Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 5 hónapja #112716 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Andragorn:nagyon jók a szereplők mellett a színészek képei :itscool:
a többi kép is nagyon szép! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112614 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Olyan boldog vagyok!!
Most chateltem egy Legolassal és olyan szépeket mondott :oops: :oops:
Jajjj de szerelmes vagyok.. :D

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112546 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saczy írta: nem rossz, nem rossz.....bár nekem furcsamód ugyanolyannak tűnnek...talán az utsó néz kimáshogy mint a többi...
de azért ORLI RULZZ!!! :D
honna vannak ezek a képek? szal miben lesznek benne?


Ugye, hogy nem is olyan rosszak, de hát Orli az csak Orli. És ő tényleg olyan igazi tündés. Ezek nem olyan "kecsesek", de azért nem olyan rosszak :lol:
Ha jól fordítottam, akkor a Szilmarillokban volt. (Vagy valami ilyesmi :oops: ) Szerintem csak kitalált figurák, nem lesznek benne semmiben (sajnos :lol: )

www.theargonath.cc/ - ezen a honlapon találtam. Lehet jócskán böngészni benne. Ezen belül a Frodó képnél a Photos-ra kell kattintani és azon belül van az "Elven art" cím. Na, ott találtam.

Na jó, akkor itt egy kis imádott Legolas :lol:

www.theargonath.cc/pictures/books/tttoct02.jpg (hát szó, am szó, tényleg ő a legjobb :P )
www.theargonath.cc/pictures/tttc ... rkwood.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... wers12.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... wers19.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... wers77.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers119.jpg
www.theargonath.cc/pictures/alg/alg8.jpg

Ez nagyon érdekes:
www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html
www.theargonath.cc/characters/le ... morph1.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112528 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem rossz, nem rossz.....bár nekem furcsamód ugyanolyannak tűnnek...talán az utsó néz kimáshogy mint a többi...
de azért ORLI RULZZ!!! :D
honna vannak ezek a képek? szal miben lesznek benne?

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112525 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mamma mia!!!! Hát, nem rosszak.... Ha ló nincs, a szamár is megteszi - jelszóval...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112494 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok lányok!
Ehhez a tünde fiúkhoz mit szóltok :lol: :?:
Tudom, hogy nem Orli egyik sem, de azért tudnánk közülük is válogatni :lol:

www.theargonath.cc/pictures/elve ... egorm1.jpg
www.theargonath.cc/pictures/elve ... rufin1.jpg
www.theargonath.cc/pictures/elvenart/fingon1.jpg
www.theargonath.cc/pictures/elve ... eglin1.jpg
www.theargonath.cc/pictures/elvenart/turgon1.jpg
www.theargonath.cc/pictures/elvenart/dior1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112481 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bak jegyű. De mert kb. október környékén volt erről szó, nem részletezem, de ha valakit érdekel az akkori vita és kommentár, visszakeresem...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112474 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gondolom, ha lesz ideje, majd az amcsi premierre elmegy.. bár ez nem egy akkora film (mármint nem egy LotR), hogy nagy cécót csapjanak neki "idegenben" is :D

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112451 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
mindenesetre érdekes,mert ugye egy filmet kivel ha nem a főszereplővel lehet hirdetni?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112448 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem megy el a saját filjének perimerijére???az gááááááááááááz. :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112414 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy rajzocska tőlem:

kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84

Remélem jót linkeltem be :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112405 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Layla: ezt most nekem mondtad?! :wink: :D
Az oké, h Orli forgat, de hogy a saját filmjének a premierjére ne menjen el, az már sztem kicsit gáz!!!!
Elég nagy a pangás Orli körül. Se új képek, se új videók...már kezdem hiányolni! :)
Ain: pussz! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112280 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv! 8)

Beugrottam szólni, hogy ma felraktam 18 db AVI videót a TTT-ből, pár nappal ezelőtt meg 9-et a Black Hawk Down-ból. Természetesen mind Orlando-s jelentek.

Pussz;
Zsu

www.orlando.rocks.it

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112273 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De rég jártam itt! :(
Sydney? Ned Kelly premier!?!
Menyünk Sydney- be el! :P
Most nem hoztam képeket, de majd fogok! :wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112230 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Köszi mindenkinek, hogy tartottátok a frontot! 8) Rayan, nagyon-nagyon várunk! :wink: 8)

Körbenéztem az Orlis honlapokon, de nem találtam semmi új képet.
Új hírként csak annyi, hogy Sydney-ben kedden megvolt a Ned Kelly premierje, a mázlisták már mehetnek rá a moziba... A premieren nem volt ott Orli, úgyhogy róla nincs kép.
A többiekről itt találhattok:

klikk ide és keresd meg a "NED KELLY" PREMIERE IN SYDNEY AUSTRALIA. 03/25/2003 feliratot


A díszbemutató még a múlt héten, 22-én volt Melbourne-ben, Orlikánk azon sem volt ott. Képeket a hivatalos honlapon lehet róla találni:
www.nedkellythemovie.com/index.p ... y.premiere

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112085 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug:asszem bak :D sőt tuti :) és szerintem is inkább legyen 1 normális állandó barátnője minthogy nem akarok csúnyán beszélni....

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112075 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Rayan!! Rég láttalak itt! Gyere minél többet, ha tudsz! :D Amúgy abban igazat adok, h lehet, h nem komoly a kapcsolatuk, de most őszintén! Sztem inkább legyen komoly, sem mint minden éjjel más csajjal kavarjon, nem...? :?

Melkor a Vala írta: Á majdnem összeestem! Kb a látvány számomra olyan volt mint Agustinnak Egy vadi ujj Legolas kép!
public.fotki.com/sjavor/lord_of_ ... 6_img.html



Jaj, köszönöm... Ez aranyos volt! :D Amúgy én isbehalok ettől a képektől!!! Anniyra jól +vannak csinálva a jelmezek, és a kellékek! 8O Azt nagyon értékelem PJ-ben, h ebben a tekintetben tényleg MINDENRE odafigyelt. :)

Jah! +jelent az új IM, és az 1. oldalon van 1 kicsi Legsis kép (+ 1 nagy cikk a hobbitokról, de ez nem ide tartozik), és az Im-neten pedig lehet nyerni Orlis naptárat (Honnan a francból van nekik olyan???!!!! 8O :evil: ), ha +válaszolod azt a kérdést, h milyen jegyben született a Drágánk. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112058 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali! jó tudom már láttátok vagy nem! Nem tom ha igen a mod törölje!
www.thatdamncat.com/legolas/ aki tud angolul annak ajánlom!
Én beájultam a képek láttán! Help mami nekem miért nem lehet ilyen??? :(
http://www.clandestine-crystals-candles ... gs8x6.html

Á majdnem összeestem! Kb a látvány számomra olyan volt mint Agustinnak Egy vadi ujj Legolas kép!
public.fotki.com/sjavor/lord_of_ ... 6_img.html

itt klikk a képekre! 8O Nah elsírom magam ha nekem lennének ilyennyeim!
Nah ccsak ,hogy legyen még egy kép! (NEKEM SEMMI SE ELÉG) Bár lehet ,hogy láttátok! imagecache2.allposters.com/images/151/3565.jpg

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111788 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv mindenkinek :mrgreen:

Asszem semmi érdemit nem tudok az elhangzottakhoz hozzáfűzni azon kívül, hogy [size=9:yzsfxzzc]anyukám[/size], óóó anyukám , de rohadtul szexis ezen a POTC poszteren 8O *lecsöpög a padlóra, és eleven kocsonyaként rezeg* Komolyan, mióta hétvégén megláttam ezt a fotót kinyomtatva, nem bírok magammal :bawling:

Egyébként fantasztikusak a legutóbbi képek, köszi lányok!! (édes a papagáj o)
Amúgy meg helyes lány ez a Kate. De biztosra veszem, hogy Orlando túl elfoglalt komoly kapcsolatokhoz, szal emberkék, nem kell pánikolni :twisted:

Ja, és Legolas még mindig rulz, akárhány férfiember érez is iránta féltékeny gyűlöletet (hihi :) )

[size=9:yzsfxzzc]Ui.:Nekem is hiányoztok, Vic. Igyexem gyakrabban jönni.[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111592 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ain: +néztem a klipet, és teljesen 1etértek!!! Lehet, h Orli és Kate csak barátok, és elmentek 1ütt vásárolni, +kajálni... Persze az is lehet, h több van köztük, de majd ezt akkor hiszem el, ha olyan képet látok róluk, mint Lijről és Frankáról.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111527 Írta: estella
estella válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen. Egyetértek Gollamkával az ember bármikor elkezdhet kopaszodni. Vannak akik már gyerekkorukban, vannak akik mint Gollamka is mondta 28 évesen. De mért pont ő kopaszodna. Olyan szép haja van. Szerintem ő nem kopaszodik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111497 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én csak annyit szólnék a dologhoz, hogy amíg fiatal, hadd élje ki magát és majd lefog nyugodni, de azt garantálom, hogy a stílúsa mindig megfog maradni és amitől most ő Orlando BLoom, mindig is attól lesz Orlando BLoom.

Most lehet, hogy ködősen fejeztem ki magam, de fáradt vagyok. Na majd megpróbálom magam összeszedni. :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111410 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nézzetek körbe, updatolva lett a wallpaper szekció (és számomra újak is vannak ;) )

orlandomultimedia.net/wallpaper/wallpaper.html

Itt pedig a hónap pasijára lehet szavazni...:
www.hellomagazine.com/vote/mosta ... index.html
(sajnos csak napi egyszer :bawling: - de Orlando vezet :lol: )

off: kinyúlt a topic...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111307 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"fotós előtt úgy csinálunk, mintha nem is lenne semmi"


Hát ha tényleg igaz, amit ezek az újságírók állítanak, akkor szerintem sem Kate-re kell itten "haragudni"... akkor Orlando a szemét, már bocsánat..

De tudjátok, mikor ilyet olvasok(látok), mindig eszembe jut Marc Anthony "I've got you" című számának a klipje. Ha azt láttátok, akkor megértitek mire gondolok.

Aki nem látta.. hmm.. röviden annyi, hogy Marc pont erről énekel.. arról szól a klip, hogy vannak bizonyos bemozdulásai, arckifejezései, és ha ezeket kiemelik a környezetükből, akkor teljesen mást lehet alámagyarázni.. uhh.. értitek? :) =

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111300 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az nem baj, hogy barátnője van (illetve dehogynem, de az egy más tészta :) ), hisz felnőtt, mint mondottam, ráadásul férfiember. Csak a "sztár a sztárral" kapcsolatok sekélyességétől és a nem mély szívbeli érzések alapján történő döntéstől féltem. Jó, jó, nőkedvelő fiú a drága, és az, hogy nekem valahol fáj kicsit, hogy várni kell még arra, hogy "benőjön a feje lágya", az teljes mértékben az én bajom. A sekélyességet meg talán a képek alapján gondoltam, mert az ilyen "fotós előtt úgy csinálunk, mintha nem is lenne semmi" dologról (tegyük hozzá, meglehetősen csúnya dologról - ha ez áll fenn, akkor még haragszom is rá!) erre asszociáltam. Mert ha tényleg van valami és komoly, akkor az fotós előtt is van. De jó, tudom, ő sztár, nála emiatt más a magánélet és a fotós nem túl jó ómen, és persze ez az egész, amit írtam, lehet, hogy hülyeség. Én csak leírtam az első spontán reakciómat a dologgal kapcsolatban.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111283 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a tény,hogy butaságot csinál elszomoritó dolog de az miért butaság,hogy van barátnője?Az ha gyakran váltogatja az meg az ő dolga.
Ha ehhez van kedve hát tegye.
Ainawethien-nek igaza van.Előbb utóbb ráébred majd arra,hogy ez igy nem életmód és ez változni fog.Valószinűleg... Ha viszont nem akkor erre azt kell mondanom,hogy buta felfogás ez egy életen át. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111206 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ainawethien írta:

"beleszeretünk a filmbeli partnerünkbe, nagy a l'amour, aztán nagyon hamar elmúlik a láz és tévedésnek bizonyul az egész"


Evenstar: Orlando és Kate eddig még nem játszottak közös filmben.


Bocsánat, akkor félreértettem valamit. :oops:

Amúgy meg azt csinál, ami neki jólesik, nem? Ha kedve van ahhoz, hogy végigmenjen az összes színésznőn/modellen akivel csak találkozik, hát akkor tegye.. a végén úgyis rájön, hogy 1 kell majd. Remélhetőleg..

bocs, ha dúrván fogalmaztam, csak.. értitek.. az ő dolga, nem? :roll:


Az teljesen oké, hogy azt csinál, amit akar, hisz nagykorú a drága. :) De téged nem szomorít el, ha valaki, aki kedves a szívednek, olyasmit csinál, ami hülyeség?

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111197 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ami a kopaszodás témát illeti, szerintem max. ezen a képen lehetne azt mondani, hogy valami van a dologban, de még itt is inkább az izzadság, meg a zselé az, ami ezt a látszatot kelti. :D

giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/562.jpg



És Vic, - vagy nem tom ki, aki az itteni moderátor - , előre is elnézést, későn jutott eszembe a hozzászólás szerkesztése, ezért lett 2 bejegyzésem. ne haragudj.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111196 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"beleszeretünk a filmbeli partnerünkbe, nagy a l'amour, aztán nagyon hamar elmúlik a láz és tévedésnek bizonyul az egész"


Evenstar: Orlando és Kate eddig még nem játszottak közös filmben. Amúgy meg azt csinál, ami neki jólesik, nem? Ha kedve van ahhoz, hogy végigmenjen az összes színésznőn/modellen akivel csak találkozik, hát akkor tegye.. a végén úgyis rájön, hogy 1 kell majd. Remélhetőleg..

bocs, ha dúrván fogalmaztam, csak.. értitek.. az ő dolga, nem? :roll:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111193 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:a sapkás képen nem is látszhatna, hiszen pont ott takarja, a homloka felett két oldalt.Azokon a képeken, ahol hosszabb, homlokot takaró haja van szintén nem látszik.Amelyik képről én beszélek, azt nem tudom, hol találtam, a gépemen sem találtam még meg.De nem kell nagyon megilyedni, csak egy kissé ritkul, a halántéka felett.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.646 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére