BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 6 hónapja #377371 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Alyr Arkhon írta: Csak a rothadó kapitalizmus szagát érzitek...

nem politizálunk :P :D amúgy az itt sose volt :D

Ez nem politizálás, ez gyakorlatilag történelmi idézet. :D

Azt is mondhatnám, hogy a labancok tehetnek az egészről.
Csak az messze nem hangzik ilyen jól :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377369 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Csak a rothadó kapitalizmus szagát érzitek...

nem politizálunk :P :D amúgy az itt sose volt :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377368 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak a rothadó kapitalizmus szagát érzitek...

:D

Amúgy nálunk is szél van otthon, elég erős, de se nem langyos, se nem büdös.
Én szeretem.

Jaigen:
velvet.hu/evarca

Állítgatás 20asra és szavazás.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377364 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Néha szokott ilyen lenni, pont az első langyosabb szelek ilyen egészségtelen szagúak... :P

én is éreztem tegnap a II. kerületben is és a Pesten is. de nem emlékszem, hogy eddig korábban bármikor lett volna ilyen iszonyatos bűz egész városszerte.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377358 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én ezt a meleg-langyos szelet nem igzán érzem errefelé ^^"
Bár mi mondjuk sokszor telibekapjuk a Vértesből ezt a frankó hideg szelet...lassan már 2-3 hete nincs olyan nap, hogy ne fújna...kezdem unni:/

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377355 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néha szokott ilyen lenni, pont az első langyosabb szelek ilyen egészségtelen szagúak... :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377352 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fuj SÚ, te reklámozol, kitiltunk! :D

Amúgy meg: Nem lehet hogy lévén tavasz és virágültetés előtt vagyunk a parkok kimerlt földjét próbálják kicsit felturbózni trágyával?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377346 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D D))

A térdeim azok tényleg frontérzékenyek de a bal csuklóm... Nem is szoktam használni mert jobbkezes vagyok:DD Bár lehet, hogy tesin csináltam vele valami miatt fájhat. Mindenesetre eléggé zavaró dolog.

Egyébként odakint meleg szél fúj. Nem tudom másnak is feltűnt-e vagy csak nekem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377333 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Mért van az, hogy fáj a bal csuklóm?

Rabyn írta: ...azért mert Magyarország benne van:D

Meg is válaszoltad. Logikus, nem? :D A B válasz: remélhetőleg melegfrontot érzel, és ez méginkább remélhetőleg nem a szerelmi ügyekben alternatív ízlésűek politikai tömörülését jelenti... (Elnézést kérek, nem sikerült kihagynom...)

:D :D :D :D:D Annyira Colgate ez a smiley, hogy az már Sensodyne! :D :D:D :D :D :D
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377330 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: azért mert Magyarország benne van:D (lásd blogomon a videjót ezzel a címmel)

Mért van az, hogy fáj a bal csuklóm?

Encs: szerintem az én sarum megcsinálással együtt kb olcsóbb lehet. (tényleg csak el kell vinned egy cipészhez és új szalagot tetetni bele) Iwiwen irj nekem üzit ott megbeszéljük a részletekt:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377328 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Miért van már két napja Budapesten trágyaszag? A város legkülönbözőbb pontjain (Óbuda, Rákosliget, Népliget) éreztem már, és nem csak én, mások is mondták...

Ürömön is oO

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377327 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na, a trágyához viszont semmi közöm. :D :cool:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377321 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért van már két napja Budapesten trágyaszag? A város legkülönbözőbb pontjain (Óbuda, Rákosliget, Népliget) éreztem már, és nem csak én, mások is mondták...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377319 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
úgy gondolom, mivel egy egy beszélgetős - tök nyitott topik - belefér... nem pénzes volt, teljesen jóindulatú invitálás mindenki történt felé...

de lehet én nem vagyok jó topikgazdi - bár senki nem szedte ki...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377316 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, sorry, a "club" nem az én fejemből pattant kifele, ezt a "verziót" (mármint a "második típusú egyszer betett programos-izét") a főnöknőm írta ki a wiwre, onnan másoltam be ide, hogy részletesebben is látszódjon, mit terveztünk a megnyitóbulira, és én is csak utólag láttam, hogy club-ot írt klub helyett. :/ (jelezném, nekem is bántja a szemem :P )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377309 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fórumszabályzat betartását a moderátorok felügyelik.

Ha úgy érzed, hogy megsérti valaki ezt, akkor nekünk szólj, általában elég gyorsan reagálunk.

(részemről a dolog pont a reklám határán van)

Silcucc, csak annyit fűznék hozzá, hogy
1. Sajnálom h nem tudtam menni
2. A klub az magyarul k-val van a tulajdonnevek kivételével, tudtommal. Clubot azok szoktak írni akik partykra járnak dancingelni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377307 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Dreamer!

Ne haragudj, hogy belemásztam a fórumlapjaidba, azt hittem, hogy ennyi belefér, főleg, hogy - remélhetőleg - az MTT-nek is köze lesz a helyhez, és szerettem volna, ha mindenkihez eljut az info, akit érdekelhet a dolog. Bocs már, hogy szerettem volna, ha jónéhány MTT-s eljön, megnézi, és esetleg netalán még vissza is jön valamikor, akár "saját" baráti társasággal, akár MTT-s rendezvény-helyszínt keresve eszébe jutunk.
Egyébként pedig nagyon könnyű ám átugrani is a hozzászólást, talán nem fáj senkinek sem a dolog, és csak annyit szeretnék hozzátenni így a végén, hogy a szombati nap totálisan ingyenes volt, mi több, enni-inni lehetett, játszani, jól érezni magukat, és azt hiszem, akik eljöttek - nem kevés MTT-s és több ex-MTT-s is jelen volt -, azoknak talán nem az volt a benyomása, hogy mekkora ingyenmarketing már ez. Ez egy jó buli volt, legalábbis remélem, hogy nem csak nekem tűnt annak, amit szerettem volna Nektek is jelezni, soha többet ilyen galádságot nem követeke el, ne aggódj.
És igen, kissé szarul esett a hozzászólásod, mert nem érzem azt, hogy annyira köcsög dolog lett volna tőlem az az összesen 3 db hozzászólás.

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377292 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esgal: :thumbsup: :D :D :D

Dorw, drága, nem egészen értem, mi a gondod. Ebben semmi poén nem volt, színtiszta igazság, amit írtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377291 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hadd osszam meg veletek, szerelmetes barátim: a számítógépem agyátültetésen esett át (azaz új vinyót kapott), szóval végre működik! :D Tudom, hogy kábé senkit sem érdekel, de nekem öröm, hogy x hónap után vége a harcnak, és van saját gépem :D Örüljetek velem :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377287 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Én meg a második, 20:07-kor... Hmm. Ehhez képest a userstats szerint 9 hozzászólás született ma. Valszeg a többi még hajnal előtt...

A netizen az internet citizen, kevésbé PC megfogalmazásban netlajhár, olyan, rendszerint humán entitás, aki az ideje számottevő részét a neten lógással tölti... :D

SÚ, te drága!

Tisztellek és szeretlek. De még egy ilyen poén, és a füledbe visítok teljes hangerővel, ha legközelebb találkozunk!

(:lol:)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377283 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te figy´már kicsit. Értem én, ha valaki szeretné, hogy megnézzük egy fellépését, esetleg büszkélkedik az x. kerületi tömbkerülő bicikliverseny harmadik helyezésével. De elgondolkodtató, hogy reklámfelületnek használod a fórumot.

Az addig oké, hogy elhívsz minket a megnyitóra, hiszen jó móka. De utána betűzni a szolgáltatásokat, nem először már egy kicsit furcsa. Igaz, nem egy ember kedvel és szeret a tolkieniták közül (még engem is, ami kész paradox!), azok minden bizonnyal elmennek. De szerintem az alant lévő írásod marketing és kész.

Tényleg csak pár sorban ajánld legközelebb, hogy menjünk a móka kedvéért. De ne tégy ki "ajánlatot" és szolgáltatás listát.

(fórumszabályzat 3. pont)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377274 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
El ne felejtsétek!!! :cool: :cool::cool:

VIP megnyitó!!!
Március 21-én megnyitja kapuit a FŐNIX.
Cím: VI.ker. Paulay Ede utca 5. Főnix csengő (Deák tér)
A V.I.P. megnyitóra ezennel szeretettel meghívok mindenkit, akinek van kedve és ideje benézni hozzánk.
Nyugodtan hozd magaddal az ismerősödet is!

A VIP megnyitó napján 12-22h-ig vagyunk nyitva!
Ezen a napon mindenkit INGYEN szendvics, kávé, tea és üdítő vár.

A FŐNIX célja, hogy egy olyan CLUB helységet hozzunk létre, ahol normális keretek és mérsékelt árak mellett találkozhat többféle érdeklődésű baráti társaság egymással.

Témakörök (ezeket a helyszínen kölcsönözheted és meg is vásárolhatod):
- puzzle (élőben kiállítva a világ legnagyobb kirakósa összerakva)
- társasjáték
- póker (nem pénzes játék)
- szerepjáték
- darts
- hamarosan Warhammer terepasztalok és seregek!!!!

Büfé:
- többféle füves és filteres tea
- kávé
- szendvics

A barlang alkohol és dohány mentes!
A dohányosoknak a belső fedett teraszon hoztunk létre egy külön sarkot.

A FŐNIX 240 nm alapterületű így kivállóan alkalmas nagyobb rendezvények megtartására is!
Minden érdeklődőt szívesen várunk, akik csapatépítő tréninget, baráti találkozót, szüklinapot, névnapot, stb... szeretnének tartani.

Köszönettel: Németh Ági és Galgóczi Feri és Kovács Bea (azaaaaz: Silcucc :D )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377273 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Encsi: sajnos nincsen.
Egyébként én 4 éve vagy talán már 5 7 ezer forintért vettem a jászai és a nyugati között, de az asztoriánál is lehet kapni.

nyugatinál találtam én is ilyen saruárulós boltot, de most már 9300-ba fáj az olyan ami kéne :/

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377271 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nojó, hogy legyen itt is hsz, beteszem ide is, amit iwiwi üzifalra tegnap (amúgy Nibeniel blogjáról nyúltam):

Szent Patrik-nap Micimackó módra
Ír-rajongóknak kötelező! ;-)
(sajnos angolul van, de könnyű szöveg)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377267 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: A zárt táborszervezői topicokba írtunk sokat. Ezt nem azért mondom, hogy húzzalak Titeket vele, csak egy lehetséges magyarázat a jelenségre. ;)

Én meg már azt hittem, hogy általános Ignore-ra kerültem... :) (Vicc volt!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377260 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg már azt hittem, hogy kezdek meghülyülni ^^" Napközben is csak azt látom, hogy szaporodnak a hozzászólások...csak látni nem láttam semmit ^^

Nem pesti lévén lenne 1 kérdésem. A Millenáris Piros-Fekete galériája az, ahol volt egy LEP is?

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377257 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A zárt táborszervezői topicokba írtunk sokat. Ezt nem azért mondom, hogy húzzalak Titeket vele, csak egy lehetséges magyarázat a jelenségre. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377256 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg a második, 20:07-kor... Hmm. Ehhez képest a userstats szerint 9 hozzászólás született ma. Valszeg a többi még hajnal előtt...

A netizen az internet citizen, kevésbé PC megfogalmazásban netlajhár, olyan, rendszerint humán entitás, aki az ideje számottevő részét a neten lógással tölti... :D
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377255 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Tünde írta:

Rabyn írta: Cucc: odajutás milyen járművel?:)

a Deák tér sarkán van, az Andrássy út mellől nyílik, tehát Bármivel :D :D:D

Kórosan netizeneket azért figyelmeztetném, hogy a DCC, MSN, e-mail csatolmány, továbbá torrent, fax és SMS erre nem alkalmas... ;)

mi az a netizen????????? :D :D:D

és ma nem írt senki fórumra - én vagyok az első, pedig este 7 óra van :D :D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377236 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Rabyn írta: Cucc: odajutás milyen járművel?:)

a Deák tér sarkán van, az Andrássy út mellől nyílik, tehát Bármivel :D :D:D

Kórosan netizeneket azért figyelmeztetném, hogy a DCC, MSN, e-mail csatolmány, továbbá torrent, fax és SMS erre nem alkalmas... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.505 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére