BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 7 hónapja #376938 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ilyen filmek amúgyis ezer sebből véreznek :)
Mondjuk engem az ilyenek nem igazán zavarnak, mert szeretem az olyan filmeket, sorozatokat, amikben egyiptomi, görög stb. vonatkozások és utalások vannak(Csillagkapu *______________*), még ha nem is hiteles. Megpróbálom csak élvezni magát a filmet/sorozatot...önmagáért. Ha mindenben az értelmet és valóságot keresném, sosem tetszene semmi :)

Az én kedvencem a filmben Jonathan^^

Előre is nagyon jó utat nektek! Rengeteg szép emlékkel és élménnyel térjetek haza :)(irigykedik >_<)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376936 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: csak röviden, mert nem akarom tékelni a fórumot :D - az Amenhotepeket görögösen Amenophisnak hívják, és valamelyik szláv nyelven ezt valami fura oknál fogva Amenophusként használják. No már most, volt ugyebár a XVIII. dinasztia idején négy Amenhotep is, egyik jobb fej volt, mint a másik, de a csúcs III. Amenhotep volt. A fia, IV. Amenhotep meg a bizonyos amarnai eretnek, Echnaton. (Tudom, hogy te tudod, de más esetleg nem.)
Ezért volt kicsit furcsa, hogy hogyan kerül Amenophus a képbe, ha Imhotep Széthi idején tevékenykedett - legalábbis az első rész szerint. Persze ennek a filmben nincs jelentősége, mivel nem szabad komolyabban venni, mint ahogy a készítőik vették komolyan magukat. Aranyos kaland-vígjátékok, és néha tényleg vannak benne óegyiptomi (meg arab) szövegek. A "mesi!" tényleg valami olyasmit jelent arabul, hogy "indulás". :) A "magi" (a sivatagi törzs) is megfelelő gyökerekkel bír: az Újbirodalom idején egy núbiai törzs, a medzsaiok alkották a fáraó testőrségét, és róluk átszármazott a név a rendfenntartókra, rendőrökre, és általában az őrökre. Ezt a "medzsai" szót sikerült elferdíteniük, de nagyon... :D

Amúgy nekem még mindig Benny a kedvencem, amikor várják, hogy felkeljen a nap és meglássák Hamunaptrát, és így nyugtatja az izgágáskodó mittudoménkit: "Patience, my baratom", illetve később, centikkel a ventillátor forgó lapátjai alatt úgy méltatlankodik, hogy "piskosh-alat".

Tünde: gondolunk! Ha csuklasz úgy április 2-4. táján, akkor azért van, mert éppen fent sisázom és mentateázom az Oasis Pyramids tetőteraszán, és bámulom a gízai fényjátékot, és rád gondolok! :) A későbbiekben a helyszín változni fog, de a feeling... Az még a repülést is megéri! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376933 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olvasnivaló után nézelődtem a családi angol irodalom szekcióban, ahol vegyesen vannak eredetik meg fordítások, és megakadt a szemem a "Tolkien" néven. Farmer Giles of Ham / The Adventures of Tom Bombadil. Nem mondom, hogy nem lepődtem meg :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376925 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: SÚ drága: majd gondoljatok rám erősen :) egy év munkanélküli után... és amúgy sem ülök repülőre :(

Gondolunk!
És majd lesz sok kép :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376920 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Mi van??? Amenophus??? :butánnéző_emotikon: Melyik Amenophus? Vagy helyi nyelven Amenhotep... Ej...
Egyébként Imhotepet csak nem bántani, a görög-római korban már a gyógyítás isteneként és Ptah fiaként tisztelték, és elsősorban az írnokok patrónusaként. Szóval, írástudók, több tiszteletet! :D :D :D

Öööö.. Hokaski :D

Amúgy idézek a Múmia és a Múmia visszatér c. örökbecsűekből. :) )

A Hokaski Mamenofuszra megálltak a feltámasztott katonamúmiák, hiába kiabálta a Múmia (Imhotep) hogy "Ihibjut szetna" (ami ugye azt jelenti, ez köztudott, hogy "Öljétek meg" :D )

Amúgy mielőtt halálra rémülsz, én tudom kicsoda Imhotep, bár azt nem tudtam, hogy Amenofusz (ami egy gólya alakú hieroglifa a film szerint, mindannak ellenére hogy a hieroglif írás betűírás és nem szótag) Amenhotep leánykori neve. :D

A Múmia amúgy tele van nyelvi csodákkal, óegyiptomiul legalább háromféleképp mondják az "Öljétek meg" -et és arabul ugyanaz a mondat legalább kétféle jelentéssel bír. ("La Szaharaaaa biddallaub" - először "Majd a sivatag végez vele" félórával később "Kemény fából faragták")

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376918 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ drága: majd gondoljatok rám erősen :) egy év munkanélküli után... és amúgy sem ülök repülőre :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #376915 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Imhotep jó arc, csak a buta múmia elorozta a nevét, semmi egyéb.
De sztem kellően megbűnhődött érte :) (I mean the Mummy)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376914 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi van??? Amenophus??? :butánnéző_emotikon: Melyik Amenophus? Vagy helyi nyelven Amenhotep... Ej...
Egyébként Imhotepet csak nem bántani, a görög-római korban már a gyógyítás isteneként és Ptah fiaként tisztelték, és elsősorban az írnokok patrónusaként. Szóval, írástudók, több tiszteletet! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376912 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

Naaa, tök jó :D Jó utat, jó szelet, vagy valami ilyesmi.
Egyiptomba én is szívesen elmennék, de még nem volt szerencsém eljutni oda :S Majd talán egyszer :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376907 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Mamenofusz... :D

Tán nálad van a könyv?
Mert nálam nincs.

Amenophus...de az csak a katonákat állítja meg:(

A könyvet meg kölcsönadtam egy kissé szerencsétlen, kétbalkezes, de Egyiptomhoz nagyon értő könyvtáros kisasszonynak, aki elfelejtette visszaadni:rolleyes:

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376905 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta:

Alyr Arkhon írta: Én általában megfelelő méretű cipősdobozt használok a jegyzetek tárolására.
A többi meg mindenféle dobozban van.

A cipősdobozok már a spájzban vannak, hogy elférjen a sok főzős cuccom és alapanyagom^^"

Imhotephez visszatérve: ellene már megvan a hatásos ellenszer. Bennevan a könyvben a "varázsige", amivel halandóvá válik, így már könnyen le lehet zúzni;)

Mamenofusz... :D

Tán nálad van a könyv?
Mert nálam nincs.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376902 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én általában megfelelő méretű cipősdobozt használok a jegyzetek tárolására.
A többi meg mindenféle dobozban van.

A cipősdobozok már a spájzban vannak, hogy elférjen a sok főzős cuccom és alapanyagom^^"

Imhotephez visszatérve: ellene már megvan a hatásos ellenszer. Bennevan a könyvben a "varázsige", amivel halandóvá válik, így már könnyen le lehet zúzni;)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376886 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Alyr: aztán majd utánunk jön (de teérted!) Imhotep, és gyúrhatsz, hogy le tudd futni a napfényt... ! :D (gyk: Imhotepnek hívták Dzsószer építészét, akihez a szakkarai Lépcsős Piramis építését kötik.)

Hé a Napfény a Skorpiókirálynál kell. Olyan régre meg nem megyek mer' akkor még nem is voltak piramisok.

Imhoteppel majd lepaktálok. Mire ideér megtanulok óegyiptomiul beszélni és megegyezünk. Mittomén, megmutatom neki a cementet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #376885 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

Hozzál nekünk szuvenyírt.

Nem vagyok nagyigényű, nem kell a Kheopsz piramis, elég a Kefrén, sőt ha nem fér be a bőröndödbe, akkor üsse kavics a Dzsószer is. :D

Piramisos hógömböt, mi? :P

Im-ho-tep...Im-ho-tep...Im-ho-tep... :D

Most elképzeltem, ahogy a hógömbben ott kukucskál kifelé a kopasz Imhotep (de felőlem még a foszló alakja is lehet), és nemérti mivan :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #376879 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: aztán majd utánunk jön (de teérted!) Imhotep, és gyúrhatsz, hogy le tudd futni a napfényt... ! :D (gyk: Imhotepnek hívták Dzsószer építészét, akihez a szakkarai Lépcsős Piramis építését kötik.)

Keshu, Tünde: úgy tudom, van még két hely! (Lehet, hogy három.) Pakoljatok, menjünk! (Ugyan már, még hogy pénz... az a legkevesebb...)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376874 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

Hozzál nekünk szuvenyírt.

Nem vagyok nagyigényű, nem kell a Kheopsz piramis, elég a Kefrén, sőt ha nem fér be a bőröndödbe, akkor üsse kavics a Dzsószer is. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376867 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

irigyellek és mégis szép utat!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376866 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

Hát nem mondom, hogy nem irigyellek. Jó utat!:D

Gyüjtögetéshez: mániákusan cipőt gyűjtök. mondjuk szinte csak magassarkúkat, no meg az se baj, ha kicsit extravagánsabb. mondjuk a tárolással, már egy jó ideje gondjaim vannak. no meg utazáskor is vicces, egy hétvégére is képes vagyok 5-6 pár cipőt is magammal cipelni, merthogy minden ruhához, meg minden hangulathoz más cipő dukál.
ugyanez a helyzet a fülbevalókkal. bár őket elég nagy arányban el is hagyom, úgyh még ilyen 20-30 pár fölé nem sikerült érjek. =(

no meg persze a vonat-, buszjegyeket, beszállókártyákat én is gyűjtöm. néha vicces így összeadni, hogy hány km-t utazik az ember egy hónap, vagy pl egy nyár alatt. :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376861 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

:) Jó utat és vigyázz magadra!!! :)

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376856 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megyek Egyiptomba!!!!!!!!!
Bocsánat, de most pattogok!
Hihetetlen :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376855 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Velem csak az a gond, hogy el se jutok a bedobozolásig és csak gyűlik gyűlik minden a fiókokban...meglehetősen rendetlen lány vagyok^^""" Szóval amikor már lassan nem tudom becsukni őket, akkor jön a szanálás és szépen elpakolás :) De egy ideje már rákaptam arra, hogy hazahozom munkahelyemről a kiürült fotópapíros dobozokat, így kezd egy kis rendféleség is kialakulni nálam :D
A mangáimnak már kellett csináltatnom egy polcos kis szekrényszerűséget, hogy ne csak besuvasztva legyenek valahol, ahol senki nem látja őket^^

Én általában megfelelő méretű cipősdobozt használok a jegyzetek tárolására.
A többi meg mindenféle dobozban van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376854 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Velem csak az a gond, hogy el se jutok a bedobozolásig és csak gyűlik gyűlik minden a fiókokban...meglehetősen rendetlen lány vagyok^^""" Szóval amikor már lassan nem tudom becsukni őket, akkor jön a szanálás és szépen elpakolás :) De egy ideje már rákaptam arra, hogy hazahozom munkahelyemről a kiürült fotópapíros dobozokat, így kezd egy kis rendféleség is kialakulni nálam :D
A mangáimnak már kellett csináltatnom egy polcos kis szekrényszerűséget, hogy ne csak besuvasztva legyenek valahol, ahol senki nem látja őket^^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376851 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Araniel írta: Ennek az állateltemetősdinek legalább haszna is van...trágyázod a kertet:)
Én a kacatgyűjtéssel csak a helyet foglalom^^"
Bár egy ideje már leszoktam róluk...azt hiszem most már csak mangákat gyűjtök:)

Rájöttem, hogy az eddig összegyűjtött dolgoknak venni kellene dobozokat, és akkor könnyebben lehet őket tárolni. Szóval van a pincénk, és tele van ilyen dobozokkal, amiben ezek, a lentebb említett dolgok vannak. :) :D

Savmentes dobozok kellenek rozsamentes acél polcokon, a hőmérséklet kb 20 C fok, a páratartalom 50-55% legyen (bőrnél kicsit több, papírnál kicsit kevesebb) és védeni kell a fénytől meg az UV sugárzástól meg...

Bocsánat szakmai ártalom :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376849 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Én szintén minden vackot elteszek... Ery egyszer azt találta mondani, hogy annyi cuccom van, hogy anno a Királyok Völgyében, ha az összes ott elhantolt összes népség összes cuccát nézzük, hozzám még mindig a fasorba se lesznek. Ez igaz is - sose tudod, mire lesz jó, vagy mikor akarod pont azt az infot felidézni.

Amit úgy gyűjtök, hogy nem emlék, az a teafilter-tasak. Bármennyi, bárkitől, bármikor jöhet.

Pontosítsunk. Azt mondtam: Tutanhamon sírkamrájából kevesebb lelet került elő.

Én maketteket gyüjtök. Rosszakaróim szerint egy komplett páncélos hadosztálynyi haderőt rejtegetek idehaza...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376843 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Ennek az állateltemetősdinek legalább haszna is van...trágyázod a kertet:)
Én a kacatgyűjtéssel csak a helyet foglalom^^"
Bár egy ideje már leszoktam róluk...azt hiszem most már csak mangákat gyűjtök:)

Rájöttem, hogy az eddig összegyűjtött dolgoknak venni kellene dobozokat, és akkor könnyebben lehet őket tárolni. Szóval van a pincénk, és tele van ilyen dobozokkal, amiben ezek, a lentebb említett dolgok vannak. :) :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376842 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ennek az állateltemetősdinek legalább haszna is van...trágyázod a kertet:)
Én a kacatgyűjtéssel csak a helyet foglalom^^"
Bár egy ideje már leszoktam róluk...azt hiszem most már csak mangákat gyűjtök:)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376816 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: [justify]Figyi, remélem, hogy van köztetek olyan, akinek van sok pénze, és némi (rengeteg) szabadideje április első felében. [/justify]

Privi ment!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376814 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Alyr Arkhon írta: Ú és akkor időnként meg is idézed őket mint a Stephen Kingben? :D
(bár én nem szólok semmit, az összes eddigi állatkánk ide van eltemetve a kertbe)

Alyr :) Kinéztel te belőlem ilyen idézést? :)
Nemmmm. :P De,ha érdekel akkor nagyon szívesen megmutatom, gyanítom összecsúsznak már a sorok, rendbe kéne rakni.Hozzál ásót, mert nekem nincs, kapával szoktam...meg hurulóval.:rolleyes:

Mint a regénybeli eredetim mondja "A holtakat el kell temetni. De nem túl mélyre, bármikor szükség lehet rájuk" (lehet hogy az idézet nem pontos)

Én sajna a sírok egy részét meg sem tudom mutatni, mert jóanyám az összes rájukpakolt téglát meg követ elrakta hogy útbavan neki fűnyíráskor és amúgyis csúnya. (pedig ő sírt legjobban mindegyikük halálakor)

Meg egyébként sem idézgetünk kisállatokat. A zombiegeret nehéz megfogni és sok bajt csinál.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #376811 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ú és akkor időnként meg is idézed őket mint a Stephen Kingben? :D
(bár én nem szólok semmit, az összes eddigi állatkánk ide van eltemetve a kertbe)

Alyr :) Kinéztel te belőlem ilyen idézést? :)
Nemmmm. :P De,ha érdekel akkor nagyon szívesen megmutatom, gyanítom összecsúsznak már a sorok, rendbe kéne rakni.Hozzál ásót, mert nekem nincs, kapával szoktam...meg hurulóval.:rolleyes:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #376810 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Esgal írta: Ery egyszer azt találta mondani, hogy annyi cuccom van, hogy anno a Királyok Völgyében, ha az összes ott elhantolt összes népség összes cuccát nézzük, hozzám még mindig a fasorba se lesznek.

:D :D:D

Azt hiszem eddig én leszek a legbetegebb, mert a szalvétákon, bérleteken, képeslapokon kívül még egész morbid "dolgokat" is, úgymint madár- és egértetemeket gyűjtök. Cica révén, nélküle tényleg csak 1 madárkát ástam el...meg egy bogarat, de azt koporsóval együtt hantoltam.:rolleyes:A gyűjteménynek ez a része nem megtekinthető, de nyaranta és tavasszal meg ősszel átlag 3, ínségesebb időkben 1 darabbal gyarapodik a Pet cemetery-m az udvarban.:rolleyes:

Ú és akkor időnként meg is idézed őket mint a Stephen Kingben? :D
(bár én nem szólok semmit, az összes eddigi állatkánk ide van eltemetve a kertbe)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.668 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére