Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 5 hónapja #114575 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoztam néhány képet, remélem tetszik nektek. 8)

1: Legolas :arrow:

www.homepages.paradise.net.nz/am ... ttcap1.jpg


2: Aragorn, Legolas, Gimli, Trufa, Pippin, Samu

www.orlandobloom.co.nz/images/legolas19.jpg


Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114547 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legsitől mit kérdeznék? Húha...
Mondjuk, h mitől ilyen gyönyörű a haja ( - nem akar-e adni nekem is belőle pár szálat :arrow: ha ez így megy tovább, kopasz lesz! :wink: )?
Melyik helyet szereti legjobban Középföldén?
Mi a véleméyne a Szövetség tagjairól (kibeszélnénk őket :twisted: )?
Kíváncsi lenne-e Orli fotóira? :wink:
Mit kér a 6000. szülinapjára (na, jó, ez gonosz volt! :? :twisted: )?

A "Mit nem mondana Legsi?" Tmához kapcsolódóan biztos van még anyag a Humor topicban! :D

Új képek a POTC-ból! Orli OOOOLYAN SZEXI ebben a szerelésben, h az nem igaz! :D :itscool: :roll: :

pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... 2003c.html

pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... 03c-2.html

pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... 03c-3.html

Régi képek!! (asszem csak nekünk újak - legalábbis nekem) - Sean nagyon jól néz ki :wink: :D :

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/ob52.jpg

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/ob53.jpg

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/ob54.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114498 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát eltűnt a gyönyörű Legolas-kép az aláírásom alól. :bawling: Ismét megcsappant a lelkesedésem. :roll: Ez a banner volt a legjobb dolog, ami a TTT óta ezen a fórumon történt velem.

Na de elég az offból ...

Én még arra sem válaszoltam, hogy Orlandotól mit kérdeznék:
1. Miért vegetáriánus valaki, aki már azelőtt is ripittyára törte a csontjait, mielőtt az lett volna? (Nem kívánok ezzel ITT, a fórumon vitát indítani, ez csak egy kérdés, amit feltennék neki.)
2. Miért nem ír egy könyvet "Orlando Bloom öltözködési tanácsai a királyi arisztokrácia számára" címmel. Tuti bestseller lenne. *gonosz, rossz Észi*
3. Mikor jön ki velem lovagolni?
4. hmm ... a többin még gondolkozom.

Legolastól:
Hú, csak ötöt lehet?
Hmm ... még ezen is gondolkodnom kell. Elég nehéz lesz leszűkíteni ötre.

Hogy mi az, amit Legolas soha nem mondana?
Soha ...
Örökké ...
Ugyanis ő valóban tisztában van e két szó valódi jelentőségével.
Tudom, hogy valami poénosabbra gondoltatok, de most ez jött.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114490 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is még az interjúkban sem bízok meg. Rengeteg olyannal találkoztam már, ahol mindig már megírt szöveg volt. Én csak abban bízok ilyen esetben, ha az illető saját szájából hallom. És nekem mondja.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114459 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: 2. Mi az, amit SOHA NEM MONDANA Legolas?

Ilyesmikre gondoltam, mint:
- Van valakinél egy korpásodás elleni sampon?
- Gimli, te három vagy négy orkot látsz a tisztás szélén?
- Ezt elhibáztam.
- Ezentúl én vagyok a vezetője a csapatnak.

- Utálom a lembast.
- A francba!


Lehet folytatni a sort. Mit nem ejtene ki Legsie sohasem a száján? 8)


Sziasztok!

Pl azt, hogy:
-Ma nem fésülködöm, nincs kedvem.
-Bocs Aragorn, ma inkább kihagyom az orkvadászatot.
-Utálok énekelni.

Namarië!

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114452 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: :lol: :lol:

Akkor újabb két TÉMAFELVETÉS.

1. Rayan már elkezdte, úgyhogy lehet folytatni. 8) Mi lenne az az öt kérdés, amit feltennétek - DE MOST LEGOLASNAK, és nem Orlinak. 8) Ugyanúgy bármivel kapcsolatban, bármiről ki lehetne faggatni Őt. Gyerünk, csak bátran. :wink:

2. Mi az, amit SOHA NEM MONDANA Legolas?

Ilyesmikre gondoltam, mint:
- Van valakinél egy korpásodás elleni sampon?
- Gimli, te három vagy négy orkot látsz a tisztás szélén?
- Ezt elhibáztam.
- Ezentúl én vagyok a vezetője a csapatnak.

- Utálom a lembast.
- A francba!


Lehet folytatni a sort. Mit nem ejtene ki Legsie sohasem a száján? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114409 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, nem azért, de én érzek némi féltékenységet ennek a csajnak a képeit nézegetve. Meg az ominózus beszámolót olvasva (Orli a szobájába vitte a nőt...) Öhm.. Ezek azok a pillanatok, amikor egy féltékeny leány lenyeli a dührohamát, és megtartóztatja magát. Pedig legszívesebben ízekre szaggatnám a csajt :)

Vic, a fanartok meg csodaszépek :) Különben szerintem mindenki kíváncsi a moderátorok kérdéseire is! Úgyhogy elő a farbával, hölgyeim. Tényleg. Tudjátok, LEGSIETŐL mit kérdeznék?
-Hány éves? :) ))
-Megpuszilhatom-e a füleit?
-Elrakhatnék-e emlékbe 3 szálat a hajából?
-Mesélje el az élettörténetét :) )))))
-Mikorra tervezi, hogy összeköltözünk?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114368 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na azé'

Nem vagyok begurulva, csak nem raktam be emotikont... :-)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114358 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mielőtt elfajulnának az indulatok itten, hozzátenném, hogy ezt a nyilatkozatot én is olvastam, a fogalmazás volt rossz, mert nem komoly fizikai bántalmazásról, korbáccsal veréssel stb. van szó a barátok részéről, csupán átvitt értelemben, "baráti fejbekólintásról" lehet szó, ha Orlando netán elszállna magától. De nem hiszem, hogy ez a veszély komolyan fenyegetne. :) Meg ne feledjétek, hogy szavakkal is lehet "ütni", emberkéket "felpofozni", ha rászolgálnak!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114347 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akkor én meg megcsapkodom a tisztelt Baráti Kört...
A szép szót nem ismerik?!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114327 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Egyébként, meg ki "bántalmazná", ha elszállna? Nem derült ki a cikkből?


A baráti köre.
azt mondta olyan emberekkel van körülvéve akik megütnék ha elszállna[/quote]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114315 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy aranyszabály: az újságokat csak a képek miatt érdemes megvenni.
A mellette lévő szöveg meg mehet egyenesen a kukába...
A biztos info-k mindig csak interjúk során hangzanak el, de csak akkor, ha élő a dolog.
Ha nem live, akkor már csak 90% a dolog, ugyanis az anyagot meg lehet vágni, manipulálni, stb... sajna :?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114305 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: De azt nagyon remélem, h nem száll el a hírnévtől, és attól, h mindenki őt sztárolja, ő van az újságok címlapján.

nem fog meg is mondta [size=9:334m1wei](már ha igazi az interjú)[/size] hogy öt a "fizikailag bántalmaznák" ha elszállna


Én úgy láttam az asztrológiai képletében, hogy ő egy nagyon erős akaratú emberke (Bak Mars), bár érzékeny idegrendszerrel. De amíg a feszültségeit, túlpörgetettségét le tudja vezetni fizikai aktivitásban, addig egyensúlyban marad. Ambiciózus és keményen dolgozik a karrierjén (nemhiába már a 4. filmjét forgatja a LOTR óta!) - nem valószínű, hogy egy botrányért vagy másért kockára tenné. Őneki az a fontos, hogy mindig legyen egy célja, amiért dolgozhat, célok nélkül elvész - vszinüleg racionális, praktikus gondolkodású (Bak). Szóval, amilyen kedves és édes (Halak Vénusz), olyan kemény is belül (Bak Mars, Merkúr, Nap).

És a fentiekről mindig eszembe jut a DVD extrákban a Liv, mikor mesélte nagy komolyan, hogy ő próbált vigyázni Orlira, mert hát ez az első nagy filmja és nehogy elszálljon, főleg a magánéletében :arrow: tökre kijött Liv Rák-jegyű anyáskodása, nagyon aranyos volt (vagy egyidősek, vagy 1 év van köztük, hirtelen most nem is tudom)!

Egyébként, meg ki "bántalmazná", ha elszállna? Nem derült ki a cikkből?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #114304 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: Lányok, az eljegyzés áprilisi tréfa volt. ;)


Hát tudjátok, nagyon hülye vicceitek vannak! Így megijeszteni egy szegény, ártatlan orlientáltat!!! :nono: :mrgreen:

(Nem t'om, valahogy télleg nem esett le, hogy április elseje volt.)

Gyémánthajnal írta: Egyszerű ember, csak a hírnév elzárja az egyszerű emberektől.


Na meg pár kilométernyi távolság... :( :)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114296 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Néhány OFF így az elején:

Ivó: a link azért nem jön be, mert ezeket a honlapokat levédik, gőzöm sincs, hogy miért. Csak úgy lehet megnézni a képeket, ha jobb egérgombbal rájuk klikkeltek, és elmentitek őket a számítógépetekre.
Tudom, hogy ez macerás, de ez van. :rmad2:
Más lehetőség az, hogy nem adjátok meg a kép pontos címét, hanem csak azt a linket, ahol a képek ömlesztve találhatók. Ez meg azért macerás, mert így keresgetni kell, hogy melyik képről beszéltek. :roll:
Döntsétek el, melyik az egyszerűbb Nektek!

Orli magánéletével kapcsolatban pedig csak ismételni tudom magam: semmi közöm sincs hozzá, hogy kivel mit és hogyan kavar. Amíg azt nem velem teszi. :wink: 8)
Ami pedig ezt a cikket illeti... hát, már maga a stílusa is enyhén szólva gáz. Főleg, az uccsó előtti mondat:
"He then took her back to her room where she must have had a funny turn as she started moaning really loudly."
("Azután visszavitte a lányt a szobájába, ahol vicces dolgok történhettek, mert a hölgy igen hangosan nyögdécselt...")
Nos, hol olvastatok Ti már hasonló jellegű szöveget? Mert én még bulvárlapban sem igazán... :roll: Főleg nem egy ilyen nagy sztárról!
Szerintem ez a cikk jobban minősíti az újságot, mint magát Orlit, függetlenül attól, hogy van-e valami igazságalapja, vagy nincs.

Most én is az elflady.com-ról hoztam fanartokat, úgyhogy ezt is csak ELMENTENI tudjátok sajna. De előtte belinkelem azt, hogy honnan szedtem le:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... /index.htm

Dawnlyn: uccsó két kép:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... yn_006.jpg - Orli fanart
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... yn_007.jpg - Pirates fanart

Elf Lady: az első, félmeztelen Legsie kép:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... /leggy.jpg

És Elf Ladytől egy gyönyörű asztalkép is (az utolsó a sorban):
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... er_014.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114261 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: De azt nagyon remélem, h nem száll el a hírnévtől, és attól, h mindenki őt sztárolja, ő van az újságok címlapján.


nem fog meg is mondta [size=9:2y7wadsc](már ha igazi az interjú)[/size] hogy öt a "fizikailag bántalmaznák" ha elszállna

ivo: nem tudom valami forbidden..... dumát ir ki meg azt h 403 :(

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114257 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Új kép!

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... 02dec2.jpg

Tetszik?


Miért nem jelenik meg?

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... 02dec2.jpg

:arrow:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114254 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, én így soha nem tudnám ezt +fogalmazni... :( :wink:
Szegénykénk a média áldozata lett... :wink: De azt nagyon remélem, h nem száll el a hírnévtől, és attól, h mindenki őt sztárolja, ő van az újságok címlapján. :?

Ivó: háát, ez nem olyan új kép! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114211 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha lehetne annyi hozzáfűznivalóm a dologhoz, hogy nagyon vigyázni kell, hogy minek mennyire van igazság alapja és egyáltalán az-e.
Aki híres, annak nincsen magánélete és az újságíróknak Orli olyan, mint lovaknak a CUKRÁSZDA. Máshogyan nem tudom kifejezni.
De sok minden nem mindig igaz és van, hogy ha igaz is, annak is megvan az oka, és ennek millió oka van. És ezt most tapasztalatból mondom.
Nem mondom, hogy Orli elérhetetlen, mert olyan mint minden más fiú. Egyszerű ember, csak a hírnév elzárja az egyszerű emberektől.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114166 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
attól hogy írnak róluk egyáltalán nem biztos hogy igaz is

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114165 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Roheryn: Detto!!! :x
Amúgy a ZsU oldalán lévő dolog az poén volt, viszont ezt a cikket a netről másoltam be! Bár lehet, h ennek sincs semmig igazságalapja! :wink: (Remélem!) :arrow: MOndjuk csak lehet vm. köztük, ha ennyit cikkeznek róluk, nem? :? :(

"Új" kép (elég gáz):
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/shirtlessleggy.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114162 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na jó!
Megpróbálom tűrtőztetni magam..
Istenem,de nehéz :x

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114161 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na itt az én helyem azt a szQke nQt énse birom fQleg most hogy rámászott orlira!

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114157 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ringil írta: Nem akarom,hogy Lando egy részeges,feltűnési viszketegségben szenvedő libával kösse össze az életét!Remélem,tényleg csak vicc!! :rmad2:


De ha nem vicc, akkor sem tudunk tenni ellene sajnos semmit.
Különben a pletykalapoknak hinni nem érdemes 8O , lehet, hogy Kate is egy normális, kedves nő, nem voltunk ott, nem tudjuk megítélni, hogy tényleg részeges és feltűnési viszketeg csaj... hiszen nem ismerjük (és enélkül nem illik véleményezni más embert... :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114152 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg nincs semmi közünk a magánéletéhez, csak azt kívánhatjuk neki, hogy legyen naon de naon boldog!!!! :lol:

Remélem, egyszer csak benő az a szép feje lágya...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114150 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem akarom,hogy Lando egy részeges,feltűnési viszketegségben szenvedő libával kösse össze az életét!Remélem,tényleg csak vicc!! :rmad2:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114099 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Evenstar írta: De Orli nyilatkozata, hogy "nyárra mindenképp betervezünk egy eljegyzési bulit", na, ennél kezdtem szálanként tépdesni a hajam! Pontosan azt érzem elkezdődni, amit pár nappal ezelőtt fejtettem ki nektek. Könyörgöm, 3 hónapja járnak, a nyár három hónap múlva itt van, tehát fél, max. "háromnegyed" éves járás után eljegyzés?! És akkor egy ilyen csajjal... :bawling:


Lányok, az eljegyzés áprilisi tréfa volt. ;)
Lando magánéletéhez meg sajnos semmi közünk nincsen, persze, jó álmodozni, hogy erre jár fehér lovon, és minket választ, de sok realitása nincsen ennek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114098 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Roheryn: Nem vagy egyedül ezzel, nálam talán annyi a különbség, hogy a féltékenység helyett inkább a rezignált szomorúságot érzek. Pont mert olyan távol van és elérhetetlen, és tehetetlen vagyok. :(
Amúgy meg ez a legutóbbi cikk csak tovább emelte az ügy miatt egyre nagyobb szomorúságomat és csalódottságomat. Mert hogy járnak, az egy dolog. De Zsu oldalán elolvasva a híreket... Kate "csak barátok vagyunk"-ja enyhén szólva cikis, csakúgy, mint ez az ominózus hétfő este. De Orli nyilatkozata, hogy "nyárra mindenképp betervezünk egy eljegyzési bulit", na, ennél kezdtem szálanként tépdesni a hajam! Pontosan azt érzem elkezdődni, amit pár nappal ezelőtt fejtettem ki nektek. Könyörgöm, 3 hónapja járnak, a nyár három hónap múlva itt van, tehát fél, max. "háromnegyed" éves járás után eljegyzés?! És akkor egy ilyen csajjal... :bawling:
Plusz ha már három hónapja járnak, akkor az a korábbi "fotós előtt úgy teszünk, mintha nem lenne semmi" dolog igazoltnak látszik. Ez esetben Orlandonak egy nagy "irgumburgum"-ot is ki "kell" utaljak... :? :(

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114090 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom ki hogy van vele,de én hihetetlenül féltékeny vagyok,ha Orli magánéletéről olvasok.Történetesen a szerelmi életéről beszélek.
A gyomromban és torkomban csomót érzek és nem tudok mit tenni.Elérhetetlen s talán ez a legszörnyűbb az egészben.
Ám ha rajtam múlik(és ki máson múlna)mindig mellettem lesz,a gondolataimban,álmaimban...Mindig :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114051 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezt kezeljétek igen szabad fordításként... :wink:
Orlando bloom igen közeli kapcsolatba került az amerikai színésznővel, Kate Bosworth-szel.
A Gyűrűk Ura elbűvölő sztárja ,aki már hónapok óta randizik a Kaliforniai szőkeséggel, és Hétfőn találkozott
vele mielőtt a csaj Londonba repült.
A 20 éves Kate éppen az új -(gondolom filmjét, de ezt nem értem - new surfer chic flick)
reklámozta - ami péntektől látható a mozikban - és készült csatlakozni a stáb többi tagjához
a Hétfő este rendezett partyn.
De hirtelen titokzatos betegség támadta meg a színésznőt.
"Felhívott, és azt mondta, hogy rosszul érzi magát - mondja egy bennfentes - Mondtam neki,
hogy feküdjön le korán a partyzás helyett és ő egyetértett ezzel a javaslattal.
De láss csodát, milyen gyorsan jobban lett:
Az este később látták a lármás és részeg Kate-t Orlandoval a Covent Garden Hotel éttermében.
"Határozottan egészségesnek tűnt - bár szemmel láthatólag némi nehézséget okozott neki,
hogy ne essen le a székéről - jelentette egy kémünk.
"Orlando gondját viselte, és egészségessé csókolta.
"Azután visszavitte a lányt a szobájába, ahol vicces dolgok történhettek, mert a
hölgy igen hangosan nyögdécselt..."
Szép munka volt Orlando, hogy "életre keltetted" egy csókkal.

mégegyszer bocsi a silány fordításért... :oops:
valahogy nem szimpi nekem ez a csaj... :evil:
de az is undorító, hogy így kikémlelik az emberek (esetünkben tündék) magánéletét!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.563 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére