Találkozások

Több
21 éve 5 hónapja #110335 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv mindenkinek! Ki tud segíteni? Pénteken( 03.21.) az Almássy téri Szabadidő Központban mikor lesz az összejövetel? Lesz egyáltalán?
Köszi! :roll:

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110310 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
1:Azér maradtam a fa tövében mer egyedül akartam lenni egy kicsit!
2:A kalapomat nem adom és nem örökölhető!Velem együtt száll a sírba.
3:Az atyaságot ideiglenesen elfogadtam be csak ott csak akkor.Most már nem vállalom.
4:Tök szimpla üres frázisokban merültek ki a lájv-gondolatok topik hozzászólásaim
5:Külön érdekesebb hazamenni! Igaz Kriszana, Sue, Pered?
6:Mintha egy hete jöttem volna vissza. Nem érzem ho vasárnap ilyen közel lenne... :(

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110309 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: Péntek nem is rossz ötlet. Én lehet, h mennék...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110301 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodi én mennék pénteken!!
Sopron: Oda is menek ha lesz rá keret és nem zavarok ottan senkit, de ott már nem hinném hogy fent maradok egész éjjel tekintettel rá hogy most épp emiatt nem vagyok iskolában, ugyan is olyan szinten fáradt voltam tegnap délután, hogy nem volt energiám földrajzot tanulni aminek a következtében ma kaptam volna egy szép kis eggyest, így inkább nem mentem be, meg hát a fogam is fájdogál...

bierom amit az ablakban irogattam:


Régen nem hallott csend vette körül a hegyet s várat. Tegnap, tegnap ilyenkor még mit sem sejetett az érkezésünkből a táj. S lám ma mennyi fej fekszik "frissen" vetett ágyában. Csak hárman vagyunk ébren, Aug, Esg és én. Illetve Dodie most érkezik, Árnyelf horkolása túlszárnyalhatalanul hangos-)
Tegnap délután érketünk hangos robajjal ebbe a 30fős szobába. Azután a félcsoport beszélgetni ment a tisztásra, de előtte Darky vezetésével kirándultunk egy rövidet a bokrok, csermelykék, ágacskák között-))
Buli ezerrel volt ami itt ment. Majd egyre többen hajtották édes álomra a fejüket, az emeletes ágyon vagy a galérián. Most így hajnalban miután Aug ráírta Árnyelf kezére hogy LEGOLAS, most késülnek a fényképek az alvók arácról. Páran mér ébredeznek, aki meg nem azt 9körül úgy is felkeltjük. Felmentünk körbenézni, hát valami álllati édesen tudnak ott aludni, és mindenki olyan kicsinek néz ki-)
Nah most ébredt Ulmo, nekem meg kezd kettős látásom lenni és elveszítettem a színeket.

Nah kb ennyit írtam mert felébredt mindenki ésmár nem volt energiám folytatni...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110296 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Yavanna írta: :arrow: És a nap beszólása: 'Akkor én most csendes kómába esem.' Nem tudom ki mondta, de sose felejtem el! :wink:


ööö....Én voltam az...Miért van az, hogy a hülyeségekre mindenki emlékszik? :) ) biztos mondtam értelmes dolgokat is:) vagy nem..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110295 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Namarie írta: Kinek mikor jó, írja meg! Helyszínjavaslatok: MIllenium Kávézó, Boci, Pláza, bár ez utóbbit nem szívesen... mert úgy kell egymást túlüvölteni....de ha minden kötél szakad..


Tudom ajánlani a Bécsi Kávéházat...

Aki volt az alakuló ülésen vagy a konferencián, azt udja, hogy milyen jó (barátságos kiszolgálás, korrekt árak, satöbbi), aki meg nem, az higgye el nyugodtan... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110294 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF:

Az Atyákhoz lehet becsatlakozni nővérnek? Én szívesen megtenném...


On: Ha pénteken lenne valami, szívesen mennék, ha minden összejön


SZEGEDI TALÁLKOZÓ LENNE A JÖVŐ HÉTEN .....

Kinek mikor jó, írja meg! Helyszínjavaslatok: MIllenium Kávézó, Boci, Pláza, bár ez utóbbit nem szívesen... mert úgy kell egymást túlüvölteni....de ha minden kötél szakad..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110291 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta: Yavanna: Te sem maradtál ki a pipáimból, tekintve, hogy a vonaton is rágyújtottam... :wink:


Ja-ja! Arra emléxem is! De emlegettél valami hosszú pipát is! Arról lemaradtam! :(

És még valami:
Cicafül: Hol vagy? Ha jól tudom a kósza talik jó szokását megtartjuk nem? Ezzel mi a helyzet? Remélhetőleg 1-2 hét múlva a tavasz is a kezünkre játszik majd! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110290 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkman: azt azért hozzátehetted volna, hogy azért volt gáz, hogy Aral hallott mindent, mert a vérszerződés végleges megkötésére őt szemeltük ki rituális emberáldozatnak... :D És persze ezt ő hallotta. :wink: A mai napig nem értem, miért nem jött oda... :hein:

Közben még eszembe jutott pár rulz:

:arrow: Darky és Ancalimon minduntalan elvonulnak, de mindig követjük őket... Szegények. :D
:arrow: ötlet: Vesszünk el szándékosan az erdőben! :wink: Hozzávalók: Darky vándorbotja, kalapja, egyéb tárgyak...
:arrow: odafelé úton kalauz jön, és bírságolni akar, mondván, hogy nem lehet dohányozni. Válasz: "Elnézést, de a képen az van, hogy cigarettázni nem szabad. Én pipázom." :lol: Ennek folytatása:
:arrow: a tatabányai buszállomáson felfedezem, hogy cigizni lehet, pipázni nem...
:arrow: libikóka rulzik!!!
:arrow: a csúszda pici volt és koszos, Iru elveszi a támasztékot (kíváncsi vagyok, összedőlt-e már :D ), a hinta meg foglalt... :evil:

Yavanna: Te sem maradtál ki a pipáimból, tekintve, hogy a vonaton is rágyújtottam... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110282 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv a büszke hegymászóknak!

A kirándulás nagyon Aragorn volt, remélem Sopronban is ott lehetek!
Telcontar: Van már valami pontosabb infó a soproni buliról? :roll:
Sajni már szinte minden elhangzott, de azért beteszem a saját élménybeszámolós szösszeneteimet is:

:arrow: Mindenek elött a hely! Csodálatos volt!!! Iszonyú hangulata volt ennek a várnak és az erdönek! Ja és imádom a hóvirágokat! :D
:arrow: Az esti 'edzés'! Nekem nagyon bejött! Árnyelf rucijáról nem is beszélve! :D
:arrow: Esti dumcsi! A dínók kihalása meg a fekete lyukak! A végén már úgy éreztem, hogy az én fejemben is egy fekete lyuk tátong.
:arrow: Javaslat: Mogy kezeit öntsük aranyba!
:arrow: Kimaradtam a kinti gondolataok topicból! :cry: :cry: :cry: No meg Dín pipáiból!
:arrow: Alvási próbálkozások, amikor még ketten ülnek az ágyamon...
:arrow: Telcontar és a reggeli kávé! Még mindig végtelenül hálás vagyok :!:
:arrow: A kirándulás kicsit nehezen indult de szuper volt! Kedvet kaptam a túrázáshoz! Hm. csak még meg kell alapoznom a kondimat! :oops: :roll:
:arrow: És a nap beszólása: 'Akkor én most csendes kómába esem.' Nem tudom ki mondta, de sose felejtem el! :wink:
:arrow: És végezetül: Éljenek az Atyák! Nyilvánítsunk feléjük mély részvétet; elvégre ha minden igaz, már útban vannak Irak felé...

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110270 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos... pár hozzászólás, kiegészités, meg egyebek...

Mogy: szükség esetén én és a kezeim kéznél lesznek :) Telszám az infoban :)

Darkie: Ehh...kis rosszcsont.. ahogy visszajövünk Irakból megdumálom a másik két Atyával.. max 4 fős lesz a Gyóntatók kicsiny társasága :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110268 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek, beajánlanék egy pénteki összeröfföt a valahol(K@V? Vörös Oroszlán? mindegy, csak ne a Jet.. bár ha a tömeg oda vágy...), mert nagyon hiányoztok!!!!! ha 2 embernél több jelentkezik,akkor megoldjuk.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110265 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Nna, akkor én is leírom

Most már sajnálom, hogy lemaradtam a Gondolatok el&#337;térr&#337;l, azért valahogy mégis kiadtam a magam szellemijét Deznek ;-) és hát az a maszi......doromb doromb ( nem tudom hogy doromól egy oroszlán, de valami ilyesmit képzelek el ), ha jól látom jól viszonoztam, már csak Árnyelf bátyó van hátra. De kamatostul ám ;-)
A túrák közül az els&#337; éjszakai volt a legjobb, amikor Aral bácsi bedobta a határozottat és leült egy fánál, mondván &#337; tovább nem jön, mi meg felmentünk valamilyen dombra, és készültünk éppen vérszövetséget kötni - Aral persze hallotta, mert ezek az istenverte sötét éjszakák kifejezetten csendesek.... :roll: azért mindegy - meg aztán bicskánk se volt :) Viszont nem felejtem el, hogy Ancalimonnal nem hagytatok egyedül

-ó jee-

Nna asszongya....hazaút a tömegnyomorban, már csak a csirke meg a tehén hiányzott, meg egy kis Auschwitz feeling :D De azért mindenki jól viselte, csak Sellyke rúgkapált ijedtében a sok ember láttán ( szegénykém nincs hozzá szokva ehhez ). Öhömm, Din pipája süti, Ancalimon a terveket megvalósítjuk, a másnapi dombmászás pedig igen is jó volt - ti puhányak, ejnye bejnye, a sok informatikus ;-) csak ülnek a gépek el&#337;tt...

Árnyelf mostantól kezde Sensei lesz, a három atyához pedig csatlakoznék, mert jómagam is báránykákat vezetek ;-) Már ha az egyház toleráns és befogad, azaz megt&#369;r.
Hmmmmmmmmm, jah! Az ivászos éneklés k**va jó volt! Egyszer még Jacko nyomdokaiba lépek :D Bruhahha

Na haj haj sej

ÉLjenek a Szittyák!

Cupp

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110263 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó!

Látom, h naon jól éreztétek magatokat a "táborban"! Bizti szupi lehetett!

Sesy:A koccintásra elmegyek, de lehet, h késni fogok!

Telu: Frodós talin bizti ott leszek, egész nap jó, és bárhol! Sajnos én sem ismerek sok helyet, de nekem is bármi jó! Jöhet Jet is!

Pussz: Onering

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110259 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Mogy üsse kavics, megoldjuk :) mikor érsz rá? :)

AMugy a rossza ki..topicra :) Akinek rossz, ne csinálja! :)

Sayonara!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110256 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagy pussz mindenkinek, tényleg jó volt a 7vége (régen túráztam ilyen jót :D ). A Legolas-style lépcs&#337;lecsúszást meg le fogom védetni. :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110254 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Mogy üsse kavics, megoldjuk :) mikor érsz rá? :)

AMugy a rossza ki..topicra :) Akinek rossz, ne csinálja! :)

Sayonara!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110247 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
És látom, senki nem tudja leírni a nevemet:)) de most egész új változatok születtek:)) Árny DooDie_TooK-ja egy unicum:))kicsit ugyan Scoobi_Doora asszociálok t&#337;le, de sebaj!! És kösz a gartulációt, vagyok"kemény mint a kö!"(direkt magyartalanul, csak íyg lehetett pontosan idézni)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110208 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Tu hablas esanol? estupendamente:)))
termésetesen megyek, ha megoldható lesz nekem anyagilag (mne managyon vagyok eleresztve ugyanis..)
de törexem azért!!!:))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110206 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
De nada seńorita ;)
Természetesen szeretnénk, ha jönnél. Te is és mindenki más is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110204 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Gracias mi amigo:))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110203 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
mogy: egyel&#337;re ennyit tudni:

Telcontar írta: Ha jó lesz a buli, egy hónap múlva Sopronba is szervezek egyet, ahol Bolondvári kirándulás a L&#337;vérekben, arborétum-megtekintés, séta a gyönyör&#369; belvárosban (T&#369;ztornyostul) és Sopron gasztronómiájának (borvidék...) megismerése lesz a program, a szállás pedig a belvárosban kétágyas szobákban 1500 Ft-ért. El&#337;zetes jelentkezés a kirándulás után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110191 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások

Elanor írta:

mogy írta: Árnyelf: pont TÉGED felejtenélek el????
az tetszett, hogy er&#337;s kezeid vannak, igen, csak olyan rövid volt :bawling: :bawling: :bawling:
de ha legközelebb talizunk, meghálálom:)))) :wink: :wink:


És most mindenki gondoljon arra, amire akar ;)


erre szoktá mondani, hogy rossz az aki rosszra gondol.
kieg: ki mondta, hogy amire én gondolok az rossz? :tongue: :tongue: :tongue: :sungl:

mellesleg mondana valaki nekem is valamit a soproni taliról? (már ha szeretn étek, hogy menjek..) :roll: :roll: :roll:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110186 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: Árnyelf: pont TÉGED felejtenélek el????
az tetszett, hogy er&#337;s kezeid vannak, igen, csak olyan rövid volt :bawling: :bawling: :bawling:
de ha legközelebb talizunk, meghálálom:)))) :wink: :wink:


És most mindenki gondoljon arra, amire akar ;)
Valóban Khirály volt a hétvége!!! Már kb. mident leírtatok el&#337;ttem, amit szerettem volna, de talán majd én is írok rulzokat, de nem most :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110185 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
És engem persze senkisem masszirozott meg-(((
Arnyelr a büntivel kapcs: mosogatáson kivül AKKÁRMI HÁZIMUNKÁT MEGCSINÁLOK!! CSak azt NE!!!
Soprnba megyek ha ddig összeszedem a pénzt-( és táborba is megyek persze ha szeretnétek hogy menjek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110175 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Árnyelf: pont TÉGED felejtenélek el????
az tetszett, hogy er&#337;s kezeid vannak, igen, csak olyan rövid volt :bawling: :bawling: :bawling:
de ha legközelebb talizunk, meghálálom:)))) :wink: :wink:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110170 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
No.

A buli nagyon, nagyon, NAGYON , NAGYON jó volt...!

Rulzok:

:arrow: Tolkien-kocsi a vonaton... 8)
:arrow: "Hogyan védekezzünk pipafüsttel a büdös cigaretta ellen?" :wink:
:arrow: a vár, a szállás
:arrow: többen aludni óhajtanak, az erélyesebbek gonosz fejcsóválással közlik: "Dehoooooogy!" :twisted: :twisted:
:arrow: Árnyelf paparazzo... :twisted:
:arrow: él&#337; Gondolatok... akárki akármit is mond, a beszélgetés érdekes, követhet&#337; volt...! :roll: :twisted: 8)
:arrow: vasárnapi séta (már amikor végre felébredtem) :lol:
:arrow: piszokfolton a tányéron... és a felismerés: "Jaaaaa, az a rántott sajt?!" :evil:
:arrow: Ancalimon, Anci, Ancika, Ancicus... :twisted: :twisted:
:arrow: várakozás :?
:arrow: masszírozás a pályudvaron 8)

:arrow: Irunien :wink:

Hm. Biztos volt még. Nem emlékszem. :?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110160 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Ehh Mogyi...Darka gondoltal, mi??? :) Engem meg el is felejtettél mi??? Na tessék az er&#337;s kezeimnek :(

A kapeket meg lehet szemelyesen atvenni, mert eléggé sok lett :)

'Dios :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110150 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
szcsókolom!
nem akarok ismételni, de azért annyit mondok, hogy nagyon jó volt...elviseltem volna ugyanezt hetekig...itt lefixálódott, hogy táborban ott leszek:)))
a rulzokat már felsorolták páran, annyit még hozzátennék, hogy hálás vagyok, hogy valaki engem is megmasszírozott....(sztem mindenki tudja kire gondolok:)) )
külön köszönet Árnyelfnek, hogy lefotózhattam a malacot:))
ja, és szeretnék kérni mindeen fotóst, hogy lehet&#337;ség szerint küldje át nekem a képeit, mindet:)))
el&#337;re is köszike:))

most más nem jut eszembe, de az a vicces, jhoy ma 3 órát átaludtam a suliban, de nem volt nagyon gáz:)))
de ma korán igyexem elmenni aludni:)))
na szióca:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #110137 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is csatlakozom: a kirándulás NAGYON JÓ volt!!! :dance: :hello:
Fénypontok (az eddigiek mellett):
- Dodiee ecseteli a vonaton, hogyan képzeli el hobbit-birtokát az M7-es mellett ("milyen jó üregeket lehetne vájni ebbe a domboldalba, itt egy gombamez&#337;, ott a répaföld" :D )
- Telcontar-Ulmo férfikórus :eek2: :)
- az edzés sötétben :lol:
- éjféli séta az erd&#337;ben holdfénynél, majd beszélgetés horrorfilmekr&#337;l a sötét erd&#337;ben
- Árnyelf, a paparazzo :D
- Aralataion kalapja :itscool:
- a szálló fekete-fehér macskája
- a vasárnapi túra, befagyott pocsolyával, csontmaradványokkal, "könnyed" mászással (tényleg nem volt meredek az a lejt&#337; :roll: )
- az erd&#337;ben: "Ent jobbról!"
- leped&#337; méret&#369;, papírvékony rántottszelet a kajáldában 8O
- Telcontar barchoba-feladványai :itscool:
- csoportos masszázs a pályaudvaron (Iru, majd kérek a képekb&#337;l!)

Augustine, Esgal, Rabyn: gratula, hogy másfél napig kibírtátok alvás nélkül :hello:

Egyetlen gond: rövid volt ez a hétvége!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.829 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére