Éomer (Karl Urban)

Több
21 éve 2 hónapja #99227 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mit esztek Éomeren?
Áruljátok el, mi tetszik benne?

Köszke

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99219 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98947 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Primula: ah, dehogy ( :cry: ) ...Sokkal prozaibb uton :? ...Topps... Szoval semmi 'with love from me to you :lol:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98941 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Reinatha honnan van Karl autogramm?Csak nem voltal Japanban?Nekem vannak sajat keszitesu londoni premieres kepeim Karlrol amilyen allat vagyok ott nem tudtam hogy ki az csak lefenykepeztem annak remenyeben hogy biztos valami hiresseg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98859 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ja! csak kicsit ványadtak azok az orkok. :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #98741 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ismét pár kép Japánból :arrow:
img-www.theonering.net/images/24 ... japan1.jpg
img-www.theonering.net/images/24 ... japan2.jpg
img-www.theonering.net/images/24 ... japan4.jpg
img-www.theonering.net/images/24 ... japan5.jpg cukik ott azok az orkok :wink: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98719 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Reinatha: honaan? Iszonyúan szerencsés vagy!
Miket irkáltam össze... A nátha kikezdi az ember agyát. De végül is Éomer és Éowyn szinte olyan, mintha Théoden édes gyermekei lennének.
www.geocities.com/Colosseum/Arena/9687/index.htm :arrow: Karlos oldal.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98631 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Haaaadd dicekedjek egy kicit!! Van Karl Urban-os dedikalt kartyam esz ez moszt akkora boldogszaggal tolt el :D !! Van vegre dragaszagom!! :P

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98174 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Morgana írta: Nem. Théodred születése közben hal meg...
Éomer és Éowyn Théoden király lánytestvérének a gyereke. Aki szintén meghalt.
Tényleg! Mi történt a szüleikkel? Ki tudja?


Ha jól emlékszem, Éomundot, Éomer és Éowyn apja orkokkal szembeni küzdelemben esett el. A könyv szerint - emlékezetem szerint - annyira gyülölte öket - mármint az orkokat - hogy gyakorta kilovagolt, ha betörésükröl hallott, és nem is mindig nagy sereggel. Az egyik ilyen csata során esett el.

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98168 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Minerva írta:
Egyébként az nagyon tetszett, ahogy elkapta Grímát. Gríma viszont tökhülye volt, hogy Éowynra nézett, mikor Éomer is látta. :shake: Gondolhatta volna, hogy Éomer úgyis ki akarja nyírni :D

[size=9:2hq9qf8z](Kéne Gríma topic is, nem? :lol: :mrgreen: )[/size]


Nem rossz a topic-otlet :wink: , Grima nalam rogvest 'bevagodott' es nagyon jon fel a toplistamon - Eomer is szimpi!!

Morgana írta: Ha emberként kéne Középföldén élnem és választhatnék, rohír lennék.


Ha Rohanban kicsit zoldebb lenne a fu, akkor szoba johetne, am igy en Gondort valasztanam. [size=9:2hq9qf8z](Odacipelnem Haldirt is -es akkor lenne Aragorn-Arwen -fele mission impossible-sztori :wink: De Lothlorient is szivesen latogatnam es neha VZ-be is beugranek. Mordorba csak a kivancsisag hajtana :lol: )[/size]

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98156 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem. Théodred születése közben hal meg...
Éomer és Éowyn Théoden király lánytestvérének a gyereke. Aki szintén meghalt.
Tényleg! Mi történt a szüleikkel? Ki tudja?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98117 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A királyné belehalt a szülésbe? Éowynnál... :cry:
Itt egy csinos kis galéria:
www.ninecompanions.net/galleries ... ry_p1.html
[size=9:3j7oy7bf]Mellesleg, mivel nincs Théoden topic, itt jegyzem meg, hogy a Cinemában azt írták Théodenröl, hogy 150 éves... Számításaim szerint halálakor volt 70-egynéhány. No comment.[/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98049 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én eddig úgy gondoltam, hogy ha Középföldén élnék, Gondort választanám lakhelyemül (igazad van Cica, maradjon az ember az, ami -> Ember :D ), de a film után Rohan is nagyon vonzónak tűnik! :D

Amikor először megjelennek a lovasok a könyvben, Éomer rögtön olyan tiszteletet parancsolónak tűnik - ez is nagyon jól átjött a filmben, sztem. Olvasás közben emlékszem, nagyon szurkoltam Éomernek, hogy Théoden fogadja vissza, meg azt is gondoltam, milyen szép, hogy a végén Éomer lesz Rohan királya, a húga meg a gondori helytartó felesége - igazi szövetség. :D

Karl egyébként aranyos civilben, mindig olyan kis szolidan mosolyog. :mrgreen:
(És a filmben tök ügyesen füttyent a paciknak. :lol: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98016 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Theodén király felesége, Elfhild királyné belehalt a szülésbe :cry:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #97980 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, ha már ennyire erőltetitek...

A abszolút nyerő nálam persze Legolas, a könyvben és a filmben is, viszont a "pasi" kategóriában második helyezett Éomer, szintén mindkét kontextusban.
No, félre a viccet. Nagyon szeretem az ürgét, az egyik kedvenc középföldei karakterem.


Kérdés:
Ki tudja, mi lett Théoden király feleségének a sorsa? Gondolom, meghalt, de mikor és miért?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97496 Írta: zsaner
zsaner válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

sorriso írta: Karl nem kancsal egy kicsit? Vagy néhány kép olyan rosszul sikerült volna? Vagy az "én szemeim állnak rosszul?!" :?


Szerintem nem kancsal amiket én láttam az mind jól állt. :)
Csak így tovább

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97478 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Karl nem kancsal egy kicsit? Vagy néhány kép olyan rosszul sikerült volna? Vagy az "én szemeim állnak rosszul?!" :?

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97381 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kukk ide: Karl Urban hangjával reklámozzák Új Zélandot!
www.purenz.com/homeofmiddleearth/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97342 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem illene hozzám sem a rohír, sem a gondori élet. Valószínűleg pont ilyen szeretnék leni Középföldén is, mint amilyen most vagyok. Nem akarnék más lenni. Hogy hol élnék, az már nehezebb kérdés... valószínűleg Völgyzugolyban, de nem biztos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #97325 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem könyvben egyértelműen Faramir a legesleg, és azt hiszem (kövezzetek meg érte)a változtatások ellenére a filmben is, Legivel együtt......
Éomer a könyvben amellett hogy az, aki kifejezetten jó fej volt, a GyU nem egy röhögős könyv, de valamelyik "enyhén" cinikus megjegyzésénél először leestem az ágyról...azt hiszem összességében az ideális seregvezér...(és majd király).filmben is nagyon szeretem :D Haldír a könyvben ilyen szempontból eszembe sem jutott, pedig szerettem...a filmben is szupi

Vz-ben , szerintem, esetleg Gondorban, Rohan nem hiszem

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97278 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
OFF:
Sztem Aragorn a Number One! :oops: :lol: :lol:
Aztán FaZ, aztán BoZ, aztán Éomer. :D :mrgreen: Ja, és HALBARAD!!!! :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97276 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
hát ha rangsorolni kéne a könyv alkapján :arrow:

1. Faramir :wink: talán azért, mert ő az egyik kedvencem a könyvben, illetve azok a legkedvesebb részeim, mikor Éowynal lábadoznak :? :P
2. Éomer őt is nagyon bíram már a könyvben is, olyan vadember, de pont ez benne a jó :wink: és Karl Urban nagyon jót tett vele :D
3. Boromir őt a könyvben nem nagyon kedveltem, tul.képpen Sean Bean kellett hozzá, hogy v.melyest szimpatizáljak vele(ennek ellenére még mindig minden alkalommal megsiratom... :cry: :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97212 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Earwen: mindenképpen Éomer, a lent említettek miatt, és már a könyvben is nagyon-nagyon szerettem. Ezért örültem, hogy végül (a szakállától eltekintve) szinte olyan lett, mint amilyennek elépzeltem.
[size=9:1pyp5j9m]Éomer: mint tudod, mi tündék a rohaniak oldalán harcolunk![/size]
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97206 Írta: Éomer
Éomer válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Legyetek Rohaniak és harcoljatok az én oldalamon :wink: .Nem bánjátok meg.

Éljenek a Rohirok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97027 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kész szerencs, hogy nem vagyunk egyformák...bár Te még férfiúi is vagy ráadásul... :oops: :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97026 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Az emberek közül én is rohír lennék. Az összes nép közül meg a tündék a legszimpatikusabbak, pont azért, amiért Cicafülnek nem... De legesleginkább Bombadil Toma lennék :lol:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97022 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gandalf írta: Én nem lennék rohír.. se gondori...


Mert???
Egyszer valaki megkérdezte, hogy mi lennék szívesen Középföldén, és habozás nélkül azt vágtam rá, hogy ember...mondjuk a rohani fajtából... :D
Hogy miért? Ez jó kérdés...de talán ok állnak annyira közel az én személyiségmhez, amivel tudnék azonosulni. Nekem egy tünde túl távolságtartó és rideg, törpökrol keveset tudok, de amit tudok, az nem én lennék, valamint a hobbitok életmódja se igazán az én világom.

Így maradok Ember!!! És akkor ilyen klassz pasik vesznek majd körül, mint Éomer (Aragorn, Boromir, Faramir...és a többiek, akiket név szerint nem szeretnék említeni :lol: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97012 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Earwen írta: A felsoroltak közül ki tetszik jobban, és miért?
A,Éomer
B,Faramir
C,Haldir

Én inkább csak rangsorolnék.
A könyvben egyértelműen Faramir a kedvencem hármójuk közül, a bölcsessége miatt, a második Éomer, egyszerűen szimpi :wink: , Haldír a könyvben nem igazán ragadt meg bennem.
A filmen viszont, a pillanatnyi állás (ami változhat a ROTK után): első Haldír, a tünde hős, Éomer itt is második - mint karakter, jól eltalált - , és Faramir a harmadik, nagy bánatomra. Sem külső, sem belső tulajdonságaiban nem az, akinek én őt a könyvben megismertem :bawling: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97009 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Gandalf!

A nevedből ítélve inkább nem találgatnék, mi lennél Középföldén... bocs ez off volt! :oops:

Lányok! Én természetesen a lányokat szeretem, de el kell mondanom, hogy a filmbéli Éomer nekem szimpatikus külsőre is. Ha valaki ezt félre meri érteni, az kortól és nemtől függően méltó büntetést kap tőlem! :evil3:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97006 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.002 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére