Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #59351 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
naughty:akkor nekem is eltudnád küldeni azt a tesztet?Nagyon hálás lennék érte. :D

Amúgy télleg jöhetne már vmi Lij-es film a mozikba,de ha az Ash-t márciusban mutatták be,akkor hamarosan ide is el kell,hogy érjen.
Mondjuk nekem egy ideig nem lesz Lij hiányom,ugyanis holnap megyek GYU-t nézni!!! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59250 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
köszi a sok dícséretet!!!
mégis fel tudtam jönni, de nem sok időre!!!
és köszi az mtv linket is!!!
NEMTOM MIKOR LESZ FILM, DE ÉN MÁR NAGYON VÁROM AZ ASH -ET!!
MÁRC 11 -ÉN MUTATTÁK BE AMCSIBAN, MÁR IGAZÁN ELKEZDHETNÉK REKLÁMOZNI ITT IS!
majd meg kéne néznem a mozi-mozi-mozi-t, mert talán lesznek infók!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59232 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: KÖSZI N8N!!!!!!!! :D :D

A bLOOM TOPICBAN , MÁR MEGKÉRDEZTEM,HOGY láttak -e már embert , aki hasonlít vkire a LOTR-ből???
én ma láttam "orlit", de sajna , LIj-t még nem!!!


nekünk van a suliban(Tref.gimn) egy emberke, aki teljesen Elwood!!!! csak magasabb( :lol: khmmm...) ja, meg a buszon is, scak annak a srácnak piercingje volt, és sztem az is magasabb lehetett(mert ülve láttam) naughty: jó a fejed!!! :D :lol: 8)
Wood film:passz (csak azokról tok, amiről dumáltunk régebben)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59178 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O

NÉZZÉTEK VAN FEJEM!!!!!!

Ez olyan aranyos! :lol: :wink:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59177 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hááááát... Az a kép. :lol: :) 8O :x :P :cry: Nem tudom mit szóljak...
Mindegy. Mikor lesznek már az új Elijah Wood-os filmek??? :oops:
Erről sajnos nem tudok semmit :cry:
Hm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59155 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Movie Avards linkje: www.mtv.com/onair/movieawards/ma02/
Nem vagyok biztos benne, hogy lehet-e még szavazni, mert nem találtam semmilyen "szavazóhelyet", de lehet, hogy csak regisztrálnom kéne magamat. Egyébként ha már szavaztok, ne csak a legjobb férfi színészhez nézzetek be, hanem a legjobb filmhez is, mert A Filmet is jelölték. 8)
Szóval szavazásra fel! :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59142 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem tudjátok véletlenül,hogy az mtv movie avards-ra lehet-e még szavazni????

ha lehet még, akkor lécci linkelje be valaki a pontos címet,mert az mtv.com-on nem találom !!!!

ÉN MÉG CSAK 1x SZAVAZTAM!! :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59140 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:oops: :oops: bocsi, nem nekem írtam a mailt, hanem
neked!!!!!! :oops: :oops:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59139 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
oh, látom most nincs itt senki!!!
de mindegy.... este lehet,hogy nem tudok feljönni, mer későn érek haza!!
viszont majd töröm a fejem,hogy kitaláljak valami jó témát, mert most eléggé fogytán vagyunk!!!

nyulhopsz!: írtam nekem egy mailt, egy aranyos teszt van benne, érdemes megcsinálni!!!
Lili ,ha akarod elküldöm neked is!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59135 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NÉZZÉTEK VAN FEJEM!!!!!!
:D :D :D :D
EZ HASONLÍT A LEGINKÁBB RÁM , AZÉ VÁLASZTOTTAM EZT!!!!

(najó, azért nem hasonlít annyira, csak a feket haj...ilyesmik)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59069 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem az egyik osztálytársamnak ugyanolyan gyönyörű szemei vannak, mint Lijnek! :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59060 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó az a kép! :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59054 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet,hogy ha én is látnék egy Lij hasonmást,akkor én se tudnám türtőztetni magam... :D :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59049 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most le kell jönnöm a netről!!
sziasztok!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59037 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jajajajaja!!!!!
én is!!!! :D :D
LIj-t már sokan mondták,hogy láttak, de én még nem!!! :cry:
lehet,hogy jobb is, mert szegény gyereknek , lehet,hogy a nyakába ugranék, szegény Orlit is tökre bámultuk a barátnőmmel!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59025 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D
Én sajna még se "Orlit",se "Lij-t" nem láttam,de mondjuk akkor örülnék a legjobban,ha az igaziakat láthatnám. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59024 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam egy srácot a villamoson, aki kiköpött Elijah volt!
Csak sokkal magasabb (175-180 centi?), a haja fel volt zselézve. Nagyon meglepődtem!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59006 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KÖSZI N8N!!!!!!!! :D :D

A bLOOM TOPICBAN , MÁR MEGKÉRDEZTEM,HOGY láttak -e már embert , aki hasonlít vkire a LOTR-ből???
én ma láttam "orlit", de sajna , LIj-t még nem!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58987 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: hopppáááá!!!!! :D
Lij baba nem cicózik!!!


nem, nem :lol:
és naughty: tetszik az aláírásod! 8)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58847 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
juuuj ez a kép télleg nem semmi... :D :D

Én viszont most megyek,mert még tanulnom kell!Jó éjt! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58845 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most mennem kell!!!
jóéjt!!!
Erendil fénye kíséje utatokat!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58841 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bárcsak az én fenekem lenne ott!!!4 :D :D
egyébként ez a franka csaj nem egy gebe liba!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58839 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hopppáááá!!!!! :D
Lij baba nem cicózik!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58838 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne, Tar, nem akartalak le támadni...
mellesleg miért küldi L kétszer...már próbáltam szerkezteni dehát....

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58836 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez az,hogy az SW is nagyon jó film,csak lassan már meg sem merek szólalni mert egyből letámadnak...Úgyhogy többet nem vetem fel,csak hogy legyetek boldogok.Nos:téma?

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #58834 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anyóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóós.....
NÉZZÉTEK MEG A KÉPET, AMIT ANNA KÜLDÖTT!
sztem nem baj, ha az SW-ről is dumálunk, nem csak Lijől....1.)mert ő is szereti 2.)mert leglább nem pang a topic.
Tar:
Ha az SW annyira üres és szar film,akkor vajh Elijaht mi fogta meg benne...? az Sw nem szar és üres....de ha valaki szerint az, és kapálózik, hogy Lijről legyen szó, vitassa meg azt, amit Tar felvetett....szal itt a kép, amiról az elején írtam:
:arrow: always.ejwsites.net/images/grabfranka.jpg
de ha ez nem jön be: akkor....
:arrow: always.ejwsites.net/index.htm
és ezen meg azt a képet, ami Sunday, 19 May 2002 alatt van, és: Hehe, just a quick update, i just *had* to post this pic, lol. NOTE: This isn't exactly a PG picture. [Elijah and Franka] I think that's pretty funny really, hmmm.... Elijah and Franka not dating?? i think not! Thanks 'Pounce'! <-szal itt található Anyóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóós.....
NÉZZÉTEK MEG A KÉPET, AMIT ANNA KÜLDÖTT!
sztem nem baj, ha az SW-ről is dumálunk, nem csak Lijől....1.)mert ő is szereti 2.)mert leglább nem pang a topic.
Tar:
Ha az SW annyira üres és szar film,akkor vajh Elijaht mi fogta meg benne...? az Sw nem szar és üres....de ha valaki szerint az, és kapálózik, hogy Lijről legyen szó, vitassa meg azt, amit Tar felvetett....szal itt a kép, amiról az elején írtam:
:arrow: always.ejwsites.net/images/grabfranka.jpg
de ha ez nem jön be: akkor....
:arrow: always.ejwsites.net/index.htm
és ezen meg azt a képet, ami Sunday, 19 May 2002 alatt van, és: Hehe, just a quick update, i just *had* to post this pic, lol. NOTE: This isn't exactly a PG picture. [Elijah and Franka] I think that's pretty funny really, hmmm.... Elijah and Franka not dating?? i think not! Thanks 'Pounce'! <-szal itt található

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58831 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: Tar: jó, tessék én is elmondtam a véleményemet a magam stílusában, sőt, nem is a magam stílusában, hanem abban a stílusban, amiben te kioktattál minket!!!
de én most nem akarok összeveszni, mert ha valamiről, akkor arról tényleg nem szól ez a topic!!
IGAZ, LILI???

Hát összeveszni azt télleg nem kéne,hanem végre kéne találni vmi jó kis témát,ami vmi módon kapcsolódik Lij-hez.Habár végülis nekem mind1... :roll: Csak ne veszekedjetek!!!! :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58826 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty:azt hiszem,kissé túlzottan felhúztad magad.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58822 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:köszi,most már ezt is tudom... :wink:
A könyv vége tényleg olyan szomorú,igaz én nem sírtam mikor olvastam,de nagyon meghatódtam. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58821 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tar: jó, tessék én is elmondtam a véleményemet a magam stílusában, sőt, nem is a magam stílusában, hanem abban a stílusban, amiben te kioktattál minket!!!
de én most nem akarok összeveszni, mert ha valamiről, akkor arról tényleg nem szól ez a topic!!
IGAZ, LILI???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére