Legolas (Orlando Bloom)

Több
Több
21 éve 5 hónapja #110178 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, az ígért kép (már nem emlékszem, ki küldte :oops: )

www.freeweb.hu/rdsithicus/pics/legsie1.jpg

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110141 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem még mindig jobb mintha nem lenne senkije és őt is elkezdenék azzal vádolni hogy netán meleg. :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110131 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
mi?! Orli Kate-tel JÁR?!

Hihetetlen!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110126 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110081 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
jéé tényleg ez az aláírásod.....csak én tudod nem tudok tündéül tehát még lefordítani sem tudom....és köci (bocs off) :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110080 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Saczy: nézd meg az aláírásomat ;)
annyit jelent, hogy nyugodjanak békében

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110074 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!!
márcsak az érdekel, hogy mit mond legsie akkor mikor a TTT-ben azthiszik, hogy a hobbitok meghalltak..(a máglyánál..mikor aragorn belerúg a sisakba)? :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110072 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tul.képp be lehet rakni, csak az a szokás, hogy ide Legsie képeket rakunk be. Na mind1 ;)

Ezt mondja: ;)

Ishkhaqwi ai durugnul.

'plaque upon your-necks'
(a fordítás bizonytalan az oldal szerint: Átok a fejetekre kb??? )

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110042 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
sajna nem tudok......engem még az érdekel, hogy gimli mi a fenét mondott haldírnak a bővítettben??arra még nem jöttem rá...de biztos vm sértő lehetett....
hát igen ez a legsie kór elég ragályos dolog......
és az a kép.....áááh..itt olvadok el a gép előtt!! :D :D 8O

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110018 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van valakinek egy képe a bővített FOTR-ból, mikor Legolas Lórienben eztet mondja:
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien." :?:
Vagy tudtok nekem mondani egy helyet, ahol találok a filmből képeket? :roll:
[size=9:26rqcbsv](Oolyan nagyon szééép, mikor ezt mondja. :oops: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109998 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica: köszi...
NEMHISZEMEL,HOGYKATE-TELJÁR!!!! :evil: :( :(
Jó, mondjuk ez így elég gáz, hogy mi itt haragszunk, mert mással jár (és nem velünk), de ha belegondolok, az még gázabb, hogy évekig ezért nincs bnője... :?

Vic: ezek az új képek!!!

Area: jaja! Nagyon ragályos! :) :roll:

Melkor: 8O jajj... Ezt biztos 1 BAl-os csinálta! :wink:

Ivó: gyönyörűek a képek, csakhogy ez 1 Legsis topic! :D

Kicsit off: Csajok! Az 1. világítós, Legsis tanga az enyém!!!! - Arny jóvoltából! :arrow: (Kíváncsi vagyok, h +csinálják-e.) :wink: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109996 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezek szerint én leszek az egyetlen, akinek az a kép nem tetszik :? tisztára beállitott és nagyon macsós és nagyon vagány és nagyon rossz... :?

mellesleg ha egyáltalán igaz ez a Kate-es dolog, örüljünk neki hogy nem egy cicababa sztárocskával jött össze! elsöre úgy tünik némi ész is van a fejében, és nem is annyira szép, úgyhogy nem lehet vele gond :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109920 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoztam nektek két képet a Pirates forgatási szünetéből. Rajongók készítették:
www.full-bloom.net/images/candids/44.jpg
www.full-bloom.net/images/candids/45.jpg (a leányzónak igencsak érdekes színű a haja... :lol: )

Augustíne már berakta azt a bannert, amit a ShoWest kiállításon lehetett megcsodálni, de most itt van mind a négy Pirates transzparens egymás mellett:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... owest1.jpg
*erőtlen sóhaj*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #109918 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ainawethien írta: Orlando és Kate nem játszanak együtt filmben. Azt nem tudom hol ismerkedtek meg, de valszeg valakin keresztül a Pirates of the Caribbean set-ről.. Merthogy ekkor kezdtek el róluk cikkezni..

OFF:
Kate amúgy színésznő, igen, és nálunk eddig egy filmjét mutatták be, Emlékezz a titánokra címmel. Denzel Washington volt a főszereplő, Kate-nek nagyon kis szerepe volt, a főszereplő srác barátnőjét alakította. Ezenkívül itthon a "Will és a haverok" (azaz Young Americans") című sorozatban láthattátok őt. Egész nagy szerepe volt ebben, sőt.
Amúgy most majd a BLUE CRUSH-ban lehet őt megtekinteni, ebben már főszereplő.. de nem tom mikor jön be M.o.-ra.
És mintegy mellékesen, játszott a "Rules of Attraction" című filmben is, ami az egyik kedvenc könyvem filmrevitele. :p
Na, csak hogy tudjátok ki is ő.
Itt van 2 kép: (nekem tök szimpi csajnak tűnik)

us.imdb.com/EGallery?source=granitz&grou...key=Bosworth,%20Kate

us.imdb.com/EGallery?source=granitz&grou...key=Bosworth,%20Kate


Köszi Zsu az infót! 8) A kép, ami róluk készült, nekem most bejön, úgyhogy próbáljátok meg újra:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/us ... arch03.jpg
Ha ott még sem jönne be, próbáljátok meg itt:
www.full-bloom.net/images/mags/m ... dokate.jpg

Augustíne írta: GYEREKEK!!!! ÚJ KÉP A POTC-BÓL!!! 8O 8O :
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/p47.jpg


Ezen a képen én is alapból kibuktam. 8) Nagyon ott van. *sóhaj*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109873 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most olvastam a neten: "Újabb áldozatait szedi a Legsizmus néven elhíresült kór. A Két orony megjelenésével, újra középpontba került a szőke herceg. A premiereken rajongók ezrei gyülekeztek a hosszú életű tündét alakitó Orlando Bloom legalább megpillantására. Figyelem! a kór ragályos!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109823 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi,ha ismeritek

home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... eolas.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109808 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arden Borough írta: Sil:melyik a tünde zászló?amelyiken fa van?

Nem, a sötét alapon fehér fa + 7 csillag a gondori. A tünde zászlók a kékes-rózsaszínes-lilásak, a lándzsa nyelénél a négyszögletes tünde címerrel. (Tündék nincsenek a képen, de a zászló elég tündés.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109801 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saczy írta: azt a képet néztem én is....szerintem azok rohani lovasok...vagy gondoriak...nem? :D

Rohaniak és gondoriak. Nézzétek meg a páncélokat: a gondoriaknak van a szürke fémpáncéljuk (ami a válluknál olyan pikkelyekből áll), a rohaniak meg a hosszú szőke hajú barna sisakosak. A zászlók közt pedig van rohani, gondori és tünde is. Persze hogy a RotK.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109800 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando és Kate nem játszanak együtt filmben. Azt nem tudom hol ismerkedtek meg, de valszeg valakin keresztül a Pirates of the Caribbean set-ről.. Merthogy ekkor kezdtek el róluk cikkezni..

OFF:
Kate amúgy színésznő, igen, és nálunk eddig egy filmjét mutatták be, Emlékezz a titánokra címmel. Denzel Washington volt a főszereplő, Kate-nek nagyon kis szerepe volt, a főszereplő srác barátnőjét alakította. Ezenkívül itthon a "Will és a haverok" (azaz Young Americans") című sorozatban láthattátok őt. Egész nagy szerepe volt ebben, sőt.
Amúgy most majd a BLUE CRUSH-ban lehet őt megtekinteni, ebben már főszereplő.. de nem tom mikor jön be M.o.-ra.
És mintegy mellékesen, játszott a "Rules of Attraction" című filmben is, ami az egyik kedvenc könyvem filmrevitele. :p
Na, csak hogy tudjátok ki is ő.
Itt van 2 kép: (nekem tök szimpi csajnak tűnik)

us.imdb.com/EGallery?source=granitz&grou...key=Bosworth,%20Kate


us.imdb.com/EGallery?source=granitz&grou...key=Bosworth,%20Kate

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109710 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gondoltam nem írom be mégegyszer, mert az idézetben benn volt a kép, de akkor tessék: web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/us ... arch03.jpg

A kép és a szöveg az US Weeklybe jelent meg, és én Zsu oldalán olvastam, a legfrissebb híreknél:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/obhversion2.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109698 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:?
Képek a gyűrű Szövetségéből:
www.mozinet.hu/lotr/images/fotr/ ... _l_002.jpg -?
www.mozinet.hu/lotr/images/fotr/ ... _l_001.jpg -harc?
www.mozinet.hu/lotr/images/fotr/ ... _l_006.jpg -kép
www.mozinet.hu/lotr/images/fotr/ ... _l_009.jpg -Gandalf
:wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109695 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta:

Supersonica írta:

Augustíne írta: IvÓ: Annyira jók a képek!!! 8O 8O Behalok!
Itt is van 1 új (ki ez a csaj?):

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/us ... arch03.jpg


Kate Bosworth, együtt játszanak.


MOST OLVASTAM :bawling:
ORLANDO ÉS KATE:
A US WEEKLY magazin a következőt írta: "Az év elején megejtett Karib-tengeri nyaralás után Orlando Bloom, ÉS BARÁTNŐJE, a Blue Crush című filmből is ismert Kate Bosworth jobban néz ki, mint valaha, és visszatért Los Angeles-be. Nemrég, a Nyugat-Hollywood-i Urth Caffe-ban látták őket, amint egy nyugodt ebédet ejtettek meg."
Itt a cikkhez kapcsolódó kép:


Supersonica:Orlando és Kate Bosworth? Ki az a Kate Bosworth? Ő is színész? És legalább jól néz ki? :wink: Nem minthogyha érdekelne engem,kivel jár Orlando Bloom. :!:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109685 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta:

Augustíne írta: IvÓ: Annyira jók a képek!!! 8O 8O Behalok!
Itt is van 1 új (ki ez a csaj?):

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/us ... arch03.jpg


Kate Bosworth, együtt játszanak.


MOST OLVASTAM :bawling:
ORLANDO ÉS KATE:
A US WEEKLY magazin a következőt írta: "Az év elején megejtett Karib-tengeri nyaralás után Orlando Bloom, ÉS BARÁTNŐJE, a Blue Crush című filmből is ismert Kate Bosworth jobban néz ki, mint valaha, és visszatért Los Angeles-be. Nemrég, a Nyugat-Hollywood-i Urth Caffe-ban látták őket, amint egy nyugodt ebédet ejtettek meg."
Itt a cikkhez kapcsolódó kép:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109680 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off, elnézést: Melkor, szerintem beszélhetek fejedelmi többesbe: KÖSZÖNJÜK!! Végre egy mosolygós Legolas! Határozottan szívderítő.. :P :oops: :legolas1: :P :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109659 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gyerekek és Felnőttek a HÓNAP KÉPE az egyszer biztos! Nekem tetszik nagyon jóóóóó!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109638 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép is ám a szerelem :lol: :lol: :lol: :D :
www.councilofelrond.com/modules/ ... set038.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109621 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109592 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: köszi-köszi-köszi!!!
Hálám sírodig üldözni fog!! :twisted:

Akkor most már én is el tudom mondani, hogyan hatott rám... :arrow: 8O 8O 8O - vhogy így, aztán artikulálatlan hangokat adtam ki, és csak akkor eszméltem föl, amikor lejátszás közben lefagyott a gép...
És következményekkel is járt, mert itthon annyiszor néztem meg, hogy aznap nem ülhettem már gép elé... :roll:

Egyszóval és röviden: szeretem. És ezzel mindent elmondtam. :oops: :roll: :wink:

[size=9:1nvpovzm]Ja és még vmi... Tudom, ez ide off, de muszáj megkérdeznem: ram kiterjesztést mivel lehet lejátszani? És honnan lehet letölteni?[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109529 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: IvÓ: Annyira jók a képek!!! 8O 8O Behalok!
Itt is van 1 új (ki ez a csaj?):

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/us ... arch03.jpg


Kate Bosworth, együtt játszanak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.320 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére