Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 5 hónapja #113650 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf: Mi lenne, ha te is kipróbálnád, hogy felteszel egy szőke parókát, hegyes füleket és kék kontaklencsét, és tünde hercegként, íjjal és nyíllal rohangásznál? Talán neked is beválik. :mrgreen:
A kérdések: Valszeg én is Roheryn stílusában közelíteném meg a dolgot, csak én egyből azzal nyitnék, hogy "Ugye, te is imádsz?" :mrgreen:
Komolyra fordítva a szót, nem tudom, hogy ki tudnék-e nyögni értelmes és nem százszor feltett kérdést. Ez most lehet, hogy irtó nagy hülyeség, de megkérdezném, hogy Shakespeare Ahogy tetszik-jében játszotta-e Orlando-t. (Ha már úgy hívják! :) ) Meg hogy az Antigónéban Haimón játszotta-e, de ez talán elég evidens. Kicsit értelmesebbre bővítve a kérdéskört, talán az lenne, hogy milyen színházi darabokban játszott, esetleg melyik szerepét szerette a legjobban. Meg hogy nem félt-e pont a Wilde-ban pont egy fiúprostituált szerepében debütálni? (Főleg ami pletykaözönt etéren a későbbiekben kapott, ugye!) És talán rákérdeznék, hogy milyen fajta a kutyája, Maude. A többi meg biztos jönne, azért a kezdeti zavar legyőzése után 5 kérdésre jó vagyok! :)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113633 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem csak egyetlen kérdésem lenne:
Árulja már el nekem, hogyan csinálja, hogy ennyire tapadnak rá a nők? Igazán adhatna tippkeket... 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113629 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha lehetne 5 kérdésem??
1:Milyen mértékben változtatta meg az életét a film
2:Hogyan szeret bulizni
3:Foglalt-e?
4:ha nem tetszem e neki
5:és ha már bejövök neki hozzám köti e az életét???????? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113612 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Új témafeldobás:

Általában Legsie-ről szoktam témát feldobni, úgyhogy itt az ideje Orliról is dumcsizni egy kicsit. 8)

Tételezzük fel, hogy teljesen magánemberként - tehát nem újságíróként, riporterként stb. - lehetőségetek lenne Orlival szemben leülni mondjuk egy kávézóban, és 5, azaz öt kérdést feltenni neki.
Bármiről, bármilyen témában, bármivel kapcsolatban.
Utána viszont fel kell állnotok, és soha többé nem lenne hasonló lehetőségetek Vele beszélni.

Mi lenne ez az öt kérdés?


Fontos: csak öt kérdésetek lehet, több nem. 8)

Várom a válaszaitokat!

(Ha tetszik a téma, utána eljátszhatjuk ugyanezt Legsie-vel is.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113611 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem akartok egy életnagyságú Legolast otthonra? :lol: :lol: Mindössze annyi vele a "probléma", hogy kétdimenziós... :wink: De legalább állítani is lehet. 8)
klikk ide

Új Orlis cikk és benne egy új Ned Kelly kép:
klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113393 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta:

ainawethien írta:

Ivó írta: Tudtátok, hogy a Troy /angolul volt/ magyarul: Trója lesz Orlando következő filmje? :roll: :P :? 8O :wink:


Hmm... mármint amit majd legközelebb forgat.. így értetted, nem? :twisted:


Íme két fan-könyvjelző a Trója című film alapján.
Fontos: ezek MÉG NEM a film hivatalos képei, csak manipuláció képekkel. :lol: De szerintem nagyon jól sikerültek.

www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark1.jpg
- Orli 1. 8O
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark2.jpg
- Orli 2. 8O
De itt egy Gladiátoros változat is:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... _paris.jpg
- Orli 3. :lol:


Igen! 8O Vajon milyen lesz?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113383 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off:

Vic, köszönöm.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113360 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ainawethien írta:

Ivó írta: Tudtátok, hogy a Troy /angolul volt/ magyarul: Trója lesz Orlando következő filmje? :roll: :P :? 8O :wink:


Hmm... mármint amit majd legközelebb forgat.. így értetted, nem? :twisted:


Íme két fan-könyvjelző a Trója című film alapján.
Fontos: ezek MÉG NEM a film hivatalos képei, csak manipuláció képekkel. :lol: De szerintem nagyon jól sikerültek.

www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark1.jpg
- Orli 1. 8O
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark2.jpg
- Orli 2. 8O
De itt egy Gladiátoros változat is:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... _paris.jpg
- Orli 3. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113358 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF:
Namarie: megtörtént, ezúton töröltem a kérdéses hozzászólásokat. Slash témával kapcsolatban majd írok valamikor egy hosszabb hozzászólást, mert már ideje volt... Addig is elküldenéd Nekem is azt a linket priviben? Érdekelne... 8)

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy tartottátok itt is a frontot! 8) Meseszépek a bannerek, remélem, hogy Svin nem fog szólni miatta, mert ezek tényleg apró kicsi képek, így nem hiszem, hogy túlságosan lassítanák a fórumot. Majd én is keresek magamnak valami szép Legsie-set. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113337 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Tudtátok, hogy a Troy /angolul volt/ magyarul: Trója lesz Orlando következő filmje? :roll: :P :? 8O :wink:


Hmm... mármint amit majd legközelebb forgat.. így értetted, nem? :twisted:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113230 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dae: 8O Ez gyönyörű!!!

Melkor: már néhányszor betettük ide - a ROTK-ból van... :wink:

A Channel 1-en (Ausztrál csatorna, ha jól tudom) holnap 6-kor "Így kszült a NK" lesz Orlival, de van 1 olyan érzésem, h erről le fogunk maradni. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113229 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nam rossz címet írtál be! De gondolom erre gondoltál!
www.kaluta.com/pages/tolkien/tol ... olasf.php3

Jah és nézzétek csak ki van a háttérben! (Aug azt mondja már láttátok) :( oh hogy semmi ujjat nem tok hozni! BRÜHÜ

www.comingsoon.net/gallery/Fanta ... annew2.jpg

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113225 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt is a libraryofmoria.com-on találtam... sztem gyönyörű 8O

www.libraryofmoria.com/fanart/legolasandthesea.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113216 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug látom mostmár működik! Vajon honnan gondoltam, hogy ezt a képet illeszted be???? :) Én meg nem tudtam dönteni! Még mindíg vacilálok ezért majd hetenként cserélek valószínű! :) Így is lehet!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113194 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlira lehet szavazni (amúgy ő vezet):
www.ym.com/stars/index.jsp

Új ajtó poszter...:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/legolas480.jpg

Így fog kinézni Orli a Trójában (ha jól értettem, manipulált kép) Woww! 8O :D :
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/orli_paris.jpg

Posztererk a SFX magazinban:
www.etherealattic.co.uk/sfx103_lotr.html

Filmzeneborító (Legsis!) :arrow: Mo.-ra nem jött be, ugye? :? :
www.etherealattic.co.uk/colt_lotrbcdc.html

Namarie: Engem érdekel,(Minden érdekel, ami a GyU-van, vagy a Picimmel kapcsolatos :wink: )bár Silnek is igaza van. Ha a többiek nem is engedélyezik, nekem küldd el, plíz emilben! :wink:

Off:
Melkor: +próbáltam, de nem jön be... :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113192 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ainawethien, Namarie:
Ízlések és pofonok. De gondoljatok azért arra is, hogy itt elég sok a kiskorú, akikért mi felelünk, és akiknek azért nem kéne ilyen linkeket ajánlgatni. A Haldíros topicból pl. Pennie ki is szedte az ilyeneket.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113150 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug a profilban odamész ,hogy aláírás oda beírod hogy pl: [img]http://a%20kép%20címe[/img] és utána okézod! Ok???

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113138 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Júúj! Észah! Nagyon köszi!
[size=9:brxsn5fg]Ha nem baj, akkor én is beteszek magamnak 1et![/size] :wink:
:arrow: Hogy kell betenni???!! :oops: :roll:

Amúgy ez a csaj fogja játszani Orlival Helénét Vlaire Forlani helyett:

Sienne Gulliory:
i.imdb.com/Photos/Events/1382/Wi ... 87_400.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113101 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ami nekünk érdekes lehet, az a G, azaz General besorolású, teljesen normál (nem slash) képek.


Sil: :twisted: gondolj a perverz rajongókra is 8O :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113086 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

adastra írta: Bocsi, mi az a slash oldal?
A lényeg : le lehet őket tölteni???

Akkor kezdem az elején (átolvastam pár FAQ-ot is, hogy el tudjam magyarázni). A fan fiction a rajongók által írt történeteket, novellákat jelenti. (Ugyanígy a fan art a rajongók által készített képek, rajzok.) A slash az olyan fan fiction, amikor két vagy több hímnemű szereplő (pl. Aragorn és Legolas, stb.) keveredik egymással szerelmi (és/vagy szexuális) kapcsolatba. A fem slash ugyanez két nővel. A het egy férfi és egy nő. (Ezek az alaptípusok. A többit én se értem, de ennyire nem is akarok belemenni.) Minden slash történetnek és képnek van egy ún. rating-je, ami a besorolását jelenti (hogy mennyire durva), ezt fel szokták tüntetni (erről bővebben pl.: smallville.slashdom.com/faq-5.htm ). Ami nekünk érdekes lehet, az a G, azaz General besorolású, teljesen normál (nem slash) képek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113040 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Vic, ez egy slash oldal... 8O :oops: De a rajzoknál tényleg van pár jó. :wink: Nekem ez tetszik eddig legjobban:
www.libraryofmoria.com/fanart/elflover.jpg


Bocsi, mi az a slash oldal?
A lényeg : le lehet őket tölteni???

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113029 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Szóval vagyok ám, csak sokkal ritkábban, mint kellene és mint szeretnék. :(

Viszont most hoztam nektek egy-két nagyon szép desktop tapétát:

angelasedai.homestead.com/Main.html

Ne ijedjetek meg, hogy HP-val és Patriottal kezdődik. Lapozzatok lejjebb, ott vannak a Legolas és tünde tapéták.

És egy-két nagyon nagyon szép bannert, amit használhattok a fórumozáshoz, szerkesztett aláírásban e-mailben, és ahol szeretnétek.
Nem csak Legolas-rajongóknak!

angelasedai.homestead.com/GrayAjah.html

Remélem bejönnek a linkek.

Üdv mindenkinek.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113010 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annyira csodálom azokat akik ilyen szépen tudnak rajzolni! Én miért nem?? :( Na mind1 addig is gyönyörködöm!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112996 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Hia írta: Bocs' mindenkinek, hogy Tolkient "e" nélkül írtam :oops: , de nem volt időm kijavítani itt sokan Tolkien klub tagok?

Hia, pár megjegyzés (igaz, itt nem én vagyok a gazda):
1. A hozzászólásod jobb felső sarkában található egy "szerkeszt" gomb, ennek segítségével tudsz javítani, ha valamit elírsz, nem kell külön hozzászólást írnod.
2. Az előző hozzászólásodat nem ide írtad (ez a Film témakör Legolas topicja), hanem a "Tolkien HU Fórum" témakör Vélemények topicjába.
3. A Tolkien Klubnak is van külön topicja, a Közösség témakörön belül. Ez a téma ezen kívül esetleg még a Beszélgetés topicban (szintén Közösség) nem minősül offtopicnak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112991 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, ez egy slash oldal... 8O :oops: De a rajzoknál tényleg van pár jó. :wink: Nekem ez tetszik eddig legjobban:
www.libraryofmoria.com/fanart/elflover.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112879 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Bocsi, hogy semmi értelmessel nem tudok jönni, de tényleg nagy a pangás a külföldi honlapokon is. Se új kép, se semmi. Még a Ned Kellyből sem lehet újabb képeket bányászni, pedig most volt a premier... :evil:

Köszi mindenkinek a képeket, gyönyörűek a fanartok! :itscool:

Hogy ne jöjjek mégse üres kézzel, a változatosság kedvéért én is egy pár fanartot hoztam Nektek. :wink:

www.libraryofmoria.com/fanart/bluelegolas.jpg
- Legsie kéken.
www.libraryofmoria.com/fanart/luinluhta.jpg
- Legsie szemei
www.libraryofmoria.com/fanart/offduty.jpg
- No comment. 8)
www.legomirk.com/legofanart/art11.jpg
- Legsie aranyosan mosolyog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112808 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Augustine!

Namarienak írtad: igen, Bak! (jan 13.)! Ez idáig is teljesen világos volt, nem tudom, miért kell 50x beírni... :wink:

Ehhez hozzátenném:asztrológiát tanulok jópár éve, és szerintem a kinézete, megnyilvánulásai alapján én Ikrek Ascendensre tippelek. Fiatalos, vékony, izgő-mozgó, stb.
És a többi jellemző: na'on őrült, túlpörgő, de céltudatos, egyenes, lényegre törő az erőszakosságig. Viszont van benne az a nagy lágyság is, amitől jó volt tündének, és amitől mindenkinek a nyakába ugrik, viszont igazi érzelmeit sose ismered meg... :o
(Sajna ez az elemzés, csak a napja alapján jött össze, nagyon kiváncsi lennék a születési órájára is! Szerintetek meg lehet tudni valahol?) :?:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112805 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off:

Javítsatok ki, ha tévedek, de Anragorn képei nem az elfwood alapján készültek? Az egyik tünde engem nagyon emlékeztet egy ott található Feanorra. Az alapján alatt azt értem, hogy a rajzot "emberivé" teeték..hülye megfogalmzás, de jobb nem jut eszembe..


Amúgy 10 tünde van legalább, aki nekem egész biztos nem kéne, a Föld minden kicsééért sem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112759 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gyémánt_Hajnal írta: Egy rajzocska tőlem:
kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84


Ugye ez az, amit a talin mutattál? Annyira jók! Elájultam!! 8O 8O :D

Namarie: igen, Bak! (jan 13.)! Ez idáig is teljesen világos volt, nem tudom, miért kell 50x beírni... :wink:

Andragon: Háát, azok a tünde pasik... :? MARADOK LEGSIKÉMNÉL! :) Viszont nagyon köszi az utolsó előtti linket!! 1 csomó szereplőnek idáig nem tudtam az igazi nevét, és most végre +van! Pussz!

Orlis cikk (aki tudja, lefordíthatja! :wink: ):

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/atrevida_mar03.jpg

És ha jól értettem + lehet rendelni a POTC gameboyt-t is! :D

Melkor: DEHOGYNEM!! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112738 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Layla: ezt most nekem mondtad?! :wink: :D
Az oké, h Orli forgat, de hogy a saját filmjének a premierjére ne menjen el, az már sztem kicsit gáz!!!!
Elég nagy a pangás Orli körül. Se új képek, se új videók...már kezdem hiányolni! :)
Ain: pussz! :D


Aug még várj majdjön a 3 csak szívrohamot ne kapj! Kérlek!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.694 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére