BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 6 hónapja #376023 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jííj, igen... :) szóval a babzsák-fotelekről érdeklődtem volna, kicsit le van terhelve az agyam mostanság, elnézést. :D :rolleyes:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376021 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: hahó, valaki...?!

A kérdésem az lenne, hogy az illetékes - ha kérhetek ilyet - küldjön nekem mailt, hogy hogyan történt ezeknek az elkészítése, ill. hogy mennyibe kerültek...

Szerintem SÚ erre gondolt :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376020 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: öhm... biztos én nem ébredtem fel, de nem értem a kérdést SÚ, mármint milyen "ez"? :)

Silcucc írta: Sziasztok!
Ha már van fórum, segítséget szeretnék kérni Tőletek: hamarosan nyitunk egy klassz kis helyet a Lehel tér környékén, ahol lesz majd mindenféle szerepjátékos-társasjátékos-pókeres cucc, asztal- és kiegészítő-bérlés és kereskedelem, stb... A kérdésem az lenne, hogy az illetékes - ha kérhetek ilyet - küldjön nekem mailt, hogy hogyan történt ezeknek az elkészítése, ill. hogy mennyibe kerültek... No meg persze, ha van olyan vállakozó szellemű varróképes-varrógépes leányzó, aki megcsinálna ilyet nekünk mondjuk 10 darabot, némi honorárium fejében, akkor azt is szívesen látnám a silcucc(kukac)hotmail(pont)comra.
Köszöntem! :)


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376019 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Velünk, az elnökséggel elsősorban, mert a terjesztési ügyek alánk tartoznak. ;) Köv. elnökségin egészen biztosan elő fog kerülni a felajánlásod, már írtam a többieknek mailben róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376018 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öhm... biztos én nem ébredtem fel, de nem értem a kérdést SÚ, mármint milyen "ez"? :)
amúgy pedig a Lassi- és minden egyéb árulását abszolút normális keretek között (értsd: szerződés, stb.) gondoltam, mivel nagy általánosságban is, kiadók könyveit, darts-tartozékokat, stb. ugyanilyen formában fogjuk árulni, van már benne tapasztalatom. :)
nyilván ezt majd akkor fogom letárgyalni az illetékesekkel, amikor már konkrétan megvan, hogy miből mennyit mikortól fogunk árulni... apropó, az MTT-ben kivel egyezkedjek Lassi-ügyben? :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376017 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[justify]Silcucc: azt esetleg meg lehet tudni, hogy az "ez" az micsoda? Már amire a kérdésed vonatkozott... Amúgy a Lassi bizományos értékesítése jó ötletnek tűnik, de mivel magam is szoktam bizóba kiadni árut, és tapasztalom a hátrányait és buktatóit is, ebbe egyik fél se menjen bele egy komoly, jól átgondolt, írásbeli szerződés nélkül. Inkább az elején kell vele egy kicsit többet és komolyabban foglalkozni vele, minthogy apró félreértések miatt keletkezett vélt vagy valós károk barátságokat tegyenek tönkre - amire az átgondolatlan bizományos együttműködés kiválóan alkalmas. :( (Ha kell, tudok szerződésmintát prezentálni.)[/justify]
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376007 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végre újra működik az oldal!

Én pedig hosszú idő után visszatértem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375963 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Hm, minden csodaszép, csak még rá kell állnia az agyamnak arra, hogy minden teljesen máshogy néz ki, mint azelőtt. :)

Dettó :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375960 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy van már klubhelysége az MTT-nek, nem is erre gondoltam. Ugyanakkor, nem tudom, milyen állapotban van, de én jártam a Dürer-re még órákra, emlékszem, hogy két éve sem volt valami hajjdeklassz, mostanra meg, hogy már egyáltalán nem tartják karban, végképp lepusztulhatott. Innentől kezdve nyilvánvalóan "belső" rendezvényekre, találkozókra, miegyébre tökéletesen megfelel, de az MTT-nek nem csak ilyen rendezvényei vannak/voltak, és ezért jeleztem, hogy lesz egy ilyen lehetőség is, 30-40 fős csoportos összejövetelek bőven elférnek, lehet, hogy még több is, ez majd kialakítástól függ, lesz tea-kávé-sütemény, ha igény lesz rá, akkor akár még több minden is megoldható (pl. projektor, stb.)... Amúgy pedig egy 230 m2-es üzlethelységről van szó, több teremre osztható, de össze is nyitható bizonyos részeken, és szeretnénk majd minfenfélét árulni, ha az MTT gondolja, akkor például nyugodtan hozhattok be készleten maradt Lassikat, kitesszük, aztán elszámolunk velük... :)
Várhatóan a március 16-i héten nyitunk vmikor, addig ennél többet nem tudok mondani, még folyik a szervezés-tervezés...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375956 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Való igaz, van már egy saját, hangulatos kis klubhelyiségünk, ahol lehet összejöveteleket szervezni.

Viszont ha ez az említett ajánlat egy jóval nagyobb vagy felszereltebb helység lenne, amely komolyabb rendezvényekre is alkalmas lehet, akkor még érdekes lehet az üzlet! ;) Pontos paramétereket kaphatunk majd a helységről? Így látatlanban nehéz lenne megmondani, mi az, amit érdemesebb lenne ide szervezni, mint a saját klubhelyiségünkbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375955 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Sajnos" Tolkien klubokra már ott a klubhelység, de azért hajrá :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375954 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát, pl. Tolkien-klubokra tökéletes helyszín lehetne... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375952 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éjjünk.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375949 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Silcucc:
Fogalmam sincsen, ki az illetékes, aki megmondaná, hogyan történt ezeknek az elkészítése, ill. hogy mennyibe kerültek, így erre nem tudok reagálni. Ami az MTT-vel való együttműködést illeti: konkrét ötleted is lenne? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375948 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hahó, valaki...?!

Silcucc írta: Sziasztok!
Ha már van fórum, segítséget szeretnék kérni Tőletek: hamarosan nyitunk egy klassz kis helyet a Lehel tér környékén, ahol lesz majd mindenféle szerepjátékos-társasjátékos-pókeres cucc, asztal- és kiegészítő-bérlés és kereskedelem, stb... A kérdésem az lenne, hogy az illetékes - ha kérhetek ilyet - küldjön nekem mailt, hogy hogyan történt ezeknek az elkészítése, ill. hogy mennyibe kerültek... No meg persze, ha van olyan vállakozó szellemű varróképes-varrógépes leányzó, aki megcsinálna ilyet nekünk mondjuk 10 darabot, némi honorárium fejében, akkor azt is szívesen látnám a silcucc(kukac)hotmail(pont)comra.
Köszöntem! :)

ps.: az MTT is nagyon jól járhat a jövőben a helységgel, ha gondoljátok, egy-két héten belül lesznek még konkrétabb konkrétumok is...


"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #375947 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hurrá :) Jó újra látni, még ha még kicsit ismeretlen is :)
Tetszik ez a sok gomb itt fenn :)
Na hide/rejtett:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
spoiler:
Figyelem: Spoiler!

A spoilernek miért hirdetés a fordítása? :D

(a régi fórumon pont 500 hozzászólásom volt :D )

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375929 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tiraptap :P

Fóóóóóóóóóóóóóóóóóórum! :D

Amennyire meghökkentem eleinte az új dizájnon, most már annyira tetszik. Sztem Tolkien bácsinak is tetszene ez a visszafogott, sejtelmes, szürke színvilág...

Háromszoros hurrá és kalaplengetés az elkészítőknek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375926 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Máris jó napom van :) Szép lett, jó lett, és világos is, hogy ne folyjon ki a szemem, ha olvasom :cool:
(Csak kicsit sokáig tartott rájönnöm, hol kell bejelentkezni :P )
Köszönjük a szerkesztőknek! =)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375925 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Heh, fórum! =)

Már csak hogy kipróbáljam a hozzászólást én is=)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375923 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az űr visszatöltődött bennem a fórum visszatértével. Köszönet és gratula mindenkinek, aki tett érte!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375920 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Orsie írta: végre :D
de nem tetszik, hogy nincs itt a Fórumos főoldalon bejelentkezési lehetőség, csak a tolkien.hu főoldalán.. :/

Így legalább a főoldal is kap némi publicitást, nem csak a fórum.

LOL. Továbbra is azt mondom, hogy ne így akarjatok a főoldalnak publicitást szerezni, hanem megfelelő tartalommal. Ez egy fontos kényelmi elem szvsz, hogy a fórumon is be lehessen lépni, ne kelljen összevissza mászkálni, amikor kidob.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375917 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ugyan ritkán írok ide,de már nagyon hiányzott az oldal. :) A fórum,pedig egészen tetszetős lett.
Gratula a készítőknek.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375916 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Orsie írta: végre :D
de nem tetszik, hogy nincs itt a Fórumos főoldalon bejelentkezési lehetőség, csak a tolkien.hu főoldalán.. :/

Így legalább a főoldal is kap némi publicitást, nem csak a fórum.

igen, valahogy sejtettem :) no mindegy, nem rossz ez így se, majd megszokom. lényeg, hogy végre VAN!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375915 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Annyira szép lett az új fórum. Kicsit hiányzik a régi, de majd ezt is meg fogom kedvelni, bár egyelőre még alig találom meg a dolgokat, de majd belejövök. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375913 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, minden csodaszép, csak még rá kell állnia az agyamnak arra, hogy minden teljesen máshogy néz ki, mint azelőtt. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375908 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Ha már van fórum, segítséget szeretnék kérni Tőletek: hamarosan nyitunk egy klassz kis helyet a Lehel tér környékén, ahol lesz majd mindenféle szerepjátékos-társasjátékos-pókeres cucc, asztal- és kiegészítő-bérlés és kereskedelem, stb... A kérdésem az lenne, hogy az illetékes - ha kérhetek ilyet - küldjön nekem mailt, hogy hogyan történt ezeknek az elkészítése, ill. hogy mennyibe kerültek... No meg persze, ha van olyan vállakozó szellemű varróképes-varrógépes leányzó, aki megcsinálna ilyet nekünk mondjuk 10 darabot, némi honorárium fejében, akkor azt is szívesen látnám a silcucc(kukac)hotmail(pont)comra.
Köszöntem! :)

ps.: az MTT is nagyon jól járhat a jövőben a helységgel, ha gondoljátok, egy-két héten belül lesznek még konkrétabb konkrétumok is...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375906 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:kötelező lelkesedés a fórum léte felett:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375900 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JÚÚJ!!! Vééééégre... ^^ Annyira gyönyörű lett minden emberek, olyan jó!! *repdes az örömtől*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375898 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: végre :D
de nem tetszik, hogy nincs itt a Fórumos főoldalon bejelentkezési lehetőség, csak a tolkien.hu főoldalán.. :/

Így legalább a főoldal is kap némi publicitást, nem csak a fórum.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #375897 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lássuk, hogy szuperál a gép. :)

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.293 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére