Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #107768 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások
A márc. 18-ai talira még mindig lehet jelentkezni, ha van vkinek kedve aznap talizni és dumcsizni! Részletek lentebb.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107759 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj, én nagyon jól éreztem magam tegnap, csak kár,hogy az elején kettéosztódtunk:(( Mért nem volt nekik nagyobb asztaluk???
Rulzz:
:arrow: Mindenféle kajautalások Orlira :)
:arrow: galad betartja az ígéretét(még lógsz ám egy kiló répával!!)
:arrow: Aragorn tipusú ajtó a Nevadában
:arrow: "Mi Aragorn álma? Hobbitok a Király utcában" :D
:arrow: "Na, akkor mindenki mondjon magáról valamit!" és az egyszavas válaszok :roll:
:arrow: Tel "koktélja" szörnyen hangzik, de télleg finom!!
:arrow: Viccek minden mennyiségben
:arrow: Éneklés a villamoson :) galad:"Na, az ilyeneket szoktam a pokolba kívánni.."és rendületlenül énekel tovább :D

Nem rulzz

:arrow: Tálca a kuka tetején.. hát ezért volt hideg a túróstészta...
:arrow: Dohányos társaság, és a hirtelen eltűnt "Nemdohyányzó helyiség" tábla :evil:
:arrow: Hideg van, és mégse indulunk már el...
:arrow: Korán el kellett jönnünk://

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107746 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok kérdésem: kik jönnek kirándulni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107727 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon jól éreztem magam tegnap!!!!!!!!!!! :D
Még egyszer Boldog Szülinapot és Névnapot minden illetékesnek!

:arrow: de a legjobb akkor is az étlap volt: "Fogas orly módra" :hello:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107538 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
:deal: <--- az irat kötelez! :deal: <--- az irat kötelez!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107488 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
ulmo ezt nem tudtad volna hamarabb beirni :cry:
Most honann szerzek én ennyi pénzt negyed5ig??
Mindegy valahogy megoldom..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107399 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Fontos!!! :deal:

Akik jönnének március 15-16-án kirándulni Várgesztesre, a szállás árát, 1100 Ft-ot legkés&#337;bb vasárnap estig juttassák el Telcontarhoz. &#336; hétf&#337;n korán reggel megy lefoglalni és kifizetni a szállást. Csak azoknak a jelentkezése lesz elfogadva, akik a megjelölt id&#337;pontig kifizetik a szállásukat.
További információ Telcontarnál mobilon: 06-20-2083367

Jelenleg 14 ember jönne a kirándulásra, kb 22 f&#337; lehet az összlétszám, tehát még lehet jelentkezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107377 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Valószín&#369;leg megy a holnapi talira 2 lány, akik ma és 2 hete is ott voltak a noldáson. Megírtam nekik SMS-ben a pontos helyet és id&#337;t, még várom a válaszukat, de szvsz mennek. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107371 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerkek bocs hogy itt kérdezem DE ki volt Az aki Felhivta Gollamot hajnalban a farsang után??? :x
Valaki engem is hivott (na és az Ki volt?? :? )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107359 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is megyek holnap. :D

Hát...izé... mivel annyi ünnepelt van, meg minden...próbáljak szerezni egy tortát? :?: (nem biztos, hogy sikerül)

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107342 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv mindenkinek! :wink:

Márc. 18.-án lenne egy Grímás-koccintós tali (Brad Dourif szülinapja alkalmából).
Az Astoria-i BurgerKingben, hátul, a nagy asztalnál.
Ha vkinek van kedve jönni, az írjon nekem privit (ha nem jön senki, vagy nem tud szólni, én akkor is ott leszek fél ött&#337;l , talit&#337;l függetlenül is. )
Szóval, ha vkinek van kedve, az írjon!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107288 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Arnyelf, ezt a karaktert ne használd, megduplázza az írásodat: <

A másik kacsacs&#337;r rendben van, csak ez csinál ilyet.

:wink: Arnyelf, ezt a karaktert ne használd, megduplázza az írásodat: <

A másik kacsacs&#337;r rendben van, csak ez csinál ilyet.

:wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107276 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok én holnap ott leszek!
Dodie! megyek 15én is!!!!
Szal ott leszek!!
holnap látjuk 1mást!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107244 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
>>>>>Ulmo<<<<<

... akkor most mi van? Úgy látom a buli második részét halasztani kell, mert keresztbeszerveztek.. :( Hivj mar fel ha tudsz valamit, mert én teljesen 0-ft on vagyok.

>>>>Telcontar<<<<<

... ja és akkor rendezhetünk majd egy Live-t is mi? :) Kis hamis :)

>>>>> EGYÉB <<<<<

Mivel Brandir meg még egypár ember szeretne kicsit jobban megismerkedni a keleti hacm&#369;vészetekkel, közelebbr&#337;l az aikijutsuval, iaidoval és kenjutsuval (kard, f&#337;leg)..valamint némi japán filozófiával... ezért ha cicafülnek sikerül termet szereznie március közepét&#337;l-végét&#337;l heti rendszerességgel edzlsek lesznek.

Eddig a jo hir.

Rossz hir: én tartom :) Na jó, meg valszeg jön még egy ember, de &#337; gonoszabb.

Ha érdekel valakit, akkor irjon privit, hivjon fel...akármi, csak lehet&#337;leg gyorsan, hogy tudjuk, hány ember lesz.

És ami még fontos: pénz! Csak a termet kell fizetni, egyéb költség nincs... meglep&#337; ugye? :)

Nos, ha érdekel valakit akkor privire fel! >>>>>Ulmo<<<<<

... akkor most mi van? Úgy látom a buli második részét halasztani kell, mert keresztbeszerveztek.. :( Hivj mar fel ha tudsz valamit, mert én teljesen 0-ft on vagyok.

>>>>Telcontar<<<<<

... ja és akkor rendezhetünk majd egy Live-t is mi? :) Kis hamis :)

>>>>> EGYÉB <<<<<

Mivel Brandir meg még egypár ember szeretne kicsit jobban megismerkedni a keleti hacm&#369;vészetekkel, közelebbr&#337;l az aikijutsuval, iaidoval és kenjutsuval (kard, f&#337;leg)..valamint némi japán filozófiával... ezért ha cicafülnek sikerül termet szereznie március közepét&#337;l-végét&#337;l heti rendszerességgel edzlsek lesznek.

Eddig a jo hir.

Rossz hir: én tartom :) Na jó, meg valszeg jön még egy ember, de &#337; gonoszabb.

Ha érdekel valakit, akkor irjon privit, hivjon fel...akármi, csak lehet&#337;leg gyorsan, hogy tudjuk, hány ember lesz.

És ami még fontos: pénz! Csak a termet kell fizetni, egyéb költség nincs... meglep&#337; ugye? :)

Nos, ha érdekel valakit akkor privire fel!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107239 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki jön a holnapi (márc. 7.) összevont szülinapi-névnapi-stb bulira a Nevada pubba:

Találkozó helye és ideje: fél és háromnegyed 5 között, Batthyány tér, lent a pénztáraknál. Innen a 19-es villamossal megyünk tovább.

Aki esetleg nem ér oda id&#337;ben:
A buli helyszíne mgközelíthet&#337; a 18-as, 19-es, 47-es, 49-es villamossal. A Bertalan Lajos utcai megállónál kell leszállni (Gellért tér után), szinte pontosan a Nevada el&#337;tt.

Mindenkit szeretettel várunk! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107227 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
küldök neki a nevetekben, hátha nem tudja megnézni a fórumot.

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107210 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Pénteken megyünk valsz. húgommal.

Telcontar: lehet jelentkezni még a kirándulásra? 2en szeretnénk! csak nem tudok smst küldeni...

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107200 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
A visszajelzések alapján eld&#337;lt a Craig Parker videózás végleges dátuma: március 15. Bocs azoktól, akik erre is akartak volna jönni meg a kirándulásra is, de most ez van.

Id&#337;pont: kora délután, 2-3 órai kezdéssel, de ez még alakul.

Program:
:arrow: Xena - To Helicon and Back (angolul)
:arrow: Ifjú Herkules részek (magyarul)
:arrow: + egyéb kisebb dolgok angolul :)
[size=9:3omr0750]Lehet, hogy a másik két Xena részt is sikerül addig megszereznem, szintén magyarul, de az még nem biztos.[/size]
:arrow: &#336;rültködés, beszélgetés fakultatív módon :)

Helyszín:Supersonicánál

Kérem, hogy jöv&#337; szerdáig jelentkezzen nálam priviben, aki biztosan jön, a megközelítésr&#337;l és egyéb részletekr&#337;l is priviben kaptok majd eligazítást.

Minden jót!
Pennie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107178 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: de ugye a péntek az marad? És mondjuk a Batyin nem lehetne talizni....? :?

Telcontar: esetleg majd egy névsort nem tudnál betenni, hogy eddig kik jönnek??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107168 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
90%, hogy tudok menni márc. 15-16-án. :hello: Ha még van hely. :roll: Holnap d&#337;l el, de szerintem megyek. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107157 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
:bounce: Yeah! :bounce:
Sikerült elintéznem, hogy el tudjak menni (bár nem tudom, ti örültök-e ennyire, mint én...)!
Szóval nem leszek ott ötre, mert kb. akkor ér be a vonat, de azért megpróbálok minél elobb beesni.
Úgy nagyjából meddig tart? Bár valszeg 8-9-nél tovább úccse maradhatok... :roll:
Ja és mirol lehet titeket felismerni?
Ha láttok egy tanácstalan emberkét nézelodni egy anyuval (aki eljön "megnézni, hol hagy"), akkor azért rám ordíthattok, hogy hahó, itten vagyunk! :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107151 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát nagyon sajnálom, hogy ez most így jött ki, de a tábor szervezésével is haladnunk kell! :oops:

Minden érintett! Próbáljuk megcélozni a 18 órát, és megigérem gyorsak leszünk a megbeszélésen, és akkor talán még jut a lelkes táborszervez&#337;knek is hely, kaland, vidámság, stb-re!

Kérlek a tábor topikba írjatok, és lelkendezettek a hozzászólásomhoz. :)

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107141 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem találkozhatnánk valahol... és a legfontosabbb: Mikor találkozunk...mert hogy eddig nekem nem tünt fel hogy az is jelezve lett volna.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107140 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: nem lehetne oan helyen találkozni, ahová még Bp-et kevésbé ismer&#337;k is odatalálnak (pl én)? ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107135 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kirándulás!!!!!!!!
Lefoglaltam a helyszínt, egyenlöre 14 f&#337;re (ennyien jelentkeztek), de van még hely, akár 22 is, szóval gyertek.
A helyszín: várgesztes
Ár:1100Ft
Most ennyi, infot majd még adok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107133 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru, én passzolok, tábormegbeszélésre megyek, este 10-re tán odaérek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107126 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
És akkor most szombaton semmilyen tali nem lesz? Tuti? :(
Pedig reménykedtem, hogy el tudok menni egyre. :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107124 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: én megyek, valahogy csak odatalálunk:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107120 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!( nemtok bazi piros betuket írni, úgyhohgy képzeljétek oda. :D )
A megváltoztathatatlan és tutibiztos helye és ideje a pénteki bulinak :wink: : Délután öt óra, Nevada pub. Ez úgy közelítheto meg, h. a Batthyány téren felszálltok a 19-es villamosra, és leszálltok a Bertalan Lajos utcánál, pont a pub elott tesz le.
Ha esetleg igény van rá, találkozhatunk vhol, h. mindenki odataláljon.
Várom a hozzászólásokat. :wink:
Remélem, minden ünnepelt el tud jönni, de azért mondogassátok nekik surun, h. merre lesz.

Köszi, Iru.
(Ha vmi kérdés van írjatok, v. hívjatok: 06205392048)

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107048 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

lethol írta: Vki tudja mikor lesz és hol lesz a szegdi tali ? :cry: Már 1 honapja várok a válaszra de semmi :cry: Aki látogatja ezt a fórumot azt megkérem nézzen utána :oops:


Milyen szegedi tali? A tudományos konferenciára gondolsz? Mert az már volt. Még februárban...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.184 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére