Találkozások

Több
21 éve 4 hónapja #112486 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!!!
Legyen má szombaton...hát ilyen nincs.. minden progimat kihúzom szombatról erre meg mi történik.... kössz szépen... :? Nekem csak a szombat jó... na mind1... akkor legfeljebb nem megyek.. ugyse hiányoznék senkinek....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112461 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek, találjátok már ki, szerda van, kéne tudnom hogy mi van.. már le lett beszélve a péntek.. persze ha sokan inkább szombaton jönnének(szvsz pl: Anának nem jó a péntek), akkor átrakhatom, de akkor a Margit sziget tuti lefújva

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112453 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem lehetne átrakni péntekre??? Tényleg jobb lenne! Na csak ennyi!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112423 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
galaaaad megy... (Legalábbis eddig úgy tünik.... )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112422 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
NEEEE!!! Nem tudok menni szombaton... pedig erre most nagyon szeretnék. :( :cry: :bawling:
Meddig lennétek ott?
Vasárnap nem lesz tali?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112384 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
SZEGEDI TALI:

Foglaltattam asztalt a Milleniumban. Ennek szellemében:

Péntek du. fél négy és négy között találkozó a Dugonocs térenaz Egyetemi Könyvtár előtti padoknál, nekem egy GyU első kötete lesz a kezemben. Ha az eső esni fog, akkor 3/4 és 4 között lesz a gyülekező.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112377 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
gyere mááááán....ne toljá ki velem, jó?
köszi..
sztem túl lehet élni...ha már belefogtunk....nem akarsz felhívni? (úgyamúgy..)
kevé? mármint kevés?
nem lesz gond:)))
ja, és különbenis lesz bezsédtecnhika, ami azért tetszik:))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112375 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mert aztán olyan Marhaaaaaaaaaaa fontosok vagyunk...........
Azzal a kemyin kilnec semmitmondo mondatunkkal.....
fél2kor végzünk ugye??
Majd hozzá kevé cuccot.. annyita nincsen kedem menni(szsuliba)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112370 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta:
Én tutko ottleszek (félkor végzek a szinisuliba vagy fél kettőkor??? végülis töknyüc annnyira fontos vagyok ott mint atom...... :( )


pancsi: ne mennyünk má külön...ha má késnk, késsünk együtt:)))
de ha pl ének az uccsó, arról eljövünk, de szinészetről nem kéne azé...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112369 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Tehát:
Tali szombaton délután kettőkor a Nyugati főbejáratnál(oda mindenki odatalál szvsz)
Program: Margit szigetre menés.
Fakultatív programok:
Fáramászás(á lá Lothlórien)
Éneklés, nevetgélés(á lá Megye)
Kolostorrom megmászása(á lá Széltető)
Perecevés, fagyizás( á lá nem tom mi)
Dunanézés( á lá Anduin)
És amit a helyzet hoz!

Mindenkit szeretettel várok!!



Én tutko ottleszek (félkor végzek a szinisuliba vagy fél kettőkor??? végülis töknyüc annnyira fontos vagyok ott mint atom...... :( )

A kolostromot én már egyszer megmásztam megmászom még1x-))) Majd mesélek ezzel kapcs valamit ott helyben...-)))

Fagyi: Oké nekem jo lesz...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112364 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
szombat tuti, ha nem tudok menni kettőre, dodienak megy susmus, és a sieten beérlek titeket:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112333 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Tehát:
Tali szombaton délután kettőkor a Nyugati főbejáratnál(oda mindenki odatalál szvsz)
Program: Margit szigetre menés.
Fakultatív programok:
Fáramászás(á lá Lothlórien)
Éneklés, nevetgélés(á lá Megye)
Kolostorrom megmászása(á lá Széltető)
Perecevés, fagyizás( á lá nem tom mi)
Dunanézés( á lá Anduin)
És amit a helyzet hoz!

Mindenkit szeretettel várok!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112283 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Remélem is.
Csak Telcontar nehogy elfelejtsen jönni mert akkor nagy túróban vagyunk. Hihi! Remélem nem alszik el. :)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112281 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Szú valószínüleg megy szombaton.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112279 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak annyit tudhatnék -nem tolakodni akarok- hogy kijön most szomabton
a túrára?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112179 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM! ACHTUNG! ATENCIÓN! ATTENTION!
szóóóval
aztat akartam mondani (lehet, hogy kicsit offnak hangzik), hogy nicns netem, sőt most perpill monitorom se, anyu gépéről lógtam fel.
szóóóval
ha van vmi tali, ahol esetleg netalántánszívesen látnátok engem is, akkor vagy pancsinak mondjatom el ALAPSAN MINDEN részlettet, és esetleg rágjátok a szájába, hogy mondja fel, vagy valami, és szól nekem.
deeeee
megadom a telszámom, ha valaki eseteleg smst küld, akkor valszeg megoldom, hogy ott legyek... (Telcontar: köszi az smst, majd reagálok rá, ha lesz pízem)
szal a sopronról voilt szó, sztem Telcontar többet tud, ostromoljátok őtet...
másegyébre pedig a névjegyemben ott az enyém...
na szcsókolom!

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112159 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn: igen,én is emékszem valami újabb hétvégi összeröffre...
Tehát: Ezek szerint legyen a szombat. kérlek, jelezzétek, van e igény arra, hogy utánnára(vagy hogy fogalmazzak) foglaljak helyet valahova?
Ana: mindenképpen délután lenne, mert (önző vagyok, igen, igen)én is csak akkor érek rá, délelőtt tablófotózáson vagyok. én olyan 13-14 órára gondoltam, akkor lehet előtte kajolni is, meg minden, és a vidékieknek se kell hajnalban kelni.
[OFF]Ana: meggyógyultál? örülök:)[/OFF][/u]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112143 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Oda nem tudok menni.
CSak Mogy valami épr5-6.át emlitett....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112121 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Remélem nem feledkezet meg senki a hétvégi túráról amiről Telcontar beszélt. Vagy irjam le inkább mégegyszer?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112114 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Mogy beszélt nelkem valami Kirádjulásrol Sopronmban
ARROL SZERETENÉK INFOKAT MEGTUDNI MINÉL HAAMRÁBB!!


Igen! Igen! Én is!

(Ha már soproni vagyok. :) )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112090 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Peredhil, azt hiszem te nem értesz valamit. A könyvtárba egy szervezett foglalkozás zajlik, amelyet legalább két témavezető irányít. A Frodós és más talik pedig egyszerű összeröffenések, amelynek a célja, hogy bandázzon egyet a társaság. :D Az előbbinél "komoly" dolgokról folyik két ember által irányított beszélgetés, míg az utóbbi teljesen kötetlen, hülyéskedéssel, viccelődéssel eltöltött órácskákat jelent.

Érted már?

A nevek pedig azért van a taliknak, mert az egyes topikokban (pl. a Frodósban) összejön egy jó kis társaság, akiknek egyszer-egyszer kedvük szottyan személyesen találkozni. Talán pont azért, hogy végre ki offolhassák magukat. :wink: Az ilyen talikon csak a kiindulási alap - ezesetben - Frodó.

Jól mondtam, fiúk, lányok? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112079 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezzel tisztában vagyok, csak nem értem miért kéne ezeknek nevet adni?
Ha bár a Szabó Ervin könyvtárban egész végig a barátságról beszélgettünk, csak annyi volt a különbség hogy nem a Középföldén lévő barátságokról. De arról is eset szó.
De inkább vegyük úgy, nem mondtam semmit.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112076 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Peredhil írta: Kincső: Akkor ezzel az erővel azt is mondhatnánk minek ahoz tali hogy Frodóról beszélgessünk? Minek ezeknek a taliknak ilyen név?

Elösször is:
:arrow: Tuti hogy más felé fordul a beszélgetés.
Másodszor:
:arrow: Minek Frodórol beszélgetni hiszen ugyanúgy lehet a topicban
beszélni róla. Ezt mondtad a T-témára is nem? Hát akkor ez erre is igaz.
Vagy tévedek? Nyugodtan gyújtsatok fel ha nem így van.


Tudod hogy kezdődött az ilyen talizások?
(itt nem a kószatalis dolgokat értem hanem a Frdoós Aragornos ilyesmi)

Úgy hogy gondoltak eggyet a woodisták és aszonták hogy találkozni akarnak.. megszervezték... eljöttek... és sok olyan ember is eljött aki nem volt woodista.... ezek után a beszélgetés is másfelé terelődött (hidd el még soha nem voltam olyan talin ahol egész végig egy adott dologról beszélgettünk) ezek után csak már elnevezzük valaminek... az emberek a társaság miatt jönnek el és nem azért hogy Frodó Legolas vagy mittoménki kést szép szeméről beszélgessenek... Legalább is én igy tudom..
Csakhogy valami hangzatos név legyen a talinak... a Kósza tali nevet is csak azért tartottuk meg mert jó emlékeket idéz az emberekben... (több ember elmondása szerint is)
szóval ez már egy hagyomány...mmint a talik elnevezése...
Sokkal "megnyugtatóbb" nekem az hogy van valami neve is a talinak..

És bocs az OFFért :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112066 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: Akkor ezzel az erővel azt is mondhatnánk minek ahoz tali hogy Frodóról beszélgessünk? Minek ezeknek a taliknak ilyen név?

Elösször is:
:arrow: Tuti hogy más felé fordul a beszélgetés.
Másodszor:
:arrow: Minek Frodórol beszélgetni hiszen ugyanúgy lehet a topicban
beszélni róla. Ezt mondtad a T-témára is nem? Hát akkor ez erre is igaz.
Vagy tévedek? Nyugodtan gyújtsatok fel ha nem így van.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112062 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mogy beszélt nelkem valami Kirádjulásrol Sopronmban
ARROL SZERETENÉK INFOKAT MEGTUDNI MINÉL HAAMRÁBB!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112032 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodee nekem teljesen mind1!
Csak veletek töltsem az unalmas hétvégéimet! (így nem lesz uncsi)
Nah csak ennyi semmi jobb nem jut eszembe!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112021 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Úgy néz ki, hogy kiket eddig megkérdeztem, azoknak fekszik a Margit sziget, de azt csak szombaton lehet megoldani. és délután. vagy én csak később tudok odamenni..de akkor foglaljak utánna helyet a K@V-ba? ha úgyis délután taláxunk, oda is 4 után érünk biztosan. Szal akkor Péntek-Darshan vagy Szombat-K@V

Sziasztok fiatalok :)
Dodee-ka szombaton ha lesz tali, akkor én is mennék, de csak 12 után jó. Szóljatok mikor lesz, és menek.

Még valami: ha olvassátok a topicot, akkor tudjátok, hogy Cicával meghírdettünk MÁJUS 1-re egy BICIKLITÚRÁT. Ez még emberbarát időpont, és az érettségizők is el tudnak jönni-már ha akarnak.
Várjuk a jelentkezéseket, akit érdekel. Nem lesz megeröltető (Max 35-40km) Az első 10 jelentkező ajándékot kap.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #112006 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
A múlt péntek talihoz:
"Namarie-énak ég a képe és elnézést kér mindernkitől, legfőképp Jocii-tól" :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

De köszönöm mindenki szíves segítségét, Meliannak a játékban való részvételt, Telcontarnak meg a navigációt.

Szerintem jó volt, bár nekem egy tali veletek ünnepszámba megy.....

Minden jót, és legközelebb próbálok nem bekavarni

MÁS:

A SZEGEDI TALI AHÉTEN PÉNTEKEN LENNE, DU. 3/4 4 ÉS 4 KÖZÖTT GYÜLEKEZŐ A DUGONOICS TÉREN AZ EGYETEMI KÖNYVTÁR ELŐTTI PADOKNÁL.

A KEZEMBEN A GYŰRŰK URA ELSŐ KÖTETE LESZ. PRÓBÁLOK A MILLENIUMBAN ASZTALAT FOGLALNI, HA NEM SIKERÜL, HOLNA ÍROK!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111956 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy néz ki, hogy kiket eddig megkérdeztem, azoknak fekszik a Margit sziget, de azt csak szombaton lehet megoldani. és délután. vagy én csak később tudok odamenni..de akkor foglaljak utánna helyet a K@V-ba? ha úgyis délután taláxunk, oda is 4 után érünk biztosan. Szal akkor Péntek-Darshan vagy Szombat-K@V

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111952 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha csak egy T-máról akartok beszélni, minek ahhoz tali? :roll: Azért vannak a topicok, és ott biztosan mindenki el tudja mondani a véleményét, és nem fullad belé semmi. És még ott is vannak néha(?) OFF-ok. :roll: :idea: :roll: Egy talin nem lehet folyton visszaterelni a beszélgetést ugyanoda, illetve ha többen beszélgetnek, élőszóban nem tud mindenki mindent elmondani - pl. ami aközben jutott eszébe, amíg a másik beszélt... :roll: :wink: Szvsz eleve kudarcra ítélt próbálkozás, de ha mégis sikerül, csak annak lesz rossz, aki egy kevésbé a T-mába vágó dologról akart beszélni, de nem tehette. De mindez csak az én magánvéleményem, amit remélem sikerült érthetően megfogalmaznom. :roll: :wink: De bátraké a szerencse... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.215 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére