Frodó (Elijah Wood)

Több
19 éve 7 hónapja #216072 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Büzsü: ismételten :hello: Nagy hullámzás és köszönet Silnek: :bounce: :bounce: :bounce: :


CSATLAKOZOM!!! :bounce: Nagy köszönet Silnek és Büzsünek!!:up:

Lin írta: [size=9:2go2iirx]Ilúvatar: nagyon szívesen! más: most vettem észre, hogy ugyanazon a fordításon dolgozom, amit te említettél itt. ügyes, nem?!:([/size]

Melyikre gondolsz? Ui. a "Shining some light on everything"-et még el se kezdtem... :oops: Sajna, még nem volt rá időm... De ha gondolod, akkor "átadom". :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #216064 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Iowa írta: Még sosem linkeltem be... nem szeressem ajnározni magam, mert szerintem tök béna lett... szóval ne számíts nagy durranásra... Igazság szerint Én magam vagyok a megtestesült gagyiság...


Megnéztem. Szerintem nem rossz! :lol: Sőt!! Szerintem egy csomó dolgot fel tudnánk használni a honlapunk készítéséhez- persze csak a Te engedélyeddel! :wink:

Alimarniel írta: Először is: tök jó az új Lijes fórum, gratu Büzsü!
Másodszor: Iowa fogalmam sincs mi bajod a saját oldaladdal. Sztem tök jó! És ezt nem csak úgy mondom, én egyátalán semmilyet se tok csinálni, úgyhogy jól is néznénk ki, ha kritizálnám. Szóval sztem nyugodtan reklámozhatnád. (Én halál büszke lennék a fejemre ha összedobnék egy ilyet. )


Köszi. :roll: :oops: Mondjuk Én mindig másképp látom... Egyébként a fordítások sem az Én érdemeim... nah, mindegy... így jó, majd még újul, meg lesz jobb is biztos, ahogy a tudásom (remélhetőleg) bővülni fog... mind a honlap szerkesztői, mind az angol...

Alimarniel írta: Pont ez a kép van az im-es cikknél háttérnek. Egyébként visszatérve ehhez sztem is kamu, tök lehet látni h egy csomó részt a Vi Unge-ból csórtak, arról meg már kiderült h a fele nem igaz. De nem baj, azért mégis tökre szeretem ha van egy kis Lij bármelyik újságban még akkor is ha nem igaz.

Igen azért is írtam, hogy ez a kép van hozzá, mármint a cikkhez. :D
Ezzel Én így vagyok, szeressem, ha Lij van az újságban... mondjuk max. utána azon idegesítem az agyamat, hogy miket írtak... A legjobb az mikor poszter van, abban nincs hazugság! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #216059 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lesz a Jófiú a VIASAT3- on szeptember 3-án Pénteken (holnap), 23:35- kor!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #216045 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIASZTOK!
Először is: tök jó az új Lijes fórum, gratu Büzsü! :wink: :hello:
Másodszor: Iowa fogalmam sincs mi bajod a saját oldaladdal. Sztem tök jó! És ezt nem csak úgy mondom, én egyátalán semmilyet se tok csinálni, úgyhogy jól is néznénk ki, ha kritizálnám. Szóval sztem nyugodtan reklámozhatnád. :P (Én halál büszke lennék a fejemre ha összedobnék egy ilyet. :) )

Iowa írta: Még valami, ez a kép van hozzá... imádom ezt a sorozatot:
www.bagendinn.com/Elijah/images/ ... er-020.jpg

Pont ez a kép van az im-es cikknél háttérnek. Egyébként visszatérve ehhez sztem is kamu, tök lehet látni h egy csomó részt a Vi Unge-ból csórtak, arról meg már kiderült h a fele nem igaz. De nem baj, azért mégis tökre szeretem ha van egy kis Lij bármelyik újságban még akkor is ha nem igaz. Jó persze ez hülyén hangzik, de azért jólesik látni na. :P Mondjuk ezalól a Story kivétel, mióta volt az a titkosügynökös cikk, azóta egyszer se vettem. Az naon durva volt. Szegényt tökre beégették.

Lin írta: Én mintha olyat olvastam volna valahol, hogy már nem NY-ban lakik, keveset volt ott, meg minden. Megpróbálom megkeresni, hol olvastam, de lehet, hogy csak rosszul emlékszem :oops:

Nem, ezt már én is olvastam, bár énse tom h hol. De az talán vmi olyan volt, hogy rájött hogy sose volt otthon meg ilyenek, és már szinte olyan érzése volt h nincs is igazi otthona. Nem hinném h visszaköltözött LA-be, aszonta azt nem szereti. De ki tudja.
Jaj képzeljétek! Az egyik Lijfan bnőm kiment az Államokba egy évre, és arra az időre nekem adta a Try17-es kazettáját!! Úgyhogy most egy kerek évig bármikor megnézhetem! Hú micsoda nagy kegy mi? :lol:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #216042 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Büzsü: ismételten :hello: Nagy hullámzás és köszönet Silnek: :bounce: :bounce: :bounce:
[size=9:37c8p0qk]Ilúvatar: nagyon szívesen! más: most vettem észre, hogy ugyanazon a fordításon dolgozom, amit te említettél itt. ügyes, nem?!:([/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #216027 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: NA GYEREKEK!
Nagy hírem van számotokra:
Elindult a Magyar Elijah Wood Rajongók fóruma

:hello: :bounce: :cheers:
Én már le is támadtam az új fórumot, ha nem baj... :wink:

Viszont még mindig nem láttam az Eternal Sunshine-t :-( Várhatóan csak jövő héten nézem meg.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215997 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NA GYEREKEK!
Nagy hírem van számotokra:
Elindult a Magyar Elijah Wood Rajongók fóruma


A cím pedig:
elijah-forum.uw.hu


A fórumot nagyjából ugyanúgy kell használni mint ezt. Először regisztrálnotok kell magatokat! Az avatar galéria még nincs készen, meg az emotikon-csomagot is bővíteni fogom. Megkérlek Sil mondd el, hogy hogyan kell avatarképeket feltenni. (Milyen könyvtárba kell bemásolni, mit kell beállítani?)

Ezúton is kérek minden Lij-fant, hogy készitgessen Lijes avatarokat, vagy szegyjen le a netről, majd küldje el nekem e-mailben a buzsu2002@yahoo.com címre. (Az avatar max. 100x100 pixel méretű lehet.) Előre si kösz!

Drága Sil - mindent köszönök - LIJ fanok nagy hullámzást SILnek !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215985 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttam az Eternal Sunshine...-t! :D Nagyon tetszett és tényleg elgondolkodtató volt, ahogy írtátok. Meg persze Lij is szuperül játszott.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215969 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Még sosem linkeltem be... nem szeressem ajnározni magam, mert szerintem tök béna lett... szóval ne számíts nagy durranásra... Igazság szerint Én magam vagyok a megtestesült gagyiság...


Megnéztem. Szerintem nem rossz! :lol: Sőt!! Szerintem egy csomó dolgot fel tudnánk használni a honlapunk készítéséhez- persze csak a Te engedélyeddel! :wink:

Aldaron (büzsü) írta: Iowa oldala: iowalij.fpn.hu
Egyébként ha valakinek a hozzászólása alatt rákkattintassz erre a gombra ( vagy vagy ), akkor az illető honlapját hozza elő.


Köszi, Büzsü, de ezt eddig is tudtam. :wink: De nem gondoltam, hogy Iowanak "a" honlapja az a bizonyos Lij honlap, amit kerestem.
[size=9:2brngjsk]Ui. ha én honlapokat készítenék, akkor a szerteágazó érdeklődési köröm miatt nagyon sok lenne... Így aztán egy sincs... :?: [/size]

[size=9:2brngjsk]Látod, Lin, milyen ügyesen idézek többektől?! Ezt Tőled tanultam!! Köszi mégegyszer! 8) [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215962 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Iowa írta:
Jah, egyébként tetszik az ötlet, de nekem már van Lij honlapom, meg fórumom is ahogy mondtam. :D


Hol?! Légyszí' linkeld be ide!! 8)
(Lehet, hogy már korábban megtetted, csek én nem vettem észre?! :oops: )

Még sosem linkeltem be... nem szeressem ajnározni magam, mert szerintem tök béna lett... szóval ne számíts nagy durranásra... Igazság szerint Én magam vagyok a megtestesült gagyiság... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215855 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Én mintha olyat olvastam volna valahol, hogy már nem NY-ban lakik, keveset volt ott, meg minden.

Én is olvastam ilyet.

Vasárnap én is megnéztem a Sunshine-t. Nagyon tetszett. Télleg elgondolkodtató, legalábbis én gondolkodtam rajta....Egyébként még kb 1 éve olvastam a neten a forgatókönyvét,és ha jól emléxem,ott volt a végén egy jelenet,amit a moziváltozatból kihagytak. De már nem emléxem, hol olvastam, megpróbálok majd utánanézni.

Lij nevének helyes kiejtéséről annyit, hogy a moziban, mikor a film elején kiírták a neveket, Lijnál vki halkan mondta a nevét a hátam mögött - helyesen! ezen kicsit csodálkoztam, de örültem is neki. Vannak még tájékozott emberek a világon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215846 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na, én vasárnap láttam az ES-t, és naon teccett!
és tök jó, h lijnek ilyen kis nyomoronot kellett játszania. mert ebből is látszik, h mennyire jó színész, mert télleg tökéletes kis szánalmas nyomoronc volt.
elég gáz, h így fog magának csajt....na egyszóval őrültjó film! és nem csak lij miatt, egyébként is ugyanennyire tetszett vna!(persze örülök, h benne volt a gyerök)

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215815 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Iowa írta:
Jah, egyébként tetszik az ötlet, de nekem már van Lij honlapom, meg fórumom is ahogy mondtam. :D


Hol?! Légyszí' linkeld be ide!! 8)
(Lehet, hogy már korábban megtetted, csek én nem vettem észre?! :oops: )

Iowa oldala: iowalij.fpn.hu
Egyébként ha valakinek a hozzászólása alatt rákkattintassz erre a gombra ( vagy vagy ), akkor az illető honlapját hozza elő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215814 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:
Jah, egyébként tetszik az ötlet, de nekem már van Lij honlapom, meg fórumom is ahogy mondtam. :D


Hol?! Légyszí' linkeld be ide!! 8)
(Lehet, hogy már korábban megtetted, csek én nem vettem észre?! :oops: )

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215811 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Iowa írta: Jah és a tatoo... szeretnék képet látni Lijról csupasz felsőtesttel, hogy lássam a tatooját. :D (Ahhoz, hogy elhiggyem.)


Aha, persze... csak azért akarod csupasz felsőtesttel látni, kedves Iowa, hát hogyne... :wink:

Itt van a tetkója :lol: : www.buytattoo.com/ElijahWood/Eli ... tattoo.htm

Ez az, amit a GYU után magukra tetováltatott a Kilenc a Szövetségből (kivéve J.R. Davist (Gimli)). A tünde kilences számot ábrázolja. 8)

De én vonalkódos tetkóról nem tudok... :roll:


Igen, de erről már Én is nagyon régóta tudok, imádom is a tatooját, de épp ez az, hogy a vonalkódosról még egy képet se láttam. :D Jah, és vannak Lijnak lengébb képei, szóval végülis elsősorban a tatoo miatt, de persze miatta is jó lenne egy olyan kép! :D

Sil sokat tud ezekről, az Én fórumomat is Ő csinálta! :D Köszi Sil mégegyszer. (ahányszor lesz rá alkalom úgyis megköszönöm: )
Jah, egyébként tetszik az ötlet, de nekem már van Lij honlapom, meg fórumom is ahogy mondtam. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215810 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Én mintha olyat olvastam volna valahol, hogy már nem NY-ban lakik, keveset volt ott, meg minden. Megpróbálom megkeresni, hol olvastam, de lehet, hogy csak rosszul emlékszem :oops:
Büzsü: :hello: :bounce:

Szóval alakul a mi Lijünk - csak már arról a hülye cigiről szokna le, nem?
Lin: Egyenlőre még csak a tegnapi fórum van meg. - Betettem a tolkienos avatarodat.
Puszi! :wink: 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215796 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én mintha olyat olvastam volna valahol, hogy már nem NY-ban lakik, keveset volt ott, meg minden. Megpróbálom megkeresni, hol olvastam, de lehet, hogy csak rosszul emlékszem :oops:
Büzsü: :hello: :bounce:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215791 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Aldaron (büzsü) írta: Igen, igazad van Sil, köszi! De honnan lehet Sil letölteni ingyen a magyar változatot? :?: :roll:

Ugyanonnan, ahonnan az angolt:
www.phpbb.com/downloads.php
Letöltöd a sima teljes telepítőcsomagot, meg a magyar nyelvi csomagot (kicsit lejjebb, a nyelveknél... az első oszlop maga a nyelvi csomag, a második a gombok hozzá). :wink:

Köszi Sil, nagyon rendes vagy, az tuti. :) Akkor most megcsinálom az uw-s regisztrációt, aztán valószínüleg du. vagy este fel is teszek valamit. Köszi mégegyszer. Na szóval gyerekek, akkor úgy látom lassan beindul a buli. :wink: :D :D :D
(555) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215783 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Igen, igazad van Sil, köszi! De honnan lehet Sil letölteni ingyen a magyar változatot? :?: :roll:

Ugyanonnan, ahonnan az angolt:
www.phpbb.com/downloads.php
Letöltöd a sima teljes telepítőcsomagot, meg a magyar nyelvi csomagot (kicsit lejjebb, a nyelveknél... az első oszlop maga a nyelvi csomag, a második a gombok hozzá). :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215779 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, igazad van Sil, köszi! De honnan lehet Sil letölteni ingyen a magyar változatot? :?: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215769 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Jah és a tatoo... szeretnék képet látni Lijról csupasz felsőtesttel, hogy lássam a tatooját. :D (Ahhoz, hogy elhiggyem.)


Aha, persze... csak azért akarod csupasz felsőtesttel látni, kedves Iowa, hát hogyne... :wink:

Itt van a tetkója :lol: : www.buytattoo.com/ElijahWood/Eli ... tattoo.htm

Ez az, amit a GYU után magukra tetováltatott a Kilenc a Szövetségből (kivéve J.R. Davist (Gimli)). A tünde kilences számot ábrázolja. 8)

De én vonalkódos tetkóról nem tudok... :roll:

[size=9:1vvoi3g8]Büzsü:Sil javaslata jól hangzik, nem?[/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215766 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Izé... Nem lenne egyszerűbb, ha csinálnátok egy tárhelyet mondjuk az uw.hu-n, és feltelepítenétek egy phpBB fórumot (mint ez itt)? Magyar nyelven, magyar gombokkal, meg minden? Banner nélkül?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215764 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na gyerekek, mozdulok most már. Ne haragudjatok, hogy nem szóltam hozzá, olcasgattam persze a hozzászólásaitokat, de nem volt nagyon időm beírogatni. Szóval az a jó hírem, hogy egyenlőre megvan a Magyar Elijah Wood Fanok Fórumai - a webcím pedig: elijah-wood.4u.hu

Regisztrálni kell mgatokat, viszont lehet, hogy szükséges a regisztrációhoz az én aktiváélásom is. Én minden nap megnézem, és aktiválom majd akit kell. Ott majd lehet nyitni topicokat éas dumálni is lehet. Egyenlőre ez angol változat, de szerintem egy idő múlva magyar is lehet, ha gondoljátok, és sikerül olyat csinálni.

Jó fórumozást gyerekek. És tényleg ne haragudjatok, hogy nem léptem ez ügyben.

Lin köszi az üzit. Nagyon rendes vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215763 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: Éljenéljenéljen!!! :dance: :hello: Azt még sosem láttam, de már sokat hallottam róla. Főleg arról h milyen bravúros halála van. :lol:

Nekem meg van kazin mert egyszer azt hiszem a DunaTv-n adták. Igen a végén meghal szegény. :( De hogy hogyan az maradjon titok, de Én nagyon sajnáltam. :( Az egész film viszont szerintem nem rossz! :D

Na jó , nem olyan mint amire emlékeztem, de az első mondat akkor is tecc. Ja és az egész izé címe az h: NE HÍVJ FRODÓNAK!!
És viszonylag rövid. Öt kérdésből 3 a bnőjéről szól. Ja, és azt írják, h Hannah-val, a nővérével lakik NY-ban. Degáz... Meg h van egy vonalkódos tetkója. :lol: Najó, most mennem kell, ha gondoljátok holnap begépelem az egész cikket, de sztem megéri megvenni... És egy ilyen szenvedős arcú kép a háttér, egész jó... 8)


Hm... nem tudom mennyit lehet elhinni belőle...
Annyit biztosan tudok, hogy NY-ben lakik, illetve Manhattanban, mert ezt egy tv showban is mondta... de hogy a testvérével... ezt elfelejtette mondani... :D Jah és a tatoo... szeretnék képet látni Lijról csupasz felsőtesttel, hogy lássam a tatooját. :D (Ahhoz, hogy elhiggyem.)
Még valami, ez a kép van hozzá... imádom ezt a sorozatot:
www.bagendinn.com/Elijah/images/posed/water-020.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #215687 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Egyébként lesz majd a 3SAT-on is Szept. 10.-én a Jégvihar.

Éljenéljenéljen!!! :dance: :hello: Azt még sosem láttam, de már sokat hallottam róla. Főleg arról h milyen bravúros halála van. :lol: Jujdejó, ennek most tökre örülök. Hát egy szavunk se lehet, elárasztanak minket Lijes filmekkel.

Képzeljétek, a mostani imben egy egész oldal van a drágáról! Igaz h az egész szöveg kamu, (a fél cikk a "barátnőjéről" szól... :? ) De az a felvezető szöveg, (tudjátok az elején ami mindig vastag betüvel van, nemtom hogy hívják. :roll: ) Na igen, szal az nagyon ari:
"Tehetséges, minden lányt azonnal levesz a lábáról, raádásul nincs elszállva magától. ( :itscool:) Elijah a kis hobbit után most szertelen tudóspalántát alakít, de ha szívügyekről van szó, nem játsza + magát!"

Na jó , nem olyan mint amire emlékeztem, de az első mondat akkor is tecc. Ja és az egész izé címe az h: NE HÍVJ FRODÓNAK!!
És viszonylag rövid. Öt kérdésből 3 a bnőjéről szól. Ja, és azt írják, h Hannah-val, a nővérével lakik NY-ban. Degáz... Meg h van egy vonalkódos tetkója. :lol: Najó, most mennem kell, ha gondoljátok holnap begépelem az egész cikket, de sztem megéri megvenni... És egy ilyen szenvedős arcú kép a háttér, egész jó... 8)

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215521 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként lesz majd a 3SAT-on is Szept. 10.-én a Jégvihar.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215520 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Iowa írta: Különben láttátok múltkor az így készült: Az egy makulátlan elme örök ragyogását?

Nem. :cry: Akkora szerencsétlen vaok. Nem voltam otthon, a videó meg foglalt volt, és senki nem akarta fölvenni nekem. Hát ennyit erről. Pedig egész héten arra vártam. :(

Tegnap megint láttam a reklámot a tvben. Tök jó. Látta már vki rajtam kívül? Egyébként a muki aki mondja alá a történetet jól ejti ki Lij nevét. :wink: Ritka az ilyen. Meg úgy alapból tök jó az egész. A zene alatta, a szöveg amivel felvázolják a történetet, meg tökre tetszenek azok a részek amiket bevágtak. :itscool: Kedvet kaptam harmadszor is megnézni a filmet. :P


Én is épp kapcsolgattam a tv-t és látom a bemutatót, mondom tök jó, ez mi? Erre benyomja a címet... hát gyorsan Én is benyomtam a videót és úgy örültem, hogy pont akkor kapcsoltam oda.

Igen láttam, és Én is pont ezt mondtam anyámnak, hogy végre jól ejtik a nevét, és ez már igazán haladás! :D Remélem a többi filjénél is majd hasonlóképp helyesen ejtik.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215490 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezen az oldalon: celebritiespictures.supereva.it/ ... jah%20Wood találtam ezt az idézetet Elijahtól:
"What you are is God's gift to you. What you make of it is your gift to God."
Ha jól fordítom, akkor ez magyarul kb: Amilyen vagy, az az Isten ajándéka számodra, amit ezzel kezdessz, az a Te ajándékod Istennek.
Mindegy, hogy ezt a frappáns mondást valóban Ő mondta-e először, ha valóban így gondolja és e szerint tesz-vesz a világban, akkor az nagyszerű dolog. Ezért szeretem a legjobban, mert nincs elszállva magától. Valahol azt írták róla, hogy nem gyakorolja a vallását, de ez az életfelfogás mindenképp nagyon tisztelnivaló.

Egyébként szeretném megjegyezni azzal kapcsolatban, hogy Elijah érettségizett-e vagy sem:
attól, hogy nem járt soha iskolába, még megszerezhette a szükséges képzettséget, magántanulóként. Szerintem megvan az érettségije, de ha netán mégsem, számít ez? Az igazán nagy zseniknek el lehet ezt nézni, lásd Einsteint! :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215482 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: És ha hinni lehet a Színes rtv-nek, márpedig általában lehet, akkor aug. 30.-án hétfőn a tv2-n 12:50kor lesz a Halhatatlan szerelem! :wink:


Egyszerűen nem találok szavakat, ebben a filmben 11 éves Lij, ha láttatok már szeretnivaló kiskölyköt, hát Ő felülmúl mindenkit, hihetetlenül aranyos!! Meg tulajdonképpen a film is egész jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215479 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Különben láttátok múltkor az így készült: Az egy makulátlan elme örök ragyogását?

Nem. :cry: Akkora szerencsétlen vaok. Nem voltam otthon, a videó meg foglalt volt, és senki nem akarta fölvenni nekem. Hát ennyit erről. Pedig egész héten arra vártam. :(

Nimrodel (Melklerien) írta: Csak erős idegzetűeknek!
Ez se jobb...

Jézusom! :eek2: :dead: Nagyon durva! Főleg a másodiknál az a gyűrű a nyakában...
Hát ez kész! :lol:

Tegnap megint láttam a reklámot a tvben. Tök jó. Látta már vki rajtam kívül? Egyébként a muki aki mondja alá a történetet jól ejti ki Lij nevét. :wink: Ritka az ilyen. Meg úgy alapból tök jó az egész. A zene alatta, a szöveg amivel felvázolják a történetet, meg tökre tetszenek azok a részek amiket bevágtak. :itscool: Kedvet kaptam harmadszor is megnézni a filmet. :P

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.286 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére