BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 4 napja #378159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, nem kell véletlenül valakinek dm-pont? Van még egy teli gyűjtőfüzetem, meg még 10 pontom beragasztás nélkül, de most láttam, hogy nálunk egész májusban zárva lesz a dm, felújítás miatt. :( Ezeket meg ugye május 31-ig lehet felhasználni, mert most teljesen új pontrendszert vezetnek be.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 napja #378150 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én csak azt szeretném mondani, hogy

9000

Nem találok szavakat :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 napja #378149 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én csak azt szeretném mondani, hogy

9000

Te jó ég. Ennyit nem is lehet írni ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 napja #378139 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én csak azt szeretném mondani, hogy

9000

grat :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 napja #378132 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... re=related


Ezt nézzétek meg. A végét várjátok ki:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 napja #378128 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak azt szeretném mondani, hogy

9000

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 napja #378100 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Tudom, hogy eddig nagyon pörgettük Julcsit a Velveten, de van némi para. Mivel a továbbjutás esetén a verseny egybecsúszik a vizsgaidőszakával, ezért nem szeretne továbbjutni. Köszönöm azoknak, akik rá szavaztak eddig, de nagyon kér titeket, hogy ne tegyétek. Kínos lenne neki.

Ne.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 napja - 15 éve 5 napja #378099 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: MOST VASÁRNAPRA A HELYISÉGBE RUHACSERÉLŐS PARTYT GONDOLTAM!

Izgalmasan hangzik! :D :D :D

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 napja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 napja - 15 éve 6 napja #378091 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: JULCSI A VELVETEN MA!

NYOMÁS SZAVAZNI!


Ide ni
(és most már elég csak szavazni :) )

Bedobtam az összes énemet!

Hajrá Julcsi!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 napja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 napja #378083 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
\/
☻/
/▌
/ \ Ő meg itten Bobek, és azt szeretné, hogy Bob lehetőleg ne törjön világuralomra, mert neki akkor megint fel kellene kelnie minden nap korán reggel, fekvőtámaszozni meg helybenfutni, meg ilyesmik; márpedig ahhoz ő túl lusta.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 napja #378080 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
☻/
/▌
/ \ Ő itt Bob. Másold ki ezzel az üzenettel együtt, és illeszd be, hogy Bob világuralomra törhessen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 napja #378068 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM NÉPEK!

MOST VASÁRNAPRA A HELYISÉGBE RUHACSERÉLŐS PARTYT GONDOLTAM!
JELEZZÉTEK PLS, HOGY JÖNNÉTEK-E!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete - 15 éve 1 hete #378002 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, küldtem kettőt (20 és 47 éves kitöltővel) :)
Egyébként felvetett néhány érdekes kérdést anyukámnál, úgyhogy elcsevegtünk róla amatőrként. :D

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #378000 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék még 9 db kitöltött kérdőívet! *szépennéz*

Kincső (Thilanna) írta: Szeretnélek megkérni Titeket, hogy töltsetek ki egy rövid (kb. 5 percet igénybe vevő), teljesen anonim kérdőívet (.doc fájl). Néhány szóalakról kell megmondani, hogy szerintetek helyes-e. Egy oldal az egész, de sokat segítetek vele a szemináriumi dogámban.

Aki kitölti, kérem küldje vissza a kincso'kukac't-online.hu címre (de ez a fájlban is szerepel). Ha terjesztitek is, akkor még hálásabb leszek :)

És egyben nagy-nagy köszi annak, aki kitöltötte! ;) *virtuális csokit nyújt*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete - 15 éve 1 hete #377989 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Lehet, hogy néhányatoknak nem lesz újdonság, de nekem az volt, mikor fellapoztam a régi Galaktikámat, amit két éve vettem egy antikváriumban :D
www.konyvbarlang.hu/index.php?si ... 1&te=28554
(A tartalomjegyzéket kell lesni. :) )

Jéééé :D Nagyon jó :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete - 15 éve 1 hete #377966 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy néhányatoknak nem lesz újdonság, de nekem az volt, mikor fellapoztam a régi Galaktikámat, amit két éve vettem egy antikváriumban :D
www.konyvbarlang.hu/index.php?si ... 1&te=28554
(A tartalomjegyzéket kell lesni. :) )

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377961 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta: Holnap osztályozó vizsgázok földrajzból(azért hogy érettségizhessek) és hát az idegeim kicsit kivannak :D Ha lehet egy kis szurkot szeretnék kérni holnapra hogy sikerüljön! :)

Sok sikert

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377957 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Holnap osztályozó vizsgázok földrajzból(azért hogy érettségizhessek) és hát az idegeim kicsit kivannak :D Ha lehet egy kis szurkot szeretnék kérni holnapra hogy sikerüljön! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377947 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És igeeeeeen!!!!!!!!!
Újra itt vagyok, sok sok távollét után!Ismét köztetek:)
Suilad mindenkinek, ha még emlékeztek rám..de ha nem akkor is :)

Viszont ha jól számolom nekem a Mtt-tábor ki fog maradni :( (miért szeretnek mindent júli elejére szervezni:() Acho asszem idén sem megyünk együtt!

Jah és hogy el ne felejtsem. Nagyon jó az új oldal;)!

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377941 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, visszatértünk :D
Üdv néked Fórum, és lakói :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377907 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnélek megkérni Titeket, hogy töltsetek ki egy rövid (kb. 5 percet igénybe vevő), teljesen anonim kérdőívet (.doc fájl). Néhány szóalakról kell megmondani, hogy szerintetek helyes-e. Egy oldal az egész, de sokat segítetek vele a szemináriumi dogámban.

Aki kitölti, kérem küldje vissza a kincso'kukac't-online.hu címre (de ez a fájlban is szerepel). Ha terjesztitek is, akkor még hálásabb leszek :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377891 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jöttök holnap a hagyományos húsvéti találkozóra?
Margitsziget, 16.00 szokásos buszmegálló.

Program: Ha hoztok frizbit, frizbizés, ha hoztok kaját, evés, ha esik az eső akkor esőtánc.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377889 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Grat!

Attila írta: Emberek! Muszáj mindenkivel megosztanom, hogy az idei Fejér Megyei Diáknapokon szólóhangszer, kamarazenekar kategóriában, az egyéni darabomért is egy aranyat, valamint a négykezesünkért is aranyat kaptunk. Ezen felül, a gálán a Szólóének,kamarakórus kategória zsűritagja, Miklósa Erika alapított egy különdíjat, ami a Miklósa Erika - A legjobb zongorakísérői díj, amit én kaptam meg, és külön ki is emelt :D :D Ahhhhhh, nagyon örülök :D

Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377884 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat!

Attila írta: Emberek! Muszáj mindenkivel megosztanom, hogy az idei Fejér Megyei Diáknapokon szólóhangszer, kamarazenekar kategóriában, az egyéni darabomért is egy aranyat, valamint a négykezesünkért is aranyat kaptunk. Ezen felül, a gálán a Szólóének,kamarakórus kategória zsűritagja, Miklósa Erika alapított egy különdíjat, ami a Miklósa Erika - A legjobb zongorakísérői díj, amit én kaptam meg, és külön ki is emelt :D :D Ahhhhhh, nagyon örülök :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377873 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtudom láttátok-e már:D


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete - 15 éve 2 hete #377847 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az élet apró örömei...

Ma új mosogatórongy került a konyhába a munkahelyemen :D (ez azért is nagy esemény, mert már több, mint 2 éve ott dolgozok és ez idő alatt mindig ugyanaz volt - ki tudja előttem még mennyi ideig :P - szóval ez egy örömteli esemény)

Azt hiszem mostanában az ilyen dolgoknak is örülnöm kell ^^"""


Remélem most már nem akarja 3x betenni a hsz-t -___-
És unatkozom ^^"""""

És...siker :D

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377837 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húsvét vasárnap, akinek van kedve egy jó kis erdei sétához, azt várjuk 11 órakor a Moszkva téren az óra alatt. Hozzatok jókedvet és enni, innivalót. Kicsit sétálunk a hegyekben. Minél többen vagyunk, annál jobb lesz.
Későkre nem várok ;)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377776 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én inkább összeesküvés elméletet látok itt... SÚ nyilván tudja, hogy az arabok is haladnak a korral, és mielőtt valamit vesznek, leinformálják a neten. Mi vagyunk a bizonyíték, hogy eladhatja :D

Kincső (Thilanna) írta:

Alyr Arkhon írta:

Esgal írta: Ma beszéltem SÚval MSNen, és üzeni mindenkinek, hogy mindketten jól vannak, és minden oké velük. :) Idhren a nehézségek elkerülése végett SÚ lánya lett a továbbiakban.

Tuti csak azért, hogy megfelelő pillanatban eladhassa egypár jó minőségű tevéért :D

Hehe, én is beszéltem vele, és nekem azt mondta, h. mondjam meg Estelnek, ha látom őt online, h. vigyáz "a lányára", ahogy Idhrent elnevezték kedves ismeretlenek. Nomost ha tényleg az Alyr által vázolt tervei lennének, hiba lett volna ezt az üzenetet a világháló kontinenseken átívelő csodájára bízni :D


Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377773 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Esgal írta: Ma beszéltem SÚval MSNen, és üzeni mindenkinek, hogy mindketten jól vannak, és minden oké velük. :) Idhren a nehézségek elkerülése végett SÚ lánya lett a továbbiakban.

Tuti csak azért, hogy megfelelő pillanatban eladhassa egypár jó minőségű tevéért :D

Hehe, én is beszéltem vele, és nekem azt mondta, h. mondjam meg Estelnek, ha látom őt online, h. vigyáz "a lányára", ahogy Idhrent elnevezték kedves ismeretlenek. Nomost ha tényleg az Alyr által vázolt tervei lennének, hiba lett volna ezt az üzenetet a világháló kontinenseken átívelő csodájára bízni :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377771 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jesszus, milyen régen jártam itt... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.430 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére