Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #58820 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lili: JÓ,HOGY MEgkérdezted, mer így most elmondhatom!!! :D

"Nagy lélegzetet vett, s így szólt:- Hát, hazaértem!" :cry:

Bár az utolsó fejezet olvasása alatt végig itattam az egereket, de itt végkép kitört belőlet, ezért írtam ezt a mondatot, meg azér is mer olyan aranyos!!! :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58818 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedves Naughty!
Hadd mondjam el,hogy igen is látogatom ezt a topicot(kb naponta),akkor is ha ez neked nem tűnik fel.Legfeljebb kevesebbet szólok hozzá-általában csak akkor,ha tényleg van valami mondanivalóm.
Egyébként pedig azt hiszem nem szolgáltam rá,hogy így felcsattanj.Csak elmondtam a véleményem a magam stílusában-ez szívem joga.Ha netán mégis túl durvának találtad,sorry.Ennyi.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58809 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:bocs,ha én vagyok ilyen hülye,de amúgy mit jelent az aláírásod? :oops: Csak mert nem igazán tudok angolul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58805 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, igen és TAr, nemtom hányszor voltál már itt, de én nem nagyon emléxem rád, és ha tényleg nem igazán látogatsz ide, akkor kár ilyen beszólásokkal bemutatkoznod!!!!
jó, én most nem akarok veled összeveszni, csak mondom!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58804 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj, igen tényleg CL is játszik az SW-ben, annyira komoly, mert kb ugyanazt a szöveget elmondja, mit a LOTR-ben!!!
" állj mellém a gonosz oldal úgyis gyűzni fog...."

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58803 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tar-Ancalime:szerintem itt az a baj,hogyha például elkezdünk beszélgetni az SW-ről akkor vki rögtön azt mondja,hogy inkább Lij-ről kéne beszélgetni,ha meg Lij-ről beszélünk,akkor meg az se jó... :?
Amúgy pedig télleg szoktunk másról is beszélgetni vele kapcsolatban,mint csak arról,hogy mennyire édes stb. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58800 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JA , ÉS NÉZZÉTEK VAN ALÁÍRÁSOM!!!
NA, KI TALÁLJA KI,HOGY MI EZ??? :D :D , MÁMINT MIT JELENT??
( jóóó, gondolom tudjátok!!)
ja, és képzeljétek,hogy Angol kultúrából házidogát kellet írni, és Tolkienről írtam!!! ( életéről és persze főbb műveiről) sok érdekes dolgot tudtam meg (mondjuk ti lehet, hogy már tudtok sok mindent)
pl: a tünde nyelvnek a finn az alapja!!! :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58798 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tar: képzeld tudjuk , hogy El is SW fan, és nyugodj meg léccives, mert elég sokat beszélgettünk az SW-ről, és más témákat is szoktunk érinteni, nemcsak,hogy LIj mennyire édes!!! :evil: :x :P

egyébként a kedvenc színészeim: Tom Hanks, Robin Williams , Kavin Bacon, Matt Damon, BRad (of course), Orli, ÉS PERSZE LIJ!!! :D

JA ÉS EGYÉBKÉN SZIASZTOK !!
VÉGRE VOLT IDŐM FELJÖNNI!!! :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58786 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem értem,miért vagytok úgy kiakadva azon,hogy másról is beszélgetni merészelünk,mint Elijah.Végre egy érdekes vitatéma,amit épp csak érintettünk és jó kis eszmecseréket lehetne róla folytatni.(aki vevő a témára,jelezze)Jojó ez egy Elijahs topic,de úgy látom mostanában eléggé pang téma tekintetében és szerintem eléggé unalmas és beszűkült dolog folyton azt szajkózni,hogy jaj de édes meg hogy mi van Frankával.És különben is:Elijah Wood maga is SW fan,ezt jegyezzétek meg.Na tessék egy új kérdés:Ha az SW annyira üres és szar film,akkor vajh Elijaht mi fogta meg benne...?

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58784 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nemrég felraktak a Theonering.net-re egy egész hosszú Lij interjút, amit Brazíliában készítettek. Íme: www.theonering.net/perl/newsview/8/1021652032
Egyébként érdemes ezt az oldatl nézegetni, minden nap rengeteg friss hírrel szolgál a LOTR színészeiről és magáról a filmről is. :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58782 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem:Elijah Wood(ki gondolta volna? :D ),Jerry O'Connell,Chris O'Donnell,Brad Pitt...meg még sokan mások :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58780 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nektek ki a kedvenc férfi színészeitek?
Nekem: Elijah Wood :wink: , Ewan McGregor 8) , Brad Pitt, Mel Gibson, és Robin Williams....meg még sokan...
Ja, és van az IM-ben Lijről poszter, de gondolom mindenki tudja...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58776 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

manó írta: Most már sose fogjuk befejezni ezt a SW LOTR témát? Engem nem zavar,de amióta erről van szó állandóan, Lijről alig beszéltünk :P

Én is ép nemrég írtam ide,hogy Lij-ről is kéne beszélgetni. :P
Habár az is igaz,hogy mostanában nem sok mindent hallani felőle... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #58772 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Újabb képek jelentek meg az always.ejwsites.net/index.html
site-on Frankáról és Lijről.Lehet, hogy ez az oldal most nem jön le, de nem kell aggódni, ez csak azért van, mert folyamatosan frissítik, hogy naprakészek legyenek.Igazán dícséretes.
Itt a kép:
always.ejwsites.net/images/grabfranka.jpg

Egyéb újdonság (már akinek):
MTV -interjú: www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... ?intNum=11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58734 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most már sose fogjuk befejezni ezt a SW LOTR témát? Engem nem zavar,de amióta erről van szó állandóan, Lijről alig beszéltünk :P

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58648 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem'tom, hogy ti hogy vagytoka dologgal, de szerintem az SW és a a LOTR nem összeegyeztethető. Mindkettő korszakalkotó volt és az is most is. De azt el kell ismerni Christopher Lee mindekettőben gonoszkodik és piszkosul jól csinálja. :oops:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58631 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is olvastam az összehasonlítást,és szerintem is tök jó,és így legalább írnak a GYU-ról... :D

Amúgy gondolhattuk volna,hogy nem szakítottak,mert akkor arról már csak tudtunk volna vmit "hivatalosan" is. :roll:
És én továbbra is szurkolok,hogy boldogok legyenek,de főleg Lij!! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58624 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Csak halkan merem mondani, hogy Christopher Lee a SW-ban a gonosz Dooku grófot játssza.

ez az!!! Dooku!! tudtam, hogy valami ilyesmi! végülis nem voltam olyan messze a Drakoo-mal... :oops: yaya, én is olvtam, és nekem tetszik az összehasonlítás, de a Halálcsillag nem hasonlítható a Gyűrűhöz...

Noja írta: Bocs tényleg kacsa volt.

ezt ma 19:34-kor írta. magyarul kacsa, Lij és Franka nem szakítottak.

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58543 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!Most jöttem haza Erdélyből,úgyhogy eléggé le vagyok maradva,de azt észrevettem,hogy még mindig kb ugyanaz a 2 téma fut,mint 1 héttel ezelőtt.Csak annyit:1.sztem nem kéne ennyit foglalkozni Lij csajával-senkit nem érdekel és úgyis vége lesz egyszer éshanemakkormivan?
2.Az SWről pedig igazán le lehetne szállni,pláne ha nem láttátok.Ezt most mint "civil" mondom(bár amúgy SW ÉS GYU ÉS HP rajongó vagyok-megférnek 1más mellett)

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58532 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak halkan merem mondani, hogy Christopher Lee a SW-ban a gonosz Dooku grófot játssza. A hangja épp olyan, mint Szarumáné, azt szeretem benne legjobban.
A VOX magazinban van egy cikk, ahol összehasonlítják a SW-t és a Gy.U.-t, egész szórakoztató. Nem kell komolyan venni. :)
Én nem vagyok SW rajongó, szerintem is többet foglalkoznak vele, mint amit megérdemel. A BÁ pl. teljesen olyan, mint egy videójáték, semmi tartalom nincs benne. (Én trekker vagyok, az a világ jóval kidolgozottabb.) Ígérem, többet nem szólok hozzá SW-ügyben. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58473 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n: itt hallottam:
forum.supergamez.hu/listazas.php ... 1021749797

Bár, sztem nem igaz, de azért akkor is mindig nyissuk ki a fülünket! Ki tudja mit csiripelnek a madárkák, nemdebár?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58471 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is nagyban felírtam a kezmre, h fél 7, de aztán rájöttem, hogy nincsen MTV-nk. de akkor nem maradtam le! éljen! :lol:

*n8n is suttog*: [size=9:19iv1tzs]Franka és Lij? Hogy? Mikor? Miért? Anna, hol vagy?[/size]

Christpoher Lee (jól írom?)a gonosz Drakoo( vagy Drakuu, vagy valami hasonló) grófot játszotta. Én is láttam az SW-t, és nem rossz! n8n, állítsd már le magad, ez egy Wood topic!

Nyulhopsz: ki az a Noja, és hol írta?

A szárok szerintem így vannak a rajongókkal: se velük, se nélkülük. :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58462 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Áfonya:semmi gond,én is csak örülni tudok,hogy nem az ideiről szólt a műsor,mert pont most romlott el a videónk. :cry: Meg különben sincs MTV-nk... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58416 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én fölmentem a szavazásra és egy csomószor rá szavaztam más néven. :oops: :oops: Ez csak úgy jött... :wink: :oops: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58414 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jah, igen... bocsi, csak félfüllel hallottam, és azt hittem ez már az ideiről lesz. :oops: :oops: :oops: (Sorry.) Azért biztos adják majd a mostanit is, figyelni fogom. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58407 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iiiiiiiigeeeeeen????
Dejó!! Mert lemaradtam róla, és már itt szomorkodtam, de az élet mégis szééép!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58374 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi,most már nem érvényes a kérdésem,ugyanis most olvastam Áfonya hozzászólását,miszerint tegnap csak a tavalyi összefoglalója volt. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58371 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lenne egy kérdésem:nézte tegnap valaki az MTV-n az MTV Movie Awardsról szóló műsort?Mert kiváncsi lennék rá mi volt benne,és gondolom Lij-ről is szó volt benne,ha már egyszer jelölték... :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58367 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

OFF ( :!: :!: :!: :!: )
A barátnőm SW rajongó így tudom, hogy kit játsszik: Dark(vagy dart? :lol: )-Tirannó. Én azt mondom, aki a GYU-ban "nem volt jó"(van ilyen?(az idézőjelet vegyétek figyelembe :wink: ) az az SW-ben lesz a legjobb!! :!: :!: Én bármelyik filmet megnézném amiben van valaki a GYU-ból.
Én csak válaszoltam... :roll: :roll: :oops: :oops:

Én nagyon "szeretem" Lijt és valami furát érzek ha látom, de valahogy a barátnőjével úgy voltam vele mint Erunis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58362 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noja írta: Azt hallottam Elijah dobta Frankát !Elég megbízhatatlan az infó,de lehet reménykedni.Végül is nincs is olyan messze az USA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.244 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére