Tolkien és a Szerepjáték

Több
21 éve 3 hónapja #123835 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Dínchamion írta:

Nefadar írta: Dín ha kell segítség akkor én szívesen segítek...


Akkor megcsináljuk?


Csinálhatjuk, de szerintem még kéne majd segítség, mert ketten szvsz kevesen vagyunk...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123834 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta: Dín ha kell segítség akkor én szívesen segítek...


Akkor megcsináljuk? Részemről csakis a technikai részét vállalom, mert meggyőződésem, hogy nem lehet igazán érdekeset és jót mesélni Középföldén, de ha nektek van ötletetek, akkor hajrá.

Egyenlőre természetesen "házon belül", később pedig meglátjuk, mit szólnak hozzá.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123796 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín ha kell segítség akkor én szívesen segítek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123783 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Barazkibil írta: Ha AD&D 2nd ed. lenne, akkor lehet, hogy mesélnék (egy fórumon éppen mesélek is), mert azt eléggé ismerem. MERP-et, LOTR-t, etc.-t csak azért nem, mert nincsen bennük elég tapasztalatom.


Egyenlőre tökmindegy a rendszer (egyébként meg Ars Magica rulz! 8) ), mert se hely, se idő, se résztvevők nincsenek.

Egyébként még abban is benne lennék, és ezt speciel az AM rendszere támogatja, hogy sagát játsszunk, és akkor lehet váltogatni a mesélőket -- attól függően pl., hogy hol játszódik a kaland.

Más. Erősen gondolkozom, hogy ugyan nem kellene még több kötelezettséget a nyakamba vennem, de a régebben emlegetett, csekély visszhangra talált pbm szerepjáték elkészítésében érdekelt lenne valaki esetleg?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123579 Írta: Barazkibil
Barazkibil válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ha AD&D 2nd ed. lenne, akkor lehet, hogy mesélnék (egy fórumon éppen mesélek is), mert azt eléggé ismerem. MERP-et, LOTR-t, etc.-t csak azért nem, mert nincsen bennük elég tapasztalatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123557 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Barazkibil írta:

Nefadar írta: A másik dolog ahhoz pedog, hogy szerintem nem lenne mesélő...


Már miért ne lenne?

Ami a kockadobásokat illeti, az meg online játékokban gyakran a mesélő feladata, így ő garantálja, hogy nincs csalás.


Például, Te mesélnél?
Mert szerintem nem igazán szeret senki mesélni és többen is jelezték, hogy nem mesélnének...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123547 Írta: Barazkibil
Barazkibil válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta: A másik dolog ahhoz pedog, hogy szerintem nem lenne mesélő...


Már miért ne lenne?

Ami a kockadobásokat illeti, az meg online játékokban gyakran a mesélő feladata, így ő garantálja, hogy nincs csalás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123307 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Engwabal írta: Ha igazán magyar szerepjátékot akarsz M.A.G.U.S.-ozz. Azt külfölgön meg se lalálod. Mi is azzal kezdtük. Mára már megvan az összes ,létező regénye és szabálykönyve, és most ennek örömére most D&D-zünk.


NE!!!! 8O :eek4:

Engwabal írta: Ezzel csak az a gáz hogy honnat tudjátok hogy ki mennyit dobott kockával. Mi már egy szer kipróbáltuk ezt a chat-es cuccot de az elején nagy volt a káossz aztán meg elakadtunk a harcnál.


Hát, nem H. Á. N. Y. Á. S.-t kell játszani, és akkor működhet. :) Ennyi erőből nem játszom MMORPG-t, mert nem tudom, ki csal és ki nem... :roll: Bizalom, emberek, bizalom! :wink:

Nefadar írta: A másik dolog ahhoz pedog, hogy szerintem nem lenne mesélő...


Az még csak-csak...! :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123298 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
A másik dolog ahhoz pedog, hogy szerintem nem lenne mesélő...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 3 hónapja #123283 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Dínchamion írta: One-time offer:

Ha tényleg vannak, akik szeretnének játszani, és van rendszeres internetük, akkor esetleg ( :!: ) össze lehetne hozni egy on-line partit...

Üdv:


Ezzel csak az a gáz hogy honnat tudjátok hogy ki mennyit dobott kockával. Mi már egy szer kipróbáltuk ezt a chat-es cuccot de az elején nagy volt a káossz aztán meg elakadtunk a harcnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 3 hónapja #123279 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ha igazán magyar szerepjátékot akarsz M.A.G.U.S.-ozz. Azt külfölgön meg se lalálod. Mi is azzal kezdtük. Mára már megvan az összes ,létező regénye és szabálykönyve, és most ennek örömére most D&D-zünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122134 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Nimrodel-san:magyar nyelvű szerepjáték akad elég,javaslom ilyen természetű érdeklődéseddel keresd meg az rpg.hu fórumot.Kellemes mazsolázgatást!

"Erősnek,legyőzhetetlennek érzed magad? Zabolázz meg egy asszonyi lelket" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122108 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nimrodel O Lorien írta: És magyar nyelvű szerepjátékról nem tudtok véletlenül? Ha nem is teljesen Gyűrűk Urás, de egy kicsit azért mégis az, az már jó.


MERP van magyarul is, de szerintem az Alapkönyvet már nem kapod meg csak antikváriumban. És most jelent meg a Gyűrűk Ura szerepjáték is ez a film képeivel (könyv) van illusztrálva...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122105 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
És magyar nyelvű szerepjátékról nem tudtok véletlenül? Ha nem is teljesen Gyűrűk Urás, de egy kicsit azért mégis az, az már jó.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121164 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Sil írta: Készülőben van egy új, Middle-Earth Online nevű játék, ami egy online szerepjáték lesz.


Wow!

Egyre nagyobb a keletje az MMORPG-knek, majd meglássuk, milyen lesz (a honlap egész élvezhető).

Egyébként meg DAoC és Everquest rulz! :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121140 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Készülőben van egy új, Middle-Earth Online nevű játék, ami egy online szerepjáték lesz. Az oldalai:
www.middle-earthonline.com/index.php
www.lordoftherings.com/meo/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118397 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín-szama:maradjunk a Yao-nál :D !

Amúgy a dolog még mindíg érdekel,de sajna időm kevés.Mindenestre ha beindul valami,majd szóljatok.Nagyon is kíváncsi vagyok rá!

"A tegnapért,és mindazért amit a holnap adhat..." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118328 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Ery írta: Melyiket is játszanátok akkor? Lehet, hogy beszálnék.


Középföldét... 8O Elvégre ez egy Tolkien-fórum, vagy mi...

Komolyra fordítva a szót: igény szerint. De én nem mesélek, az tuti. 8)

Kíváncsi leszek, lesz-e belőle valami... Alantabb indítottam némi pbm-projektet, de Beiden (Yaon? A franc tudja követni a nickeket :roll: ) kívül nem különösebben rezonált rá senki...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118182 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Melyiket is játszanátok akkor? Lehet, hogy beszálnék.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118138 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ha lehetne én is szívesen beszálnék. Neten még úgy sem játszottam...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117928 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Dínchamion írta: One-time offer:

Ha tényleg vannak, akik szeretnének játszani, és van rendszeres internetük, akkor esetleg ( :!: ) össze lehetne hozni egy on-line partit...

Kell egy privát chat, ez nem gond. Jelentkezők priviben. Időpontot keresünk, de este lenne a jó.

Üdv:


Dín:Nekem az egyik oldalamon van egy kis chat.
léggé elhagyatot, mivel szinte senki nem jáz azon a web lapon, és őszintén szólva én se voltám már vagy úgy egy fél éve. :)
De most megnézem, és ha müxik, akkor ott gond és zavrás nélkül lelehet vágni egy ilyen on-line partit. Szóni, mit szósz hozzá?
by Per

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117271 Írta: Barazkibil
Barazkibil válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Dínchamion írta: Az nehézkes és lassú. Az életbe nem érne véget egy kaland. :wink:


Tapasztalatból mondom, hogy egy kaland (nem kampány) pár hónap alatt lefuthat. Egy dungeon crawl még rövidebb. De csak egy javaslat volt, a ti dolgotok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117260 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Dínchamion írta: abba én is, de csakis játékosként, mert kezdem unni, hogy folyton csak mesélek...


Dín: A számból vetted ki a szót! Én is pontosan ebben a cipőben járok!

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117245 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Barazkibil írta: Itt egy ötlet Dín, ami máshol működik: Chat helyett lehet fórumon is. Lassabb, viszont nem kell mindenkinek ugyanakkor ráérnie.


Az nehézkes és lassú. Az életbe nem érne véget egy kaland. :wink:

Oisin: abba én is, de csakis játékosként, mert kezdem unni, hogy folyton csak mesélek... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117063 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ars Magica partiba szívesen beszállnék, de szvsz csak személyesen lehet jót játszani.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117051 Írta: Barazkibil
Barazkibil válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Itt egy ötlet Dín, ami máshol működik: Chat helyett lehet fórumon is. Lassabb, viszont nem kell mindenkinek ugyanakkor ráérnie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117006 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
One-time offer:

Ha tényleg vannak, akik szeretnének játszani, és van rendszeres internetük, akkor esetleg ( :!: ) össze lehetne hozni egy on-line partit...

Kell egy privát chat, ez nem gond. Jelentkezők priviben. Időpontot keresünk, de este lenne a jó.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116913 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Engwabal írta: Hello még új vagyok már 6 éve szerepjátékozok még most is van egy csapatom de ebből most kiépett egy embe. Úgyhogy aki szertne beálni egy tapasztalt csapatba azt szívesen várjuk. Mivel elment az összes női tag nem lenne rossz ha csatlakovna egy lány a csapatba. Tenk jú


Én is szívesen meek valahova, de teljesen kezdő vagyok...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116865 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Halihóóó!!!!!
Ha valakinek kell egy játékos én szivesen vállalkozom.
Tudni illik nincs hol játszanom.
Szóljtok ha kellek!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116864 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Engwabal én szivesen vállalkozom!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére