BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 6 hónapja #376690 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha beleugathatok a dologba...^^
Szerintem ez nem egyedi dolog, más témákban is így van. Hiszen régebben, amíg nem ismertétek annyira egymást, vagy nagyobb volt a népszerűség a filmek miatt, az emberkék is aktívabbak voltak. Sokan itt ismerkedtek össze, azóta már máshogy is tudják tartani a kapcsolatot. Mások érdeklődése meg lehet, hogy csak simán alábbhagyott. Akik pedig újonnan kerülnek egy ilyen összetartóbb közösség közelébe, talán nehezebben illeszkednek be, vagy nem mernek nyitni mások felé. Persze vannak olyanok is, akik csak csendes szemlélőként meghúzódnak a háttérben és csak olvasgatnak(mint én^^")
Ha hülyeségeket beszélek, csak szóljatok rám^^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376689 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez nemigaaaaz!:D Én egy csomót beszéltem ott is:)

Őőő akkor dobjunk fel valami jó témát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376687 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: NO!
Van szép új leveles fórumom, és jól látható topikikonjaim, és erre alig ír vki vmit a fórumba :/
Nemér :P

Tessék felfejleszteni a hozzászólás-számot, tökre ki vagyunk halva ;)

Ez már jó ideje jellemző a Tolkien.hu-ra, már a régi fórumot is alig kommentálták a látogatók. Mindenki csak olvas. :rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376685 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NO!
Van szép új leveles fórumom, és jól látható topikikonjaim, és erre alig ír vki vmit a fórumba :/
Nemér :P

Tessék felfejleszteni a hozzászólás-számot, tökre ki vagyunk halva ;)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376598 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: ...de zsákolni piszok fárasztó)

... és ami bosszantó benne, hogy a zsák nem fárad el! Csomó meló semmiért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376593 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor föl lehetne eleveníteni a THK-hagyományokat... :cool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376578 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: No mit szóltok?

És ha túl népszerű lenne, és a sorban állók egymást kezdenék el verni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376576 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: Neem ezek ilyen szutyok tucatermékek. Mozgatni is nehéz őket. Valamikor régen egy nagy bútorcsalád voltak, de most már csak a szekrény, az ágyneműtartó, a fél ágy, egy vitrin meg egy kisfiókos szekrny van meg belőle. Ezek is olyan állapotban, hogy ideig óráig még jók, de ki tudja mikor adják fel...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376574 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: ha az szocreál bútor haboskőris, annak van értéke....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376565 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Remek ötlet! :D
:| ...és hová rögzítjük (mmint a boxzsákot)? :P

Valahova föl.
Gondolom... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376563 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remek ötlet! :D
:| ...és hová rögzítjük (mmint a boxzsákot)? :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376561 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Támadt egy zseniális, korszakalkotó ötletem:

MIután összedobtunk az MTTnek mikróra, dobjunk össze egy boxzsákra + zsákolókesztyűre és onnantól nem lesz gond ha valaki valamibe NAGYON bele akar ütni.
Tarthatunk gyűlölet ötperceket vagy akár félórákat (aki ameddig bírja, csak mondom h bár nem sokszor volt eddig részem benne, de zsákolni piszok fárasztó) és utána mindenki lenyugodva újjáéledt lélekkel és szellemmel létezhetne.
No mit szóltok?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376523 Írta: Petii
Petii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nagy kérdés fogalmazódott meg a fejemben amit veletek is meg kell osztanom.

A belvárosban most van lomtalanítás. Namost én rengeteg sok lomtalanítást láttam már (az íróasztalom is onnan van pl:D), és az izgatja a fantáziámat, hogy hol tárolták addig azt a sok lomot? Még mindig látni szocrejál bútorokat, meg csupa olyan holmit amit elvileg már 40 éve nem gyártanak és én mégis minden lomtalanításkor találkozom egy díszpéldányával. Egyébként ilyenkor csodákat lehet találni. Például könyveket!

Az eddigi kedvenc a wccsésze és a fürdőkád volt. Csak azt nem tudom, hogy hol tárolták addig őket?

Valaki tud erre válaszolni?:D

Én is várom, hogy mikor lesz erre felénk lomtalanítás, mert ismerősöm mondta, hogy sokan szoktak kidobni üveget, nekem meg kéne az üveg akváriumkészítéshez, így olcsóbb mint megvenni:)

Yas Kasarim Kasi Erna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376516 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kuvasz írta: De gonoszak vagytok!:P
Jól van na, de már nagyon ki vagyok akadva, hogy sehonnan sem lehet kideríteni, mert a quenya és a sinda nagyszótár megakad ott, tyal (már amit én néztem, biztos van valami szuper teljes verziótok).

Alcar honlapján a szótárak közt megtalálod a teljes verziót.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 6 hónapja #376504 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Történetesen én is versenyző vagyok (de ezt inkább nem részletezem itt Kuvasz, majd inkább személyesen:P) és én sem találtam, de kikövetkeztettem, hogy mit jelent és ha egy kicsit visszaolvasol, akkor látsz egy fontos információt Meta egyik hsz-ében:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376502 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De gonoszak vagytok!:P
Jól van na, de már nagyon ki vagyok akadva, hogy sehonnan sem lehet kideríteni, mert a quenya és a sinda nagyszótár megakad ott, tyal (már amit én néztem, biztos van valami szuper teljes verziótok).

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376493 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eleniel: szívesen adnék, de sajnos B negatívos vagyok. ha ne adj' Isten, ez kell valakinek, akkor rám lehet számítani.. csak azt nem tudom, hogy ilyen esetben, ha kevesebb, mint három hónap telik el két véradás közt, akkor lehet-e vért adni?

Más: mondjon nekem valaki vidámat, vigazstalót!! Napok óta úgy el vagyok kenődve, hogy hihetetlen.... Köszönöm

pirulóemotikon nincs, vagy csak én nem találom?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376471 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Ha valaki érez magában kedvet / időt /energiát, hogy önkéntesként gyerekeket táboroztasson, nézzen el a honlapra, olvasgasson a témában, és ha kedvet kaptatok, az 'Önkéntesek' menüpont alatt lehet böngészni jelentkezési infók után.
Én hatalmas élményekkel tértem vissza tavaly, szóval ha bárkinek bármi kérdése van, keressen meg nyugodtan! ;)

A Bátor Tábor Alapítvány daganatos, cukorbeteg és JIA-s gyerekek élményterápiás táborába keres önkénteseket.

Adj élményeket! – Te is kapsz!

Légy nyitott! – Itt tanulhatsz!

Gyere önkéntesnek! – Várunk!


www.batortabor.hu

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376372 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szervusztok!

Fontos dologban kérem a segítségeteket!

Néhányan talán tudjátok, hogy a szobatársam egy meglehetősen ritka betegségben szenved (lymphangiomatosis), ez egyfajta nyirokér-burjánzás a a mellkasában, ami nyomja a tüdejét, és emiatt alig kap levegőt. :( Sajnos ez a cucc nála még egy DIC (diffúz intravascularis coagulatio, vagy mi) nevű vérzékenységet is okoz. A jövő hét végén műtik, és a műtéthez kellene egy rakat (minimum 10 egység) A negatívos vér, ami sajna elég ritka. Úgyhogy a dokija a Korányi Kórházban mondta, hogy szedjünk össze, akit csak tudunk.
Szóval arra kérek mindenkit, hogy ha egészségesnek érzi magát és szerdáig el tud menni vért adni, az tegye meg. (Persze a vér később is jól jön, de az ő műtétjéhez spec. most lenne rá szükség...)
Bármelyik vérellátónál lehet jelentkezni, de meg kell mondani, hogy Bajnok Évának lesz a Korányi Kórházba.
Hogy melyik vérellátó van hozzád a legközelebb, azt meg tudod nézni itt:

www.veradas.hu

Az is adhat vért, aki nem A negatívos, mert a doki azt mondta, hogy szükség esetén cserealapként fel tudják ajánlani a más vércsoportú vért is.

Mindenkinek nagyon köszönöm.

Eleniel

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376367 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó mikor ideköltöztünk mi is a fél lakást kidobtuk, de egy idő után már nincsen mit kidobni lomtalanításkor (legalábbis nekünk elvileg a mostaninál ami nem is tudom mikor lesz, megy le az utolsó adag nagy szemétkupac. Ha esetleg kell valakinek egy ágyneműtartó vagy egy nagy szekrény az szóljon:D).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376361 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: A IV. forduló utolsó kérdése, pontot ér. (Persze csak egyet, de elég átlátszó, helyesebben feltűnő próbálkozásra sikerült :-) )

OK, nem tudtam, hogy ezért kérdezi, úgyhogy töröltem a válaszomat (bár nem tudom, mennyire segített).

Nem Te tehetsz róla, hogy túl éles szemű a kategóriafelelős (meg a főszervező) :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376360 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Csak azt nem tudom, hogy hol tárolták addig őket?

Mondjuk benne a lakásban, csak elhunytak a tulajok (pl nagyszülők, ők simán teli lehetnek szocreál bútorokkal, amikhez ráadásul ragaszkodnak), az újaknak meg nem kell?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376356 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tavaly is a pincében. :) A felhalmozók szeretik összegyűjteni a pincéket. Mi hármat kunyeráltunk el azoktól a szomszédoktól, akik nem használták. De volt ismerősöm, aki pénzért megvett ötöt, mert mániákusan gyűjtötte a 100-as Škodához való alkatrészeket. Később, amikor leváltotta a 100-as Škodát a 120-asra, kellett még egy pince. Amikor pedig költözött, fél évig még visszajárt szelektálni, hogy mi az, amit mégis átköltöztet, mi az, amit esetleg megpróbál eladni, és mi az, amit kidob. Három pincényit kidobott, másfelet el tudott adni valakinek, aki éppen veteránvizsgára készített fel egy 100-as Škodát, de fél pincényi most az új ház padlásán figyel... Viszont már Toyota Yaris a kocsija, Škoda a környéken nincs. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376355 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez oké, nekünk is van, na de amennyit felhalmoznak egyesek O.o az 3 pincénknyi helyen férne el :D tehát vagy valaki khm tértágító bűbájt használt, vagy nem tudom. ( merthogy ilyenkor én is csak csodálkozok...). meg eszembe jut, szintén szocreál bútor, hogy okéoké, de hol volt ez tavaly...?

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376352 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annak idején, amikor még a Gellért térnél laktunk, egész komoly méretű pincénk volt, és a padláson is lehetett mindenfélét tárolni. A lomtalanításkor fél napokat töltöttünk azzal, hogy kipakoltuk, ami már biztosan nem kellett, és mérgelődtünk azon, hogy más meg elviszi, ami a "miénk" :D Ilyenkor mindig eszünkbe jutott, hogy esetleg mégis jó az a lyukas lábos a virágoknak, stb. - és volt, hogy visszamentettünk dolgokat, amiket aztán a következő lomtalanításig őrizgettünk. :D
Igazán az zavart a lomokra járó gyűjtögetőkben, hogy szétdobálták, amit kitettünk, és hatalmas rendetlenséget csináltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376350 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy kérdés fogalmazódott meg a fejemben amit veletek is meg kell osztanom.

A belvárosban most van lomtalanítás. Namost én rengeteg sok lomtalanítást láttam már (az íróasztalom is onnan van pl:D), és az izgatja a fantáziámat, hogy hol tárolták addig azt a sok lomot? Még mindig látni szocrejál bútorokat, meg csupa olyan holmit amit elvileg már 40 éve nem gyártanak és én mégis minden lomtalanításkor találkozom egy díszpéldányával. Egyébként ilyenkor csodákat lehet találni. Például könyveket!

Az eddigi kedvenc a wccsésze és a fürdőkád volt. Csak azt nem tudom, hogy hol tárolták addig őket?

Valaki tud erre válaszolni?:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376342 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Például Felagundot :D :D :D

Tök jók ezek a Colgate-smiley-k :D
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376325 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tanulság: ha kérdés merül fel, érdemesebb a tanultabb kollégákat priviben megkérdezni. :D ;)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376296 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: A IV. forduló utolsó kérdése, pontot ér. (Persze csak egyet, de elég átlátszó, helyesebben feltűnő próbálkozásra sikerült :-) )

OK, nem tudtam, hogy ezért kérdezi, úgyhogy töröltem a válaszomat (bár nem tudom, mennyire segített).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Orsie írta: [hű asszem én lemaradtam valamiről, mert nem értem, ebben mi a nem etikus :oops:

Én sem vagyok biztos benne, hogy mi nem etikus, de a TLV-hez lehet köze :P Felagund minden forduló bevezetőjét azzal zárja, hogy "Tyalienna!", de arra nem emlékszem, hogy feladatként is szerepelt-e, hogy ezt értelmezzék és ha nem, akkor mi is a probléma.

A IV. forduló utolsó kérdése, pontot ér. (Persze csak egyet, de elég átlátszó, helyesebben feltűnő próbálkozásra sikerült :-) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.414 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére