Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 9 hónapja #85395 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Rengeteg új jelenetet lehetett látni a napokban a TTT-röl az MTV Movie House c. müsorban, de úgy néz ki, hogy ez csak az USA-ban megy az MTV-n.
Érdemes megnézni a honlapjukon a képeket:
www.mtv.com/onair/moviehouse/


Az utolsó kép mi a szöszt ábrázol? Mi az a borzalmas, szőrös nemtudommi? (elsőre medvének néztem, de az nem ilyen ronda...) :oops:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85385 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Nézzétek meg a tegnapi párizsi premieres képeket a 2. részes topicban, mert Liv ruhája álomszép!

Én viszont Legolas képeket hoztam:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... ma_001.jpg - újabb kép Fangornban

Rengeteg új jelenetet lehetett látni a napokban a TTT-röl az MTV Movie House c. müsorban, de úgy néz ki, hogy ez csak az USA-ban megy az MTV-n.
Érdemes megnézni a honlapjukon a képeket:
www.mtv.com/onair/moviehouse/

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... mh_001.jpg - ez a kép pl. onnan való

A TTT filmzenéje több coverrel fog megjelenni. A Gollam cover hátulján van ez a Legsie kép is:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... dtrack.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85299 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!! Tök Karácsonyi hangulatom van - meg úgy látom Orlinak is!! m :D

www.imagemagician.org/images/jas/obxmas1.jpg
ILYEN MIKULÁST AKAROOOK! :wink:
www.imagemagician.org/images/jas/obxmas2.jpg

Találtam még 1 oldalt néhány új képpel, de azokat nem tudom belinkelni, csak az oldalt! Ha vk.-nek van kedve, fordítsa le...

www.aintitcool.com/display.cgi?id=13998

Dae: Jó a vers! :)
Off: Szombaton fogom megnézni a HP-t, és előre szóltam a haveroknak, hogy velem nagyot fognak égni, mert ha leadják a trailert, én végignyüszítem az egészet. Mondták, hogy nem baj, tőlem már +szokták! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85281 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem t'om miért, de nekem erről a versről Aragorn és Arwen kapcsolata jut az eszembe... :? Király fia, tünde... vagy csak én gondolom így? :?

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85259 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló csajok!!!! A kélpeket sajna most nem tudom végginézni, pedig tuti jók:( De azért, csak hogy előforduljak:) hoztam egy verset tinéktek ;) .


Kinyílott a szép niphredil virága,
Levele hullt édesanyám sírjára.
Édesanyám, hagyja ott a fekhelyét,
Menyasszonynak viszik legszebb gyermekét.

Fülemüle sasmadár akar lenni,
Király fia engem akar elvenni.
Fülemüle, koronára miért vársz?
Király fia, énutánam minek jársz?

Aranysas szállt aranyormok hegyére,
A szívem nem enged mást a helyére...
Édes tündém, a virágod már nem kell,
Tedd síromra! és utána felejts el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85248 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Üdv!

Na végre, eljutottam ebbe a topicba is. Röviden szólva majd behalok, Orlando egy csoda, a hosszú hajú-bajuszos-szakállas-rocker képek ügyében pedig Morgi oldalán tenném le a voksot, fantasztikuscsúcsszuperbehalásimádom!!!
Tudjátok, azt szeretem ebben a fiúban, hogy le tud venni a lábamról szőkén is, barnán is, hosszú hajjal, rövid hajjal, kék szemmel, barna szemmel, szakállal-bajusszal és anélkül. Nem sok ilyen pasi rohangál a földön, a magam részéről eddig még egy ilyet sem ismertem!
Aláhúzva és összeadva:
ORLANDO RULEZ!!!

Even


A szívemből szóltál! :)
Orlando-val kapcsolatban ez a legjobb szó:
"fantasztikuscsúcsszuperbehalásimádom" :P :D

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85238 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!

Na végre, eljutottam ebbe a topicba is. Röviden szólva majd behalok, Orlando egy csoda, a hosszú hajú-bajuszos-szakállas-rocker képek ügyében pedig Morgi oldalán tenném le a voksot, fantasztikuscsúcsszuperbehalásimádom!!!
Tudjátok, azt szeretem ebben a fiúban, hogy le tud venni a lábamról szőkén is, barnán is, hosszú hajjal, rövid hajjal, kék szemmel, barna szemmel, szakállal-bajusszal és anélkül. Nem sok ilyen pasi rohangál a földön, a magam részéről eddig még egy ilyet sem ismertem!
Aláhúzva és összeadva:
ORLANDO RULEZ!!!

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85234 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudnátok valami közelebbit mondani a Calcium Kid filmről? Mert azon kívül, hogy Lando is játszik benne, nem tudok róla semmit. :oops:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85198 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85135 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha nem gond, én is kérnék egy pontosabb időt arról a... minden a TTT-ről című szöszről, jó? :?

Undómiel Arwen: Csak te röhögtél? El se hiszem... :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85133 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Képzeljétek, ma énekórán Orlando di Lasso-ról tanultunk.Mikor ezen elnevettem magam, majdnem egyest kaptam. :D

Gyönyörűek a képek!!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85126 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Kicsit OFF: Engem nem Liv ruhája aggaszt, hanem a kinézete. Ti láttátok, hogy mennyire nincs dereka?? Amikor átöleli Orlit, akkor lehet igazán látni. Ha terhes lenne, arról tudnánk, nem? Úgyhogy nem lehet terhes. Pedig tisztára úgy néz ki. /ON

Orli nagyon aranyos az interjún, de nekem ugyanennyire tetszett a tavalyi premiereken is, ott is ugyanilyen közvetlen volt, és ugyanilyen aranyosan ökörködött. Tartom magam ahhoz, hogy nekem a japán sajtókonferencián tetszett a leginkább, illetve azzal a kislánnyal a Critic's Choice Awardson. Ez van. :D
De azért az én kezem is melengethette volna... :lol: Ahogy hallottam, k*rva hideg volt NY-ban és szakadt odakint a hó. Úgyhogy csoda, hogy pl. Liv nem fagyott meg abban a vékony szerelésben.


Észi:
én is leszedném a bajuszt róla, sokkal helyesebb anélkül. :wink:

Böszi:
Szombaton láttam a HP elött a TTT trailert, és az volt a csúcs az egészben, hogy a teltházas teremben abbamaradt a popcorn-zörgés és sutyorgás. Mindenki áhitattal, néma csendben bámulta azt a néhány percet. :lol: Legolas a nagy vásznon - csajok, hihetetlen élmény volt!

Death: pontosítanál, hogy melyik vasárnap? Mert én a sima német RTL-en láttam egy TTT-spezial elözetest, de biztos nem ugyazt adják le az RTL2-n. Legalábbis tavaly két különbözö werkfilmet láthattunk.

Gandalf, Pennie: baromi jó az elözetes, ahogy Legolas felpattan a lóra. Ilyet senki más még meg se próbáljon!!! Vágtató ló elött átfutni, megfogni és megkerülve a nyeregbe kerülni... nos, erre csak tünde képes. 8)
De nekem mégis az tetszett jobban, ahogy az elsö nyilat kilövi még állva, Arod nélkül. Én nem értek az íjakhoz, de ez az íj sokkal nagyobbnak tünik, mint az eddigiek, és a nyílvesszö suhanásának "hangja" is más. Vagy csak azért, mert nagyon messzire kell löni vele?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85060 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is megnéztem a premier képeit végre. Micsoda sérója van :eek2: 8O Marha jól áll neki! (de Liv ruhája emlékeztet a volt kémiatanárnőmé egyik borzalmas blúzára :roll: na jó, ez naon gonosz volt) Szuper!!!!!!!!!
Ez sztem a csúcs: www.orlandomultimedia.net/news2002/dec/nyttt10.jpg Ahogy néz!

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85049 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
No, égre megnéztem a New York-i premier videóját, hát ez a pasi nagyon édes:)))) De mintha az egész interjú kissé szétesett lett olna, nem? szóval amikor a stúdióban lévő csaj már harmadszorra ordítja hogy JODIE, akkor azért már néztem nagyokat, meg szemmel láthatólag mind Orli, mind Liv marhára tettek arra, hogy mit akar a riportercsaj, csak örültek egymásnak:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85045 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Thaur:akkor már csak azt nem értem, hogy ha a win. mediaplayer lejátsza a realplayer file-okat(a többségét lejátsza), akkor ezt mér nem?? mert ezt nagyon meg akarom nézni???

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85039 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Basszus!!! Hogy mér' nincs nekem ilyen pasim!? :bawling: Idegrohamot kapok!!!! :evil: :rmad2: Amikor a képeket néztem, akkor még csak az tűnt föl, hogy nem áll jól neki ez a haj! De amikor a videót láttam... 8O Esküszöm, ennek a pasinak olyan kisugárzása van, hogy fölrobbanok tőle!!! :quasi:
Ja, és még kérdezte vk. kicsit régebben, hogy ha az utcán jönne velem szemben, akkor is tetszene e. Namármost elmondom, hogy az első nagyobb szerelmem (pontosabban mondhatni egyetlen - Legsi előtt :wink: ) pont úgy nézett ki, mint Orli! /Hál Istennek még most is hasonlít rá, de már hidegen hagy. :? / A másik videó sem semmi amúgy.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85020 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!
Már ezer éve nem írtam. Most sincs sok időm megosztani a véleményeimet, csak annyit, hogy jövő hét vasárnap lesz az RTL2-n a Bravo TV-ben A Két Toronyról. Méghozzá ahogy hirdették: "Minden A Két Toronyról." Egyenlőre ennyi, majd később írok. Ja, és Orlando premieres képeit IMÁDOM! :D

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85013 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee: Real Playerrel lehet lejátszani

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85009 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
a .ram, az milyen lejátszó? se a Windows media player, se a quicktime nem akarja lejátszani...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84993 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84987 Írta: Selinde
Selinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
rocker..na persze!! akkor most miért nem szereti a rockot?

May it be an evening star, shines down upon you...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84975 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előre is elnézést kérek a Nilder Eldaron-tól az itt közzéteendő hozzászólásomért!

Ugyanis: Én is láttam azt a bizonyos filmet (XY II, véleményt akkor nem nyílvánítok) és a trailert! Na ná, hogy feszült figyelemmel néztem végig!
Ugyanaz volt, amit itthon nemtomhányszor megnéztem, csak magyarul,
mozivásznon nov. 5.-én, 20:30 után. KIRÁLY!

A képek, videók: no comment :wink: Mindenkinek köszönet!

U.i.: Egy srác azt mondta, hogy azt olvasta valahol, hogy Olando Bloom rocker volt. Persze rákérdeztem hol olvasta, de már nem melékezett rá...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84971 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Gandalf, végre még egy úriember betér a topicba:)
Én is hoztam valamit, szokásommal ellentétben:)
És ráadásul úgy néz ki, mint aki hmm.. kifutott a pénzből. szóval mkint egy nemecsekernő, ahogy anyám mondja... de szegény Dom rosszabbb...
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok/lesi153.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84960 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Behalás, ahogy ez a fazon "felpattan" a lóra... 8O 8O 8O Nagyot néztem, mikor megláttam! És milyen zseniális, hogy Gimli felsegítését a lóra szintúgy láthatjuk - így tökéletes a kontraszt! :lol: Ez a két jelenet egymás után... hm, ezt nem is tudom szavakba foglalni :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84958 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fereste írta: én Orlit mindig Landonak hívom :lol: ez nekem sokkal yobban tecc, mert az Orlit kicsit idiótának találom :? ezért inkább a Landot használom :D


Én is idétlennek találom az "Orli"-t (mármint a nevet), ezért ragaszkodom következetesen a bejegyzéseimben az "Orlando" megjelöléshez. Aztán az "OB"-ről meg ne is beszéljünk. :-)
A "Lando" engem is Calrissianra emlékeztet, de nem bánom, mert ez a név nekem már ezelőtt is tetszett, hogy valaha hallottam volna, hogy létezik az "Orlando" név. A STAR WARS előbb lépett be az életembe, mint Orlando Bloom, vagy akár Virginia Wolf. De még Shakespeare-nél is előbb. :-)

Kérlek titeket, hogy a Potterrel kapcsolatos érzéseket ne itt beszéljük meg. Köszike.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84948 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma elmentem a barátnőimmel (meg az öcsémmel, meg az egyik lány öccsével, lényegtelen, öten voltunk) megnézni a Harry Potter és a titkok kamráját.
A film előtt beadták a Két torony előzetesét (Julcsi mondja: azt hittem, ezt kezdik el vetíteni :) ). Legolas letérdel Gandalf előtt! Anyám, majd' kicsordult a könnyem. Meg amikor lecsúszott a lépcsőn, az is benne volt. Még el se kezdődött a film, én már totál be voltam sózva :mrgreen: Megegyeztünk, hogy januárban megnézzük :mrgreen:
Amikor meg a vetítés után hazavittük a másik lányt és az öccsét, azt mondtam: most már kibírjuk a Két toronyig. Ő meg azt mondta: nem!
Végülis igaza van...
(mellesleg: azért a Harry Potter is tetszett, nem csak az az előzetes, de plíz ne kövezzetek meg érte :roll: Csak szerintem hasonlított Lucius Malfoy Celebornra?)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84925 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én Orlit mindig Landonak hívom :lol: ez nekem sokkal yobban tecc, mert az Orlit kicsit idiótának találom :? ezért inkább a Landot használom :D

nekem is tetszenek a premieres képek! maradok annál a véleményemnél, hogy Landonak yol áll a bajusz meg ez a kis szakállka :wink: a videót viszont sajnos nem tudtam megnézni, mer nem van real media player-m :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84917 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez a pasas egy tündér!! gyönyörű!! Borzalmasan édesek ezek az interjús képek!!!Meghaltam:) Hogy lehet valaki ilyen aranyos?????10 pont mindkettőtöknek? Zsu és Rayan!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84911 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ÉSzAH írta: (Már nem tudom ki írta, de nagyon tetszik a "Lando" becenév. :-) )

Nekem csak azért nem, mert folyton Lando Calrissianra asszociálok :P

Egyébként Orli tényleg jól néz ki ezeken a képeken. Szerintem illik hozzá ez bajusz és szakáll, én több, dúsabb szőrzettel el sem tudnám képzelni 8O
Az a kék sál... :P 8) :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84909 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Orli- összes New Yorkból, az OBM jóvoltából :arrow:
www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002d.html

Leamortizálódtam. Tegnap óta kocsonyás állapotban rezgek. Ah, Orlando, mért vagy te Orlando?
Ez nem igaz, hogy valaki ennyire szexis legyen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: És a legrosszabb, hogy TUD róla a kis gonoszka. Szándékosan hülyít minket.


Ezek a premieres képek hihetetlenek. Ti is úgy látjátok, hogy mostanság kezd fiúból férfivé érni? Mármint az arca. Persze biztos, hogy a bajusz és a fekete szerkó, na meg a hátrazselézett, enyhén Brando-keresztapás haj (tisztára elmenne a srác egy gengszter-filmbe) is rátesz egy lapáttal, de mintha kicsit elkezdtek volna élesedni a vonásai.
De a bajusszal még akkor sem vagyok kibékülve. Nem azért, mert nem áll jól neki - bár nekem speciel bajusz nélkül jobban tetszik - hanem azért, mert nincs szép bajsza. Ezt be kellene látni.
Egyébként csatlakozom az előttem kocsonyaként rezgőhöz. KELL EGY MAGYAR PREMIER! Orlando-val.
(Már nem tudom ki írta, de nagyon tetszik a "Lando" becenév. :-) )

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.540 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére