Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #91189 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hi!
Mindenki Pestre megy a premierre??? :cry:
Lehet hogy rám jön az 5 perc és én is felhúzok!!!
:x
A tincses dologban benne vagyok!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91129 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dodiee írta: Én sajna(?) nem megyek tünde-tinccsel a premierre(pedig igencsak hosszú hajam van), ugyanis hivatalosan(legalábbis magamban már hivatalos) hobbittá avanzsáltam, és bár jl hangzik a félszerzettünde, azért azt nem vállalom be, de még lehet hogy mégis fonással megyek. ezt jól megaszontam.


jó ötlet ez a hajfonás, legalább megnézhetem, jobbaknak hogyan sikerül :) Alvaronak tuti be lesz fonva, nekem meg tökmindegy, mert úgysem fog látszani a fejem a Fekete Lovas-jelmezben :)

a naptárhoz: nincs köztük Fekete Lovas. nem igazság... olyan feelinges, amikor látszik a sziluettje a holdfényben, köpenyét lengeti a szellő...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91123 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off: Morgana, mi a baj? Gyógyulj meg gyorsan! Szóljunk Elrond Úrnak ?

Legolasról: ÉSZAH egy régi hozzászólásában írta, hogy megy a betűszaporítás rendesen, és a film után biztos lesznek jó témák. Azt is írta, hogy ez rossz vagy jó, döntsük el akkor. Nos, itt lesz a lehetőség.

/Remélem, ÉSZAh, tényleg ezt írtad, nem én tulajdonítok Neked olyat, amit nem mondtál./ :wink:

Az viszont tény, hogy néha ellaposodott a topic. Remélem, 2004 után téma hiányában nem oszlunk fel, meg akkor sem, amikor Orlando Bloom idős lesz, és a dédunokáival játszadozik...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91121 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ery írta: Morgana! Ha hoztok, akkor én vevő vagyok 1-re. De szerintem egy külön topicot kellene nyitni erre.


Igen, én is szerettem volna kérni, hogy a "nekem 1-et" és az "én is kérek" jellegű bejegyzéseket ne itt tegyétek meg. Valaki vállalja fel, hogy megszervezi és gyűjtse be priviben, e-mailben a megrendeléseket, itt pedig csak egy-egy rövid összefoglalót közöljön tájékoztatás végett.

Azt is szeretném kérni, hogy ha valaki moziba gyűjt társaságot, azt a Találkozások vagy a Nézzük meg együtt a filmet rovatokban tegye.

Köszönöm.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91077 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tök szép ez a kép, itt különösen jól néz ki.
www.bagendinn.com/images/legstotalfilm.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91048 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off: plíííz, ne Morgi, Morgana...
(a becézett alak 3 ember számára fenntartott, a többieket szeretném leszoktatni róla, meg szerintem a hosszabb szebb is...)

Hát, ha egyátalán meggyógyulok addig, nem hiszem, hogy lesz idegrendszerem a haja fonogatni, de meglátjuk...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91043 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fiúk, lányok, ha láttátok, se baj:

elfwood.lysator.liu.se/loth/e6m/ ... y.jpg.html

Kicsit szomorú:
elfwood.lysator.liu.se/loth/b/l/ ... s.jpg.html

a vörös haj se áll szeretett tündénknek rosszul:

http://elfwood.lysator.liu.se./loth/p/x ... s.jpg.html

Off:kukacoskodás: és ha valakinek nincs hosszú, tincsekbe rendezhető haja... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90936 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazi Legi tincsekre gondoltatok, vagy elég pár kósza fonás is? Olyan kis izléses tincsekbe rendezve? Mert olyat még én is össze tudok eszkábálni! Erről felismerhetjük egymást a mozikban! Akinek be lesz így fonva a haja a moziban az tuti hogy GYU-ra jött és tuti hogy olvsata a fórumot!! :) ))) szóval hajrá tincsesek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90925 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgi: Szerintem ez tök jó 5let! Én mindenre vevő vagyok, ami a GyU-val kapcsolatos! Ha Legsivel, akkor meg FŐLEG!!! :wink:
Iszonyat jó az a naptár! Még nem is láttam azokat a képeket! 8O
A hajam + majd megpróbálom befonni, de nem bizti, hogy normálisan sikerülni fog. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #90907 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Legolas hajfonásával kapcsolatban nekem az jutott az eszembe, hogy a premierre mehetne mindenki, akinek hosszú haja van, Legolasos tincsekkel. Mit szólnátok hozzá? :wink: :D


Én szombaton megyek, már meg is beszéltük a csajokkal meg az öcsémmel :wink: De megcsinálom a hajamat :D Ugyanolyan, mint Legolasé, csak sötétbarna.

Morgana: hogy érted ezt a naptár-dolgot? :hein:

Imádom a barátnőmet! :D Fölvette azt, amit 26-án volt így készült, én meg a Stella moziklubot és az MTV Europe-osat, úgyhogy kazicsere lesz :mrgreen:
Vett chipset, és mivel utálja Legolast (Frodó-mániás :wink: ), odaadta a kártyát :hello:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90896 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana! Ha hoztok, akkor én vevő vagyok 1-re. De szerintem egy külön topicot kellene nyitni erre.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #90878 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Emberek!

Van egy teljesen komoly ajánlatom.
Fogjunk össze néhányan, akiket ez érdekel, és Vic, Te úgyis mondtad, hogy Bécsben lehet kapni naptárat (csodaszépek a képek, részemről egyre biztos benevezek), hajtsuk fel a címet és rendeljünk együtt magunknak néhányat.
Ha többet kérünk, biztos olcsóbb lesz a postaköltség is, és Ausztrából meg csak áthozzák már!

Ez most komoly, úgyhogy gyorsan ki kéne találni, mit akarunk, mert nehogy elfogyjanak!
Tehát, válaszokat várok!

Ery fenti hozzászólásán okulva a jelentkezést privát várom és arra is kérlek Titeket, hogy Ti is nézzetek utána, hogy hol lonnan lehetne rendelni.
Aztán egyszer összeülünk.

És még egy fontos:
Mindenki gondolja meg, ne legyen az, hogy rendelünk 10-et és abból 5 a nyakunkon marad. Tök jó, meg mindnen, de itt senki sem rohangál olyan nagy pénztárcával.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90841 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Doodie: Ezt már tőled megszokhattuk... :D Jahj... brutális fej :lol:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90817 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én sajna(?) nem megyek tünde-tinccsel a premierre(pedig igencsak hosszú hajam van), ugyanis hivatalosan(legalábbis magamban már hivatalos) hobbittá avanzsáltam, és bár jl hangzik a félszerzettünde, azért azt nem vállalom be, de még lehet hogy mégis fonással megyek. ezt jól megaszontam.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90812 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

A Fák Úrnője írta: Doodie: Jajh! Brutális fej... :lol: Hogy Te milyen kifejezéseket használsz... :D

Egyébként szerintem nem áll jól neki ez a mérges tekintet.


Most komolyan. olyan arca van, ha ezt egy babánál lehet mondani, mintha maholnap agyon akarna verni(jól be is dobozoltam, nehogy használja a hegyes kis nyilait :) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90799 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ROTK naptár képeit lehet ezen a linken megtalálni. Igen, jól olvastátok és nem írtam félre: ROTK!!!

www.bagendinn.com/rotkcal.htm

Itt van egy kép Legolasról is a fenti naptárból:

www.bagendinn.com/images/rotkcal9.jpg - kár, hogy ilyen kicsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90796 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas hajfonásával kapcsolatban nekem az jutott az eszembe, hogy a premierre mehetne mindenki, akinek hosszú haja van, Legolasos tincsekkel. Mit szólnátok hozzá? :wink: :D

Galadhriel: Idna76 Ausztráliából szokott nekünk írni... :wink:

Supersonica: posztert és kalendáriumot, és persze naptárat már Bécsben is lehet kapni, az más kérdés, hogy esetleg behozzák-e az országhatáron belülre is. Bögrét és pólót viszont bármelyik színes fénymásolóban lehet gyártatni és tényleg nagyon szépek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90788 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off: Glorfindel..vidám és bölcs.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90787 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Idna76 írta: Ma lattam az egyik uzletben isteni ujsagot, amiben minden szereplorol volt leiras. Orlandorol szexi kep...

Melyik újságban láttad ezt?

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90781 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fereste írta: ööizé, kérdés. a könyvben le van írva, hogy a tündéknek mindenképp be kell hogy leen fonva a haja? mer ha csak a könyvet nézzük és a film benyomásait félretesszük akkor nekem az eszembe nem jutott volna, hogy Legolast vagy akármeik tündét befont hajjal képzeljem el (csúcsos fülekre uez érvényes) :? de lehet, hogy csak nekem kerülte el vmi a figyelmemet...

Pont ezt írtam, csak nem ilyen részletesen :P
A könyvben nincsenek túl részletesen leírva a tündék, Legolas meg pláne nem :roll: Glorfindelről tudunk annyit, hogy vállig érő aranyhaja volt. A fülek meg abszolút nincsenek említve, de az abból is eredhet, hogy az angolszász mesevilágban az elfeknek hegyes fülük van :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90770 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Narië írta: De sztem az az.Amit 4 féle borítóval is lehet kapni:Gandi,Ary,Legsie és Frodó.25 oldal GYU!!!Kötelezô olvasmány!!

Az milyen újság és hol lehet kapni? Olyan nekem is kell! :crying: :cry: :bawling:

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90767 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90746 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ööizé, kérdés. a könyvben le van írva, hogy a tündéknek mindenképp be kell hogy leen fonva a haja? mer ha csak a könyvet nézzük és a film benyomásait félretesszük akkor nekem az eszembe nem jutott volna, hogy Legolast vagy akármeik tündét befont hajjal képzeljem el (csúcsos fülekre uez érvényes) :? de lehet, hogy csak nekem kerülte el vmi a figyelmemet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90744 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Abba a napi három óra sminkelésbe, amíg egyes szereplőink elkészültek, tökre belefért, hogy 10 perc alatt újrafonják :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90739 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet hogx Legolas is mindig befonta amikor nem mutatták a regényben, hanem éppen más történt...
És lehet hogy Orlinak összaragasztották, miáltal úgy maradt...




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90734 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alyr: Őszintén szólva fogalmam sincs. :D

A hajfonós téma: Én még semmilyen kosárfonásos szösz-möszről nem hallottam, nekem egyszer az anyukám csinált ilyen frizurát, és semmilyen különleges fonást nem alkalmazott. 10 perc alatt bőven kész volt. Pont úgy nézett ki, ahogy a filmben. (csak nekem rövidebb barna hajam van) Mondjuk tartós az nem lett... :D
Bár az is lehet, hogy tévedtem, és más lett, mint amilyen a filmben, de nekem kifogástalannak tűnt... :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90698 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv néktek Legoisták!

Jártam én itt már valaha?





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90694 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

A hajfonáshoz való hozzászólás: nem is olyan egyszerű a tünde-hajfonás, nekem szép hosszú fekete hajam van, és abból szokott barátnőm ilyet fonni, nekünk ez egy hosszabb munka, mert egész szorosan kell oldalt a két tincset befonni, kosárfonás-szerűséggel, majd fentről, középről összeszedni és összefonni a hajat. Viszont 2-3 napig garantáltan tart is :D


hűha. azt se tudom, mi a kosárfonás... csak a sima fonást ismerem. talán keresnem kéne valami weblapot e témában... Alvaronak be kéne fonni a haját a bemutatóra, ami igencsak közel. ugyanis tündének fog beöltözni. régóta lelkesedik a tündékért :) . de max lesz egy sima fonat és kész.

ami Legolast illeti, igen rulez, én Orlando helyében hosszú szőke hajjal mászkálnék, fene se érti, hogy ő miért nem. ilyen adottságokkal... ej-ej.
sebaj, a fő, hogy Alvaro egyhamar nem cseréli le hosszú szőkeségét :) sok pontot ad a karizmájának ;)

a fonatok és egyéb díszek igen jók a filmben, én nem szeretem a minimalizmust. majdan a házamban is lesznek díszek, kovácsoltvas ívek, effélék.

én egyébként a Fekete Lovasokat kedvelem, meg Sarumán tornyát, de hát ízlések és pofonok ;) azért a tündék világa is szép :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90683 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nici írta: :?: Lehet, hogy hülye kérdés, de mindig már régóta foglakoztat a kérdés, hogy vajon ki fonogatja Legolas hajacskáját? Ő maga bíbelődik vele minden nap a tükör előtt, vagy egymásnak fonogatják, vagy így születik? Ugyan ezzel a problémával talákozam Gimli szakállával kapcsolatban, azt meg ki amanó fonogatja? Lécci válaszoljátok meg tudományos szempontból a kérdést!
Köszike

Tolkien nem vacakolt hajfonatokkal :wink: , így a kérdésre egyszerű a válasz: a parókakészítők :P 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90663 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amúgy az én kis kedvencem is Orli, és a tündék.

Van tippetek, hogy filmes relikviákat honnan tudnék beszerezni? Németországból hozattam eddig posztert, meg telefontartót, ellenben az elbenwald-nál az a baj, hogy csak német, osztrák és svájci címre szállítanak. Poszter, bögre, kalendárium, naptár érdekelne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.526 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére