Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #63168 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csőre Gábor melyik filmben volt a hangja?

Szerintem nagyon jók a gyerek szinkronok.Nem erőltetettek.Szerintem... :roll: :x

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63159 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoff(manóclány) írta: A gyerekszinkronok nekem mindig oan erőltetettek! :? pl Lij a RadioFlyerbeb...jájj :?

Egyetértek, tényleg borzalmas volt! Bár Csőre Gábor se semmi... :P Aranyos, meg minden, csak kicsit túl nyálas...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: A csajozós dal:

www.extra.hu/ejw/sunshine.wav

:lol: :lol:


Hát ez irtó édes!!!!!!! :D :D
Olyan cukor hangja van!!!! :P :P
Köszi Nyulhopsz! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63109 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: A csajozós dal:

www.extra.hu/ejw/sunshine.wav

:lol: :lol:

Nekem bejön! Baromi édes! :lol: :lol: :lol: :lol: Csak Quick Time Playerben játsza le... De állati cuki! :wink:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63096 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! Akkor már biztos hogy mindkét filmben ugyanaz.Ha már ketten is így gondoljuk :) De az biztos hogy mindkettőt úgy hívják,ha nem is ugyanaz a gyerek.De biztos hogy ugyanaz :roll: Na ezt jól megmondtam...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63067 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na igen. Nekem meg van otthon netem, de csak ritkán jutok oda. Most sem otthon vagyok.

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63023 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez egy tipikus probléma. Hétvégén meg mindenki ráér, én meg otthon gubbasztok, mert nincs netünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63008 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó, megint itten vagyok, és már megint nincsen bent senki sem

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62990 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Te is jókor jössz zsoff. :( Pont megyek lefele. De holnap délelőtt bentvagyok. :wink: Miért mindig akkor gyér a forgalom, amikor géphez jutok??? :evil:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62985 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem annyi se! :(

A gyerekszinkronok nekem mindig oan erőltetettek! :? pl Lij a RadioFlyerbeb...jájj :?
én nem láttam tegnap a Lijes filmet!csak a reklámját. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
demokrácija! :?
namind1...gondolom,2-3éven belül újraadják :D :D :D :D :D :D :D
Ellenben:az a Willow télleg elég furi volt! :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62982 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem jön le!!!
Itt angolul rizsáz nekem valamit. :(
Segíts! Mit tegyek :?:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62975 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62971 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a Willow,vagy Wellow, vagy Wollow, :oops: vagy mi tényleg elég érdekes volt, de azért fönnmaradtam megnézni....

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62970 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsáss meg Nyúlhopsz!Nekem nincs meg felvéve :( :cry: :? :x :evil:
Persze, persze. Dögös tapéta. De az a rész is nagy, hogy" Uram, én szeretem a lányát!""-Most menjél haza!"

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62962 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dögös tapéta volt! :lol: :lol:

/most nézem újra, és most volt az a rész/

Ebben a filmben is elesett!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62960 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg a Halhatatlan szerelmet!!! Olyan édes :D
Mikor bókol a lánynak a könyvtárban:
-Olyan a ruhád, mint egy tapéta, Úgy értem, mint egy izgalmas tapéta...

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62920 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú, Manó nekünk egyformán jár az agyunk! Ezt nézd meg:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62914 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen Nyulhopsz! Én is épp ezt mondtam tegnap az im fórumon! Mindkét film 92-es,mégis a Radio Flyerben olyan kicsinek látszik.Ott mintha pufibb lenne,legalábbis az arca olyan kis duci.De mind1 mindkét filmbenédi :D :D :D
A szinkronról csak annyit hogy Simonyi Balázs sztem nagyon jó magyarhang Lijnek.A Chain of foolsban is ő volt a hangja (ha jól emlékszem).
Ma angolórán akasztófát játszottunk és feladtam a Chain of fools-t.Erre az egyik oszttársam "Én ezt a filmet még soha nem láttam!" Hát tök kiakadtam. És ott a tanár előtt elkezdt vele "kiabálni" , mert ő talán minden filmet látott??? A múltkor a barátnőmmel egy régi popcorn-t nézegettünk,amiben Lij volt a poszteren.Mikor a poszterhez értünk a barátnőm ezt mondta :" Pfff"

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62910 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Nekem nem volt lelki erőm tegnap elkeztdeni a Forever youngot nézni, de felvettem videóra.Milyen a film?Nagyjából tudom a storyt, de dráma vagy vígjáték vagy miféle? :roll: (megin hülyeséget kérdeztem :oops: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62893 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na nekem terttszett a film, de Lijnek miért nem tudnak egy rendes szinkront adni a gyerekfilmeiben? :evil: :evil: :evil: :evil: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62890 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Észrevettétek, hogy a Halhatatlan szerelemben Lij inkább hasonlít az felnőttebb Lijhoz, mint a Radio Flyerben? Pedig mindkét film 92-es!

Tényleg, Nat elesett benne? Ha nem, akkor megkaptam a Választ a Kérdésemre! Mert Lij eddig az összes filmjében elesett, amit én láttam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62869 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos szóba került az a film is,legfeljebb nem tárgyaltuk nagyon ki.De mi is tudjuk hogy abban is játszott. Tudjuk a filmjeit nemtomki klipjétől a cumizósig,meg a levágott fejűig :) De minimum a Try Seventeen-ig. Én a Twist Olivért még nem láttam,de képekről tudom hogy hogy néz ki benne.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62866 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yo volt a tegnap esti film :!: :!:
Lij szája + a vigyora semmit sem változott :!: :lol:
Eddig asszem nem írtátok fel (bár bevallom, nem olvastam végog mind a 700 oldalt! :wink: ) de a filmei közt szerepel még a Twist Oliver egyik változata is amiben sztem tök yol néz ki!!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62765 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Bakker, nézem ezt a Willow-t, és felég egy paródiával!

Szerintem nem paródia. Inkább a Gyűrűk Ura hatása George Lucasra......... :roll: És ha már itt tartunk:észrevettétek, hogy Willow Frodora hasonlít és nem mondjuk Legolasra? :roll: :wink:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62727 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bakker, nézem ezt a Willow-t, és felég egy paródiával! Elején csak Frodó volt, majd Gandalf, meg egy Samu... aztán meg találkoztak egy Aragornnal, és egy Boromirral, ja, és elfelejtettem a Fekete Lovasokat...

Meg ott volt a Borbuggyan, meg Bilbó bulija...

/folyamatosan átszerkesztem.../

Na, most épp Galadrielt látom...
Áááá, és a küldetésről beszél!!

Most főhősünk betért a Pajkos Póniba...
Juj!! Aragorn a Pajkos Póniban Arwen (& Elrond) lila ruhájában!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62691 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az idézet mellett volt egy kép, amire azt mondta az egyik barátnőm, hogy olyan, mint egy jóllakott napközis! Attól eltekintve, hogy nemisigaz, eléggé megmosolyogtam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62688 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Esgalfanawen írta: Íme egy idézet nektek (is) Elijahtól:
"A nőket egy kiállítás képeihez tudnám hasonlítani: csodálni szabad őket, de megérinteni nem. Na jó, ezt nem kell szó szerint érteni, de a lányok szerintem tényleg nagyon különleges lények."
(Mellesleg a 100XSzépben volt.)


Annyia cukor! :P :P :P
(kár, hogy nem minden fiú gondolkodik így :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62687 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:ok,köszi!!! :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62683 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF:

Lili:holnap :wink: :P (sz.tem csütörtökön ott lesz)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62682 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Én is úgy gondolom,hogy ez a hír nem igaz.Szerintem Lijt nem úgy ismerjük,hogy így elhamarkodja a dolgokat.Ő érettebb ennél. Amúgy kiváncsi lennék,hogy az a Star magazin mennyire megbízható... :?

hódica:a kazit mikor adod föl?(nem sürgetni akarlak,csak már nagyon szeretném megnézni :D :P :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.421 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére