Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #107042 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
Vki tudja mikor lesz és hol lesz a szegdi tali ? :cry: Már 1 honapja várok a válaszra de semmi :cry: Aki látogatja ezt a fórumot azt megkérem nézzen utána :oops:

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107031 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombatra lsz. ne! Már szabaddá tettem magam péntekre, szombatra viszont beterveztem mást, amit most már nem tudok lemondani, és valószínűleg nem én vagyok az 1etlen. Tábortalálkozó nem akadály, előtte-utána ott tudunk lenni.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107030 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombatra lsz. ne! Már szabaddá tettem magam péntekre, szombatra viszont beterveztem mást, amit most már nem tudok lemondani, és valószínűleg nem én vagyok az 1etlen. Tábortalálkozó nem akadály, előtte-utána ott tudunk lenni.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107028 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek!
Rossz hírem van, nem a Kicsi a világ teázóba megyünk pénteken, mert az egész este foglalt. :cry: Ma estig megpróbálok lefoglalni egy helyet.
De amint ovasom a tábormegbeszélés is pénteken lesz, úgyhiogy lehet,h. tolom az egészet szombat délutánra.
Ma estig mindenképp megírom, h. merre meddig hány méter....

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106987 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta:

Fiona írta: De kár hogy nem megyek..... a francba...

Fio, vagy Te vagy rám átok, vagy fordítva... :roll:
Ha a színköröseimmel vaok, Fio felvételizik. Ha Kisfaludy-napon vaok, Fio se megy... :roll:


Eia, az eyik legleg filmem 2. részéből idézek egy tanulságos mondatot: "Egyek vagyunk" :) :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106963 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: De kár hogy nem megyek..... a francba...

Fio, vagy Te vagy rám átok, vagy fordítva... :roll:
Ha a színköröseimmel vaok, Fio felvételizik. Ha Kisfaludy-napon vaok, Fio se megy... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106955 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
De kár hogy nem megyek..... a francba...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106954 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
dodikám ennyi infovan-(((
Majd küld még nekünk Telecontar (nekem legealábbis azt mondta)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106952 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
A kulcsosházas taliról kaphatnék egy kicsit több infot? nincs most időm visszakeresgélni.. :( (

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106895 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Program: Március 15-16 kirándulás
Találkozó: szombat délután 3 körül (Cica, majd délelott ünnepeltek...), pontos részletek késobb. Vasárnap kora este (6-7 felé) érünk haza.
Helyszín: Pilisszentkereszt, egy kiadó családi ház, kompletten felszerelve, erdo mellett
Program: kirándulás, bulizás, agyeldobás, esetleg közös fozocske. (Hobbitok hozzanak répát és kolompért).
Költség: 1500 Ft/fo + utazás, ami vagy Pomáztól vagy Árpád hídtól sárga busszal (szerintem utóbbi)
Maximális létszám: 15 fo, és ez is pótággyal, ennél többen csak akkor, ha nem akar mindenki egyedül aludni. :) Három szobában leszünk elhelyezkedve.
A korlátozott létszám miatt aki "majd meglátja", annak nem tudok helyet garantálni. Jelentkezés nálam SMS-ben, mert a mai napon olvasok utoljára fórumot. A számom 20/2083367
Az idopont eldöntött, a helyszín még nem 100%, csak ha leelolegeztem az összeget.
Szükséges felszerelések listáját majd valakivel feliratom ide. További infó nálam telefonon.
Hét hely már foglalt, úgy jelentkezzetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106894 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

pár barátnőm és én ott voltunk szombatona farsangon és nagyon tetszett.
Jó kis társaság jött össze, úgyhogy szívesen találkoznék még veletek!
Légyszíves írjon valaki részleteket erről a most péntekről!
köszi, :wink:
laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106868 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Huhhh...lehet hogy éniss benézek... mmint a Kicsi@Világba...a kulcsos házat még nem tom... attól függ... nem szeretnék felesleg lenni....

Dehogy lennél felesleg! Gyere nyugodtan Telu, és te is Rabyn, ha elengednek! Telcontarral és/vagy Darkyval beszéljétek meg a részleteket!
Ottalvós buli lesz, tehát némi pénzbe kerül - bár kevéssé valószínű, hogy aludni fogunk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106847 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
a kulcsosházas talira én is szivesen mennék persze ha én sem zavarok-)
És a teázoba is beugranék ha lehet-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106844 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru, én MEGYEK!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106843 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhhh...lehet hogy éniss benézek... mmint a Kicsi@Világba...a kulcsos házat még nem tom... attól függ... nem szeretnék felesleg lenni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106840 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Irunien írta: Még nem tudom pontosan, hogy kik jönnek, de akkor ezennel kérek mindenkit, hogy aki szueretne jönni, az írjon nekem. :!:
Szombat sajnos nem jó. :cry:
Üdv, Iru. :wink:

Akkor én most jelentkeznék Iru, majdnem biztosra. És légyszi ne legyen szombaton!
Lefoglaltad a helyet a teázóban? Mert ha nem, akkor tuti nem lesz helyünk.... :?
Jah, és Telcontar jelentkeznék a 15-16-ai kulcsosházas kirándulásra is. Ha lehet, mostmár ne változtassunk időpontot (Hisz már több mint egy hónapja megvolt). Ráadásul 8-9-e az a következő 7vége, mindjárt itt van. 22-23-a pedig az Oscar díjátadás 7végéje.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106836 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy kis reklám:

2003. március 6-án, azaz csütörtökön már a 3. noldás foglalkozásra kerül sor a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár VI./2. sz. gyermekkönyvtárában (A cím: 1061 Bp. Liszt Ferenc tér 6.)

A téma: Barátság – "Ha csak annyit kívánsz, hogy kitartsunk melletted jóban-rosszban, mindhalálig... akkor megbízhatsz bennünk."(Trufa)

A témavezetők: Cica, Kincső és Szofi

A tartalom: Beszélgetünk a Szövetség tagjainak kapcsolatáról, a barátságok "típusairól" és hatásáról. Alkalmunk lesz a saját életünkből hozott élmények megbeszélésére is. Mindeközben sokat játszunk és nevetünk majd.

Minden érdeklődőt, fórumozót, MTT-tagot stb. szeretettel várunk.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106833 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm. És nem lehetne szombaton is? (8-án)
Ha nagyon hülye ötlet, hurrogjatok le.
Esetleg hátha van vki, aki akkor érne rá... Nagyon szívesen elmennék már egy talira, és most lehetőségem lenne rá... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106825 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy kis retro...

Nah, sajna nem tudok menni Penteken...

KOSZ ANGELINA ÉDESEM :) Látom valaki azért még rám is gondol :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106824 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy kis retro...

Nah, sajna nem tudok menni Penteken...

KOSZ ANGELINA ÉDESEM :) Látom valaki azért még rám is gondol :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106748 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
De azért azokról sem feledkezzünk meg, akik 7-én ünneplik névnapjukat!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106741 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Tévedés: nem a Madách Színház, hanem a Madách Kamara - nem mindegy... (de asszem a noldás topicba írtam be nem olyan nagyon régen - talán egy-két oldallal lejjebb -, hogy hogyan kell eljutni...)

Tel: ne 15dikén.... :? :( Légyszilégyszilégyszi.....naaaaaa..... (annyira nagyon nem érek rá - cirka 3 dolog miatt, és az egyik apukám szülinapja :roll: ) - [size=9:9ai7kk89]mondjuk ezt asszem megintcsak nem én döntöm el...[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106716 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Még nem tudom pontosan, hogy kik jönnek, de akkor ezennel kérek mindenkit, hogy aki szueretne jönni, az írjon nekem. :!:
Szombat sajnos nem jó. :cry:
A teázóba úgy lehet eljutni, hogy ha (budai vagy) felszállsz az 1-es villanyosra, ami átvisz az Árpád hídon, majd pesti hídfonél metróra szállsz, és le a Deák téren. Onnan már gyalogolni kell. (Egyébként a Madách színházhoz van közel.)

Üdv, Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106649 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: kik lesznek ott pénteken? Lehet, hogy én is megyek...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Irunien írta: Ezennel meghirdetem, hogy márc.7-én kb. 17 órai kezdettel a Kicsi a világ teázóban szülinapi és névnapi összbulit tartunk!


Nem lehetne inkább szombaton? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106632 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Iru: Alyr : márc 12 névnap (Lamorak vajon mikor ünnepli? Vagy egyéb névrokonaim, ha vannak errefelé...)


Szerintem ilyenkor ünnepli a többi Gergelyünk is.. Dín, Lam, ugye?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106623 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telecontar: err&#337; a talirol meséljl még-)

(nagyon hülyeét fogok kérdezni de ugye te voltál az aki lekísérte Gollamot Mogyot és engema farsangnál a lépcs&#337;n,)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106620 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Március 15-re ne nagyon tervezzetek eseményt, kivéve, ha nem akartok eljönni a kétnapos kirándlásra (márc 15-16, kulcsosházban). A részleteket még a héten megtudjátok, de kirándulás és 30 órás örület lesz!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106554 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
oké! nekem az jó lenne!
Télleg n&#337;nap is lesz-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106551 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások

Beleg Cúthalion írta: Penni,

Akkor legyen Marcius 15 szombat. Megneztem az orarendem es most vasarnap reggel 8-tol este 9-ig suliban vagyok :quasi: :dead: , ugyhogy nem menne.
De a jovo szombat jobb.

Beleg


Nyüssz! nekem meg inkább a 9.-e lenne jó, de TALÁN + tudom szervezni... :wink:

Rabyn: Ha jössz, akkor a Deák téren kéne taliznunk, és 1ütt gyalog elmennénk a teázóig, mert nincs messze. Ha nem zavarok, akkor én is jönnék.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére