Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #61942 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: hódica:jó ez a wallpaper!!!(és a sztorid is édi)
nézzétek meg a többi wallpapert is , azok is jók!!!
(megpróbáltam erre az ukrán , vagy nemtom milyen oldalra hozzászólást írni,de nem fogadta el, persze angolul írtam)


én is pont ezt csináltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) rögtön odaírta,m, persze én is angolul, de nekem se fogadta el!! :evil:

First Date(tisztára, mint Blink, namindeegyezoffvolt)
Hm.....hmmmmmmm.....akkor régről kell kezdenem 8)
Gyűrűk Ura c. könyvet már igencsak sokan emlegették nekem, aki megszálottan, hogyismonmdjam, nem földi vagyok(szeretek ekszállni egy másik világba :wink: na ezt most jól leírtam :) ) és már sokan mondták, h elkéne olvasnom, meg én is mondogattam magamnak, hogy el kéne olvasni el kéne olvasni, el kéne olvasni, etc. aztán meglátom a plakátot...hmm....mondom magamban...ez ismerős...de vajon honnan? á, megvan! ez a Jófiú!!! :D szóval Gyu film lesz...akkor mindenképpen el kéne olvasni a könyvet előtte!(mert nagyon elakartam valamikor olvasni a könyvet, sé a filmre is kíváncsi voltam, viszont utálom, ha előrte tom egy könyv végét) így ismertem meg...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61938 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem sürgősen kell egy Frodós boxer.Legolasos jobb lenne,de ha fehér akkor inkább nem kell.Bár biztos van más színben.Hol lehet ezeket veni?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61936 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:) :D :D :D :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61880 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sokkal egyszerűbben megnézhetitek így a képeket: :wink:

www.herr-der-ringe-film.de/hdr/d ... l_230.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61862 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sőt, ezt a linket is az OB Multimedián találtam:

www.mtv.com/bands/l/lord_of_the_ ... re_050602/

Sürgősen klikkeljetek a fenti linkre, aztán válasszátok ki a (Click here for photos) - linkre a második bekezdésben vagy a fotóra, ami alatt az alábbi olvasható: "Behind The Scenes Of The Lord of the Rings: The Two Towers" Egy halom forgatási kép Elijah Woodról - hogyan rakják rá a parókat, a füleit stb. Ezt mindenképpen látnotok kell!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61857 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindig az Orlando Bloom Multimedia honlapon találni Elijah Woodos csemegéket. Vaj'h miért? :lol:
Transcript of the CBC Radio Two Radiosonic show with Elijah Wood and Franka Potente

Klikk ide érte:
www.soularized.com/~kristel/stuf ... sonic.html

Jó hosszú, én még nem olvastam át, akinek van kedve egy kis fordításhoz, szerintem rajta! 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61771 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Végre túl vagyok két vizsgán,de úgy tűnik,hogy a matek sajna 3-as lesz. :cry: Töriből pedig holnap szóbelizem szóval már elég ideges vagyok... :?
hódica:örülök,hogy megérkezett a kazi :) Szerinted ráfér még a Movie Awards előtt a LOTR Special?Mert akkor jó lenne,ha azt is fölvennéd,persze ha ezzel nem kérek már túl sokat... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61732 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Észah, Macskusz:ha legközelebb telizok Lijjel, átadom neki a gratulációitokat. :P 8) :D

Nyulhopsz!:édi a sztorid!! :P

Az MTV(Europe)szombaton 21.00-kor adja le a Movie Awards-ot. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61731 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij nem nyert!!!

/Én is mondhatnék valami szépet a Deep Impactről, de amikor kivettük, akkor a pizsipartin olyan álmosak voltunk, hogy nem bírtuk már végignézni sajnos... nademajd egyszer!/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61718 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Rég voltam.
Hódica tök jó az a kép amit betettél.
MI van a díjkiosztóval?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61659 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

MOST AKKOR MÁR ELMENT A MOVIE AWARDS? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nem Lij nyert? :cry: :cry: :evil: :evil: Hát akkor ki ha nem ő? De azért a díjkiosztás 6-án lesz ugye? Arról még nem maradtam le? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61609 Írta: Macskusz_Házikusz
Macskusz_Házikusz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ÉSzAH írta: Nem vagyok itt egy túl gyakori vendég, de most muszáj közölnöm veletek egy meghatározó élményemet. Újra megnéztem, már nem tudom hanyadszor a Deep Impact c. filmet és bár korábban is felismertem, csak most tudatosult benne, hogy Lij játszik benne és nem is rosszul. Nagyon jó a szerep, és ő remekül alakít benne. Felnőtt emberekben nincs általában olyan érzelmi érettség, amit a Lij által alakított srác tanusít abban a kritikus helyzetben. Nagyon hiteles a szerep és ő nagyon hitelesen játszik benne. Gratula neki!


Sziasztok! Én se sokat szoktam ide írni, de azért elolvasgatom a hozzászólásokat. Szóval Deep Impact: nemrég láttam, és nekem is NAGYON tetszett!! Az egész film hangulata nagyon megfogott, és Elijah is szuper volt benne! Nem lehet egykönnyen elfelejteni. Most épp az "Ice Storm"-ra vadászom, Elijah azt nyilatkozta egyszer (még a GYU előtt), hogy erre a filmjére a legbüszkébb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61599 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem vagyok itt egy túl gyakori vendég, de most muszáj közölnöm veletek egy meghatározó élményemet. Újra megnéztem, már nem tudom hanyadszor a Deep Impact c. filmet és bár korábban is felismertem, csak most tudatosult benne, hogy Lij játszik benne és nem is rosszul. Nagyon jó a szerep, és ő remekül alakít benne. Felnőtt emberekben nincs általában olyan érzelmi érettség, amit a Lij által alakított srác tanusít abban a kritikus helyzetben. Nagyon hiteles a szerep és ő nagyon hitelesen játszik benne. Gratula neki!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61538 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, én először a Flipperben láttam, bár akkoriban inkább a delfin érdekelt, de azé helyesnek tartottam. Aztán felfedeztem még néhány filmben, de fogalmam se volt kicsoda, meg ilyenek, csak hogy ő a Szépszemű. Aztán jött a GyUról szóló első cikkek...
Volt az egyik cikkhez egy kép... (,,Nini, ez a Szépszemű!!'')
És vagy olyan negyed óráig néztem egyfolytában, mert egyszerűen olyan... olyan... na, szerelem volt sokadik látásra!
Ez a kép volt az:
www.extra.hu/ejw/frodo_elso_kep_ ... m_rola.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61530 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most megyek!!!
majd holnap benézek a Kaiser's -ba a nyugatinál!!!!! :D :D :D :D

Erendil fénye kísérje utatokat!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61527 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:jó ez a wallpaper!!!(és a sztorid is édi)
nézzétek meg a többi wallpapert is , azok is jók!!!
(megpróbáltam erre az ukrán , vagy nemtom milyen oldalra hozzászólást írni,de nem fogadta el, persze angolul írtam)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61519 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Első találkozásom Lijjal:
Amikor először néztem meg a GYU-t a barátaimmal, ők már mind olvasták a könyvet és látták a filmet min.2x.A barátnőm mondta, hogy figyeljek jól, mert lesz benne egy cuki pasi.Én addig Lijt nem nagyon ismertem, csak néhány újságban láttam, de meg kell, hogy mondjam, nem fogott meg( :oops: ).Mikor kijöttünk a filmről már "belezúgtam"(nem kell szó szerint érteni, de olyan jól illik ide :P ).Szóval azóta imádom.

Érdeklődve várom a többiek beszámolóját.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61517 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom sokan pályáznak a zoknimra... 8)

Jaja, MTV Movie Awards, szombat, 21.00 MTV(Europe), és előtte pénteken 14.00 LOTR Special(ez nem tudom mi lesz de csak jó lehet :P )

Ezt látnotok kell:(remélem bejön... :oops: :? )

www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F28%2Ejpg (jó hosszú, mi :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61516 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Orlandós topicban már felvetettem az "Első randim orlival" témát
Itt is felvetem , csak persze LIj-re vonatkozóan!!!
SZÓVAL LÉCCI ÍRJÁTOK LE ,HOGY MIKOR , MILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT LÁTTÁTOK MEG ELŐSZÖR , ÉS MIT ÉREZTETEK!!!!
már máshol leírtam,de most ösztönzőleg mégegyszer leírom az enymet!!!

Szóval kb. novemberben moziban voltam egyik barátnőmmel, és ekkor már kirakták az első GYU plakátokat, és mivel a barátnőm már akkor olvasta a GYU-t (közben én még nem is igazán tudtam mi az, és lijt sem ismertem) felhívta rá a figyelmem,hogy majd meg kell néznünk!!!!
én csak azt láttam,hogy egy nagyon édi fiú néz le rám a plakátról és annyira megfogott a tekintete és a gyermeki tisztaságot árasztó arca,hogy mondtam magamban: -igen, tényleg meg kell néznünk!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61515 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: ezek a képek milyenek??? nagyon gagyik van tűrhetőek, mert én már láttam pólót, amin a 4 hobbit volt, de rajzolt volt és elég gáááz!!


Sztema boxeren a kép elég jó, ("Elijah Frodó" és "Orli Legolas") A Frodóson van asszem Gyűrű-felirat is, és ilyen kékmaga a boxer (a Legolasos fehér, de ez itt most kit érdekel? Ez a Lij topic :oops: ...) és egy egész Frodó van rajta :roll: (Pici, nyitott dobozba van)
Sztem aranyos...
Zoknit is a Kaiser's ben láttam, de már rég nincs... helyette van a boxer :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61514 Írta: Sarah
Sarah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy tudom 8-án (szombat) este 9-kor lesz az MTV Movie Awards az MTv Europe-n (nekünk csak ilyen MTV-nk van)

Sarah Michelle Gellar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61512 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KAISER'S-BEN??????
ÁÁÁÁÁ!!! HOLNAP MEGYEK A KAISER'S-BA!!!!!
ZOKNIT HOL LÁTTTÁL???
ezek a képek milyenek??? nagyon gagyik van tűrhetőek, mert én már láttam pólót, amin a 4 hobbit volt, de rajzolt volt és elég gáááz!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61507 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Képzeljétek, van Frodós zoknim! 8)


Én is láttam már különböző helyeken ien zoknikat, sőt még világítós boxeralsót is a Kaiser's-ben!!! (Frodóst, és Legolasost!) :lol: :lol: :lol:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61505 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÉÉÉÉÉÉN ISSSSSSS AKAROOOOK!!!!
FRODOÓÓS ZOKNIT AKAROOÓÓK!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61503 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia mindenki!

Látom még nem tolongunk.Na mind1.

Lili:a kazi megérkezett. :P
Nyulhopsz!a barátnőmtől kaptam, és irtó édi! :P

Télleg lesz a TV2-n Forever Young?????????De jó!!!!!!!!!!!!!!! :P :D :P :D Mel Gibson és Lij egy filmben...hmmm.... :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61435 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Képzeljétek, van Frodós zoknim! 8)


Énisakarok!! Honnan van neked?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61431 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mypreciouss.republika.pl/main.html
mitt'omén...képek,azok vannak... :lol:

Jjjja,MTV-s honlap:én eddig 1=1naonhasznos dolgot találtam itten:VirtualWinnel-készírés! :D naonmóka,nézzétek meg!
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... lery.jhtml

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61430 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most ki nyert a mit?Mit nyert Orli?És mi az,hogy Lij nemnyert??? 8O :cry:
És Orli miért nem ment el?(Hova? :) )
De ha nem Lij nyert,akkor ki? :evil:
:?:
áhh,ez gy nemjóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.................. :!:
mellesleg...ha jól értelmezem a hozzászólásaitokat:::hát,ezt aztán baromira megszervezték! :?

Mellesleg:remélem,mindenkinek minden vizsga,stb jól sikerült!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61377 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: :lol: :lol: :lol: :lol:
I hope, but It depends on, the f*cked Rigo Street!!(bocsi! :oops: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61374 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Télleg szemétség hogy nyílvánosságra hozták! :evil: És Lij miért nem ment el????? :?: Akkor mi értelme az egész gálának? :?: (előjött belőlem a hülye, bocsesz :oops: )És Orli sem ment el? :evil:
Most de csalódott6dühös vagyok! :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry:
Na ennyi elég a kifakadásból.


PS.Képzeljétek, van Frodós zoknim! 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.559 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére