Találkozások

Több
21 éve 5 hónapja #110132 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
árnyelf a számból vette ki a szót!
No, az indulásnál, és a hazajutásnál kisebb gondok akadtak, de legalább rájöttem egy-két dolgra.
Ez a két nap, jobb volt mint az összes tábor, amiben eddig voltam együtt véve.
Már vágyam volt vissza menni, amikor elbúcsuztam a társaság utolsó felétől a metrón.
Khirály volt a túra, khirály volt az erdő, és a táj, de a legjobban a társaság tetszet!
Shirályok vagytok skacok!
Ja, és köszi a jó tanácsokat, amiket kaptam!

(Az egyetlen negatívum: A kardom vastagsága, 5 cm-ről, lement 2,5 cm-re. :) :? :wink: Na vajon kitől,mitől? :D )
De ez pótolható végül is.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110121 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
hi!

látom mindenki jól érezte magát Várgesztesen! :D Bár én nem voltam ismerem a helyet, így gondolom király lehetett :wink: :D

Frodós tali:
nekem az időponttól függ, hogy jó-e :roll: 1-ig angolon vagyok, de utánna jó.a helyszínt illetően nem tudok nyilatkozni, nekem bármi megfelel :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110066 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Na akkor megjegyzések Topic :)

:arrow: SHIRALY volt a tura... :)
:arrow: Az horkol aki nathas, egyszoval akinek nem tetszett, az hangosabban horkolt es/vagy sipolt (volt ra pelda :) )
:arrow: Az ujjamon a felirat tenyleg jo volt, a felelősök felelősségre lesznek vonva ( tudtok mosogatni lányok??? :) )
:arrow: A polok és tangák készülésbne :) lehet rettegni!!!! :)
:arrow: DooDie_TooK minden elismerésem a hegymászás miatt!! :) :)
:arrow: Kinti gondolatok topic : Hát nem volt semmi :)
:arrow: Mogyi jol massziroz :) (ugye fiuk??? :) )
:arrow: Telcontar...és a turavezetés !!!! Király volt...
:arrow: a 3 atya pedig van volt és lesz (sajna egy kis ideig Irakban, de sietünk vissza :) ) képanyag nemsokára a neten :)
:arrow: :arrow: :arrow: egyszóval JÓ VOLT!!!!!!

KÖSZI MINDENKINEK !!!!!!! :)

:twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110036 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Az Írországos tali legalább egy hetet csúszik, ui. közbejött valami (21-én lett volna). Id&#337;pontot, helyszínt nemsokára írok. Viszont nemsokára b&#337;vül a fotógaléria a telcontar.hu-n további 80-100 képpel, és el&#337;bb-utóbb lesz kiállítás is + még vmi amit majd csak akkor írok meg ha biztos lesz.

Ja, és Boldog St Patrick napot mindenkinek! (tegnap volt)


Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110019 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Pontosan: Hülye sz*rházy pesti (ugye?-)
Nem S&#336;T büszke vagyok rá , hogy hülye pesti vagyok.) és ezt a bácsinak is megmondtam..
Aug el akarta kérni Darky botját és azzal megverni a bácsit mert háromszor belefértünk vona.

Ui.: Dodiekám te még mindig nagyon Khirályul fogalmazol!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #110016 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ma a suliban megpróbáltam elmagyarázni valakinek, amit Ancalimon és Dín meg Aral mondott az objektív világról, de mindenki úgy nézett rám, mint aki frissen szabadult a Lipótról.. :) De jöjjenek a Rulzok:(vagyis végül kb a tábor egész menete a szemszögemb&#337;l...)
:arrow: Odaút, ki énekel hangosabban, és a döbbenet, amint azt látom az ablakból, hogy Aral leszáll a vonatról...(azért vissza is szállt:))
:arrow: Buszvégállomás.. az almachips végnapjai és a tarhonya éves termésátlaga.
:arrow: Buszút. Körbejár, se hol nem áll meg a Lays chips gy&#369;jtemény. Mindenki a kezembe nyomja az aprót.(csak megemlítem, hogy csoda, hogy nem dagadt meg a kezem, fémallergiám van..)
:arrow: megérkezés Várgesztesre. "Miért építették ilyen magasra a várat?"(Aug)
:arrow: a szállás szuper!!!!! Dilemma, hogy most a sok fehér izé közül mi leped&#337;, mi párnahuzat(ééérdekes alakú párnahuzatok, ugye, Áfi?)és mi takaróhuzat.
:arrow: Mindenki a toronyra tör, csoportkép, és Irunak fáj ha közel állunk :D
:arrow: séta az erd&#337;ben. Senki nem lep&#337;dött meg, mikor kiderült, hogy Darky megy legelöl:) rohadt csipkebokrok. Az alkonypír a fák fölött:) Lefele út :?
:arrow: Vissza a mez&#337;re. Verekedés a botokkal :) "Mi mozog ott a fáknál?" "Biztos a réz****ú bagoly!" De csak Aral volt:) Hogy ejtjük Aral nevét? "Mint a tanyasi benzinkút!" Mélyértelm&#369; beszélgetés a különböz&#337; szadista kirándulásokról. Valami oson a fák között "mi az, macska?" Aral:"Biztos vadászgörény"
:arrow: Kajatopic a Vendégl&#337;ben. Ana: "Én palacsintát szeretnék." "NIncs palacsinta." Akkor Csontlevest" "Csontleves sincs." "Akkor paradicsomlevest" "Már semmilyen levesünk nincs"
:arrow: Dohányszakasz az el&#337;térben, megszületik az Él&#337; Gondolatok-topic. Dín pipái :) Végül már lassan mindenki pokrócokba takarózva ült kinn. :) Beszélgetés az objktív világról:))
:arrow: Árnylef és a fekete avagy fehér lyukak.
:arrow: Dj Dodee és Dj Rabeen. avagy a kelta zene azért a legjobb :)
:arrow: Fél ötös fekvési próbálkozás részemr&#337;l, és megállapítás: Augank nagyon magas a hangja, és nem fél használni sem. Esgal segít neki:)) Fél hétkor ébredés arra, hogy Aug pakol....zörög a chipses zacskóval, húzogatja a cipzárt. öt perc mulva elhallgat. immár leped&#337;t keres, de 5ödszöri próbálkozás sem hoz eredményt...kezébe nyomok egyet. elcsendesedik....most meg Árnyelf horkol. Feladom:) körbejárunk, alvókat fotózunk, és megállapítjuk, hogy az alvás gyerekké teszi az embert.(vagyis mindenki annak nézett ki) az a bizonyos felirat Árny ujján..
:arrow: felkel mindenki, üde és friss arcok császkálnak:))
:arrow: Reggelire nincs id&#337;, loholás lepakolni. Mogy és én szadizzuk a népet, körbehordozzuk a képeslapjainkat, aláírást gy&#369;jtünk. Én:"hmmm.. ez csak 27. kivel nem irattam alá?" kérdezem Mogytól, nézek rá bambán.&#336;:"velem, te nagyon hülye!"
:arrow: indulás a kirándulásra. a vezet&#337;k jó érzékkel választják ki a legmeredekebb ösvényt. a bolondok nagy szintkülönbségekkel mennek, az okosak(heheh) rövidítenek(értsd, csalnak :) ). gyönyör&#369; tájak, közben beszélgetések mindenr&#337;l, a Hófehérke átköltésen és a Jurassic parkon át a színészek megélhetéséig. Megérkezés a jégbefagyott féldisznóhoz. Újabb hadonászás botokkal, fényképezkedés. Továbbút, botladozás az avarban, és megbeszéljük a Réz****ú bagoly legendáját. épségben megérkezünk a Dombhoz. az épségünket feladjuk, megindulunk felfele(bizonyos téves instrukciók hatására..). Túléljük, azt tervezzük, hogyan nyírjuk ki Telcontart. Életben hagyjuk(megúsztad) majd a domb túloldalán leslattyogunk(az ösvény egy könnyed kanyarral kerülte meg a Gyilkos Dombot) Érdekes tereptárgy(vagyis egy jópofa domb) fellelése, és megmászása(fakultatív módon)integetés a tetjér&#337;l. lejövetel, innent&#337;l egyenes út. Nem mozgó Ent az erd&#337;ben. :) Visszatérés a várba.
:arrow: Újabb kajatopic(palacsinta még mindíg nincs..)és a "mit szabad a fizet&#337; vendégnek" dilemmája. végül úgy dönthettünk, hogy mindent, és kissé átrendeztük a termet. az érdekes páncéling...
:arrow: a WC. .... már sejtem miért nem maradt több babgulyás...
:arrow: Indulás haza(Áldva legyen Ancalimon és a kocsija) séta a buszig. Egy óra mulva indul!!! Csoportkép a bokorból, de sok fényképez&#337;gépetek van!! Dodiee felleli a játszótert, páran megemlítik, hogy még jó hogy 18 éves. Végül mindenki a játszótéren tobzódik..(tisztelet a kivételnek, nem tudjátok mib&#337;l maradtttok ki..)JÖN A BUSZ!! sprint a megállóig.. még 40 perc az indulásig, akkor minek futottunk?? Megkötözött fák a túloldalon. "Hogy el ne szökjenek"
:arrow: Fel a buszra. Rabyn megtudja, hogy "hülye pesti"(vagy pontosan mit is??), de valahogy nem omlik össze.
:arrow: Megérkezés a vonathoz. egyeseknek nincs retúrjegyük, maradnak. utazás a biciklitárolóban, persze hogy Kelenföldnél tud mindenki leülni. a szemhéjak heves vizsaltása belülr&#337;l, de senki nem alszik!!! Megérkezés a Keletibe, könnyes búcsú némelyekt&#337;l, a többiek tovább a metróhoz. a fél világ metrózni kívánt aznap..
:arrow: Hazaérkezés, és mély álomba zuhanás.

Nagyon jól éreztem magam veletek, halál jófej egy banda vagytok:)) a képeket pénteken remélem fel tudom tenni a netre!!

u.i.: Rabyn: pár nevet rosszul írtál, de megbocsájtjuk(f&#337;leg hogy az enyémet /majdnem, de te egy e-vel ismersz/ jól írtad :D DD)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #110015 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
mosz egy egy izé, mert kétszer ment el a következ&#337; üzim, és törölni akartam, de nem látom hol lehet..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110010 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak hogy ne ismételjek semmit:Váhárgehesztehes khihiráhály...stb :lol:

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110005 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Oh télleg kösszenyt&#369;!!!
Igen a letni rullzok nagyon rullzok voltak
Elkezdtem irni valamit ott az abalkban csak megzavartak ha befejezem beiropm ezt is.


&#336;&#336;mh kimaradt a rullzokbol, aug nazgulsikolya az Erd&#337; közepén

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110002 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn:én írtam szépen tündéül (f&#337;ként falra, de nem vagyok rá büszke--lebuktam), a nevemet fentebb láthatod...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110001 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Megérkeztem én is.
Jöttem von hamarabb de hát legy&#369;rt az álom (34óra nem alvás után nem csoda))

Hát nem is tudom hol kezdjem.. De azért megpróbálom összefoglalni "röviden"
TEhát: Mogy és én értünk a Keletibe els&#337;ként. Ácsingózunk és egyszercsak megérkezetek a többiek is. Vettünk jegyeket majd mikor Telcontar majndem uccsoként beérkezett felszálltunk a vonatra..
Odafele út nagyon jó volt nevettünk meg énekeltünk és próbáltam memorizálni a neveket (nah egysre több embert tudok vééégre!!! :D )
Odafele már többödszöri megkérdezéz után végre fentvagyunk a várban! Mit is mondjak NEKEM NAGYON TETSZETT MÁSKOR IS MEHETÜNK IDE!! :hello:

Mikor bepakoltunk lementünk az erd&#337;be amihez egy rétecske is tartozott. Darkman vezetésével elindultunk felfelé az erd&#337;be, ott volt mogy, meg asszem Kriszana meg Dodie meg én meg még páran akiknek nem jut eszembe a neve. Lefelé már tök sötét volt csak a hold világított amin nagyon csodákkoztam mert még életemben nem láttam csak és kizárólag a holdat világítani :oops: (ezért el sem tudtam képzelni, hogy a Gy&#369;r&#369;szövetség, hogy ment töksötétben az erd&#337;ben)
Lent különszakadtunk, volt aki ment játszani a többiek meg mentek dumálni. Pipáztunk is olyan hosszú pipa volt meg rövid, páran cigizni mentek. aztán bementünk, amikor Darkman, Aralation(ugye jol írtam?) mogy Ancalimon (volt még valaki?) elindultak a sötétben le a völgybe. Elemtünk vacsizni az ottani étterembe. Aztán fel. De ahogy felnéztem a várudavrrol olyan volt mintha HOMÁLY lenne nagyon érdekes volt. Fent az el&#337;térben kialakult a GONDOLATOK SZOBA, ami számomra nagyon érdekes volt! Én olyan kicsinek éreztem magam az ott folyó beszélgetéshez, hogy inkább csak csendben figyeltem. F&#337;leg amikor Ancalimon is kijött. HÁt valami csúcs volt szerintem ,bár ez enm jó szó erre. Olyan kérdéseket vitattak meg mint, hogy az a világ amit látsz vagy a világ több is számodra, meg hasonlókat. Bent is voltak hasonló dolgok. A fekete jukak, és a dinók és a szellemek világáról, Árnyelffel. Ekkor már sokan aludtak. A legvégén csak Augsitne (meg akinek még mindig nem tudom megjeyezni a nevét de szépen ír tündéül de amugy meg kb 5 féle A betüje van) maradt fen és én. Dodie pedig felébredt Aug fészeképitésére az ágyon :nono: :evil3:
hajnalodott, felmentem megnézni, a galérián alvók arcát, nagyon érdeks volt-)) Volt aki úgy aludt mint a kisbaba és volt aki összegubodzott, más meg szétvetette magát az ágyon(ami azért fura mert eléggé keskeny ágyak voltak) :roll:
A rullzakat valaki leírta papirra így ezzel nem foglalkozom-)))
Felkeltmindenki és elindultuk kirándulni és mentünk mentünk mentünk mentünk és mentnk. Egészen addig a kedves kis hegyig... Amin nem kellet volna felmászni de mi még is felmásztunk.. (nah mért???) :dead:
És persze kideülrt, hogy nem kéne. És megint mentünk és mentünk aztán találtunk egy jégbefagyott (tavat????) amiben volt egy döglött vaddisznó. És kész volt az él&#337; Biosz óra! aztán mentünk és mentünk. Visszatértünk a
VÁRBA és megkeztük utunkat hazafelé, egy játszótéren vártuk a buszt ami majdnem 1 óra múlva jött. Nah nagy nehezen felkászálódunk, letetettük a csomagokat a hátsó ülésre. Felszáll Parasztbácsi. Se szó Se beszéd elkezdi lehajálgni a csomagunkat. Mondom neki :
-Nem kéne ám dobálni
-azt csinálok amit akarok
-De nem azokkal a csomagokkal eléggé drága cuccok vannak benne és nem a lábamközivel kerestem meg! (erre dobálja le mogy cuccát amiben a magnó volt ami nem kis pénz, leteszi a nagy fenekét az ülésre, majd egszólalt):
Biiztos Pestiek vagytok, azok iylen bunkók
-Jah egen pesti vagyok és nagyon böszke vagyok rá és így születtem!!
Erre már alig szólt csak valami trágár szót alkalmazott, amire már nem reagáltam. :rmad2: :x
A vonatra én is hamarabb szálltam fel és végig&#369;álltunk szinte. Dodie majdnem elaludt. (ülve) mert ráültünk a csomagokra. Végül hazafelé (elfelejtettem a nevét) beszélgettünk, mert kiderült &#337; is Aquincumon lakik. Hazaértem ettem valamit amit nem is tudok mi vol már. És lefeküdtem aludni két perc múlva már aludtam mint a bunda
:sleepy:


Tehát egyetlen mondatba megfogalmazva:
BORZASZTÓ JÓL ÉREZTEM MAGAM!!!!!
:hello:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110000 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, pont a legjobbakat hagytam ki én is...a fehérnem&#369; és pólódizájnolás (Galadriel hátulról...uhh), meg Szauron szeme-szája és egyéb testrészei...hát, ott volt! Na már télleg megyek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109985 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: 1etértek... :?

Naszóval! Ami RULZ volt:
:arrow: a 3 ATYA! :D
:arrow: :legolas3: -s világítós tanga/boxer + pólók ( A Legolasos... :arrow: :evil: )
:arrow: Ary kalapja! Legközelebb "véletlenül" nálam fog maradni! :wink: (Na, jó, nem gondoltam komolyan!)
:arrow: Az esti dumálások! (Az élet értelme, fehér és fekete lyuk, 1ebek)
:arrow: Arny kezére firkálás hajnalban
:arrow: A 200-ason a ... :wink:
:arrow: Amit Raybn apja lesz&#369;rt a GyU-ból: nagy, t&#369;zben ég&#337; ****, ami irányít mindent... :roll: :wink: :D :itscool:
:arrow: Arny horkolása (vaddisznó)
:arrow: reggeli fejek :sleepy: :eek4:
:arrow: "Jásszer Aragorn", és Arny feje a képeken :)
:arrow: 3-an maradtunk fönn egész éjjel... :arrow: Esgal, Rabyn, én :wink:
:arrow: esti masszázsszalon Mogygyal
:arrow: éjjel az erd&#337;ben
:arrow: a Kör 8O :quasi:
:arrow: Darky kend&#337;je és kalapja
:arrow: A dumálások Elanorral, és a botok
:arrow: Hitletres viccek
:arrow: visszafelé a vonaton ( :arrow: Menekültek) :?
:arrow: Ancalimon és a fénykép... :D (Nem én voltam!!! :roll: :wink: )
:arrow: Fényképek :evil: :evil: :evil:

Na, perpill több nem jut eszembe, de majd még lehet, h írok! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109981 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali mindenkinek!

A kirándulás eszméletlen khirály volt!
Rúlz:
:!: A Zegyház (Péter atya, Zoltán atya, Brandir atya) Irakba mennek, de el&#337;tte összeesketnek mindenkit
:!: orvfényképészek :arrow: Anci alszik
:!: az edzés
:!: holdfényben a dombra
:!: Árnyelf horkol
:!: Középfölde-rap :arrow: "Gandalf Dzsí,Hö!Khírály"
:!: fél disznó jegelve
:!: vonatút haza (nem is tudtam, hogy el tudok aludni a csomagomon ülve...)

Több nem jut most eszembe, de eszetlen khirály volt, ha Sopron csak fele ilyen jó lesz, még akkor is oltári!
Na, ennyi elég volt bel&#337;lem.Namárië!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109972 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
NAGYON? NAGYON JÓ volt a kirándulás!!!

Király volt a szállás, a hely gyönyör&#369;, s&#337;t még annál is több, és a hangulatott le se lehet írni!!!!! :dance: :dance: :itscool: :hello: :up: :evil3: :mrgreen:

( Csak azok az orv-fényképészek... :evil: 8), és az a sok dohányzás... :smokin: :nono: :wink: )

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109962 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Húúú!!! Oltái nagy buli volt Várgesztesen!!!!! :D Isezonyat gorniul éreztem magam! A RULZ-okat majd kés?bb +próbálom leírni, tegnap este pedig túl fáradt voltam , h feljöjjek a netre. :wink:
2kérdés (szokás szerint lemaradtam):
Mikor lesz a Frodós tali, és mit csinálunk?
Meddig tart a Grímás koccintás kedden? (Ugye 1/2 5-t?l van?)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109926 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Találkozások
A Grímás kocc talira biztos nem tok menni, mer lebetegedtem :( :x
Lijesre meg ha meggyógyulok, akkor talán.... :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109895 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Izéé.... :? Ezmost nemtom csak éngondomééé.... (akkor miattam igazánne kavarjatok! )
De mostnízem h ugyanakkorra cervez&#337;dik a Színm&#369;ves tali is, mint Frodós...
Nahátén mindkett&#337;n ceretník ottlenni, de szétszakadni még nem tudok (ami elég nagy hiányosság... :? )
Nemlehetne vhogy öccehozni, h egyik de másik du? :oops:
(vagymaydmax beintegetek vmikor a végin... :| )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Szupi volt Várgesztes! :cheers: :hello: :wink: Szerintem 2 hét alatt nem nevettem ennyit mint most 2 nap alatt. :) Veletek mindig jó! :wink: A végén 4felé szakadni a vonatok [size=9:2h9452ft](és az autó) [/size]miatt nem volt jó :( , se egy órát ácsorogni Tatabányától a Keletiig, de ennél már rosszabb vonat-utam is volt... :roll: :? :look: És el&#337;re jelentkeznék Sopronba egy hónap múlvára, remélem nem lesz rossz az id&#337;pont. :roll: :wink: [size=9:2h9452ft](És nem is volt annyira meredek az a domb... :look: Végülis mindenki átjutott rajta. :wink: )[/size]

Kincs&#337;

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109868 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon nagyon jól éreztem magam a táborban(ha lehet így mondani ezt a Várgesztesi kiruccanást)
Szenzációsak vagytok, de most túl szomorú vagyok hogy leírjam a dolgokat.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109848 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
A Frodós talira megyek.

És a Grímáson is ott a helyem. :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109750 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások

Lili írta: És mellesleg még azt se tudjuk ki fog jönni,úgyhogy sztem mindenki beírhatná ide,ha jön... :roll: :oops:


Én jövök.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109720 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: én is meek, valszeg
(már el&#337;re látom, h naon korán kell kelnem :P )
T&#337;lem délel&#337;tt is kezd&#337;dhet, de akkor én kés&#337;bb jövök (pls oan hely legyen ahová én is eltalálok (az ezek közül csak a Jet biztosan) v. jöjjön ki vki elém.

A Vörös Oroszlánban a Jókai téren már jártam (Ráday u.-ban még nem), elég kicsi és általában igen sokan vannak.
McDönci, Burger king háát nem is tom
Cd f&#369;-ben nem férünk el sokan
sztem legyen a Jet, annak ellenére, hogy bunkók voltak 1x (szem el&#337;tt tartva azt is, hogy én nem tok itthon ebédelni, és addigra igen éhes leszek :) , vmi normális ebédre )

márc 15.-ei videozásról: :D
egy szó: Naon jó volt (hmm, ez már 3 szó :) )
köszönöm, hogy megvártatok a videozással :D


Namarië!
Thaur


Oké de hova mikor én is mennék! Nah nehagyatok ki a buliból! :o h:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109718 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
Svindler ha megkérhetlek hogy elgyere a szegedi talira negyon örülnék.
És ha lehet mást is beszervezni akkor megkérlek rá hogy segíts.
El&#337;re is köszönöm.

Lethol.

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109696 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
én is meek, valszeg
(már el&#337;re látom, h naon korán kell kelnem :P )
T&#337;lem délel&#337;tt is kezd&#337;dhet, de akkor én kés&#337;bb jövök (pls oan hely legyen ahová én is eltalálok (az ezek közül csak a Jet biztosan) v. jöjjön ki vki elém.

A Vörös Oroszlánban a Jókai téren már jártam (Ráday u.-ban még nem), elég kicsi és általában igen sokan vannak.
McDönci, Burger king háát nem is tom
Cd f&#369;-ben nem férünk el sokan
sztem legyen a Jet, annak ellenére, hogy bunkók voltak 1x (szem el&#337;tt tartva azt is, hogy én nem tok itthon ebédelni, és addigra igen éhes leszek :) , vmi normális ebédre )

márc 15.-ei videozásról: :D
egy szó: Naon jó volt (hmm, ez már 3 szó :) )
köszönöm, hogy megvártatok a videozással :D


Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109689 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Huhhh..én mondtam hogy meek... helyszínre is ajánlottam egy csomó mindent de válasz az nuku... nincs kedve vkinek segíteni?
Dez: Teaház... nos a Kicsi@Világ csak 4től van nyitva 7végén... a Vörös Oroszlánban még nem jártam szó azt nem tom...akkor még van a McDönci (nah ezt kicsit rossz) a BurgerKing (ez is) a Jet (igen tudom a múlkori...dehát... áh.. nem értem hogyha 1X bunkók voltak akkor mért kell már kizárni ezt a helyet :P ) akkor esetelg CDfű teázó (itt nem fénénk el sokan) Zwack? vagy valami más? segitsetek plíz :P


Nekem mindegy, csak könyi a pontos címet mondjátok majd, mert Én a Mc-in és a Burgeron kívül egyiket sem ismerem és amilyen sík vagyok eltévedek.
Mindig anyámtól kérdezem meg, hogy mi hol van. :roll:
Köszi.
Az viszont jó lenne ha délel&#337;tt kezd&#337;dne 11-12.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109607 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
MINDEN KEDVES ÉRINTETTNEK!


A SZEGEDI TALIRÓL:


Ha nektek is a jó, a jöv&#337; hét után lehetne. Hogy konkrétan kinek mikor és hol lenne jó, azt írjátok meg légyszíves! Akár priviben is!


Köszönöm!

Namarie

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109605 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
vki aki szegedi vagy környéki Annak a tali megbeszés szerint a jöv&#337; hét utáni héten lenne de ezen még finomítani kell

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109554 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhhh..én mondtam hogy meek... helyszínre is ajánlottam egy csomó mindent de válasz az nuku... nincs kedve vkinek segíteni?
Dez: Teaház... nos a Kicsi@Világ csak 4től van nyitva 7végén... a Vörös Oroszlánban még nem jártam szó azt nem tom...akkor még van a McDönci (nah ezt kicsit rossz) a BurgerKing (ez is) a Jet (igen tudom a múlkori...dehát... áh.. nem értem hogyha 1X bunkók voltak akkor mért kell már kizárni ezt a helyet :P ) akkor esetelg CDfű teázó (itt nem fénénk el sokan) Zwack? vagy valami más? segitsetek plíz :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109548 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Dez írta: A Frodós talival kapcsolatban:
az is meghatározza a helyet, hogy hányan lennénk. Mert ha kevesebben, beülhetünk teaházba. De ha többen...
Nagy gond lenne, ha délel&#337;tt kezd&#337;dne? Délután elutazom... Mondjuk 10-t&#337;l? Vagy 11-t&#337;l?


De akkor jó lenne,ha mindenki jelezné,aki jön és akkor végre eldönthetnénk a helyet... :roll:
Nekem legkorábban 11-t&#337;l jó csak... :oops: :oops: :( (Miskolcról még föl kell érnem... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.192 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére