Találkozások

Több
21 éve 4 hónapja #111926 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások

Melkor a Vala írta:

Peredhil írta: Hát, ahogy a noldás prog.-ot elnéztem tényleg így van.
Nem lehetne meg szervezni valamilyen talit, ahol tényleg az a téma amit meg terveztek? Mert egy ilyen tündés találkozó tényleg jó lenne.
Arról tudnák beszélni.


Ezt én is támogatnám bár ezt sajna lehetetlen megoldani!:bawling: Nem lehet irányítani egy beszélgetés de egy próbát megér! Csak kéne neki adni valami témát mer az ,hogy tündék szerintem elég tág fogalom! (BÁR MINDENT AMIT TUDNI KELL RÓLUK) :)
Dodee én is jönnék a talira! Kérhetnék egy pontos információt róla?
Mikor mármint óra és hol! Vagy megírod sms-ben?
Jah és teluval is egyetértek a TÁRSASÁG a lényeg!


Mondjuk fél-tündék! :)
A fél-tündék hogyan "keletkeznek"! stb. :)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111899 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: a péntek lehet, h jó lesz, de én még nem tok semmi biztit mondani, csak azt, h szívesen mennék veletek!

Dez, Sesy: Hát igen... nem naon tok többet hozzátenni *kacaj, nevetés a vörös arcszínig*, de tök jól éreztem magam a Frodós talin! Kár, h a társaság szétszakadozott, de este a végén már naon görcsölt a hasam a nevetéstől! "Szörnyű"! :lol: Sikeresen hazaértem, éppen elértem a buszomat (Dez: köszi, h szóltál!), aztán usgyi haza... Remélem Elanor is biztonságban hazaért!

És azt is remélem, h mindenki, aki nem maradt ott jól érezte magát! Látom, Margit-szigeten is kellemesen telt az időtök!

Pussz: Onering

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111883 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
milyen margitszigetni hepaj??
erről hhnem halottam??
nem sok kedvem van szinisuliba menni. inkább mennék veletek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111872 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Közben nekem is leesett, hogy a péntek nem jó K@V-ra.. legyen szombat? vagy péntek, de Darshan?
Ha szombat, akkor nekem max valamikor koradélután jó, de akkor lehetne egybekötni egy Magit Szigeti hepajjal(ha jó az idő), és utána beülni valahova.
Ha péntek, akkor 5-től a Darshanban. Mindkét esetben szvsz találkozzunk a Nyugati főbejáratnál, oda mindenki odatalál. Jelezze mindenki a véleményét.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111869 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások

Peredhil írta: Hát, ahogy a noldás prog.-ot elnéztem tényleg így van.
Nem lehetne meg szervezni valamilyen talit, ahol tényleg az a téma amit meg terveztek? Mert egy ilyen tündés találkozó tényleg jó lenne.
Arról tudnák beszélni.


Ezt én is támogatnám bár ezt sajna lehetetlen megoldani!:bawling: Nem lehet irányítani egy beszélgetés de egy próbát megér! Csak kéne neki adni valami témát mer az ,hogy tündék szerintem elég tág fogalom! (BÁR MINDENT AMIT TUDNI KELL RÓLUK) :)
Dodee én is jönnék a talira! Kérhetnék egy pontos információt róla?
Mikor mármint óra és hol! Vagy megírod sms-ben?
Jah és teluval is egyetértek a TÁRSASÁG a lényeg!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111861 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
No emberek.. kisebb nagyobb élménybeszámoló:
a pénteken én se éreztem magam a legjobban..mulasztottam 1 hónapot és kiestem a társaságból..ez elsőre megjelent....
a szombat.. ott se éreztem magam valami jól.. ez meg is láccott állitólag rajtam.. azért a Margit sziget jót tett egy kicsit... sok olyan témáról beszélgettünk ami mégis szomorú de jó volt róla beszélni ;) Meg nosztalgiázni a tavaszi/nyári kósza talikról... :) Hm..szép volt szép volt... :mrgreen:

Szó köszönöm mindenkinek :)

(egyébként részemről mind1 hogy mien témáju a tali... nekem nem a témája a fontos hanem a társaság ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111858 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások

Oisin írta: Lesz a hétvégén valami MTT-s program? Kirándulás vagy ilyesmi? Hallottam rebesgetni.


Igen, lesz szombaton egy kirándulás, amit Telcontar szervez, valahol itt pest környékén. Sajnos azt nem tudom, hogy pontosan hol. (Bár mondta, de elfelejtettem... :roll: :oops: )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111836 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, ahogy a noldás prog.-ot elnéztem tényleg így van.
Nem lehetne meg szervezni valamilyen talit, ahol tényleg az a téma amit meg terveztek? Mert egy ilyen tündés találkozó tényleg jó lenne.
Arról tudnák beszélni.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111835 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Peredh: csak Legsis, meg Haldíros! De tényleg kéne szervezni! :)
Bár mondjuk sztem tejesen mind1, h milyen tali van, mert úgyis mindig más a Tma.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111801 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Tündés tali nem volt még?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111798 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan ne fájdicsd a szivem! én mentem volna de elaludtam.. Meg ha megyek mogy megöl az biztos mert szinisuliban nem voltam-(((( Mivel aludtam meg a hugomra vigyáztam (beteg volt)

de majd legközelebb..
Jut eszembe Domincos vagy Billys esetleg Hobbitos talit nem fogunk csinálni???-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111797 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan ne fájdicsd a szivem! én mentem volna de elaludtam.. Meg ha megyek mogy megöl az biztos mert szinisuliban nem voltam-(((( Mivel aludtam meg a hugomra vigyáztam (beteg volt)

de majd legközelebb..
Jut eszembe Domincos vagy Billys esetleg Hobbitos talit nem fogunk csinálni???-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111794 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
jajj, bocccsika mindenkitől, sz×r volt ez a kavarás pénteken, NEM ÉPPEN ÉREZTEM KELLEMESEN MAGAM, nagyrészt önhibából, másrészt meg kellett péntekre rakni a klubbot.....meg el is kavartam mindenkit a Mirákulummal, szorri, aki hülye ugye...na de mindegy.

viszont a szombat extra jó volt, buták vagytok, hogy nem jöttetek velünk sétálni, akkora hangulata volt az egésznek! :D Ez is mindegy, majd legközelebb. :wink:

Üdv,
a vezeklőcsuhás

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111790 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Sziasztok!
Kirándulások naptára:
Gerecse 50 kőkemény teljesítménytúra április 19 szombat. Aki jönni akar velünk, annak előtte ajánlatos komolyabb felkészülést végeznie. Ennek első állomása március 29 szombat, Nagy-Kevély hegy. Találkozó 8.30-kor Árpád híd budai hídfőnél, a Szentlélek téren a 18-as busz végállomásánál. Kb. délután 3-ig tart, 10-15 km könnyű terepen, de némi szintkülönbség lesz.
Netem nincs, ezért csak telefonon adhatok további infót, vagy Peredhilhez fordulhattok.
számaim:
30/2364413
20/2083367



Ha valaki nem nagyon tud nethez ülni, vagy lusti privizni, akkor itt a számom: 06204942584

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111776 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem tudok semmiről. Hacsak arrol nem amit Dodie szervez éppen

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111770 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Lesz a hétvégén valami MTT-s program? Kirándulás vagy ilyesmi? Hallottam rebesgetni.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111706 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is +yek.

Elanor: Jézus! Ez durva lehetett!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111703 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
DODEE én mennék kérlek írj egy sms-t vagy privátot hogy pontosan mikor! Üdv mindenki! (remélem lesz ez is oly jóó mint az eddigiek amik voltak!)

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111667 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Előre jelezném(ígéretemmel ellentétben) hogy péntekre rendeznék egy talit, ezúttal reményeim szerint a Kicsi @ Világban. ha ott nem lesz hely(babzsákon alul nem adom!!) akkor a darshanban. ha ütközik valamivel, légyszi szerdáig írjátok meg!!!

A helyszínnel lehet hogy gond lesz, ui. a kicsi@világban most heteken keresztül EU országos programok vannak minden hétfőn és pénteken!

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111647 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem szeretem piciny topic gazdai tisztemet gyakorolni, de megkérném, hogy ez az óbudai, amfiteátrumi dolgot vagy a Beszélgetős topicban, vagy priviben beszéljétek meg - mivelhogy szorosan nem kapcsolódik a témához...

köszönettel:
Cicafül

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #111634 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111624 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én megyek ha lesz...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111608 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Előre jelezném(ígéretemmel ellentétben) hogy péntekre rendeznék egy talit, ezúttal reményeim szerint a Kicsi @ Világban. ha ott nem lesz hely(babzsákon alul nem adom!!) akkor a darshanban. ha ütközik valamivel, légyszi szerdáig írjátok meg!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111607 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát igen, hát igen...ez a tegnapi tali...
Ez a füvezős dolog...elég kemény volt... :lol:
Csak szimplán beszívottnak néztek minket, és füvet akartak venni tőlünk... 8O (azért képzelhetitek, milyen állapotban voltunk, ha azt hitték beszívtunk :oops: 8) :lol: )

Meg azok a beszólások, amiket Dez írt... de ahhoz ott kellett volna lenni, és hallani, úgy volt a jó...huh, nem semmi tali volt :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111586 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
MIII? Mi ez a füvezés dolog???! 8O :D
Amúgy oltári jó volt a tali... + a TTT! :wink:
RULZ:
:arrow: Gollam Yoda törvénytelen gyereke... :arrow: röhögőgörcs :arrow: állandóan hátrapofáztak :?


A séta is jó volt, meg a dumálás, csak kár, h 2 felé szakadtunk, és h utána el kellett mennem.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #111566 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások
Adelard: igen, ez már 5-től negyed 10-ig volt... :D

Még én is irok pár dolgot :twisted:

:arrow: mozis néni: "Ti ugye nagy rajongók vagytok?"
:arrow: Popcorn és a Lij-os poszter 8O
:arrow: az emberek tekintete, mikor megbámulták a Frodós képekkel telepakolt asztalt, és az "Ez egy Frodós tali!!! A zártosztályról szabadultaknak" felirattal elátott táblát :D
:arrow: mindenki rajzol a másiknak :D
:arrow: röhögés (majdnem leeséseim a székről)
:arrow: "Ti ugye be vagytok füvezve?" :D
:arrow: rádöbbenésem este tízkor, hogy egész nap egy falatot sem ettem
:arrow: a shake - mint megállapítottuk - sűrű és fehér :D
:arrow: "Samu megszívta" :D

Naonnaon jó tali volt, még akkor is, ha csak négyen voltunk a végén :D :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111543 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Dez:Ez mind azután történt miután elmentem vagy csak én nem emlékszem rá? 8O
amúgy télleg jó volt a tali csak olyan kár hogy olyan hamar ott kelett hagynom titeket, már csak azért is mert fel se fértem a vonatra :evil:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111503 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
FRODÓS TALI:

Hihetetlenül jól éreztem magam a mai talinkon, lányok! Nemrég értem haza szerencsésen, miután jól beszóltak nekem hazafelé. :?

Kis emlékeztető - miután kitettük a Frodós tali! Ugye látszik? - táblát Oneringgel, Elanorral és Sesyvel :twisted: :
:arrow: - Mit szívogatsz? - Fantát... meg valami mást is... - és a "szívni" szó különböző egyéb formái és lehetséges asszociációi :D
:arrow: - Hol is van az a rajz? - Azon az oldalon, nem azon, hanem azon a másikon, amit az a csaj rajzolt...
:arrow: óriási röhögések után: - Begörcsöl a szájizmom! - De vajon mitől???
:arrow: Elanor szőrt talált a shakeben, de azért udvarias: - Kértek?
:arrow: Minden filmjében ugyanolyan Lij szaga... szeme!
:arrow: - Ez nagyon durva! És tök jó...
:arrow: összeveszve Lij képén: -Te nézheted eleget! - Neked is megvolt...
:arrow: Lij képén ránc képződött: - Legalább van rá okunk, hogy tapogassuk!

Említésre méltó még a pirulós topic (fogjuk a melegre :) ), a nevetős topic, a drogos topic ( 8O :? :D :twisted: ) (hehe, annyit röhögtünk, hogy azt hitték a vécében, hogy beszívtunk, és vásárolni akartak tőlünk füvet... :D :D ), az, hogy cseppet sem bámulták meg az asztalra kitett rengeteg képet, a kreatív topic, hazafelé pedig a lelkizős topic :wink: .
Remélem mindhárman hazaértetek, és amit megbeszéltünk, azt még megbeszéljük, jó? :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111453 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én Aquincumi vagyok szintén Amfiteátrum utca-)))
Sőt ide jártam suliba (békásmegyer Bárczi suleee)
De már nem..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #111417 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
:!: :!: :!: SZÍNHÁZI ÖSSZERÖFI :!: :!: :!:

A színházi találkát 2003.04.05 (szombat) ra raktuk! Az előadás este 7 kor kezdődik a végét nem tudom! 2 előadás közül kéne választani egyik a My fair Lady a másik Bumbury!
Kérek mindenkit akit érdekel írjon egy e-mailt a wathfea@pro.hu címre!
Mert akkor 1 hét múlva szombaton lefoglaltatom a jegyeket!
Kérek mindenkit addig írjon és beszélje mindenkivel akivel kell!
Üdv!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.160 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére