Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 6 hónapja #109833 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ne offoljatok!
Sil:Szegény lábujja! Amikor néztem a TTT-t akkor a mellettem ülő a sisakba-rúgós jelenetnél mondta:"egy aszpirint"?Lehet,hogy akkor volt benne vmi :lol:
Sztem nem volt elég hülye képe ahhoz,hogy Henry legyen. :roll: már boccsa a dologért :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109826 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most olvastam a német honlapon, hogy Viggonak nem is kellett megjátszania azt az ordítást a hullakupacnál, mert amikor elrúgta a sisakot, eltörte az egyik lábujját. :evil3:
Ja, meg hogy az a gyerek, akinek egy bárdot nyomnak a kezébe a fegyverosztásnál, az nem más, mint Henry (azaz Viggo fia).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109799 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
én tegnap láttam először.....tök furi!!! :D
a második kedvenc filmem!az első természetesen a GYŰRŰK URA!! ARAGORNnal az élen! :D :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109789 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az én anyum mondta nekem, hogy nekem a vadabb pasik tetszenek....
és jól választottak Aragornt illetően.... :D
Nem tudnék mostmár más színészt elképzelni Aragornként mint Viget!!!
VIGGO RULZZ!!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109787 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szvsz Russel Crowe nem lenne jó Aragornnak
nem az a stílusú ember
Viggo pont ideális
ahogy vki mondta régebben "ő olyan vad típus"
meg nem is annyira az a sztáralkat

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109752 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
az a Russel Crowos kép....hm....hát igen még jó, hogy Vig kapta a szerepet...tök fura mert, pont tegnap néztem meg a gladiátort.....

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109730 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: (Ja, és ha ott lennék mellette, nem a felöltöztetése lenne az első gondolatom...)

ehhh :D :D szerintem nekünk se :wink: 8)
aki még nem tudja, ma 20.15 SAT1 28 nap (németül tudók előnyben :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109719 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ago:Ilyenkor lehet igazán örülni,annak,hogy Vig kapta meg a szerepet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109704 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A mai technikával mindenre képesek vagyunk :arrow: Aragorn helyett Russell Crowe :?
home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... ussel.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109676 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen.Azt biztos érdekes lenne kideríteni,hogy mennyire függ az első megítéléstől a dolog.Mmint,hogy aki a GyU-ban látta először annak ált tetszik/nem tetszik mondjuk a 28napban,aki meg ott látta először annak tetszik/nem tetszik pl a GyU-ban.Bár sztem mindenki 1etért abban,hogy GyU-ban a legjobb! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109669 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyébként, meg kell hogy mondjam, és már a Tökéletes Gyilkosságban (pedig annak már sok éve) is felfigyeltem rá, aztán jött a Séta Holdon... A GY. U. csak hab volt a tortán... Nekem épp az volt volt a fura, hogy milyen sötétre festették, szakállas ...stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109667 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ago:Jók a képek!
sztem ez a legjobb!
Sorel: :lol: Hát,ha neki ez tetszik!Nincs nekem semmi bajom vele!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109660 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi Arden,tök jók a képek :P
Hát,ez a kép :lol:

www.allposters.com/Galleryc.asp? ... +mortensen
www.allposters.com/Galleryc.asp? ... +mortensen
Sajna a legtöbbet ismerjük
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... nt_12.html
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... nt_11.html
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... nt_10.html
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... int_7.html
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... int_6.html
Versei+legalul képek
www.lordmortensen.hpg.ig.com.br/ ... int_8.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109657 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: [. Mert épp ez az, amit hiányzik róla :lol: illetve, mellőle: egy NŐ, aki rendbeszedi, és elmagyarázza neki, hogy kockés nyakkendőhöz nem illik a csíkos zakó. Vagy pl hogy a rózsaszín-narancssárga párosítás miért nem szerencsés... :roll:

Istenem, milyen maradiak vagytok... Hát Viggo negyvennégy évesen lazább, mint ti?
(Ja, és ha ott lennék mellette, nem a felöltöztetése lenne az első gondolatom...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109652 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

shaira írta: Súlyos:
www.councilofelrond.com/modules/ ... et/031.jpg


shaira:nekem mindkettő ugyanazt hozza be,meg a többi topicban is :roll:

A Viggoról készült képek általában nem oan jók,de Bravoban is elég normális képet raktak be :roll:
Kriszana,köszi a levelet :P

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109598 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Inczy írta: Hát, én amikor Aragorn után megláttam, hpgy miylen civilben, kicst meghökekntem... Mert Aragornként rohadt jó pasi, és civilben jobbra számítottam... Aztán láttam róla több képet, jobbakat is... És azért nem olyan vészes! Sőőt! :wink: De én akkor is Aragornnál maradok. :wink:
Ezt híven tükrözi, hogy Aragornos képekkel van tele a szobám, nem Viggo-sokkal... *ártatlan vigyor* :wink:


Először én is így voltam.Mert amien képek ált vannak Róla..háát..öö..(ez volt az első reakció) Aztán láttam jobb képeket is(meg gondolom szoktam a dolgot :wink: ),de akkor is úgy gondolom,hogy az egész tüsi haj szörnyen áll neki. :roll: Azért Aragornkén a Khirály!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109595 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem is küldd el légyszi!!!! inczy_a@mailbox.hu
Előre is örök hálám!!! :wink:

Hát, én amikor Aragorn után megláttam, hpgy miylen civilben, kicst meghökekntem... Mert Aragornként rohadt jó pasi, és civilben jobbra számítottam... Aztán láttam róla több képet, jobbakat is... És azért nem olyan vészes! Sőőt! :wink: De én akkor is Aragornnál maradok. :wink:
Ezt híven tükrözi, hogy Aragornos képekkel van tele a szobám, nem Viggo-sokkal... *ártatlan vigyor* :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109571 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pangunk!!! :?
Hát, az a dolog úgy 16évesen volt tök részegen egy ajtófélfával és még a balesetin is hót mata volt... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109303 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: ....kamasz korában részegen leesett valahonnan (=seb a szája felett)....

Nekiesett egy ajtófélfának
Nekem nincs semmi bajom a répa-fejével,sztem egész tűrhető :roll:
Awennel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109280 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Kriszana, neked is gratulálok az új pozíciódhoz! (Csak nehogy összevesszetek a nagy moderálásban!)

Köszönöm a gratulációt, és ne aggódj, nem fogunk összeveszni. Leaglábbis mostanában biztosan nem, mert Min érettségizik, és most nagyon elfoglalt. Bár nem kétlem,hogy utána minden mulasztását pótolni fogja :)

Sorel írta: Júj, gyorsan egy kis ON: Nekem sem tetszik a répa színben pompázó frizura, de legalább feltételezzük, hogy nem ő találta ki ezt a színt!

Én már nem hiszek ebben,hogy nem ő találta ki. Szerinted olyan fickónak néz ki,aki engedne beleszólást abba,hogy milyen ruhát vegyen föl? Vagy, hogy milyen legyen a haja szine? Jól mondta Undi, ráférne egy női kéz. Mert épp ez az, amit hiányzik róla :lol: illetve, mellőle: egy NŐ, aki rendbeszedi, és elmagyarázza neki, hogy kockés nyakkendőhöz nem illik a csíkos zakó. Vagy pl hogy a rózsaszín-narancssárga párosítás miért nem szerencsés... :roll:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109160 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kriszana, neked is gratulálok az új pozíciódhoz! (Csak nehogy összevesszetek a nagy moderálásban!)

Júj, gyorsan egy kis ON: Nekem sem tetszik a répa színben pompázó frizura, de legalább feltételezzük, hogy nem ő találta ki ezt a színt!

Viggo ruhái valóban viccesek, de legalább szép vékony, minden jól áll neki.

Az FHM magazinban túl sok új érdekes infó nincs. Megtudhatjuk belőle, hogy mit érdeklik őt a rajongó hölgyek epekedő csapatai, ő a művészetével van elfoglalva, meg hogy nem iszik (már alkoholt) mert kamasz korában részegen leesett valahonnan (=seb a szája felett).
Na, majd még gondolkodom...

/Ja, és én sem vettem meg az újságot, a Corában olvastam el./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109111 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hidalgo
Just received the following set report from Hidalgo "We just finished filming about two weeks ago. It was the end of the movie over at Guadalupe Beach in Central California. We were on set for three days. The first day rain so we didn't film. But the next two days we worked fourteen hour days. We were supposed to match the extras that filmed over in Morocco. Viggo was also working those days. There were three other main characters. One who played Joseph, and a really tiny dude from Kenya, and the camel boy."

Csak most kaptuk a következő információt a forgatásról: "Körülbelül két hete fejeztük be a forgatást a film végével, amit a GB-en CC-ban vettünk fel. Három napig filmeztünk. Az első napon esett, tehát nem tudtunk forgatni, de a két másik nap 14 órákat dolgoztunk. Azért voltunk ott, hogy a korábban Maroccban felvett részeknek megfelelő jeleneteket vegyünk fel. Azokon a napokon Viggo is dolgozott, rajta kívül még 3 másik főszereplő volt jelen. Egyikük Josephet játszotta, és egy másik kissrác Kenyából és a tevés fiú.

Ostoba amerikaiak. Tőmondatok, meg még mit nem!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109095 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na az a frizu sem semmi!!! Jajjj nekem!!!
Még hogy nem a friss húsra gerjed???!!! Az előző vagy mostani szóval legutóbbi nője 22éves volt, és iszonyat, ahogy kinézett!!! Tehát az utóbbi szempontból tőlünk senki nem jöhet szóba,igaz Csinik???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108927 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jó oké!!!
ht nem hiszem h hallgatna egy csapat elszánt magyar rajongóra!!!hát menjünk oda mi lányok és nézzünk rá szépen!!!!nagyon szépen! :D (hátha pedofil egy kicsit! :D :D )

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108926 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Saczy írta: hát igen kicsit el van szálva magától!!!deleglább egyéni! :D én úgy tudom, hogy az egyetlen nő az életében brigit, a kutyája! :D


Már miért lenne elszállva magától?????Pont, hogy nincsen! :twisted: :evil: Nem hiszem, hogy az öltözkedésének valami köze lenne az "elszálláshoz". Ő így érzi jól magát és kész. :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #108923 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mért lenne elszállva magától?azért mert egy kicsit hmm..egyedi cuccokat hord? Hát istenem! Ha neki ez tetszik!!
Attól még nincs Lszállva! :roll:


hódi:Sztem fütyülne a véleményünkre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108924 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Rago, az az ing naggyon gáz!!! Anyám, kapjon ahhoz a jóképű fejéhez!!! Egyébként én is figyeltem,ahhoz képest, hogy 44éves, úgy tud felöltözni, mint egy ovis... Ráférne egy kis női, hogy mondjam, ráhatás...


Hát igen.Néha elég szörnyen tud felöltözni Orlival egyetemben :roll: De ezen nem hiszem, hogy segítene akármelyik nő is.Mondjuk mi azért megpróbálhatnánk,hátha a rajongóira hallgat(bár ezt kötve hiszem :lol: :lol: ).

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108922 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hát igen kicsit el van szálva magától!!!deleglább egyéni! :D én úgy tudom, hogy az egyetlen nő az életében brigit, a kutyája! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108911 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF:kriszana:Megérkezett,csak biztos elakadt útközben...ON

Mért ez a nyakkendő hogy néz ki?
130.94.20.88/viggo/viggo33.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108858 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
elküldtem mindenkinek, aki kérte, priviben reklamáljatok, ha nem érkezett meg, ok? Kössszi
ja, és jók a képek :lol: :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.724 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére