Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #88048 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Kb. azt se tudtam, fiú vagyok-e vagy lány, mikor Legolas "visszafelé" ugrott fel Arodra

Na, annál a résznél fetrengtem a földön!!!! Amikor +láttam, hogy hogy ugrott föl arra a lóra... Jézus! 8O még ma sem tértem magamhoz! PLÍZ, HOZZÁTOK EL DEBRECENBE, HA FÖLVETTÉTEK!! :wink: Az sem volt semmi, amikor mesélték, hogy mindenki a sárban fetrengett! (Na, ott meg sírtam és röhögtem 1szerre!) Meg ahogy mindig mosolygott... Na, jó, újra be kell fejeznem, mert megint elbőgöm magam! Nem fogom kibírni a premiert! Oda szerintem előre kéne rendelni egy mentőt! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88045 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legsie piri kendője meg a tünde cucc télleg eszméletlen volt, valami, uhh.....

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88034 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Felvettem, ha minden igaz :) a werkfilmet, remélem el tom hozni Debrecenben és akkor együtt olvadozhatunk :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88030 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hűűű, még jó, hogy volt kéznél egy videokazetta. FÉLELMETES EZ A WERKFILM! Ahogyan Orlando ült a lovon, teljes Legsie-szerelésben, a fején azzal a vörös kendővel...padló 8)

A totális kihalás viszont a 2 perces Két Torony-jelenet. Kb. azt se tudtam, fiú vagyok-e vagy lány, mikor Legolas "visszafelé" ugrott fel Arodra Na, majd a premieren! Enyhén egy Michael Jackson-koncertre fog hasonlítani; majd minden alélt hölgyet mentőkocsi szállít el

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88022 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha valaki nem látta tegnap az rtlen a werket az FELTÉTLENÜL szerezze be!!! :o :o :o
Külön blokkok vannak csak Orlandonak, meg Legolasnak, fantasztikus! Orli megmutatja a gerincét (nem semmi műtétnyomok!!!). És hát. Hú, szóval. :lol:
Ha minden jól megy leszedek képeket a filmből és talán fel tudom rakni!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88021 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tök jól állt neki a Lego haj, meg a kendő. Bírtam mikor megmutatta a gerincét és azt mindta:,, az orvosok azt mondták, lehet, hogy soha többé nem fogok járni, erre 2 hét múlva kikecmeregtem az ágyból.../vagy valami hasonló/
Amúgy Én is így vagyok, csak Én Lij-el.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #87986 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Viszont ez az arc...! 8O :P Úgy néz ki, mintha Jean Marais-t összegyúrták volna Steven Segallal :eek2: :tongue: :biggrin2: :evil2:

[size=9:29xmmsg6]PS: A játékra gondoltam, ha esetleg nem lenne egyértelmű :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87980 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jézus! Nagyjából lenyugodtam... Most láttam a GyU-Visszatérés Középföldére werkfilmet az RTL Klubon! ORLI!!!!!!!!!!!! 8O Jahj, ez a pasi kikészít! Ha véletlenül +halnék, mondjátok el neki, hogy miatta történt! :wink: Ahogy beszél, ahogy mozog, ahogy VAN!!!! Már megint elkezdtem bőgni!! :cry: Utaljatok be az ideggyógyászatra!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87971 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja a gördeszka elég gáz, de higyjétk el, nagyon jól néz ki "élőben":)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87969 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee:az a gördeszka naon gagyi :lol: Egyébként meg sokkal rosszabra számítottam baba ügyben :D Amikor először mondtad, hirtelen egy dagadt baba jelent meg elöttem két piros foltal az arcán :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87967 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mivel nem találom azt a képet, amit kerestem, hát ezt rakom be...
www.bagendinn.com/images/toybiz2.jpg
Szóval ilyenem van, csak nem ilyen szigorú a tekintete, és nincs gördeszkája:)))))))De amúgy tök ilyen:))
VISZEM ÁM DEBRECENBE!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87960 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj, pont ezen gondolkoztam valamelyik nap, hogy mi lenne, ha Orli +... (inkább nem írom le, mert még a gondolatától is feláll a szőr a hátamon)... És arra a következtetésre jutottam, hogy nem élném túl!!!! (Tök depi lennéik, meg stb.!)
Off: Dodiee: 2 csengőhang van, és 3 képüzi (Az 1ik a Legsi+Larás :) ): Melyiket küldjem át? Mi a számod? (A régi?) Milyen telcsid van?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87945 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[OFF:]Ja és Aug: nem tudnád elküldeni nekem a Gy.U.-s csengőhangokat?Mert kaptam új telefont, és szeretném, ha mindíg vigyoroghatnék, amikor csörög:)[/:OFF]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87930 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi:ja, mert a szinkronszínészek nem tanulták annyit a helyes kiejtést, mint a színészek:)Amúgy már valahol kitárgyaltuk, hogy haldírnak kifejezetten ellenszenves a magyar szinkronhagja:)
Amúgy nem tudná valaki belinkelni az akcióbabás képeket????

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87924 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi, egyetértünk, az "üdvözlés" az egyik legjobb rész a filmben. (DVD-nézés: Legolas-imádók szája kinyílik, állak a földön.) Nem tértem magamhoz. Ahogy azt az egy mondatot kimondja...Frodó nem viheti a cipőjét :!:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87921 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta: U.i.:Én jól hallom, hogy a szinkronban a tünde-szövegeket a magyar szinkronhangok mondják? És nekem valamiért úgy tűnik, hogy a magyar változatban Aragorn ("Hawo dad, Legolas!") és Haldír ("Mai govannen...") mintha olyan flegmán beszélnének (Haldír nem csak Legolashoz) és az angol verzióban egész máshogy hallatszik...talán csak azért, mert nem tudok angolul?

Igen, azt is szinkronizálták :roll: , elég gyenge... Emiatt érdemes inkább feliratosan nézni. Bár én legutóbb úgy néztem, hogy angol hanggal, angol felirattal, hogy maximálisan tudjam élvezni a filmet, és ne a fordítási hülyeségeken bosszankodjak :wink: A DVD-ben ez a jó. Nyelvgyakorláshoz is ideális :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87919 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előre is elnézést kérek, mivel olyasmit készülök tenni, amit tudtommal eddig még soha nem követtem el... :arrow: *Böszi hangosan csöpög a fórumon*
Megvan a 4 lemezes DVD, ésésés Legolas a Lórienes jelenetnél...úgymond behaltam. A bővített változatban, mikor Haldír elmondja neki Celeborn könyvbeli szerepét, maszatos, ésésés nem tudom szavakkal leírni...na mindegy. És a DVD extrákon Orlando meglehetősen jól néz ki (na jó, ez enyhe kifejezés :wink: ).

Ma, RTL Klub

23:55(benne van a Tele szuperben, merem remélni egyéb TVújságokban is)Így készült: A gyűrűk ura(én:A Gyűrűk Ura)-Visszatérés Középföldére Amerikai werkfilm
(remélem nem írtam el semmit az időponttal, hellyel stb.-vel kapcsolatban :oops: )

Én már beállíttattam a videót :wink:

U.i.:Én jól hallom, hogy a szinkronban a tünde-szövegeket a magyar szinkronhangok mondják? És nekem valamiért úgy tűnik, hogy a magyar változatban Aragorn ("Hawo dad, Legolas!") és Haldír ("Mai govannen...") mintha olyan flegmán beszélnének (Haldír nem csak Legolashoz) és az angol verzióban egész máshogy hallatszik...talán csak azért, mert nem tudok angolul?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87857 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Niké:

Hmm... "érdekes" ez a téma.. márminthogy mi lenne ha... úgy értem az utóbbi időben sajnos egyre több "kedvencem" halt meg. Kezdjük mondjuk a tavaly elhunyt Aaliyah-val :cry: Vagy egy másik kedvenc színészem, Glenn Quinn épp most, 32 évesen (!!), december elején halt meg. És ez iszonyat szomorú. Hiába nem ismertem őket személyesen, akkor is elég gáz érzés volt. Úgy hogy én nagyon nem szeretném ha még egy jó emberrel kevesebb lenne.. :( De gondolom ezzel Ti sem vagytok másképp. Reméljük Orlando nem viszi majd túlzásba a adrenalin-függőségét..

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87815 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ok! még 1szer bocs! Igazad van! De de de......szegény Brandon is csak 28 volt! És miközben gondolkodtam eszembe jutott Ő is meg Orli is és kombináltam...Igérem többé nem teszem! :lol:
(nem akarok úgy kinézni :mrgreen: )
Puszika :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87809 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Niké:azt tudtam h ki (a kép fölé volt írva :) ), de azt nem h meghalt :oops: , habár derengett vmi :?
Orlival kapcsolatban:még egy ilen és :evil: :dead: :cross: :evil:
Ja és utána így fogsz kinézni :quasi:
Csak vicceltem persze :D ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87805 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Először is mindenkinek Kellemes Ünnepeket :!:

Augustine: az a kép szerintem is nagyon cuki! Sokáig nekem is az volt a kedvencem! :wink: Olyan kis szexi! :tongue: de azért nekem az fura hogy a Sólyom végveszélyben -ben izmosnak tűnik a sima netes képeken meg nem. :hein: Na mind1!Ez aztán gondolom nagyon érdekes.Orli szőre után most a teste következik.(fel konferáltam.. :cool2: )

Losttűrwen:az a pasi a képemen Brandon Lee :!: aki már valószínűleg nem adhat Orlinak semmit.Miután márc. 10.-én lesz 10 éve hogy meghalt! :crying: Bocs hogy így reklámozom de imádtam azt a pasit :!: És még mindig annyira sajnálom! :cry:
Ez egy nagyon csúnya dolog amit most írok de.....mi lenne ha Orli is esetleg.....értitek.Elvégre annyi minden megtörténhet. Nem igaz?
Persze nem kívánok semmi ilyesmit csak mostanában ilyen hülyeségek :lol: járnak a fejemben. :oops: Biztos az ünnepi stressz vagy mi!
Na jó inkább hagyom a hülyeségeimet.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87619 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nézd meg a kezeit!Furán hosszúnak tünnek :? , aztán a begörnyedt hát és ez a pofa 8O !Mintha azt mondaná: "jaj, már megint mit kell csinálni?" :)
Én is!Egész nap itt fogok visongatni...majd lőjetek le :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87615 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mi az, hogy "olmozott lajhár"?!! Fel vagyok háborodva!! :lol: Az a gáz, hogy most nincs témánk... Majd a TTT után!!! :wink: Húú! Azt hiszam órákig fogok áradozni róla, hogy milyen jó volt!!! :) Már csak 15 nap!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87598 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne:jeti?? 8O Még csak az kéne! :x
Ezen a képen olyan mint vmi olmozott lajhár :lol: ...de azért jó :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87571 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is hagyjuk a "szőr témát", de előtte még hozzászólok! :wink:
Szerintem Orli így jó, ahogy van, és ne növesszen több szőrt, mert én meg a szőrös pasikat utálom! Nem azt mondom, hogy olyan legyen, mint egy meztelen csiga, de azért egy jeti se!! :? :roll:

Ez a kedvenc képem Orliról (azt hiszem érthető h miért... ) :) :

giraf.elte.hu/~orlando-bloom/beallitott/o56.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87515 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Selinde írta: a nap kérdése: hány szörszál va Orlin? a helyes megfejtök között Orli-naptártakat sorsolunk ki :D


Ez könnyű: NULLA (legelábbis a kezén) :twisted: :twisted:

Niké képén az a pasi átadhatna neki pár fölös szőrszálat :twisted: :lol: ...remélem annak van :lol: ...

...na jó hagyjuk ezt a szőr témát :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87513 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niké írta: Hmmm...lányok!Mit szólnátok Orlihoz ilyen testel? Na-na-na

kep.tar.hu/blackpanther/index.ph ... eginnum=12


NEEEEE! Szerintem (is) így tökéletes!

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87506 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niké írta: én már el is kezdtem számolni! :wink:

Hmmm...lányok!Mit szólnátok Orlihoz ilyen testel? Na-na-na :?:

kep.tar.hu/blackpanther/index.ph ... eginnum=12
-hát én biztos végleg behalnék... :lol:
(bocsi tudom ezt nem illett volna de nem bírtam ki)Bocsi :!: :oops: :lol: :)


Hát, nekem nem naon tetszene úgy :? ...nem tom...
...jó így ahogy van! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87328 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bocs ezért a sok ismétlésért de igazából fogalmam sincs mit csinál ez a hülye gép?!Folyton megszakad aztán újra visszaugrik ezt megcsinálja 1szer 2szer és már ott is az 1000+1 hozzászólás,közben meg semmire sem reagál!Azthiszem nem akar szót fogadni!
Szóval tényleg B O C S I :!: :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87325 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én már el is kezdtem számolni! :wink:

Hmmm...lányok!Mit szólnátok Orlihoz ilyen testel? Na-na-na :?:

kep.tar.hu/blackpanther/index.ph ... eginnum=12
-hát én biztos végleg behalnék... :lol:
(bocsi tudom ezt nem illett volna de nem bírtam ki)Bocsi :!: :oops: :lol: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.587 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére