Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #58359 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Nyulhopsz!:ki mondta neked,hogy Lij dobta Frankát?
Amúgy meg ha igaz,hogy dobta,úgyis hamarosan biztosra tudni fogjuk. :roll:

Arwen_Girl:én az SW tévés reklámjában láttam Christpoher Lee-t,és nagyon úgy tűnt,hogy vmi gonoszt játszik.De mivel még nem láttam a filmet,nem tudom,hogy kit játszik benne,de Ring-bearer biztos tudja. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58355 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ring-bearer írta:
De öröljünk hiszen Christpoher Lee (Szarumán) is játszik benne! :wink:
Na, hát sok értelmetlenséget zagyváltam össze... :oops:
Miér


Ring-bearer:hol játszik benne Christpoher Lee?És kit???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58343 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[size=9:2i6ao17y]*Suttogok*
Szárnyra kelt egy pletyus, hogy Lij dobta Frankát! De aki mondta azt mondta, hogy ,,elég megbízhatatlan infó'' . De psszt! Ne örüljünk/sírjunk, mert ez csak pletyus![/size]

Ja, és szálljunk le a SWról!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58321 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
BOCSI EZ VOLT AZ UTOLSÓ ÍRÁSOM A SW-VEL KAPCSOLATBAN,DE EZT NEM HAGYHATTAM ANNYIBAN!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58320 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!

elolvastam azokat , amiket írtatok, amióta nem voltam itt és lenne néhány hozzászólásom:
CICAFÜL:szerintem nem mindenben van igazad az SW témát illetően.
én nem szeretem az SW-t igazán,de elismerem a trillótiát, mert akármit mondhatunk az akkor is alapfilm!
de a folytatásokról azt gondolom,hogy erőltettetek, és túl vannak lihegve!
nem kritizálom azokat, akik szeretik a SW-t és nagy fanok, mint mi A GYU-val!!! én sem örülnék,ha engem kritizálnának ,mint GYU fant!!
de azér már MÉRT NE MONDHATNÁM EL A VÉLEMÉNYEM EGY FILMRŐL , AMI NEM TETSZIK????
amúgy is filmkritikus akarok lenni!!

JA ÉS LILINEK IGAZA VAN!!
AZÉRT A GYU NEM FOLYT ENNYIRE A CSAPBÓL!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58277 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagy hülyeség lenne azt mondanom, hogy azért van közünk a magánéletéhez, mert mi vagyunk a rajongói? Azért szerintem jó dolog Lij rajongójának lenni, és ezt nem mindenki mondhatja el magáról. Bár mondjuk nem is olyan nehéz annak lenni, de azért mégiscsak... olyan jó, ha mondjuk arról beszélnek, hogy a kékszemű Elijah Wood rajongói nagy lelkesedéssel várják Wood új filmjének, az Ash Wednesdaynek a bemutatóját , meg ilyenek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58271 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:szerintem nem mondtál azzal hülyeséget,hogy a sztárok néha jobban örülnének,ha nem lennének rajongóik,de biztos,hogy sokszor nagyon örülnek neki,hogy vannak. :)
És abban is igazatok van,hogy semmi közünk sincs a magánéletéhez,ő dönti el,hogy mit csinál,és én is csak annyit mondok,hogy Legyenek boldogok és kész. :P

És szerintem most már befejezhetjük ezt a témát,meg a SW csesztetését is.Tudom,hogy én is azt mondtam,hogy utálom,de ezentúl inkább visszafogom magam,mert tudom,hogy sokan szeretik az SW-t is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58269 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erunis_ írta: MI KÖZÜNK VAN NEKÜNK LIJ MAGÁNÉLETÉHEZ???


Hát, ezzel kapcsolatban nekem eszembe jutott valami. A magánéletéhez tényleg semmi közünk nincsen. De! Mi vagyunk A rajongói! Meg még egy csomó csomó ember szerte a világon. Nekünk semmi beleszólásunk sincs az életébe, és sokszor jobban örülnének neki ha mi nem lennénk...

[size=9:yge5imhj]Már megint butaságot mondtam volna...? [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58261 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erunis:DE mostanra már megértettem, amit ti nem!
mi is megértjük! (leglábbis én igen. mint már mondtam összesen kéz darab szót tudok a dologhoz fűzni.) és hagyjuk őket békében..., ugyanúgy, mint az SW-t. :?
ma? ma? ma? azaz ma? igenn! fél hét...reméélem nem felejtem L! (fel is írtam a kezemre 8) )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58221 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kicsit más téma... :wink:
Most szombaton, 18.-án, azaz holnap lesz 18.30-kor az európai MTV-n összefoglaló az MTV Movie Awardsról, ahol a GYU-t meg Lij-t is jelölték, aki tudja nézze! :!:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58213 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na voltam moziban. A Gyu-n nem röhögtem ennyit....

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58212 Írta: Sarah
Sarah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Elijah-Franka témához:
Nagyon meglepődtem sok ember reakcióján a T-mával kapcsolatban. Amikor megtudtam, hogy együtt vannak, rögtön az jutott az eszembe: "Dejó! Elijah végre talált magának vkit!" Sokan meg csak sirdogáltak, hogy miért, meg bárcsak szakítanának, meg ilyenek de szerintem ennek semmi értelme. Hiszen ugysem fogunk soha találkozni vele (bár sosem lehet tudni) , és nekünk rajongóknak az is a kötelességei nk közé tartozik, hogy lélekben is Elijah mellett álljunk. Szóval értitek mire gondolok! :wink: Ha Lij boldog, akkor mi is azok vagyunk! :D
Szerintem Franka rendes csaj, és biztos van benne valami, ha a mi Lijünk épp őt választotta. Szóval ne panaszkodjatok, és Frankát se szapuljátok, inkább mondjuk: "Legyenek boldogok!"

Szijasztok, remélem nem untattam senkit

Sarah Michelle Gellar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58210 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek! Ébresztő!
Nagyon-nagyon-nagyon rég voltam itt, de hogy azóta még mindog ez a T-ma...ez iszonyú!
Nem értitek?
Na jó, pontokba foglalom.
1. MI KÖZÜNK VAN NEKÜNK LIJ MAGÁNÉLETÉHEZ???
Ha egyáltalán van még szegénynek...
Én komolyan mondom, mikor először megláttam ezzel a csajjal, kihagyott egyet a szívverésem, és kb. mindezek után 2-3 órával tudtam feldolgozni a hirtelen ért sokkot, de nem tehetek róla, Isten bocsássa meg nekem, még hetekig utáltam a csajt, még a gondolatot is.
DE mostanra már megértettem, amit ti nem!
Nem hiszitek el, hogy itt nekünk semmi de semmi szerepünk sincs?
Megértettem, hogy szereti! És ez a lényeg, nem hogy MI mit gondolunk.
Mit számít hogy hány éves, én is egy nálamnál sokkal idősebb srácba vagyok szerelmes, ez viszont a sztori szempontjából lényegtelen.
Mit számít, hogy hogy néz ki? Teljesen mindegy, ha igazán szereti!
Ha tényleg szereti, bárhogy nézhet ki, mert nem ez a lényeg!!!
Mára már teljesen megbékéltem Frankával, és mondják róla hogy jófej, úgyhogy senki ne merje őket bántani, mert véletlenül átlépem a magamnak kiszabott határt.
2. Én láttama SW-t, szerintem jó, mondjuk a LOTR jobb, de ez egy más kérdés.
Akit pedig zavar a SW, menjen panaszkodni máshová, én itt a LOTR-ról és Lij-ről szeretnék beszélgetni, nem a SW-ról, és különben sem érdemel szapulást, tanúsítom hogy George Lucas egy nagy ember, és ha a sztori nem is olyan kiterjedt, mint a LOTR, de igenis jó, és sok ember ( Többek között az általunk imádott Lij is) nagyon szereti, műfajában egyedülálló, és bár nagyrészt számítógépes, de mindettől még nem érdemli, hogy a földig gyalázzuk.
Najó, csak ennyit akartam így hirtelen, sziasztok.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58204 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cica: sztem marhára igazad van!
SW:
saja a Gyu nem folyt ennyire a scsapból...az SW is jó, zseniális az ötlet, h későbbi résszel indult...nagggggyon jó maga nemében. de emberek!!! ehy marha fontos dolgot kihagytunk:
A Lotr egy könyv a SW meg egy film!!

na, sorry kiéltem én is magam :evil:
attól függ,miről beszélünk...a Lotr filmről ill.:könyvről, és Sw filmről, vagy mi? hagyjuk! :D nemge poersze, h a Gyunak sokkal szebb jobb kiépítettebb fantáziadúsabb a Világa, mint az SWnek...mert a Lotr egy könyv...és az animációk: ja, az nekem se jön be annyira....(bezhzeg PJ! még Gollam is egy ember!)

Lij és Franka:
2 szó:
Legyenek boldogok!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58200 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tőlem hódíthat az SW, mivel még két évig évente egyszer úgyis fog a vízcsapból GYU folyni. :wink: Adjunk egy esélyt a többi filmnek is. :D

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58171 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring-bearer:már ne is haragudj,de a Gyűrűk Urával egyáltalán nem foglalkoztak ilyen sokat,mint most az SW-vel.Nem múlik úgy el egy hírműsor,hogy vmit ne mondanának róla.De remélem,hogy Nyulhopsz!-nak lesz igaza,és két hét múlva már nem így lesz.
De most már télleg hagyjuk a témát,mert ez a topic nem az SW-ről szól. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58169 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hopszli, nem tudom miért került oda az a Miér... :oops: !
DE! ÉN SOKKAL JOBBAN SZERETEM A GYU-T MINT A SW-T!!!!!!!!!!!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58167 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De gyerkőcök!
Nem lehet az SW is jó :?: :!:
Miért baj, hogy ez folyik a vízcsapból? 8O
A GyU nem folyt így? DE.
Nem vagyok SW rajongó, de nem igazán értem miért kell összehasonlítgatni? A GyU (mivel ez egy GyU-s fórum valószínűleg mindenki azt mondja, hogy GyU jobb!)
No, meg az SW film sokkal régebb óta létezik ugye, mint a GyU film. Ezért az SW sokkal elterjettebb, mert kevesebben olvastak, mint nézték a képernyőt!
Amúgy személyes véleményem: nekem a régebbiek jobban tetszenek, mert ezek ez újak ,mert tele vannak animációs tudoménmicsodákkal, és már nem a történeten van a hangsúly, hanem ezeken.
De öröljünk hiszen Christpoher Lee (Szarumán) is játszik benne! :wink:
Na, hát sok értelmetlenséget zagyváltam össze... :oops:
Miér

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58161 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cicafül: nekeb baromira igazad van. És vegyétek már észre magatokat, itt nyavajogtok, hogy mindenhonnan a SW folyik, közben ti is a SWról beszélgettek!!! Nekem is elegem van belőle, de két hét múlva már hallani se fogunk róla!!
Bocsánat, kissé eluralkodott rajtam az indulat...

Nnna, sztem jó, hogy Frankának ilyen a testalkata, mert akkor még van esélyem Lijnál!!! :D :lol:

Jó, csak vidultam egy kicsikét... :wink:

Hát ez a bbáros cikk... nade sebaj, itt van Franka, mint Lij heteroszexualitásának élő bizonyítéka ( :lol: :lol: ).
Nekem semmi bajom annyira a csajjal, amíg Lij jól érzi vele magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58160 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De tényleg az a legfontosabb, hogy Lij boldog legyen!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58157 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ez a ,,másra ne olyat, amit te magadról nem"-dolog így nem egészen igaz.
Mert: 1,Biztosan nekem sem esne jól, ha azt mondanák rám, ami itt Frankáról elhangzott.
2, 100%, hogy rám senki nem mondaná ugyanezt, mert én nem vagyok Franka!!! Sajnos-Hál' Istennek!
Szóval a helyzetünk nem ugyanaz! És egy sztár barátnőjének (ha tényleg az) ezzel számolni kell. Naná, hogy senkinek nem teszik, de ezt a nemteszést mi megtartjuk magunknak, soha nem fog az illetékesek fülébe jutni! És ha én valami csoda folytán sztár lennék, attól tartok baromira nem érdekelne, hogy kinek teszik, a pasi, akivel járok és kinek nem! Meg a pasimat sem érdekelné, hogy mit mondanak róla mások.

Akkor talán maradjunk annyiban, hogy Cicafülnek természetesen igaza van, ami a saját egyszerű földi (NEM HOLLYWOODI) életünket illeti. Szerintem az előbb említett helyre viszont más szabályok vonatkoznak. Nagyon mások. Bár nem szép dolog valakit a sztársága alapján megkülönböztetni!
Nekem Frankáról a Lé meg Lola óta ez a véleményem, már ha érdekel valakit, ezen csak kicsit ront az, hogy Lijjel jár (ha jár), de alapvetően nem az ő románcuk (ha románc) miatt az a véleményem, ami!

Cicafül! Szép az avatarod! Hogy lehet ilyet csinálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58156 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Ez télleg Lij-es topic,úgyhogy hagyjuk a SW-t,és inkább Lij-ről beszéljünk,mert valljuk be az azért érdekesebb téma! :D :P :wink:

A Frankás témához csak annyit mondanék,hogy remélem Lij jól választott,és boldogok együtt.És télleg nem kell állandóan Frankát szidni.Csak Lij legyen boldog és kész. :twisted:
Amúgy meg télleg nem várhatjuk el tőle,hogy agglegény maradjon. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58146 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem egyiket se kéne szapulni - se Frankát, se a SWt. :roll: Az egyiket azért nem, mert ismerjük, és különben sem tudhatjuk, hogy Lij mit látott meg benne...; a SWt meg azért nem, mert csak. És én nem vagyok SW-fan (még egy darabot se láttam :P ). De én is ki lennék akadva, ha mondjuk SWosok, vagy Star Trakesek vagy a többi hasonló világú emberke kritizálná a GYUt. Én nem ismerem, ezért nem is teszem. Különben is más műfaj!
Lehet, hogy rossz példa, de én mindig azt mondomaz öcsémnek, mikor meccset néz, hogy ne az ellenfél ellen drukkoljon, hanem a csapatának. :arrow: És ez mindkettőre igaz: mind a GYUra, mind Lijre. Lijnek kell drukkolni, hogy boldog legyen és jól érezze magát ezzel a lánnyal (vagy épp azzal akivel van). A rajongók egyiket se fogják szeretni - elsőre. Aztán ha látják/uk, hogy ez tartós, és nemcsak érdek vagy mittudomén, akkor meg már annak kell örülni, milyen kis helyesek.
De előre semmit ne kritizáljunk meg, amíg nem ismerjük! (Persze lehet első benyomásunk, de az úgyis csak a külsőségek alapján jön le...)

"Sose mondj másról olyat, amit Te se szeretnél magadról hallani!" - Szerintem ez nagy igazság, és megfontolandó! :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58134 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Lij tudja. De itt mindenki azt hangoztattja "nem is olyan jó csaj". Az értelem nem mindig láttszik kívülről. Vagy én nem tudok valamit Frankáról? :oops: Ha boldogok (ill. csak Lij :twisted: ) akkor én is örülök. De most mit várnak a rajongók? Agglegény maradjon örökre :oops: ? Ne kritzáljuk szegényt.

OFF ( :!: ): AZ SW ELMEHET A *********-ba. A Gyűrűk Ura egy sokkal jobban "létrehozott" világ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58094 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megyek moziba.... Csak sikerüljön...
Azt hogy mit nézek meg mindenkinek a fantáziájára bízom :P

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58088 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JA ÉS HÁÁÁT , FRANKA TÉNYLEG NEM EGY SZÉPSÉG!!!
én sem tuom mit eszik rajta lij!! :? :?

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58084 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szasztok!!

hát énmá tegnap estére ki voltam!
azt mondtam,hogy nem akarom még egyszer ezt a három szót hallani:
A KLÓNOK TÁMADÁSA! :twisted: :twisted:
MEGŐRÜLŐŐŐK!!!
nekem egyébként azért sem tetszik, mert már a film 80%-a animáció!
szinte minden jelenetet a bizonyos kék háttér előtt vesznek föl...
nade igazatok van , mert ez a topic Lij-ről szól!!!
csak ki kellett adnom a mérgemet!!! :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58035 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még mindig Lij és Franka:szerintem az első képen is elég brutális képet vág a csaj... :?
De még mindig amondom:Lij tuggya...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58004 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hmmm hmmm hmmmm...izé...hát! :?
Lij!
hát ez van, a csaj nem szép(de kkiről nem készült már előnytelen kép? rólam eg MINDIG az készül) , a harmadik kép enyhén szólva naggggyon furcsa.... :? de hát.... szeretik egymást, és ez a lényleg!
szemüveg: hordjon kontaklencsét!(of course átlátszót 8) ) ebben a szemüvegben nem látni oan jól azt a szép kék szemét... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58003 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Gy.u. vs. SW:
Szerintem a Gy.u.-nak is meg a SW-nek is külön külön világa van....és én minda2-t szeretem...de az tényleg igaz hogy az SW-al sokkal többet foglalkoznak mint a Gy.u.-al.
De akkor rögtönmondhatnám a Harry Pottert......ELEGEM VAN BELŐLE!!!!
Mindenhol az megy...de tényleg.....És a Gyu.-ról meg semmi... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.911 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére