Találkozások

Több
21 éve 4 hónapja #115875 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Vasárnap reggel lovagolok, de kb. délre fel tudnék menni a Kőhegyre kocsival, ha tudnám hol van pontosan. A Rám-szakadékot be tudnám vállalni, ha nem egyedül keéne visszamennem a Kőhegyre a kocsihoz. Jön velem vki?

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115866 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Szóval!
Szellemhajós-mozis tali:
Péntek, (nemtudomhanyadika :arrow: holnap!) mondjuk 5 óra a Westendben az 1. emeleti vízesésnél, ha az mindenkinek +felel, és akkor előtte még tudunk dumálni...
A film 3/4 6-kor kezdődik, 1/4 8-ig tart (kb.)
Jegy ára 1090 Ft
Utána ha akartok, még beülhettek vhova, én sajnos már nem tudok menni.


Na jó, itt vagyok, akkor ez él, ez az időpont? A vízesésnél a bejáratira gondolsz, ugye?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115785 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezennel jelentkezem a vasárnapi talira. :)

A Szellemhajó pedig egész jó film (Urban rulz ;) ), bár elég felejthető...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115708 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát nem tudom pontosan :? :
Ryana
Gollamka (remélem)
Melkor (?)
És remélhetőleg te!
Meg aki jön! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115700 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Kik gyünnek??
Én csak akkor tok menni ha anyának lesz péze

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115676 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Szóval!
Szellemhajós-mozis tali:
Péntek, (nemtudomhanyadika :arrow: holnap!) mondjuk 5 óra a Westendben az 1. emeleti vízesésnél, ha az mindenkinek +felel, és akkor előtte még tudunk dumálni...
A film 3/4 6-kor kezdődik, 1/4 8-ig tart (kb.)
Jegy ára 1090 Ft
Utána ha akartok, még beülhettek vhova, én sajnos már nem tudok menni.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115658 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug: tökéletes. 8)
És akkor előtte hol/mikor taláxotok?
Csakhogy ne nagyon tévedjek el.
[size=9:17ccg33e]És mivel még nem találkoztam veletek, mondjuk ki fog állni hátul a fejemből 2 idétlen copfocska, és akkor biztos felismertek. :wink: [/size]
Szal mindent összevetve, jelentkezek, tesóstul.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115642 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Kirádnulni vasárnap én is szívesen mennék ám!
De én nem megyek hegyetmászni mert hát.. szal az izületeim nem fogják birni..
Aug nekem jó lenne jegy mibe kerül?
De utána haza kell jönnöm mert ki kellene magam a aludni mivel ugy néz ki a hétvgémet végigkirándulom

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115640 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Melkor a Vala írta: Nyáron lesz egy lovas tábor! Bárki aki szereti a lovakat azt szívesen látnám ugyanis lenn leszek 1 hónapot! (Uh ezt lehet ,hogy kár volt mondani így senki se fog jönni) :)


Én szívesen mennék! Előreláthatólag mennyi lenne?

Hahó, Kószák: ki az aki nem megy rámszakadékot mászni, és esetleg hévvel is megy haza? Talán ha vki még arra jön, hazatalálok :roll: :lol:
Én szívesen mennék szakadékozni, de a szülők...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115637 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug: akkor most ez péntek??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115635 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug tehát akkor mikor??? (tudom neked teljesen mind1) jelzem nekem is! :) Én sajna csak moziba tok menni a szülők már megint kavarnak! :( ( Nehéz a szülőket megnevelni) A szünetem kemény 3 nap lesz! :) Jól megoldják rá rakják a húsvétra + a hétvégére! :evil: Oisin most nem megyek majd talán legközelebb!

Nyáron lesz egy lovas tábor! Bárki aki szereti a lovakat azt szívesen látnám ugyanis lenn leszek 1 hónapot! (Uh ezt lehet ,hogy kár volt mondani így senki se fog jönni) :)

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115571 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Nu, nekem nem jó :cry: 18.55-kor indul vissza a vonatom és addig vissza is kéne érnem a Keletibe... mindegy, nektek azért jó mulatást :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115547 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Ry: persze, úgy időzítünk, h jó legyen neked is!!! Szóval +néztem a műsort, és arra gondoltam h 3/4 6-ra mehetnénk a Westendbe, ha az mindenkinek jó, és 1/4 8-ig tartana a film.
Minél előbb jelentkezzen, akinek jó!! :wink:
A kósza talira nem jövök feltehetőleg... :(

[size=9:23zqlrm9]Kicsit off: ahol én néztem a moziműsort, ott a Szellemhajó 18 éven felülieknek volt, a Kör meg korhatár nélküli... Khöm... [/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115490 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
telcontar: legyél szíves az ilyeneket, hogy "valódi kószák" mellőzni, mert attól, hogy nem akarom halálra zúzni magam a Rám-szakadékban, és nem akarom kificamítani újfent a bokám, még lehetek kósza. Aragorn se arra mnet, hogy megnyomorítsa magát. nem tudom, a többiek hogy vannak vele, de nekem sértő, hogy attól nem vagyok igazi kósza, hogy nem bírom a nehezebb túrákat.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115480 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Nekem mind1! Jó később is! :wink: Utána beülhetnénk talán a K@V-be! :wink: Ha a Westendbe mennénk, akkor közel lenne!


Nos, lehet annyi kérésem, hogy miután a vonat 16:53-ra ér be, és onnan még oda is kell érni a kiválasztott helyre, vhogy erre tekintettel legyetek, és ennek megfelelő kezdetű előadás legyen kiszemelve? :roll:
[size=9:2a5xj7dq]Mert akkor: ***Ry megy talira!!! Íjjjeeeen! :bounce: [/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115444 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Na végre megadta vki a választ a kérdésemre... :)
És ráadásul pont Szentendrére...hmm, nem rossz, nem rossz ;)

Akkor asszem vasárnap, mint tali lehetőség kilőve, nem?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115435 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kósza-találkozó vasárnap!

Találkozó április 13-án 09.15-kor a Batthyány téren.
Program: HÉV Szentendrére, onnan gyalog a Kő-hegyre. Ott leülünk (polifoamot célszerű hozni a leülés miatt) és dalban, versben, beszélgetéssel megemlékezünk a Kószákról és az egy éves évfordulóról. Ez kb. két-három órás program.
Ezután a társaság kettéválik. A józanabb része visszasétál Szentendrére, fagyizik, stb. utána szabad program. A vadabbak (a valódi kószák)nekiindulnak lábszerrel a Rám-Szakadéknak. Ez kemény túra lesz, csak edzetteknek. Gerecsére felkészülés. :)
A Kő-hegy autóval is megközelíthető. Aki esetleg kocsival jönne, jelezzen, kérem, hogy en kelljen olyan résztvevőkről lemondanunk, akik ott lennének de valami miatt nem bírják a gyaloglást.

További kérdés-kérés, sóhaj esetén állok rendelkezésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115430 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, én szombaton végülis ráérnék, de csak olyan egytől, mert addig be kell menni ilyen hülye iskolagyűlésre...szóval, ha esetleg akkkor lesz a tali, akkor sztem tudnék jönni, max. egy kicsit késve.

De ahogy látom a péntek a legideálisabb Nektek :) kár, mert már ezer éve láttalak Titeket... a kérdésem azonban továbbra is fenáll: vasárnap akkor lesz kirándulás, vagy nem? Cica...?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115402 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
:bill1: Lovastúra info

a lovastúra időpontja: Május 10-11. (más nem jó)

indulás: szombat reggel 9h Kunszentmártonból
érkezés: vasárnap délután 5h Kunszentmártonba

szállás: Tiszainokán, a túravezető ismerőseinél
kaja: amit akarunk, lehet feldobni az ötleteket...

költség: 15.000Ft, ebből 5.000Ft-ot kellene előre fizetni, legkésőbb május 2-ig, a többit a helyszínen

lsz. jelezzetek vissza priviben hogy tudtok-e jönni?


Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115385 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem mind1! Jó később is! :wink: Utána beülhetnénk talán a K@V-be! :wink: Ha a Westendbe mennénk, akkor közel lenne!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115371 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta:

Augustíne írta: Thaur: én még nem tudom, de majd szólok!

MOZIZÁS!!!:

Nincs kedve vk.-nek +nézni a Szellemhajót (Dodiee-ék pl.! :D ) most 7végén??!!! :arrow: KARL URBAN JÁTSZIK BENNE!!! :) (nem akarok mást égetni, mikor Lkezdek nyüszíteni a film közben... :wink: )


(huhh...de lemaradtam...)
szó én is mennék.... csak az a gáz hogy..szóval... a vasárnap nem túl jó.. a péntek talán... és akkor még Ry is tudna jönni... nem lehetne akkor????


Kedves, hogy gondolsz rám, köszi. :wink:
De az a helyzet, hogy... Szóval ez gondolom úgy du. 3-4 fele lenne, nem? Mert nekem a vonat 5-re ér be. Vagy még később. De esetleg utána ha vhová beültök dumcsizni... :roll: Én mindenben benne vagyok... [size=9:12gfpwbq](Az más kérdés, hogy ha nagyon később, akkor abban mások nincsenek benne, úgymint anyu...)[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115370 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Öööö... MOst eléggé össze vagyok zavarodva:

Telu, Dae, Ryana pénteken érnek rá,
Dediee nem ér rá pénteken,
Elanor + csak vasárnap ér rá
(Nekem + mind1)!

Most mit csináljak??!!!
:wink:
Jó lenne, ha Ldöntenénk, h mikor +yünk! Mondjuk a péntek jobb lenne. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115366 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én mondtam a szombaton kivül nekem mindennap jó.
Sőt a szünet első csütörtöjén kivül és az utolso napján kivül is mindennap jó.
nagy nagy nagy talihoz: Gyereknaphoz mi szoltok?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115365 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Thaur: én még nem tudom, de majd szólok!

MOZIZÁS!!!:

Nincs kedve vk.-nek +nézni a Szellemhajót (Dodiee-ék pl.! :D ) most 7végén??!!! :arrow: KARL URBAN JÁTSZIK BENNE!!! :) (nem akarok mást égetni, mikor Lkezdek nyüszíteni a film közben... :wink: )


(huhh...de lemaradtam...)
szó én is mennék.... csak az a gáz hogy..szóval... a vasárnap nem túl jó.. a péntek talán... és akkor még Ry is tudna jönni... nem lehetne akkor????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115358 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta: Én csak azt szeretném: Legyen vmi a szünetben is, plíz!!! Mert én akkor megyek Pestre és utána valszeg egy jó ideig nem...


Iggen, ez egy jó ötlet. :wink:
Ha lesz, akkor arra előre jelezném szándékomat, hogy elmennék. :twisted: [size=9:35dogv65](Nem 100 %, de naon valszínű.)[/size]

És akkor most pénetken nem lesz. Csak egy konkrét igen/nem -et szeretnék azért azért hallani, hogy nehogy a végén lemaradjak... :roll: :!:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115346 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyu!
Szeretném nagyon gyorsan megtudni, hogy 13én vasárnap lesz-e túra, és ha igen, akkor mikor indulunk? Ez a Köhegy vagy Margitsziget lesz? Nagyon örülnék ha a kószák végre ismét összejönnének, mint a régi szép időben, és megismernénk a tagokat és a még nem tagokat akik biztos tagok lesznek egy ilyen tali után.
Azt hiszem túlszerveztük magunkat és a fórumozók nagy száma miatt szétestünk. Ezért égető szükség lenne egy ilyen össznépi banzájra, hogy élőben megismerhessük egymást. A regiment sok kicsi tali helyett kéne EGY napot kiszúrnunk amikor senki sem tervez mozit, lovat, biciklit, teázást, Legsi-Frodó-Gorni találkozót.
Pont az lenne a célja, hogy összefogja a Tolkien.hu-t és innen aztán kiindulhatnak a kicsi talik.
A következő felvetésem lenne. Aki szervez ilyen kicsi talit az küldje át az időpontját nekem priviben az elkövetkező két hónapra tekintve. Így talán végre ki tudunk szúrni olyan napot ami üres lesz, és május vége előtt IGAZI BÉKEBELI KÓSZA-TALIT tudnánk szervezni... Akkor is küldjétek el az időpontot, ha csak hallottatok róla, hogy biztos semmi se ütközzön.

Köszike Aralataion

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115338 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó, akkor el van döntve: vasárnap megyünk moziba!! Majd addig még +nézem, h mikor adják!

Dodiee: te tudnál jönni?

Utána még sztem beülhetnénk dumálni vhova, nem? :wink:
Adelard: ok! Tuti, h addig ki fogunk találni vm.-t!
Anniyra poén! Észrevettétek, h mostanában minden 7en minimum 1 tali van? :D :arrow: Mondjuk én csak örülök neki! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115299 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Én csak azt szeretném: Legyen vmi a szünetben is, plíz!!! Mert én akkor megyek Pestre és utána valszeg egy jó ideig nem...

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115275 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Tudom hogy mondtam,hogy ha kell, én szervezek péntekre, de én se érek rá...ugyhogy ha a mozi is akkor van, akkor nem tudok menni:/


Jajjnee. :( Akkor nem lesz semmi?
Vki más nem akar szervezni vmi? Nagyon kérem, legyen vmi... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #115258 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Tudom hogy mondtam,hogy ha kell, én szervezek péntekre, de én se érek rá...ugyhogy ha a mozi is akkor van, akkor nem tudok menni:/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.907 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére