Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #88703 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem tündeöltözet nélkül is jól állna neki a Legolas-haj. Kicsit off: régebben én csakis a feketehajúakra figyeltem fel, most már a szőkékre is. Egyszer egy hosszú szőke hajú fiúra úgy rácsodálkoztam, hogy rámköszönt.. :oops: :oops: /Nem Legolas volt/

Azért nem mindenkit csak a média tesz sztárrá, és nem is mindenki kutyul el. Európai színészek általában egész jól elvannak a későbbiekben a média nélkül, úgyis híresek. /Pl: Sophia Loren, Mastroianni/

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88702 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: de gondoljatok csak bele és tegyétek félre a sztárimázst(!); vajon hány "sztár" után néznének az utcán, ha "csak" hétköznapi halandó lenne? Mindegy, hogy színész vagy színésznő lenne az illető.... Bizony nagyon kevesen. Mert éppen a vászon és az újságok teszik őket azzá, amik, és amiért mi is "bomlunk".
Ezt kár tagadni, így működik.


ebben teljesen igazad van :wink: :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88681 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez az egyik kedvenc képeckém:
www.empireonline.co.uk/img/news/legolas.jpg - awwwww :oops: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88678 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lőjetek le, de éppen ilyen fiúkat mérek végig az utcán (ill. mérnék, ha annyi rohangálna...) Fekete haj és szemek, és ehhez nem kreol, hanem hófehér bőr (ld. Mike Wincott :) )! Szépen és hidegen metszett arcél! Huszas évek közepe. Kitűnő évjárat!

És persze, valszeg kevesen fordulnának utána az utcán (már csak azért is, mert a lányok ritkán forgolódnak...), de gondoljatok csak bele és tegyétek félre a sztárimázst(!); vajon hány "sztár" után néznének az utcán, ha "csak" hétköznapi halandó lenne? Mindegy, hogy színész vagy színésznő lenne az illető.... Bizony nagyon kevesen. Mert éppen a vászon és az újságok teszik őket azzá, amik, és amiért mi is "bomlunk".
Ezt kár tagadni, így működik.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88642 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Losttűrwen írta: Majd ha egyszer megmondjátok h h a fenébe kell képeket betenni :evil: :evil: , akkor keresek/nék neked Lijről v 5000 képet :wink: (tom h te is tudsz hozni, de azért mégis :) ).
Nekem Lego/Orli a kedvencem akkoris, de Lijt is naon birom :wink: :D

Köszi, egy valódi tündér vagy:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88638 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Majd ha egyszer megmondjátok h h a fenébe kell képeket betenni :evil: :evil: , akkor keresek/nék neked Lijről v 5000 képet :wink: (tom h te is tudsz hozni, de azért mégis :) ).
Nekem Lego/Orli a kedvencem akkoris, de Lijt is naon birom :wink: :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88637 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mondjuk Nekem nincs összehasonlítási alapom. Én Őt láttam a filmben, és azt mondtam, ebben a szerepben tökéletes, és baromi jól áll neki ez a haj is meg a cucc is. Az igaz, hogy láttam punk hajjal, de annál még szerintem a Lego haj is jobb. De végülis nekem mindegy, mert Én akkor is Lijt tartom a leghelyesebbnek

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88630 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Losttűrwen írta: Hát, az a haj sztem csak a tünde cuccal teljes :? Nem naon menne a szőke, hosszú haj a rocker öltözethez, meg azokhoz a cuki művész ingekhez se :lol:

Na igen ez a haj és a tünde cucc eggyek, mint a Gyűrű és a sötét úr. Na jó, félretéve a viccet igazad van, de az íjat se felejtsük el. Bírnám, ha pld. az egyik premierre elmenne mint tünde, és ott ugrálna, meg kémlelné, hogy ki jön, mint a filmben.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88627 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, az a haj sztem csak a tünde cuccal teljes :? Nem naon menne a szőke, hosszú haj a rocker öltözethez, meg azokhoz a cuki művész ingekhez se :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88626 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ma is azon filóztam h h tudták megcsinálni (rátapadtam a képernyőre és úgy néztem a homlokát, de eredetinek tűnt

Nekem meg sem fordult a fejembe, hogy paróka. Erre olvastam vele egy két oldalas cikket még régebben, ahol mondja, hogy parókát viselt. Azt hittem leájulok, de nem válna kárára, ha egyszer az életben valóban ilyen lenne a haja. Legalább is szerintem.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88622 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iowa:ja!Ma is azon filóztam h h tudták megcsinálni (rátapadtam a képernyőre és úgy néztem a homlokát, de eredetinek tűnt :? ) :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88621 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem Orli Legoként jobban tetszik. Megdöbbentem mikor megtudtam az csak paróka volt rajta, olyan élethű az a haj.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88602 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alapjában egyetértek Nikével. Annyit azért hozzátennék, hogy eddig komoly drámai szerepeket kapott színpadon. A Legolas- figurával tényleg szerencvséje volt, de nem szabad elfelejteni, hogy hiába egy jó karakter, ha az nem passzol a színész egyéniségéhez, vagy nem tudja belőle kihozni, amit ki lehet.
( Filmben és színpadon is gond szokott ez lenni, de volt már olyan is, hogy felejthető filmet a totális bukástól a kítűnő színészi játék mentett meg, illetve a kritika írta, hogy pocsék az adott film/színpadi rendezés, olyannyira, hogy a kíváló színészgárda se menti meg :? ./ Szerintem maga Orlando is tiszta ember lehet, az egy hülyeségét /ugrálás/ leszámítva. Ha volna barátnője, aki tényleg szereti, az ő kedvéért biztos abbahgyná., mivel előbb-utóbb csak felfogná, hogy nem azért rimánkodnak neki, hogy hisztizzenek, hanem azért, mert szeretik, és mindenféle életveszélyes hülyeség nélkül is elfogadják és elismerik, mibt embert.

Más: amikor megláttam azokat az iszonyatos hegeket, teljesen összeszorult a szívem. De a kendőben és azzal a hajjal tényleg tündéri volt... Az a hónapokkal ezelőtti fénykép meg nyilvánvaló hülyeség, számítógépes csinálmány. Ha akkor úgy elhízott, hogy lehet itt ilyen vékony, és szemmel láthatólag alkatilag az.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88599 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tök kiváncsi vok h valójában mien :? ?!Jó, Lijék mondanak róla ezt-azt, írnak róla, de szinte mindig csupa jót!Télleg!Amikor nyilatkoztak mki mkiről azt mondta amit kell (szép, okos, bátor...)Hát, ártana is Orli imidzének ha mindent elmondanának mármint lehet h rohadt bun*ó v beképzelt stb...nem tudhatjuk :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88598 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF
Niké: inkább Pennie vagy Penn :wink:
ON

Well, ha pl. a Black Hawk Down-ban látom először, hát tuti, hogy fel sem tűnik... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88594 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fereste , Augustíne:osztozom a véleményetekben!Mert sz.tem mindkettőtöknek igaza van.Ha nincs Legsie még nem ismernénk.
Viszont ha jobban belegondolok mégis csak a stílusa, a kisugárzása és a viselkedése az ami megragadja az embert,mert ha jobban megnézzük nem egy Brad Pitt teste van és nem is igazán helyes mint inkább ARANYOS :!: (a kis elálló fülecskéjével :D )
Tehát véleményem szerint a mi Orlandonk úgy ahogy van a személyiségével varázsolt el minket! :D
Mert egyszerűen más mint a mostani átlag "én vagyok az isten" holivúdi szépfiúk!Ő különleges!Olyan mint egy rossz gyerek... :mrgreen: (ezt színésztársai nyilatkozatai alapján merem állítani :tongue: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88588 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
másrészt: Landonak szentem nem van vmi kiemelkedően szép, iszonyúan yoképű arca. ha a GYu megjelenése előtt egy ien kaliberű emberke elsétált volna mellettem az utcán, yol megnéztem volna, aztán el is feledtem volna. egyértelműen a varázsa a kisugárzásában rejlik, de ez bármelyik sztárról elmondható.

nekem naon tetszik Lando úgy ahogy van (ez az új stílusa különösen bejön nekem), de naon tetszk Legolas is . ám határozottan tartom a véleményemet, hogy ha elsőként nem Legolasként ismeri meg a nagyvilág, akkor korántsem tetszene ennyi lánynak ... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88587 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, igaz, de akkor is el kell ismerni, hogy J-Ó-P-A-S-I!!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88585 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is kevésbé figyelt volna fel rá a világ, ha nem kapja meg Legolas szerepét. Ha elég ügyes, persze fölverekedhette volna magát, de az biztos, hogy még nem ismernénk, és évekbe telt volna neki elérni ezt a hírnevet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88584 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, nekem a BHD-ben is tetszett, de ha mondjuk képeket láttam volna az újságban, 100 hogy tetszett volna!! :) Nekem még jobban is tetszik Orli, mint Legolas!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88583 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szentem pedig ha elsőként nem Legolasként ismerjük meg, általában nem tetszett volna az embereknek. persze utólag mindenki azt mondja, hogy ááá, hát ő ha elsőre máshogyan látja, akkor is szerette volna, de szentem ez abszolút nem így van. egyrészt magamon is ezt tapasztalom, mert nekem kezdetben csakis hosszú, szőke Legolasként tetszett, és csak később szerettem meg magát Landot. (más kérdés, hogy Legolasként is az "elsők közt" szerettem meg, és nem a divathullám hatására). és biztosra merem venni, hogy ez általában vhogy mindenkinél így volt :D
gondoljatok bele, ha elsőként a Sólyom végveszélyben-ben látjuk, kopaszon és csak egy pár pillanat erejéig vajon ugyanúgy tetszett volna, mint a GYUban, gyönyörű, hosszú, szőke hajjal, nemes tündemegjelenéssel? hm, hát nem vaok benne biztos... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88581 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaaa! Hál' Istennek! Már +ijedtem!! Na szórakozzatok! 8O :roll: :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88579 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ne bomoljatok, lányok, csak Nim fantáziált!!! Nyugi! :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88578 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mimimi? Komolyan benne volt?! Azt hittem, hogy csak hülyéskedsz!! Hozzátok el Debrecenbe a videót, ha vk. fölvette!! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88575 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm...és ez is ma volt a tv-ben? most bosszankodom.. :rmad2:
miért nem láttam?A francba!És még volt benne annyi energia forgatás után hogy bulizzon? :roll: Az a csaj egy hálátlan szuka! Én az életben nem tudnám otthagyni Őt ha már eccer az ÉNYÉM!(lenne :lol: ) Hih ...jó is lenne!!!Tényleg ti mit tudtok a kapcsolatukról?Én nem túl sokat.. annyit talán hogy a csajt Jemma Kid-nek hívják.Ugye?Vagy nem?Kíváncsi vagyok! :roll: :oops: (meddig voltak 1ütt,stb...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88574 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nim!! :evil: Most +haragudtam! Nem! NEM IGAZ!! Forgatás után hazaJÖN, és gyönyörű barna szemével rámnéz, és azt mondja, hogy: "I LOVE YOU!" :wink: :D
Szerintem is a kisugárzásában rejlik a "varázsa"! - + persze abban, ahogy kinéz!! :roll: :wink: :oops:
Ha nem Legsiként láttam volna először, akkor is tuti imádnám!! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88560 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És képzeljétek el, ahogy a forgatás után leveszi a parókát, felzselézi a maradék haját, kiveszi a kék szemét /mondjuk szerintem az a szép mélybarna szeme inkább "keletisebb" lenne,(Ary is furi azokkkal a reflektorokkal a sötét, viharvert tekintet helyett) de mindegy/ és elmegy bulizni, dicsexik az Új-Zélandi lányoknak azzal, hogy a Szőke Tünde, vagy hazamegy ahhoz a /teljesen biztos, hogy /hüle, számító, modell barátnőcskéjéhez, aki csak a pénze miatt van vele és nem is szereti. :cry: :cry: :cry: ...és aki mondjuk már el is hagyta őt. :hello: :D :itscool: :up: Szegény Orli, szomi vt. :cry:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88548 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mármint az emtívín volt, ugye? Nekem sajnos olyan nincs :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88546 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttátok ma az MTV-s werkfilmet? Legolas, amint hidegvérrel kivégez egy földön fekvő orkot... nem volt semmi az arckifejezése! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88542 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Imádunk Orlandoooooooooooooooooooooooooo :!:

(Hih...ez egy hatalmas boldog kiáltás csak sajna anyáék kivágnának,így itt élem ki magam) :oops:

Tehát :azt mondjátok hogy Orli a varázsos tündöklő személyiségét Legolasnak köszönheti?És szerintetek csak azért emeljük az egekig mert amikor ránézünk automatikusan Legolas jelenik meg a fejünkben és akkor már mind1 is a dolog?Hmm..érdekes...de végül is ....igaz!
Ha nem szerepelt volna a Gy.U.-ban akkor lehet hogy fel sem tünt volnasenkinek.
Lehet hogy csak a hirtelen hirneve miatt teccik most annyi lánynak?
Vagy a varázsos tiszta babatekintete amúgy is mindenkit levenne a lábárol? (na jó!nem fárasztlak tovább titeket... :oops: bocsi! :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.701 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére