Filmklub

Több
16 éve 7 hónapja #341681 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub
A Butterfly effect szerintem jó kezdés lehetne.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #341672 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub
Én a Mephisto című filmet ajánlanám, de kezdésnek túl "komor" lenne és -gondolom-már sokan látták az MTT-ből.
De szerény véleményem szerint nem hiába kapott Oscar- díjat és a Cannes-i Filmfesztiválon sem véletlenül érdemelte ki a a legjobb forgatókönyvért járó FIPRESCI-díjat(Mintha ez lett volna a díj neve.. :roll: ).

Ha nem is a Filmklub elején, de a jövőben igencsak szorgalmaznám, hogy nézzük meg együtt.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341670 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub
nah, ha már sírásnál tartunk. Leon, a profi. Én ezen a filmen tanultam meg, hogy lehet akár egy filmen is bőgni... és szomorkodni... De: a zene elsőrendű, a szavak világában teljesen mai, az egész kkorrupt világot magába zárja, minden tragédiájával. a végére a hősnő megtanulja, hogy nem mindig szép az élet. sőt!... (fsz.:Natalie Portman, Jean Reno)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341668 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Snuffles írta: A Faun labirintusa tényleg olyan alkotás, ami megrázó és határozottan durva, és így, hogy a moziban látottakat kihevertem, meg tudnám nézni újra... :P De a moziban a felétől végigbőgtem a filmet. Nem kicsit volt durva.


Szia Szipák! :P :wink:

Igen... igen én is pityeregtem alatta rendesen.

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341666 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub
A Faun labirintusa tényleg olyan alkotás, ami megrázó és határozottan durva, és így, hogy a moziban látottakat kihevertem, meg tudnám nézni újra... :P De a moziban a felétől végigbőgtem a filmet. Nem kicsit volt durva.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341662 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Altaris írta: Butterfly effect... igencsak elgondolkodtató darab... film... szerintem egyszer minimum érdemes megnézni. A szereplők is jók, a forgatókönyv pedig.. fantasztikus! nincs rá más szó...


Ehhez csak csatlakozni tudok!A Butterfly effect a legjobb káoszelmélettel foglalkozó film!


Az én ajánlatom elsőre a Faun labirintusa lenne... ennyire mély és elgondolkodtató filmet nagyon ritkán láthatunk! A történet, a szereplők és a létrehozott világ egyszerűen csodálatos! A fantasy elemek pedig nagyon el lettek találva.
Amit megemlítenék még a filmmel kapcsolatban az a zenei világa- röviden összefoglalva- csodálatos! A film "betétdala" is csak egy egyszerű, dúdolva elénekelt altatódal... a hatása viszont szívbemarkoló!

A "Top10"-es listámba is bejutott a fent említett alkotás! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341617 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub
Butterfly effect... igencsak elgondolkodtató darab... film... szerintem egyszer minimum érdemes megnézni. A szereplők is jók, a forgatókönyv pedig.. fantasztikus! nincs rá más szó...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341614 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmklub
Énénén ott voltam amikor felmerült az ötlet :D
Arról lenne szó, hogy itt megszavaznánk hogy milyen filmeket szeretnénk megnézni. És bizonyos időközönként összeülnénk néhányan és megnéznénk a győztes darabot valakinél akinél lehet.
Természetesen a hol az erősen függ attól hogy hány jelentkező van az adott filmre.
Vagyis film és helyszínjavaslatok kénének. :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341561 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem véletlenül idéztem be Rabyn hozzászólását. Majd ő, vagy más illetékes kifejti, miről is lenne szó. Addig inkább ne spekuláljunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341552 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub
Jó ég, uramisten...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341549 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub

Acho írta: Biztos hülye kérdés, de milyen jellegű dolgok fognak ide kerülni? Filmkritikák, ajánlások meg ilyesmik?


Vagy talán az, hogy tényleges filmklub szerveződik... Hogy leülünk, együtt vagy nagyjából egy időben - külön- ugyanazt megnézni, és akkor egy beszélgetést tartunk róla, itt, ebben a topicban. De szóljon az, aki kérte... :) Ő biztosan jobbat/n tudja... :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341546 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmklub
Biztos hülye kérdés, de milyen jellegű dolgok fognak ide kerülni? Filmkritikák, ajánlások meg ilyesmik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341543 Írta: Ulmo
Filmklub téma létrehozva Ulmo által

Rabyn írta: [...] felmerült az ötlet, hogy csináljunk filmklubbot az mttn belül.


Íme a filmklub topicja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.437 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére