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: megrajzolni sem tudom, amit elképzeltem, nem is fogok megfelelő élő környezetet találni.


Margitsziget??Ott vannak nagyon szép fák,mondjuk nem igazán hasonlitanak a mallorn fákra... :roll: de talán jó lenne

én is segitenék festeni,ha tudnék.de ilyen rajztudománnyal ami nekem van nem sokra mennénk... :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130972 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A UPC programmagazin írta:A hírek szerint Cate Blanchett alakítja majd Katharine Hepburnt Martin Scorsese új produkciójában,a 100 millió dolláros költségvetésű The Aviator c. filmben,mely egy multimilliomos üzletember-rendező-producer,Howard Hughes életéről készül.Hughes szegény családból küzdötte fel magát a milliomosok közé.Ismertségét mégis leginkább repülési rekordok felállításának,valamint Katharine Hepburn-höz és Ava Gardnerhez fűződő viszonyának köszönheti.A címszereplő üzletembert Leonardo DiCaprio alakítja majd,míg Ava Gardnert(korábbi pletykákkal ellentétben)úgy tűnik nem Nicole Kidman,hanem Kate Beckinsale játssza.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130971 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát, köszi a biztatást, imádlak titeket. De ha már megrajzolni sem tudom, amit elképzeltem, nem is fogok megfelelő élő környezetet találni.
És persze nekem is van egyéb dolgom (pl.:lázadni :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130859 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát, ha nem lenne milliónyi dolgom, besegítenék a festésben.. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130846 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szia!

Köszönöm Sil! Ők is mondtak valami ilyesmit, de nem voltak biztosak benne.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130841 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lyana írta: Szóval, ugye van az szörnyű rész, amikor Galadriel bezöldül és elkezd beszélni. És a vége fele azt mondja, hogy: "... erősebb leszek, mint a Föld fundamentuma!..." Na ez a szó, hogy fundamentuma mit jelent? Én megkérdeztem az egész családot, de senki nem mondott semmit. :oops: :oops: Illetve hát mondtak, de semmi konkrétat. Remélem ti tudjátok.

Fundamentum = alap. Mint a háznak... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130840 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, bár nem igazán tartozik ahhoz, amiről most tárgyaltok, de nagyon kiváncsi vagyok...
Szóval, ugye van az szörnyű rész, amikor Galadriel bezöldül és elkezd beszélni. És a vége fele azt mondja, hogy: "... erősebb leszek, mint a Föld fundamentuma!..." Na ez a szó, hogy fundamentuma mit jelent? Én megkérdeztem az egész családot, de senki nem mondott semmit. :oops: :oops: Illetve hát mondtak, de semmi konkrétat. Remélem ti tudjátok.

lázadó írta: Azt hiszem, feladom. Nem tom megrajzolni. Képtelenség. Odáig jutottam, hogy van egy aranyszínű mallorn-levelem, meg egy elanorom, de már most nem tetszenek, szóval kifújt.


És mi lenne, ha nem festett díszlettel, hanem élő környezetben próbálkoznánk az újra forgatással? Persze tudom, hogy a mallorn fák, meg az elanorok, de valahogy biztos ezt is meg lehetne oldani.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130681 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azt hiszem, ezek a dolgok szervesen Galadrielhez tartoznak. Aki nem így gondolja, töröljön ki, már egy párszor megtették velem.

Azt hiszem, feladom. Nem tom megrajzolni. Képtelenség. Odáig jutottam, hogy van egy aranyszínű mallorn-levelem, meg egy elanorom, de már most nem tetszenek, szóval kifújt.
Remélem, Galadriel azért lesz.
A hajó nem rossz, de én arra gondoltam, ami Lórienben van. Vagy ti is? Mondjuk lehetett ilyen is, kicsiben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére