Lothlórien - Tündék

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Ai na vennui! Jaj, Lórien tényleg gyönyörű hely! Az egyik kedvencem:) Én félig hobbit és félig tünde vagyok, úgyhogy megértelek, naughty :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33753 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Haldír: Nekem szimpi volt, bár kicsit savanyú a drága, de azért szeretem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33751 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
sziasztok tündebarátok!!!<br> <br> Lórien csodás mesebeli hely, de én inkább hobbit maradok és a megyében élek!!!<br> az valahogy közelebb áll hozzám , mint a tündelét!!!!<br> de amióta samu elültette a Galadrieltol kapott magot, mindíg eszembe jut Lothorien!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33750 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Háthien: igen, a könyvben többet szerepelt Haldír, de afilmben tényleg nagyon nagyképű volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33749 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Nekem Haldír nagyon nem veolt szimpatikus a filmben. Olyan lekezelő volt Gimlivel. Ez nagyon nem tetszett. De a könyvben tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33746 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Tudjátok, hogy Celebornt egy magyar származású színész játsza? (És ha jól tudom, akkor a SW 2. részében is játszani fog.)<br> Szerény véleményem szerint a filmben Celeborn élő pédája volt annak, hogy milyen NEM egy tünde. Rémes volt! Csakúgy mint Haldír és katonái (akik mellesleg nők voltak), meg a völgyzugolyi ündék is. Én csak Galadrielt, Arwent és Legolast tudom valamennyire elfogadni. De ők sem voltak az igaziak. Na jó, talán Galadriel igen... De nem tudom megérteni, hogy miért nem tudtak szebb embereket keríteni tüdéknek. Az utcáról beszedett Szépek is képesek lettek volna ott csücsülni a Tanácsban, meg kifeszített íjat tartani Aragornékra, sőt azt a néhány Haldír-mondatot is simán elmondta volna mondjuk egy jóképű villanyszerelő. :) Hát nincs igazam?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33745 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Celeborn az a tipikus új-zélandi surf-arc, nem? Nekem kapásból ez jutott róla eszembe. Megjelent előttem bronzszínű bőrével, deszkával a hóna alatt, amint rohan a hullámok felé. Ja, és a nyakában meg olyan >>laza<< gyöngysor van. Hát nem olyan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33743 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Lórien a filmben - sötét. Hol az elanor meg a niphrendil? A télen is nyári fényben fürdő fák? Remélem a DVD-s ajándékozós jelenetben többet láthatunk a nappali Lórienből.<br> Galadriel: Nagyon jó szereplő. Olyan kedvesen szomorú és bölcs, távoli és fenséges, mégis jóságos. Azt nagyon szeretem, amikor Samunak azt mondja: 'kicsi kertész, a fák barátja'. :) )<br> Most olvasom a Szilmarilokat, és így látni át csak igazán, hogy Galadriel mennyi erővel és fenséggel viselte száműzetését, és mennyit munkálkodott Középfölde értékeinek megőrzésén, miután a népe elbukott. A filmben nagyon szép, de egy kissé túlzásba vitték a 'sötét királynőzést'. :) )<br> Celeborn: hmmm, langyos. :) Könyvben jobb, de valahogy sosem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
A filmben Lórien nagyon szépen volt megjelenítve.Csak Galadriellel volt egy kis gondom.Én csupa jóságnak képzeltem el,de a filmben nem volt egyértelmű... Előpször azt hittem gonosz:) (akkor még nem olvastam a könyvet:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33741 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Lórien.<br> A könyvben imádtam! Galadrielt is!<br> Viszont amíg a Filmben Boromirt sokkal jobban szerettem, Galadrielt valahogy nem szeretem benne. Olyan túl... eröltetett. Olyan 'hú, én vagyok Galadriel, aki királyul kiolvassa a Szövetség szeméből, hogy Gandalf belezuhant a Homályba'. Az viszont aranyos volt, hogy Samu szeméből olvasott, és elmosolyodott!<br> A díszletek szépek voltak, de az összhatás - mint azt oly sokan írták előttem - olyan sötét volt. Míg a könyvben Samu még el is csodálkozott azon, hogy milyen világos van Lórienben, pedig azt hitte, hogy a tündék csak az éjszakát szeretik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Lórien szerintem a filmben túl sötét és kísérteties lett. Amúgy szép volt. Galadriel nem tetszett, viszont Celeborn jó volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33731 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
OFF: Viszont még nincs olyan topic, ahol rajongói irományok vannak. :( <br> ON: Nekem Cel is szimpi volt... az a szép, erős, barna keze... nyamm. :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33730 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Amúgy nekem Celeborn nem tetszett! Viszont Gal-lal kapcsolatban tökéletesen egyetértek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33726 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Lothlórien - Tündék
Lothlorien, hmmm. Szép, szép, kissé szellősnek képzelte, fehér törzsű nyírfákkal, kb olyannak, mint amikor a filmben beléptek, és Haldirral találkoztak. aztán túl sötét lett a filmben, szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #33725 Írta: Anonymous
Lothlórien - Tündék téma létrehozva Anonymous által
SZIASZTOK!<br> Tudom hogy nem szabad új témát nyitni, de írtam egy e-mailt Svindlernek, amiben engedélyt kértem! Sajnos még nem válaszolt, de lehet hogy megengedi! Szóval azért is hozom létre, mert nekem még nincsen topikom, és mivel még nincs ilyen topik, gondoltam nyitok egy ilyet is! Ide mindent leírhattok,ami Lóriennel kapcsolatos! Az ezzel kapcsolatos filmbeli és könyvbeli véleményeteket, élményeiteket, érdekességeket, mindent Lothlorienről, Galadrielről, Celebornról, Haldírról, tündékről stb....!<br> Sajnos nekem most mennem kell, remélem nem fogják letörölni ezt a topikot!<br> Várom a hozzászólásokat: Galadriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.933 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére