Találkozások

Több
21 éve 4 hónapja #117553 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt tudom, hogy a Deák térig hogy kell, de mindíg rossz mozgólépcsőn megyek fel.. mind1, majd megtalálom:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117547 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Rabyn, ott leszek:) egyetlen gondom, hogy a princess-ig hogy kell eljutni, de azt majd megoldom:)


Felszállsz akármelyik metróra, elmész a Deák térig. A Princess pékség a kék metró mozgólépcsőivel van pontosan szemben. Nem lehet eltéveszteni. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117546 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Lovastúrázók!

túramegbeszélés: Április 25. Péntek 17h Kicsi@Világ

előlegfizetési határidő: Április 29. Kedd 12h akárhol

Aki jön a megbeszéléssre, lsz. hozza az 5000 Ft-ot! Aki nem jön, az lsz. hívjon fel h. megbeszéljük, mikor, hol tudja odaadni a pénzt. Akitől nem kapom meg időben az előleget, annak a jelentkezését sajnos nem tudom elfogadni, ui. a pénzt még húsvét előtt el kell küldenem, hogy Feri tudjon szállást foglalni, stb.)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117529 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn, ott leszek:) egyetlen gondom, hogy a princess-ig hogy kell eljutni, de azt majd megoldom:)

Már úgy értem, én tudodm az utat a K@V-ba:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #117510 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Elképzelhető, hogy ott tudok lenni.

Aj mégse megy :evil:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117484 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem!!!
Valaki aki el tud jutni a K@V-ba az jöjjön létszi 16:30ra a Deák Ferenc térre a Prince akármicsodához és szedjen össze minket akik nem tudjuk hogyan kell odammni!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117408 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Melkor: légyszíves ne mondj ilyeneket!!!! a nyuszi tud repülni, ugyhogy ne akadékoskodj!!! a Tlapó meg igenis létezik, punk tum!!

Én ma nem took menni sajna, tanulni is kéne a szünetben, eddig nem jött össze..
Viszont vasárnap megyek, de sajna fiúk, nem viszek tojást, nincs itthon egy darab se, meg festék se, meg pénzem se...

Tegnapi tali:
Nekem tetszett a Tolkien Club, főleg a földrajzos rész, az nagyon állat volt, pl. Zsáklak alaprajza, nagyon rulzz!!!
A Mozi: háát....nagyon mély nyomot nem hagyott bennem a film, legfeljebb az a kínzásnak minősülő spotlámpa a fejem felett, meg hogy az enyém volt az egyetlen szar szék a moziban... és kb egyre értem haza, itthon meg sok részeg ember fogadott, ugyhogy nagyon menő volt ám..de télleg jó volt, én legalábbis jól éreztem magam:)
Gyémánt rajzai extrafull rulzok!!
(És végre láttam Min rajzát is, amiről annyit hallottam, és naon szép!!)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117400 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Tényleg a Deák téren találkozzunk már mi akik nem talának oda és valaki aki odatalál)))))
Ois: kösz)


Lehet h én is csatlakozok! Persze csak ha el tudok menni! Még nem biztos.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117389 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn :) Tudják hol vagyok! :( És keresnének! :( Apám meg főképp rámállítaná az egész rendőrkapitányságot! :) (Ugyanis aki nem tudja Nyomozó! Nem összekeverendő az utca rendőrökkel akikről a viccek szólnak :? ) :) Tehát sajna sehogyse fog menni! :( Jah meg családi összeröfi is van jón a 60 nyuszi irány a kert és mehetünk megnézni mit hozott! (Ilyenkor merül fel bennem a kérdés "A nyuszi hogy tud fáramászni??? " Ugyanis sokszor ott vannak a dolgok! Na akkor most, hogy is van ez?? Jah a múltkor hallottam vmi olyat ,hogy nincs télapó! Teljesen ledöbbentem! Gondoltátok volna? Tiszta csalódás! :( :) Nah meg a másik a Jézuska! Ha nem ő hozza a sok ajándékot akkor ki a franc??? :)
Nah mind1 ezen még elmélkedek! Gondolkozzatok ti is! Jah + még1 mi van a gólyával és a csecsemővel??? :) NAh nem kell teeljesen hülyének nézni azért tudok én sok mindent! (Csak ezeket nem!! :D ) Nah pápá!

Huh ennyi sárga labdacs egy szövegben.... :)

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117387 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg a Deák téren találkozzunk már mi akik nem talának oda és valaki aki odatalál)))))
Ois: kösz)

Melkor: szökjél meg!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117383 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
ÁÁ! Ezt a Húsvéti bulit én se akarom kihagyni! De muszály! Gonosz szülők! Hülye fizikatanár hülye ellenőrző hülye én hogy beírtam a jegyeket! (Így asszem mindenki sejti annak okát hogy nem megyek) :(
Pedig megbeszéltem volna a többiekkel hogy szódásszifont vigyünk! :twisted: :D Hmmm! Nem is lett volna rossz! Nah de ezt most megúszátok szárazon! De annak ellenére ,hogy nem megyek mindenkinek nagyon Boldog és Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!
Sok-sok tojást és minnél cifrább illatú lányokat! Üdv!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117377 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Valakit nagyon megkérnék szedjen fel engem előbb


Szedjelek fel? :D Jó, majd kitalálok valami felszedődumát Vasárnapra, csak Neked... :D

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117374 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Merre van a K@V?


A Deák és a Madách tértől nem messze... Még jó régen Cicafül berakott egy részletes leírást... :roll: Kérj meg vkit, hogy találkozzatok a Deákon. :wink:
Lehet hogy én is megyek, de igazság szerint szerdától péntekig 3 témazárót fogunk írni, meg itthoni elfoglaltságok is vannak... :roll: Majd meglátjuk... :roll: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117355 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Mégse tudok menni holnap. :(
Viszont vasárnap lehet rám számítani! ;)
(Tesóstul, sőt, lehet, hogy 2 tesóval! :P )
Viszont az nagyon nagy baj, ha nem tudok tojást vinni? (Anyum lusta volt beszerezni... Majd adok puszit. :twisted: )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117352 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhhh....
Lemaradtam.
Locsolóbuli?
Remélem el tudok menni.
Merre van a K@V?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Valaki nagyon megkérnék szedjen fel engemelőbb mert nem találok oda!!!
Egyébként megyek!
Vigyek tojást is? tavalyról maradtak tojások (olyan hungarocell)
én biztosan megyek! CSak valaki szedjen fel hamarabb))
Ma meg nem tudtam menni a Tolkien klubbra mert nem nagyon érdekltek a nyelvek és inkább ithonn vagyok most anyuval mert olyan kevset vagyok itthon meg éhes is voltam)))
De akkor vasárnap találkozunk!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117307 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok, Rayan üzenetét hozom:
Vasárnap locsolótali a Kicsi@Világban 17:00tól . 9-ig foglaltattunk asztalt. Rayan vár mindenkit szeretettel!

Telcontar írta: Vasárnap locsolkodóbuli - hely és idő még bizonytalan, de ne teaház legyen, könyörgök! Kissé unom már... jó, ez nem a ti hibátok.

Bocs Telcontar, mi szeretjük a K@V-ot. Ez nem a te hibád...
Szóval boldog nyuszit mindenkinek, jó kirándulást és jó locsolást! Ja és a Tolkien klub, ami fél óra múlva kezdődik!
Pusszantásom

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117282 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Én mégis inkább a K@V mellett voksolnék. a Darshan elvette a kedvem a próbálkozástól...A K@V már bejáratott, kedvesek is, nem égbekiáltóan dárga, és nem jönnek oda ötpercenként, hogy kérünk e még valamit.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117278 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Segítség!!!!!

Gyerekek, ha valaki tudja Gill vagy Szú telefonszámát, kérlek, segítsetek!
Megkért, hogy hívjam fel de rossz számot adott (vagy én írtam rosszat) és még ma kell beszélnem Szúval!

Köszike!

Telcontar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117240 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások

Arnyelf írta: Super: tudok én mással is célozgatni.. :) Na jó, RPG-t nem viszek, az túl...drasztikus. :)

Tűzoltókocsi jó lesz? :twisted:


Jó lesz az is... de nálunk a szódásszifon is bejött, egész Szentendrén végigkergettek vele minket :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117235 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
No akkor a hétvégi találkozások listája:
Péntek 17.00 Almássy tér, Tolkien klub. Gyertek, mulassunk, jó lesz. :)
Szombat 05.30 Keleti Pu. Gerecse50 teljesítménytúra Telcontarral.
vagy
Szombat 14.30 Batthyány tér, pilisi kirándulás Cicafüllel.
Vasárnap locsolkodóbuli - hely és idő még bizonytalan, de ne teaház legyen, könyörgök! Kissé unom már... jó, ez nem a ti hibátok.
Mit szóltok egy kellemes teraszhoz olcsó étterem előtt, egy szép parkban? Mert ha OK, akkor a Gyöngyösi utcai metrómegállót javaslom találkahelynek, valamikor kora ebéd utáni időpontban.
Az elvetemültek utána akár TTT-t is nézhetnek felirattal. :D
A fiúk meglocsolják a lányokat, ahogy tudják. :D
Lányok tojással, fiúk locsolóverssel készülnek...
Lórienben jártam
Galadrielt láttam
Tükröt akart nézetni
Szabad-e locsolni?
(Ezt most hirtelen felindulásból követtem el).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117204 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Mi lesz a témája?


A főoldalon ( www.tolkien.hu/home.html ) kint van....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117196 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor ezúton jelkeznék a szombati kirándulásra, és ha lesz, a vasárnapi locsolósra is, és támogatnék jelenlétemmel egy péntek estit is. ;)
Csak mielőbb jó volna, ha konkrétumokkal nézhetnék szembe... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117190 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mi lesz a témája?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117188 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Vasárnap? :( Az nem jó... Nem lehet inkább pénteken talizni? (bocs, h ilyen vagyok, ha nektek a vasárnap jó, akkor nyugodtan menjetek, csak nekem jobb lenne a péntek... :roll: :oops: )


Pénteken Tolkien Klub lesz az Almássy téri Szabadidőközpontban 17 órától. Jó lenne, ha oda is minél többen jönnétek, és utána is lehet akár valamit szervezni.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117183 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Arnyelf írta: Oké, kölnit nem viszünka srácokkal, esetleg valami mást.. a viz olyan snassz...


Huh... 8O Beindult a fantáziám... :roll: :oops: :)
A locsolkodás jó ötlet, lehet, hogy elkeveredem én is a K@V-ba... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117162 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Akkor milyen talik lesznek a 7végén? Szombaton túra azt tudom. (Kik jönnek?) Vasárnap esetleg el tudnék menni de csak dél körül. Pénteken is ha lesz vmi? Mondjátok meg lécci, minél előbb!

Közlemény:
aki szeretne még jönni miskolci talira májusban,írjon privit Lilinek vagy nekem!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117152 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
siss, én kósza létemre ugyan nem vagyok elftárs, de győrinek érzem magam. Valszeg egy darabig semmikorse vagyok kapható, de ha gondolod a révaisoknak szólhatok (és azért mi vagyunk a többségben :evil3:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #117148 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem meg a legjobb lenne a szombat, de hát ez van :) Majd kérek jelképes nyakonöntést :)

Győri elftársaim, hallgatás vagyon???:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117133 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem elvileg jó a vasárnap:) Árny: ha jössz, légyszi hozd el a képeket!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére