Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 2 hónapja #65315 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: ÉSzAH: nekem az első két pontod tetszett leginkább :D :D :D - Legolasnak már kevésbé, mert ő megsértődött. 8) 8) 8) Azt mondta, hogy ez nem is igaz, ő nem is hallaná a fű növését.... :D :D :D Legalább beismeri a saját korlátait, nem igaz? :wink: De a falevelek számlálgatása ellen nem tiltakozott - azt szokta csinálni... :? Tündék....

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Rég nem voltam itt, úhyhogy néhény témához kissé lemaradva szólok hozzá:
1. Asztrológia: Én sajnos nem konyítok ehhez a témához semmit :cry: , ettől függetlenül hajlamos vagyok elhinni a hivatásosoknak és nem a vajákosoknak (pl. tv és újsághoroszkóp :!: ez nem rátok vonatkozik senki ne értse félre, csak a példámban felhozott hasra-ütős-stílusban írodottakra :!: )
2. Lakatlan sziget: 10 férfi? huhh........Én inkább kettesben lennék valakivel, de nem valami sivár, homokos helyen Robinson Crúzózva! Egy csendes, eldugott, gyönyörű helyen :roll: .........................
3. Elhajózás: a.)Én eddig úgy képzeltem el, hogy Legolas és Gimli kettesben mennek el, egy kicsi hajón (amihez elegek ketten legénységnek). Ezüstszürkének képzeltem a hajót: mintha a Függelékben lett volna utalás a szürke színre, de lehet, hogy csak a versből jött ("Hallod-e szavukat, szürke hajó, mondd?").
b.) Hogy mit vittek magukkal? Gimli Galadriel haját, a fejszéjét. Legolas a kését, ijját, az emlékeit.
c.) Mit csinálna? Szerintem is azt amit Középföldén.

Más: Ezek a Decipher kártyák annyira megtetszettek, hogy ide is berakom őket.
Gyönyörű
Kövezzetek meg de nekem még ez is tetszik (Emyn Muil)
Érdekes

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65310 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!
Haláli jók a képek! Hátast dobtam a babáktól!!! :D :D :D
Én is nagyon gratulálok Cel! Az asztrológiás témához annyi, hogy ha nem nyilas, hanem bak lenne, akkor is olyan cs.jegyű lenne, mint én vagyok, mert én mindkettő vagyok. :) Poén, nem?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65307 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, ezek az öltöztetőbabák brutálisak!!! :lol: Kezd elfajulni a dolog :roll:
Legolas szivecskés boxeralsóban? 8O Férjurad mit szól hozzá? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65289 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na lányok, ezt csak Ti nézzétek meg, hímneműeknek meg van tiltva... :lol: :oops:
A Legolas öltöztető baba mellé már Orlandos öltöztető babát is gyártottak, és van Superman rucija is... 8O :lol:
www.dazzled.com/theobfiles/paperdoll.html - Behaltam a röhögéstől... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65276 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Remélem ebben a melegben ettől a képtől még jobban melegetek lesz... 8) 8) 8)
www.boomspeed.com/sweetiekiwi/obloom101.jpg

De ha már itt tartunk, szerintem ez sem rossz 8) 8) 8) :
www.dazzled.com/obfiles/pictures ... dajuly.jpg

Celebdringwen: OFF: szívből gratulálok a diplomádhoz! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65275 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celebredingwen: grat a diplomádhoz! :D és hát ezek a képek.. nem semmi... :roll:

végre egy Tma, ami közel áll hozzám: asztrológia!
akkor azzal kezdeném, ami Legolas tuti, hogy nem lehet, ezek szerintem a Tűz elemű jegyek, mint pl Oroszlán, Nyilas, és a Kos. Nem annyira indulatos, önfejű, makacs stbstb. mint ezeknek a jegyeknek a szülöttei. énis a Bakot nevezném meg születési jegyeként, naon esetleg a Rákot.

OFF:ez a 10 pasi dolog nem igazán tartozik ide (ezér kapta az OFF megnevezést), a 10et meg kissé sokkallom, de azért felsorolnék egykettőt. szal: Michael Schumacher :roll: , Sven Hannawald, Gabriel Batistuta, Ewan McGregor nameg Lando...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65259 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát jó reggelt!

OFF: Először is szeretném elújságolni, hogy lediplomáztam, és ezt szeretném NEKTEK is megköszönni, mert szakdolgozatomat a virtuális közösségekből írtam, és ezt a fórumot is bemutattam benne! :wink: Vic, Rayan, mindenki KÖSZÖNÖM!

Visszatérve a témákhoz: azt hiszem Legolas mindenképp föld jegyű, és Bak. Kicsit befele forduló, csöndes, rendkívüli szellemi képességekkel, és heves érzelmi kirötések nélkül. Inkább befele éli meg a dolgokat mint kifele. A Bak jellemzői közül egyedül talán a makacsság nem igaz rá.

Egy lakatlan szigetre nem hinném hogy 10 férfit is elvinnék, amikor eggyel is nehezen bírok... :oops: Az az egy a jelenlegi szerelmem lenne (kinek mellesleg tünde fülei vannak :lol: ), de ha ő nem lenne, akkor Legolas épp megtenné! Jaj! Nem lehet! Vic miatt :wink: :wink:

Na búcsuzóul pár képecske:
orlando.omelhansen.dk/images/mtvmh11.jpg

orlando.omelhansen.dk/images/mtvmh16.jpg :mrgreen:

orlando.omelhansen.dk/images/mtvmh10.jpg

orlando.omelhansen.dk/images/sgn01.jpg

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65221 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hi! Visszajöttem!
Érdekes téma ez is, csak nem pont ide tartozik, de azért megpróbálom leírni: előszöris Orlit!!! (ha őt nem lehet, akkor el sem indulok :D ) Tudjátok mit? legyen Orli a 11. Aztán Tobey Maguire-t (tényleg ő 27.-én lesz 27 éves :) ), utána Elijah Woodot, Ben Afflecket, Matt Damont, Ryan Phillippet, a mamám szomszédságában élő 16 éves fiút, aki hasonlít Orlira, (idáig 6) és talán megengedem, hogy velem jöjjön Edward Norton, Hayden Christensen, Ewan McGregor, és Duncan. Ennyi. Atyaég! Most veszem észre, hogy csak nyálgépeket soroltam föl... na, de hát én is csak lány vagyok... :D :wink: Gondolom úgy is kitörli Vic ezt a megnyilatkozásom, de legalább leírtam. :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65196 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: tényleg nagyon édi!! úgy szeretem a száját!!!!!!!! :D
itt mondta valaki ,hogy Orli hasonlít Casillas-ra???? mert szerintem nem!!
mindketten oolyan szépek!!!!! :D :D :D :D :D

ANNYI JÓ PASI VAN A VILÁGON!!!!!! :D :D :D :D
(persze, aki nekem tetszik, annak biztos én nem jövök be!)
kiválogatnén monjuk 10-et és elmennék velük egy lakatlan szigetre!!!!
TÉNYLEG, TI KIKET VINNÉTEK??? (persze Orlin kívül!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65195 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Amint látom, mindenki szenved a melegtől, nemcsak én és Legolas... 8)
De ezt vártuk Lányok/Fiúk, úgyhogy örüljünk neki, hogy nem szakad mondjuk a hó... :wink:
Az asztalképeket megnéztem, nagyon jó a honlap Rayan, de még a régebbiek között is találni olyat, amit azelőtt nem láttam és gyönyörű...

Legolas jegyén még én is gondolkoznék, de azt azért csendben megjegyezném: nem gondoljátok, hogy a tündék annyira fejlettek mindenben (legfőképpen a természet szeretetére hívnám itt fel a figyelmet), hogy arra is ügyelnek, hogy a tündegyerekek mikor szülessenek meg? Ha már képesek évszázadokon át várni arra, hogy találjanak egy párt maguknak, aztán évszázadok telhetnek el a gyerekek megszületéséig, akkor miért ne feltételezhetnénk azt is, hogy a szülést szándékosan mondjuk tavaszra időzítik, mert akkor újul meg a természet... De ha már itt tartunk, Lothlóriennél Legolas és Gimli elmélkedik arról, hogy Lórienben lassabban megy az idő, mint máshol... Lehet, hogy ott minden más is tolódik, így a jegyeket is másképpen kell számolni. :roll:

Rayan, a 335-ös kép nagyon tetszik, egyszerűen azért, mert olyan kis morc rajta a drága. Ha Nektek Rayan linkjéről nem jön be, akkor talán próbáljátok meg így még egyszer:
members.fortunecity.co.uk/obfan/ ... ndo335.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65181 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan,a háttérképek nagyon jók,úgy tetszettek,köszönöm,most olyan boldog lettem tőle. :D Én is megsülök(off:elalszom,aztán éjszaka meg fölkelek.A tündék is forgolódnak éjszaka? :mrgreen: Télleg,van ágyuk?Jólvan csak vicceltem :arrow: a meleg :roll: )
Szerintem a tündék sem rajonganak a melegért,szerintem 20-25 fok az ideális számukra.Milyen jegyben?Ezen még gondolkodok.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65163 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon rég voltam fönn. Sajnos korlátozva vagyok, úgyhogy ritkán fogok írni.. sorry :oops:
A képeken halálra röhögtem magam :lol: , de nem tudok mutatni.
Amúgy nagy a hőség, tombol a nyár 8)

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65153 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bár ÉSzAH mindjárt a fejemen fog ugrálni, én azért ikreknek is simál el tudnám képzelni őket ill. vízöntőnek, tekintve a két jegy kreativitását.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65146 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ami azt illeti, én kosnak nem tudnék elképzelni egy tündét, meg úgy általában tűz jegybe tartozónak (kos, nyilas, oroszlán). Inkább föld jegybelinek (bika, szűz, bak).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65145 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Ezer éve nem írtam. Természetesen végig figyelemmel kísértem a "dolgok alakulását". Nekem úgy tűnik, mintha kicsit kevesebben lennénk, illetve kevesebb lenne a hozzászólás. Talán a divat GyU-sok lekoptak és már csak az igazi rajongók maradtak meg.
Rayan: Tényleg szörnyű ez a meleg. Bár már rég volt, de hallottam, Csehországban rosszalkodtatok... :wink:

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65144 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem jön vk. chat-elni???

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65142 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Én is megsülök!!! Éjszaka 2-kor aludtam el, pedig már 11-kor lefeküdtem, de egyszerűen én sem tudok aludni! Én is szavaztam, úgy mellesleg. :)
Szerintem a tündék nem annyira szeretik a hideget, de jól bírják. Az ideális hőmérséklet nekik talán a kicsit melegebb, mint nekünk. Bár ezt lehet, hogy csak én gondolom így. :? :D Érdekes témát vetett fel Rayan. Őszintén szólva fogalmam sincs... :wink: Elsőre talán rávágnám, hogy szűz, de ha jobban átgondolom, ez majdnem minden tündére ráillik. :D Mondjuk nyilasnak el tudnám képzelni...az úgyis teljesen ráillik ---> (meghát én is az vagyok :) ). De ha most komoyan belegondolok, tényleg nem tudnám eldönteni. Ja, és 1 interjú Livvel, és Orlival. Egész érdekes...:

www.origo.hu/agyurukura/tundek.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65132 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csáó mindenki!

Olyan melegem volt egész éjszaka, alig aludtam valamit. Ti hogy bírjátok a hőséget?

Jöttem, láttam, találtam 8)

Új Orli-képek:
dazzled.com/obfiles/pictures/magazine/canadajuly.jpg
members.fortunecity.co.uk/obfan/pictures/orlando335.jpg

Jut eszembe 8O Szerintetek a tündék hogyan bírják ezt a meleget? Oké, a szervezetük nem úgy működik, mint az emberé, ők nem betegszenek meg; de ebben vajon különböznek-é az embertől? Mi lenne a tünde számára az ideális hőmérséklet? Szerintem olyan 20 °C. (Kicsit hülye kérdés, tudom, de számomra nem evidens.) Egyáltalán, télen fáznak a tündék? Melegebben öltöznek? Na jó, abbafejezem :)
A másik: ha már nagy asztrológia-hívők vannak közöttünk, szerintetek Legolas milyen jegyben születhetett? Ez kissé összetettebb, mert ismerni kell a jegyekre alapvetően jellemző tulajdonságokat, de azért összehozhatnánk valamit 8)

Csók: Rayan, a sült csirke

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65074 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nya, lássuk :D

Ha Legolas elhajózott, és valóban magával vitte Gimlit is, szerintem ketten együtt csinálhatták azt a hajót, az ithiliai tündék közreműködésével, mert ugye Legolas a Gyűrűháború után D-re költözött számos bakacsin-erdei tündével, és közösen -bár nem kevés idő alatt- de lazán felépíthettek egy nagyobb hajót, ha már úgyis mesterei a farigcsálásnak :) Az, hogy miből építették, alapvetően kényes kérdés :!: , mert a tündék harmóniában, együtt élnek a természettel, és tényleg nehéz elképzelni, hogy fákat vágnak ki...ugyanakkor meg a lórieni tündecsónakok könnyű fából készültek...hát valljuk be, ez furmányos egy dolog. De, mindezek ellenére tételezzük fel, hogy kivágták azokat a fákat :? Szerintem nyír v. bükkfa lehetett az alapanyag (nem értek túlzottan hozzá, csak tipp), és mint a tünde-hajókat általában, hosszúnak, magasnak és kecses formájúnak képzelem (ld. Tolkien-illusztrációk) és természetesen szürkésfehérnek :)

Ha a két jóbarát együtt vágott neki Valinornak, és Tolkien csak ennyiről tesz említést, valószínűsíthető, hogy a hajó legénységén kívül nem vittek magukkal senki fontosat...Persze az öreg Tolk. minden kérdést (szándékosan?) nyitva hagyott, de véleményem szerint tényleg csak ők ketten indultak el Középföldéről, bármiféle, általunk ismert személy nélkül :) És persze mindenféle szükséges használati tárggyal együtt. (Sört és bort lehetett bevinni Valinorba :?: Ha nem, akkor megitták útközben :) )
Persze, hogy vittek magukkal emléket! ("Középföldés uzsonnatáska, középföldés tÍÍzórai táska, középföldés lángszóróóó! ÓÓH! A srácok megvesznek érte!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -ld. Űrgolyhók :) )
Ha fegyvereket nem is, személyes tárgyakat biztos...*most jön a nyálas rész* Gimli a Barlangja falából hordoz magával egy csipetnyit, egy kis üvegben; Legolas ujján pedig ott van Sírean, a gyűrű, amit Elóndra ajándékozott neki :mrgreen: :wink: Vagy-vonatkoztassunk el- Gimlinél egyszerűen csak ott vannak Galadriel aranyhajszálai, Legolasnál meg a szeretteitől egy kis emlék (a dal, amit még a mamája dúdolgatott neki gyermekkorában, édesapja intelmei, egy kis virág a szerelme hajából...).

Őszintén, Valinorban fogalmam nincs, mit csinálnak :D Ha ott mindenkit a boldogság érzése tölt el, nem sok mindennel foglalkozhatnak :) Mondjuk filozofálgatnak, mulatoznak, Gimli duzzog Legolasra, Legolas nevet rajta, Legolas szépítkezik (Észi :) ), Gimli fúj rá, együtt nevetnek..., ésatöbbi, ésatöbbi...
Egyik legkedvesebb képem: Legolas a tengerparton fekszik, az eget bámulja, Gimli mellette, és felidézik a szép középföldei pillanatokat...*sóhaj*

:_)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #65040 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fiúk-lányok! :P
Olyat találtam, hogy gúvad a szemem, de rendesen 8O 8O 8O

Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4
Kép 5
Kép 6
Kép 7

Ezek mindegyike valóságos kincs!
Nézzétek meg az ÖSSZESET!! (Kemény 163 db háttérkép, a vége felé vannak a viszonylag újak.)

www.wallpapershq.com/gal.php?id=285
(Egy másik úton, ha nem jönne be: www.hebus.com -> Movies -> Le Seigneur des Anneaux)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65037 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Örömmel látom ezt a szép termést. Mindenkinek köszi a sok újdonságot! :D

Egy hírem van: az OB Multimedián frissítve lett a Wallpaper szekció ( www.orlandomultimedia.net/wallpa ... paper.html )-> ajánlom figyelmetekbe ezt a három hátteret (a 3. oldalról)->
members.fortunecity.co.uk/obfan/wallpaper/ob.jpg -Lehet az apró fotókat tanulmányozni 8)
members.fortunecity.co.uk/obfan/wallpaper/legolas_moerae.jpg
members.fortunecity.co.uk/obfan/wallpaper/legolas_moerae2.jpg


Ez utóbbi kettő szerintem nagyon szép. (Szándékosan nem linkelem be őket, mert a maga a link tuti, hogy nem működik, tehát a címet ki kell másolni, és beilleszteni egy új címsorba, aztán Enter-a szokásos módon 8) )

Vic kérdéseire még a délután folyamán sort kerítek, ígérem.
Remélem, mindenkinek szép MidSUMmer Night's dream-je volt ;)

Csók:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65019 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf: Az nem hétfőn lesz? 8O

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65005 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boldog és varázslatos Szent Iván Éjt (vagy Nyárközép Napját, ha valakinek ez a szimpibb :wink: ) mindenkinek! :idea:

Hagyjátok, hogy a tünde-énekek csengő-bongó, csordogáló patakocskái betöltsék egész lényeteket, s megtisztítsák a bennnsőtöket!

Húh, ilyen butaságokat is csak ezen az Éjszakán írhat ember... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65002 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
vic:köszi, hogy mindig ilyen sok újdonsággal szolgálsz nekünk.én woodista lennék, de azért elmentem, és szavaztam Orlira 8)
az a kép meg nagyon cukor. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64909 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: nekem az első két pontod tetszett leginkább :D :D :D - Legolasnak már kevésbé, mert ő megsértődött. 8) 8) 8) Azt mondta, hogy ez nem is igaz, ő nem is hallaná a fű növését.... :D :D :D Legalább beismeri a saját korlátait, nem igaz? :wink: De a falevelek számlálgatása ellen nem tiltakozott - azt szokta csinálni... :? Tündék....

Na, ezen a képen garantáltan röhögni fogtok. Orli a tükörben saját magának grimaszol: 8) :D
boomspeed.com/sweetiekiwi/obloom100.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64905 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ugye tudjátok, hogy ma este lesz az év legrövidebb és egyben legvarázsosabb éjszakája? Akinek van lehetősége, mindenképpen töltse kint az éjszaka egy részét a szabadban és ha esetleg tündével találkozik, ne felejtse elkérni tőle a telefonszámát... 8) :D :D

Orlira ismételten lehet szavazni, ezúttal a GQ honlapján. (Men of the Year) Én már megtettem, ugye Ti is megteszitek?

www.gq-magazine.co.uk/men_of_the_year/form1.html

A listán a NEWCOMER felirat alatt találjátok meg Orli nevét 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64758 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tehát nincs más hátra, mint kideríteni, hogyan töltöte Legolas a gyerekkorát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64714 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, a kérdésedre a válasz: Midsomer a város neve, ahol a sorozat játszódik :wink:

ÉSzAH, tök jókat írtál! :lol: A 4. pont a kedvencem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64646 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Észah, a 6 pontod nagyon jó, a mai nap egyik fénypontja... De lehet, hogy a humorban is jó néven vennék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #64567 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én simán el tudom képzelni, hogy ketten mentek csak, Legolas és Gimli. Először is azért, mert ha jól tudom nincs szó róla, hogy bárki más elkísérte volna őket. Másodszor, ők annyira jó csapatot alkottak együtt, hogy szerintem nem volt szükségük a munkálatokhoz másra. Szerintem nem véletlen, hogy Tolkien úgy írja le: Legolas készített egy hajót. A tündék mesterei a kézművesmunkának. Szerintem simán meg tud csinálni egy hajót. Ideje pedig van rá.

Hogy mit csinálnak Valinorban? Gandalf, megelőztél. :-) Én is ezt akartam mondani. Arról fogalmam sincs, hogy Gimli vajon mit csinál. Barátság ide vagy oda, szerintem hiba volt elmennie Valinorba. Persze megértem a döntését, de szerintem ugyanúgy nem találja majd ott a helyét, ahogy egy ember nem találná. Viszont Gimli ugyebár tündebarát. Lehet, hogy ez azt is feltételezi, hogy tünde-lelkülete van? Mert akkor egészen más a helyzet.
Szerintem Legolas a szokásos tünde-hobbiknak hódol Valinorban:
1. Fű növésének hallgatása.
2. Patakcsobogás hangtani elemzése és lekottázása akkordok szerint.
3. Falevelek számlálgatása.
4. Hajszálak polírozása egyenként. (De gonoszka vagy ma Észi!)
5. Nyílvesszők ideális röppályájának kiszámítása.
6. De mindenek előtt remélem talál már magának egy társat. Mármint Gimlin kívül. Szóval valami nőneműt.
Na, de akkor most komolyan.
Szerintem Legolas a tenger partján telepedne le Valinorban. Hogy mit csinálna ott? Ez a kérdés visszavezet ahhoz a kérdéshez, hogy vajon mit csinált azelőtt, hogy útra indult volna Völgyzugolyba apja követeként. Ha arról többet tudnánk, akkor azt is jobban el tudnánk képzelni, hogy mit csinál majd Valinorban.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.631 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére